dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

2 300 zł44 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane w południowej części Miasteczka Wilanów - okolice Wilanów Office Park i szpitala Medicover. Lokal znajduje się na terenie bardzo zadbanego, czystego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowoursynowska

Ursynów,Warszawa

1 190 000 zł150 m² 7 933,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie do wynajęcia na Ursynowie Apartment for rent in Ursynów Mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Nowoursynowskiej. Pięknie wykończone, pięciopokojowe, dwukondygnacyjne na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Króżańska

Mokotów,Warszawa

1 050 000 zł113 m² 9 292,04 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Cztery rozkładowe pokoje na Starym Mokotowie. W pobliżu uczelni sgh. Przestronne, kameralne po dwa lokale na piętrze. Winda. Duża piwnica. Lokalizacja jest idealne skomunikowana z każdą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne, jasne mieszkanie projektowane przez architekta, wykończone wysokiej klasy materiałami i sprzętami. Podłoga wyłożona jest w całym mieszkaniu (łącznie z łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zadumana

Ochota,Warszawa

829 000 zł95 m² 8 726,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Super lokalizacja.! Mieszkanie jest widne, w dzień nasłonecznione (okna na 3 strony świata), znajduje się w eleganckim budynku usytuowanym na małym, ogrodzonym i strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świderska

Białołęka,Warszawa

320 000 zł47 m² 6 766,76 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Ciche dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,29m2 położone w centrum Tarchomina Piętro 3/7. Budynek z 2004 roku (winda z poziomu garażu). Mieszkanie widne i słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

718 000 zł81 m² 8 864,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Doskonała lokalizacja w centrum Warszawy. Zamknięte, strzeżone osiedle z 1992 roku. Cztery pokoje; przestronny salon z wyjściem na balkon + dwie ustawne sypialnie + gabinet. Kuchnia widna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Syreny

Wola,Warszawa

2 150 zł50 m² 43 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe (pokoje niezależne), zlokalizowane na woli (15 min do centrum). Mieszkanie częściowo umeblowane, po remoncie, dwustronne, ciche. Adg. Balkon. Winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

359 357 zł64 m² 5 571,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Inwestycja Cztery Pory Roku zlokalizowana jest w cichej, spokojnej dzielnicy Warszawy, białołęce. Osiedle jest dobrze skomunikowane z centrum miasta, a w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Meksykańska

Praga-Południe,Warszawa

1 499 000 zł118 m² 12 703,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Penthouse na sprzedaż - saska kępa penthouse for sale - saska kępa Mieszkanie dwupoziomowe na najwyższym piętrze bloku z całodobową ochroną, z oknami wychodzącymi na północny wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielicka

Mokotów,Warszawa

1 150 000 zł91 m² 12 637,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Apartament na sprzedaż na mokotowie apartment for sale in mokotw Trzypokojowy apartament na sprzedaż na Mokotowie. Apartament składa się z salonu połączonego barkiem z widną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jana III Sobieskiego

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Słoneczny, cichy i bardzo przytulny apartament na zielonym Mokotowie, w nowym, strzeżonym, 7-piętrowym budynku. To komfortowe, klimatyzowane, w pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Igańska

Praga-Południe,Warszawa

399 000 zł62 m² 6 384 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ciche, ciepłe mieszkanie z niebanalnym rozkładem zaprojektowanym przez architekta, z widokiem na teren zielony i plac zabaw, w bloku mieszkalnym z całodobowa ochroną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tomcia Palucha

Ursus,Warszawa

610 000 zł90 m² 6 740,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

4-pokojowe klimatyczne mieszkanie w Ursusie. Przestronne mieszkanie o pow. 90,5m2, składa się z salonu z kuchnią, 3 sypialni (16,5/11 / 10 m2+1,2 m2 garderobo-szafa), łazienki 5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

344 464 zł58 m² 5 952,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

1 800 000 zł126 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Apartament for sale in wilanów apartament na sprzedaż W miasteczku wilanów Przytulny apartament w samym centrum Miasteczka Wilanów, zlokalizowany w miejscu zapewniającym ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

