dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stawki

Wola,Warszawa

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponuję do wynajęcia piękne mieszkanie w Apartamentowcu Trio przy ulicy Stawki ( dzielnica Śródmieście). Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze,jest bardzo słoneczne, posiada duże okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

3 800 zł70 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowo urządzone mieszkanie w pobliżu centrum. Mokotów Wiślany. Osiedle zamknięte, monitoring, ochrona, dwa miejsca w garażu podziemnym. Mieszkanie 70 m2, dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

355 890 zł44 m² 8 049,99 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Inwestycja położona w Centrum warszawskiej Woli , bardzo dobrze skomunikowania z resztą miasta. Cechuje ją nowoczesność i najwyższy standard wykończenia. W ofercie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny, komfortowo rozplanowany apartament 3 pok. o pow. 70m2 w nowoczesnym apartamentowcu z 2008 r. na Mokotowie przy skrzyżowaniu ulic: al. Wilanowska i Modzelewskiego (500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

3 400 zł75 m² 45,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe na bliskim Ursynowie przy ulicy Bokserskiej. Bardzo dobra lokalizacja. W pobliżu znajduje się wiele sklepów,bazarek tereny zielone (bliska lokalizacja Wyścigów),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

615 000 zł85 m² 7 235,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

4- pokojowe mieszkanie na bemowie W cichej I spokojnej lokalizacji 85- metrowe mieszkanie w bardzo dobrym stanie na Bemowie. Przestronne i świetnie nasłonecznione, o dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

1 249 000 zł119 m² 10 495,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Niebywale atrakcyjne I nietuzinkowe miejsce W samym sercu warszawskiej pragi północ- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne zarówno dla koneserów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

1 134 000 zł108 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1904

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krakowskie Przedmieście

Śródmieście,Warszawa

1 150 000 zł55 m² 20 909,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Nowoczesny apartament Nowoczesny apartament wykończony w wysokim standardzie w samym centrum Warszawy. Zaprojektowany przez czołową pracownię architektoniczną. Mieszkanie jest wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

297 375 zł40 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Osiedle Jana Kazimierza zlokalizowane jest w dzielnicy Warszawy, woli. To spokojna oraz bogata w zieleń część miasta. Tuż przy inwestycji znajdują się parki im. Sowińskiego, moczydło,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Młynarska

Wola,Warszawa

240 000 zł27 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż kawalerka studio 27m2 na bliskiej Woli. Mieszkanie po generalnym remoncie. Bardzo dobra lokalizacja,5 min. do centrum. W okolicy sklepy, szkoła,pizzeria. Budynek ma nową elewacje,kamery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cybernetyki

Służewiec,Warszawa

500 566 zł70 m² 7 199,28 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 3-pokojowe, 69,53m2, na drugim piętrze w 9-piętrowym budynku. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego, oddzielnej kuchni z oknem, dwóch sypialni, łazienki, balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

889 100 zł52 m² 16 935,20 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Niebywale atrakcyjne I nietuzinkowe miejsce W samym sercu stolicy- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne zarówno dla koneserów secesyjnych kamienic, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brukselska

Saska Kępa,Warszawa

879 000 zł110 m² 7 998,18 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Promocja 0% prowizji Poszukujesz mieszkania w prestiżowej dzielnicy jaką jest Saska Kępa? Zależy Ci na dobrej komunikacji, ale jednocześnie cenisz sobie ciszę i komfort? Chciałbyś spędzać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

349 259 zł44 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

520 000 zł52 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Polecam na sprzedaż jasne, atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 w nowym budynku przy Pełczyńskiego na Bemowie. Całe mieszkanie jest urządzone w wyższym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głogowa

Mokotów,Warszawa

5 000 zł86 m² 58,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wspaniałe mieszkanie z duszą w kamienicy, do wynajęcia od zaraz! Parter. Całkowity metraż to 85m z ogrodem o powierzchni około 200 m2 i tarasem ok. 15 m2 z zejściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

400 000 zł50 m² 8 080,81 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zapraszam do obejrzenia mieszkania! Odbiór w I kwartale 2016 49,41m2+ taras 12m2 i ogródek 20m2 2-pokojowe, dające możliwości aranżacyjne. Sypialnia z wyjściem na taras, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Gocław

Gocław,Warszawa

421 249 zł63 m² 6 694,99 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ciekawa oferta, doskonała lokalizacja. Trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w nowopowstającej inwestycji na Gocławiu. Własność gruntu. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowo urządzony apartament na ostatnim piętrze w prestiżowej Inwestycji Galeria Park w Warszawie. Znajduje się on w zamkniętym kompleksie budynków wybudowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nocznickiego

Młociny,Warszawa

314 160 zł38 m² 8 258,68 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Kameralna inwestycja na Bielanach przy ulicy Nocznickiego to idealna lokalizacja, połączenie doskonałej komunikacji metrem, tramwajem lub autobusem z centrum miasta i bliskości terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

