dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

3 200 zł61 m² 52,46 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia apartament 2 pokojowy o powierzchni 61 m2 usytuowane na Mokotowie przy ulicy Biały Kamień. Lokalizacja/budynek: mokotów, ul. Biały Kamień. Nowoczesny kompleks budynków apartamentowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

417 500 zł52 m² 8 028,85 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! bez podatku pcc! Zapraszam do oglądania! Funkcjonalny rozkład, mieszkanie 3-pok. (salon - 17,30 m2; sypialnia - 9,07 m2 ;II sypialnia 9,26, kuchnia 5,6 m2, łazienka 3,62 m2, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Kasprzaka

Śródmieście,Warszawa

195 000 zł21 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja W warszawie Z gwarancją zysku! * Pomoc prawna w zwrocie podatku vat cena za apartament tylko 156 600 netto! Doskonała lokalizacja blisko Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Wola,Warszawa

480 000 zł65 m² 7 384,62 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji!bez podatku pcc! Zapraszam do oglądania! Funkcjonalny rozkład, mieszkanie 3-pok. (salon - 20,50 m2; sypialnia - 11 m2 ; II sypialnia 8,60 m2 garderoba 2,8 m2 kuchnia 8,65 m2, łazienka 4 m2 II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Elekcyjna

Wola,Warszawa

260 000 zł39 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe 39 m2 w Warszawie na Woli, usytuowane na 2 piętrze w bloku 3 piętrowym. Przytulne 2-pokojowe mieszkanie na Woli, okolice ul. Elekcyjnej z balkonem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

439 000 zł57 m² 7 701,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie wykończone i gotowe do zamieszkania Jeśli twoim celem jest zamieszkać w kamienicy to może ta oferta jest dla Ciebie Mieszkanie powstało dzięki nadbudowie jednej kondygnacji na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

315 000 zł34 m² 9 240,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1948

Do sprzedaży:kawalerka na Żoliborzu.Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, małej sypialni (oddzielnej od salonu drzwiami przesuwnymi), łazienki z prysznicem oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

285 000 zł34 m² 8 382,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na Mokotowie , niedaleko skrzyżowania z Madalińskiego- świetna lokalizacja. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, do każdego z pokoi jest oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Naruszewicza

Mokotów,Warszawa

831 046 zł82 m² 10 171,90 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Apartament w stanie deweloperskim z pozwoleniem na użytkowanie oraz księgą wieczystą- możliwość natychmiastowego odbioru! Rezydencja Naruszewicza, to luksusowa inwestycja z 2012 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

369 000 zł53 m² 6 988,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Ciche, 2 pokojowe, dwustronne mieszkanie z dużym tarasem, na zamkniętym i strzeżonym Osiedlu agromana. Salon (18m) z tarasem (25m). Kuchnia (7m) w zabudowie z kpl agd, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Gocław

Gocław,Warszawa

421 249 zł63 m² 6 694,99 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ciekawa oferta, doskonała lokalizacja. Trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w nowopowstającej inwestycji na Gocławiu. Własność gruntu. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bohdanowicza

Ochota,Warszawa

2 100 zł45 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Bohdanowicza w Warszawie z pięknym widokiem na okolicę, przy Fortach Korotyńskiego z pełną infrastrukturą oraz zielenią. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

950 000 zł84 m² 11 309,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Polecam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 84 m2 w Śródmieściu Warszawy. Mieszkanie w zamkniętym osiedlu (osiedle ptasia/zimna), położonym w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

756 865 zł86 m² 8 844,98 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Cena Dewelopera i 2% podatku pcc Bardzo elegancki 3 pokojowy apartament w inwestycji oddawanej do użytku już 30 września 2015 Mieszkanie posiada elegancki salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

4 360 zł50 m² 87,20 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład: mieszkanie składa się z dwóch przestronnych pokoi, kuchni, mini jadalni, łazienki połączonej z wc, garderoby oraz holu. Standard: wysoki. Budynek po świeżym remoncie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jasnodworska

Żoliborz,Warszawa

2 700 zł46 m² 58,70 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład: mieszkanie składa się z widnej kuchni, przestronnego salonu, przedpokoju, sypialni, łazienki z kabiną prysznicową, balkonu i komórki lokatorskiej. Standard: wysoki. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pańska

Śródmieście,Warszawa

3 300 zł40 m² 82,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy apartament dla 1-2 osób przepięknie wykończony w bardzo wysokim standardzie, z pełnym umeblowaniem oraz wyposażeniem. Umiejscowiony w ścisłym centrum Warszawy, 700 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne dwupokojowe mieszkanie na Bielanach, w pełni rokładowe: 2 oddzielne pokoje, przestronna kuchnia, przedpokój i łazienka z wc. Mieszkanie kompletnie wyposażone: płyta gazowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włościańska