599 000 zł82 m² 7 349,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie trzypokojowe dwustronne, sypialnie od strony dziedzińca. Mieszkanie rozkładowe, projektowane przez architekta. Budynek monitorowany. Część dzienna: duży pokój 24 m2 z przejściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament o powierzchni 55 m2, salon, sypialnia, kuchnia, łazienka, hall, balkon; na 6 piętrze w budynku 8 piętrowym. Okna od strony patio pięknie zagospodarowanego i oświetlonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Uniejowska

Bemowo,Warszawa

240 000 zł37 m² 6 486,49 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie położone w spokojnej części Bemowa, okolica cicha, w sąsiedztwie jest dużo terenów zielonych, okolice wat, ponadto dobry punkt komunikacyjny -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pańska

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na 11 piętrze z widokiem na panoramę Warszawy w budynku przy ul.Pańskiej. Doskonała lokalizacja - ścisłe centrum miasta, 100m do ronda onz. Dwa rozkładowe pokoje po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

380 000 zł45 m² 8 435,07 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atelier Żoliborz to 3 sześciopiętrowe budynki zintegrowane wewnętrznymi dziedzińcami i i dwukondygnacyjnym garażem podziemnym. Bliskość centrum z daleka od wielkomiejskiego zgiełku to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł54 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:11/25

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piekny - komfortowy apartament w pełni wyposażony i umeblowany. Studio 54 metry , z wydzieloną sypialnia. Apartament mieści sie w budynku Babka Tower w częsci wieżowej na 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Gocław

Gocław,Warszawa

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie znajduje się na nowym, strzeżonym osiedlu na Gocławiu przy Saskiej Kępie. Pierwsze piętro. Mieszkanie jest dwupokojowe - salon i sypialnia. Posiada oddzielną kuchnię i piękną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jadźwingów

Mokotów,Warszawa

420 000 zł47 m² 8 879,49 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o pow. 47,3 m2 w świetnej lokalizacji na Mokotowie ul. Jadźwingów .Rok budowy 2003, budynek 8 pięter, mieszkanie na 7 piętrze ( winda ). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ochota

Ochota,Warszawa

715 000 zł89 m² 8 033,71 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Uwaga! piękny apartament!warto obejrzeć! sprzedam ładne I funkcjonalne,W super lokalizacji mieszkanie - również na biuro - bardzo ładne mieszkanie na Starej Ochocie, 2 przystanki tramwajowe od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Filtrowa

Ochota,Warszawa

670 000 zł61 m² 10 983,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1921

Klimatyczne mieszkanie W kamienicy - filtry Do sprzedania mieszkanie w przedwojennej kamienicy na warszawskich Filtrach. Rozkład: dwa duże przestronne pokoje, balkon z widokiem na piękne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rakuszanki

Ursus,Warszawa

450 342 zł71 m² 6 350 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne, funkcjonalne osiedle, składające się z trzech budynków, w dynamicznie rozwijającej się części Ursusa. Jego olbrzymim atutem jest świetna komunikacja z centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł36 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia luksusowo wykończone dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w prestiżowym budynku "apartamenty Murano" przy ul. Pokornej 2, w samym centrum Warszawy. Kompleks stworzony na potrzeby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

300 000 zł36 m² 8 219,18 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Do sprzedania dwupokojowe, mieszkanie o powierzchni 36,5 m2. w dzielnicy Bielany-Słodowiec w Warszawie. Położone na 6 piętrze w dziesięciopiętrowym budynku z 1973r. wzniesionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

225 000 zł25 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Polecamy słoneczne 1 pokojowe w doskonałej lokalizacji na Ochocie, 20 min do Centrum. Dobra lokata kapitału. Znakomicie nadaje się na biuro, lub pod wynajem. Mieszkanie po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rakuszanki

Ursus,Warszawa

420 200 zł76 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jankowska

Ochota,Warszawa

310 000 zł48 m² 6 512,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie dwustronne na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku na zielonym Rakowcu. Dobry dojazd do centrum, jak i na lotnisko Chopina. W pobliżu przedszkole, szkoła, przychodnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Stanów Zjednoczonych

Praga-Południe,Warszawa

2 600 zł97 m² 26,83 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na osiedlu "słoneczny Stok" w dogodnej komunikacyjnie okolicy, w części sypialnej bardzo ciche. Trzy niezależne pokoje 15,2; 14,6 z wyjściem na balkon i 8,8 metrów kw.