6 500 zł110 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przestrzenne, jasne mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim w sercu Miasteczka Wilanów. Składa się z pokoju dziennego o powierzchni 29,23m2, pokoju 18,02m2, łazienki 5,12m2, hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

550 000 zł68 m² 8 029,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Gratis Układ funkcjonalny mieszkania dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta. 3 km / 7 min od centrum! Najbliższa stacja metra metro rondo daszyńskiego, (w przyszłości kolejne stacje Płocka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rakuszanki

Ursus,Warszawa

420 200 zł76 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne, funkcjonalne osiedle, składające się z trzech budynków, w dynamicznie rozwijającej się części Ursusa. Jego olbrzymim atutem jest świetna komunikacja z centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Inflancka

Śródmieście,Warszawa

3 800 zł61 m² 62,30 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament wykończony w wysokim standardzie ,marmurowe łazienki.Możliwość umeblowania na życzenie klienta.1 miejsce parkingowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska. Mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

493 000 zł37 m² 13 324,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1926

Niebywale atrakcyjne I nietuzinkowe miejsce W samym sercu warszawskiego powiśla- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne zarówno dla koneserów pięknych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

6 000 zł128 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Luksusowy przestronny apartament - miasteczko wilanów Do wynajęcia apartament wykończony w wysokim standardzie położony w Miasteczka Wilanów. Bardzo jasne i przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

3 400 zł67 m² 50,75 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 67 m2 na Woli w nowoczesnym apartamentowcu oddanym do użytku w 2013 r. Budynek monitorowany, z całodobową ochroną. Mieszkanie przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sonaty

Służew,Warszawa

428 500 zł57 m² 7 517,54 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Ciche, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m2, na 4 piętrze w 12 piętrowym bloku, na Osiedlu Służew nad Dolinką przy ul. Sonaty. Okna są wymienione i wychodzą w kierunku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rakuszanki

Ursus,Warszawa

450 342 zł71 m² 6 350 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy, 2 pokojowy apartament przy ul. Włodarzewskiej 66, w pobliżu parku Szczęśliwickiego. Apartament dopiero wykończony (wszystko nowe) w nowej inwestycji z 2016 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

369 347 zł47 m² 7 931 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie w stanie deweloperskim; 46,57 m2, 2-pokojowe na 8 piętrze. Rozkład to: pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, hall, łazienka, balkon. W najbliższej okolicy znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Warowna

Mokotów,Warszawa

5 490 zł86 m² 63,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Marina Mokotów, widok na 3 strony, główny taras z widokiem na całe jezioro, bezpośrednio przy wodospadzie! Luksusowy apartament położony w centralnym budynku na prestiżowym osiedlu Marina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solipska

Włochy,Warszawa

220 392 zł31 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 2-pokojowe, 30,61 m2, na parterze, położone we Włochach. Mieszkanie w stanie deweloperskim składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, holu. Z salonu wyjście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamiejska

Targówek,Warszawa

1 600 zł46 m² 34,78 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 46,0 m2 zlokalizowane na czwartym piętrze w siedmiopiętrowym ocieplonym i otynkowanym budynku w spokojnej okolicy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kawęczyńska

Nowa Praga,Warszawa

395 900 zł54 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zakończona inwestycja! Nowy budynek stanął na Pradze Północ w okolicy Skweru Radziwiłłów i zabytkowej Bazyliki Najświętszego Serca Jezusowego przy ul. Kawęczyńskiej. ~Można tu cieszyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

417 500 zł52 m² 8 028,85 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! bez podatku pcc! Zapraszam do oglądania! Funkcjonalny rozkład, mieszkanie 3-pok. (salon - 17,30 m2; sypialnia - 9,07 m2 ;II sypialnia 9,26, kuchnia 5,6 m2, łazienka 3,62 m2, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziarska

Augustówek,Warszawa

271 388 zł52 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na osiedlu Zielona Dolina powstaje zespół dwupiętrowych domów wielorodzinnych. Znajdą się tu popularne kawalerki, mieszkania dwupokojowe z oddzielnymi widnymi kuchniami oraz niezwykle chętnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nocznickiego

Młociny,Warszawa

331 500 zł39 m² 8 519,66 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

326 000 zł42 m² 7 817,75 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc I bez prowizji Mieszkanie 2 pokojowe 41,64m2 funkcjonalny rozkład, dobrze doświetlone, widny aneks kuchenny z oddzielnym oknem, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszczyńska

Śródmieście,Warszawa

5 600 zł80 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Elegancki apartament znajdujący się w całodobowo strzeżonym budynku na Powiślu. Apartament znajduje się na parterze ma powierzchnię 80m2, składa się z salonu, dwóch sypialni, częściowo.