dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

693 580 zł81 m² 8 549 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie w stanie deweloperskim; 81,13 m2, 3-pokojowe na 12 piętrze. Rozkład to: pokój dzienny, oddzielna kuchnia z oknem, dwie sypialnie, hall, łazienka, balkon. W najbliższej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

243 838 zł34 m² 7 242 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie na woli Lokalizacja zapewnia wygodny i szybki dojazd do Centrum oraz innych dzielnic Warszawy. Duże okna zapewniają w mieszkaniach świetne nasłonecznienie. Dla wygody mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

417 500 zł52 m² 8 028,85 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! bez podatku pcc! Zapraszam do oglądania! Funkcjonalny rozkład, mieszkanie 3-pok. (salon - 17,30 m2; sypialnia - 9,07 m2 ;II sypialnia 9,26, kuchnia 5,6 m2, łazienka 3,62 m2, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

417 500 zł52 m² 8 028,85 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Wola,Warszawa

480 000 zł65 m² 7 384,62 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji!bez podatku pcc! Zapraszam do oglądania! Funkcjonalny rozkład, mieszkanie 3-pok. (salon - 20,50 m2; sypialnia - 11 m2 ; II sypialnia 8,60 m2 garderoba 2,8 m2 kuchnia 8,65 m2, łazienka 4 m2 II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Kasprzaka

Śródmieście,Warszawa

195 000 zł21 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja W warszawie Z gwarancją zysku! * Pomoc prawna w zwrocie podatku vat cena za apartament tylko 156 600 netto! Doskonała lokalizacja blisko Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

480 000 zł65 m² 7 384,62 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Stara Ochota

Stara Ochota,Warszawa

505 000 zł61 m² 8 278,69 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Warszawa Stara Ochota, mieszkanie, 61 m2, 3 pokoje, 6/16 p. w budynku biurowo - apartamentowym z 2003 r Mieszkanie składa się z salonu z zabudową kuchenną o powierzchni 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pańska

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł54 m² 64,81 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

luksusowy apartament w centrum Warszawy (54 m2). Świetna lokalizacja na ul. Pańskiej w nowym apartamentowcu z recepcją i całodobową ochroną. Około 15 min pieszo do Złotych Tarasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Opaczewska

Ochota,Warszawa

720 000 zł73 m² 9 863,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

3- pokojowe mieszkanie na ochocie- świetna lokalizacja tuż przy parku szczęśliwice 73-metrowe mieszkanie o wysokim standardzie na warszawskiej Ochocie. Przestronne i świetnie nasłonecznione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Arabska

Saska Kępa,Warszawa

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Czyściutkie, świeżutkie 2-pokojowe umeblowane mieszkanie o pow. ok. 50 m2 na ul. Arabskiej ( Saska Kępa). 1 piętro w 3 -piętrowym apartamentowcu z 2003 roku. W budynku windy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

4 900 zł90 m² 54,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: warszawa Górny Mokotów, ul. Chodkiewicza (okolice Pól Mokotowskich) osiedle Eko- park. Powierzchnia apartamentu 90 m(2), trzy pokoje, kuchnia widna, dwie łazienki, małe pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

4 200 zł97 m² 43,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe słoneczne mieszkanie z dwoma tarasami na ostatnim piętrze budynku osiedle Hubertus na warszawskim Mokotowie. W cenie najmu jest garaż z 1 miejscem postojowym!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kryształowa

Bemowo,Warszawa

335 000 zł42 m² 8 072,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Super kawalerka w super lokalizacji, wyposażona i urządzona. Okna wychodzą na park. Mieszkanie bardzo słoneczne. Pokój 33 m2 na podłodze marmur z wyjściem na dużą loggię, aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Perzyńskiego

Bielany,Warszawa

314 900 zł47 m² 6 730,07 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wynagrodzenie pośrednika W pełni pokrywa właściciel Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 46,79m2, przy ul. Perzyńskiego w dzielnicy Bielany. Usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

565 421 zł75 m² 7 548 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrzeżna

Służewiec,Warszawa

567 686 zł66 m² 8 586,99 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

English description below polish one.~ ~Inwestycja to doskonała lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Mokotów, zapewniająca szybki dojazd do centrum miasta oraz lotniska. Niewątpliwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Biuro w ścisłym centrum przy Pl. Konstytucji. Wykończone w wysokim standardzie, na podłodze marmur, sufity podwieszane, klimatyzacja, nowoczesne kaloryfery. Biuro składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tawerny