Żoliborz,Warszawa

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na nowym osiedlu na Żoliborzu obok stacji Metro Marymont. Budynek wybudowany w 2009 roku. Znajduje się na terenie zamkniętym. Posiada ochronę i monitoring.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

330 000 zł50 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 49,80 m2 na Woli przy ulicy Obozowej w Warszawie. Usytuowane na 3 piętrze kameralnego, niskiego budynku z cegły z 1955 roku, bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 790 000 zł150 m² 11 933,30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1913

Niebywale atrakcyjne I nietuzinkowe miejsce W samym sercu stolicy- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne zarówno dla koneserów secesyjnych kamienic, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Makolągwy

Ursynów,Warszawa

2 700 zł78 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie czteropokojowe (trzy sypialnie plus salon połączony z kuchnią) słoneczne mieszkanie o powierzchni 78 m2 w kameralnym, w zamkniętym osiedlu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

344 874 zł47 m² 7 344 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie na woli Lokalizacja zapewnia wygodny i szybki dojazd do Centrum oraz innych dzielnic Warszawy. Duże okna zapewniają w mieszkaniach świetne nasłonecznienie. Dla wygody mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

417 500 zł52 m² 8 028,85 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Kasprzaka

Śródmieście,Warszawa

195 000 zł21 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Wola,Warszawa

480 000 zł65 m² 7 384,62 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

279 000 zł44 m² 6 340,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Do sprzedaży 2 pokojowe, mieszkanie o pow. 43,70 m2 na Tarchominie na 4 piętrze przy ul. Odkrytej. Budynek 4 piętrowy z windą. Wybudowane w 2002 roku w technologii tradycyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamoyskiego

Praga-Południe,Warszawa

321 925 zł41 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Nowe mieszkanie w odrestaurowanej przedwojennej kamienicy na Kamionku. Ciekawa inwestycja obejmująca 16 mieszkań, które powstały w wyniku adaptacji i przebudowy kamienicy z 1908 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jadźwingów

Mokotów,Warszawa

430 000 zł47 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o pow. 47,3 m2 w świetnej lokalizacji na Mokotowie ul. Jadźwingów .Rok budowy 2003, budynek 8 pięter, mieszkanie na 7 piętrze ( winda ). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Junkiewicz

Targówek,Warszawa

349 000 zł59 m² 5 915,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego, na 4 piętrze w bloku czteropiętrowym bez windy(księga wieczysta prawdopodobnie jeszcze w tym roku-grunty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wysockiego

Targówek,Warszawa

189 000 zł31 m² 6 096,77 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Do Sprzedania mieszkanie jednopokojowe z widna kuchnią ( z mozliwościa otwarcia na salon), 31 m 2, 10 piętro, 2 windy ( w tym jedna towarowa).Mieszkanie blisko cmentarza bródnowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Młociny

Młociny,Warszawa

590 000 zł73 m² 8 082,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Polecam na sprzedaż unikatowe mieszkanie własnościowe o powierzchni 73m w willowej dzielnicy Młociny. Mieszkanie z własnością gruntu 113m i miejscem parkingowym na 2 samochody. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

840 000 zł84 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Ciche, jasne, przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 84 m2 w Śródmieściu. Położone na drugim piętrze w siedmiopiętrowym budunku z 2003r. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

391 201 zł55 m² 7 140 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Kasprzaka

Śródmieście,Warszawa

195 000 zł21 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Wola,Warszawa

480 000 zł65 m² 7 384,62 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

417 500 zł52 m² 8 028,85 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Burakowska

Żoliborz,Warszawa

3 000 zł30 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia śliczne studio 1 pokojowe z ogródkiem i otwartą kuchnią, w pełni wyposażoną (lodówka, piekarnik, mikrofalówka, płyta indukcyjna, zmywarka, komplet garnków, naczynia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

529 000 zł66 m² 8 015,15 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Rozkład Mieszkanie o powierzchni 66 m2 składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki oraz balkonu. Opis mieszkania Mieszkanie ładne, nie jest umeblowane, kuchnia wyposażona w lodówkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rozkład: mieszkanie składa się z przestronnego salonu połączonego z kuchnią z wydzieloną częścią sypialną, łazienki z kabiną prysznicową, przedpokoju i balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszczyńska

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł42 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji- powiśle. W skład mieszkania wchodzą: sypialnia, salon z aneksem kuchennym, łazienka, przedpokój, balkon, miejsce postojowe.