Mokotów,Warszawa

11 000 zł160 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Niepowtarzalny pięciopokojowy apartament o pow. 160 m2 z tarasem i oranżerią w prestiżowym osiedlu Marina Mokotów przy ul. Tawerny. Unikatowy widok na jeziorko wewnątrz osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Giełdowa

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowy apartament zlokalizowany przy ul. Giełdowej w Warszawie. Apartamentowiec został oddany do użytku w 2015 roku, a sam lokal nie był dotychczas zamieszkiwany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Noakowskiego

Śródmieście,Warszawa

750 000 zł96 m² 7 812,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1913

Przestronne i rozkładowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji w centrum Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Politechniki Warszawskiej. Zabytkowa kamienica z 1913 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

490 000 zł74 m² 6 621,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Mieszkanie w świetnym punkcie komunikacyjnym (autobusy, tramwaje, pkp, pks, metro, tramwaj wodny) w ścisłym Centrum Starej Pragi a zarazem ciche. Ciekawy rozkład: pokoje ok. 22, 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrzeżna

Służewiec,Warszawa

454 578 zł48 m² 9 557,99 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Płatnerska

Rembertów,Warszawa

365 000 zł72 m² 5 034,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Do mieszkania przypisane jest miejsce postojowe przed budynkiem. Budownictwo z 1998 r., 3 piętro w 4-piętrowcu. Rozkładowe pokoje 16, 12, 10 i 10 m², na podłodze mozaika z dużych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

484 273 zł67 m² 7 190,39 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

4-pokoje na Woli w nowej inwestycji. Mieszkanie całkowicie wykończone z urządzoną kuchnią. Zdjęcia przedstawiają przykładowy standard wykończenia. Mieszkanie na 1 piętrze. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niemcewicza

Ochota,Warszawa

727 000 zł104 m² 6 990,38 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Promocja 0% prowizji! Chciałbyś mieszkać wysoko i codziennie obserwować panoramę Warszawy? Zależy Ci na mieszkaniu prawie w centrum Warszawy? Doceniasz komfort i wygodę? Jeżeli tak to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

620 000 zł41 m² 15 122 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1894

Niebywale atrakcyjne I nietuzinkowe miejsce W samym sercu stolicy- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne zarówno dla koneserów secesyjnych kamienic, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Sienna

Wola,Warszawa

998 000 zł129 m² 7 736,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Przestronny, cichy i jasny, pięciopokojowy apartament w Centrum Warszawy. Doskonały punkt komunikacyjny, okolica spokojna. Budynek w dobrym stanie, monitorowany. Salon z balkonem, cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sieczna

Białołęka,Warszawa

2 850 zł68 m² 41,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie na parterze 68m2 z ogródkiem zlokalizowane przy ul Siecznej -osiedle Lewandów w Warszawie. Mieszkanie zlokalizowane jest w dwupiętrowym stylizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Perkuna

Praga-Południe,Warszawa

670 000 zł98 m² 6 836,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Do sprzedania czteropokojowe mieszkanie na strzeżonym, cichym osiedlu w bardzo dobrej lokalizacji, w okolicy ulic Ostrobramskiej i Fieldorfa na Gocławiu. Budynek jest wykonany z cegły ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

366 000 zł60 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Informacje dodatkowe: winda, piwnica, drzwi antywłamaniowe, ogrzewanie miejskie, telefon, internet, osobne wc. Okolica:policja, przychodnia, apteka, poczta, tramwaj, autobus, pkp, kolej podmiejska, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

794 000 zł78 m² 10 179,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1914

Niebywale atrakcyjne I nietuzinkowe miejsce W samym sercu warszawskiego powiśla- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne zarówno dla koneserów pięknych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

417 500 zł52 m² 8 028,85 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Wola,Warszawa

480 000 zł65 m² 7 384,62 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

417 500 zł52 m² 8 028,85 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Kasprzaka

Śródmieście,Warszawa

195 000 zł21 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

480 000 zł65 m² 7 384,62 zł/m²

 

Piętro:-