dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

2 558 000 zł92 m² 27 804,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Cena do negocjacji- wyjdź Z własną propozycją! niepowtarzalny penthouse Z balkonem I tarasem na dachu O pow. 76,5M2 (piękna panorama)! niebywale atrakcyjne I nietuzinkowe miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowolipie

Muranów,Warszawa

533 000 zł56 m² 9 517,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Ulica: nowolipie Powierzchnia: 56 mkw F.władania: własność Okolice: Metro Arsenał Dzielnica: Śródmieście; Muranów Rok budowy: 1955 Materiał: cegła Piętro: 3; L. kond.: 3; L. wind: 0; L. pokoi: 3;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

417 500 zł52 m² 8 028,85 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! bez podatku pcc! Zapraszam do oglądania! Funkcjonalny rozkład, mieszkanie 3-pok. (salon - 17,30 m2; sypialnia - 9,07 m2 ;II sypialnia 9,26, kuchnia 5,6 m2, łazienka 3,62 m2, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nocznickiego

Młociny,Warszawa

335 580 zł41 m² 8 109,71 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Kameralna inwestycja na Bielanach przy ulicy Nocznickiego to idealna lokalizacja, połączenie doskonałej komunikacji metrem, tramwajem lub autobusem z centrum miasta i bliskości terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

799 000 zł79 m² 10 153,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1914

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Mieszkanie mieści się w podwórzu odrestaurowanej kamienicy z 1914r będącej w rejestrze zabytków. Charakterystyczna zabudowa czynszowa:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ordona

Wola,Warszawa

438 074 zł54 m² 8 129,04 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od dewelopera. i podatku pcc. Oferujemy mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 53,89 m2 , na piętrze 5. Inwestycja zlokalizowana jest na Woli, przy ulicy Ordona. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olszewska

Mokotów,Warszawa

420 000 zł48 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Dwupokojowe mieszkanie na 3 piętrze kamienicy w centrum Mokotowa , doskonała lokalizacja. Blisko liczne sklepy, pl.Unii Lubelskiej. Łatwy dostęp do środków komunikacji. Mieszkanie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Figiel

Ochota,Warszawa

1 185 000 zł107 m² 11 074,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Warszawa, ochota, szczęśliwice kameralny, apartamentowiec feliz residence Z 2009 przestronne, dwustronne mieszkanie Z dużymi oknami na dwa tarasy I dwa ogródki ponad 20m2 tarasu i 60m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

269 760 zł44 m² 6 081,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Inwestycja Cztery Pory Roku zlokalizowana jest w cichej, spokojnej dzielnicy Warszawy, białołęce. Osiedle jest dobrze skomunikowane z centrum miasta, a w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smoleńska

Targówek,Warszawa

385 000 zł55 m² 7 051,28 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ulica: smoleńska Powierzchnia: 54,63 mkw F.władania: własność Okolice: Witebskiej Dzielnica: Targówek; Targówek Rok budowy: 1980 Materiał: rama H Piętro: 9; L. kond.: 10; L. wind: 2; L. pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzozowa

Śródmieście,Warszawa

595 000 zł45 m² 13 337,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Stare miasto brzozowa mostowa stara freta dwupokojowe atrakcyjne mieszkanie w jednej z najlepszych lokalizacji. Miejsce w bezpośrednim sąsiedztwie rynku starego miasta z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śmiała

Warszawa,mazowieckie

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem mieszkanie 2 pokojowe 60 m2 w pobliżu Placu Inwalidów na Żoliborzu. Mieszkanie położone w jednej z najpiękniejszych części Warszawy Wspaniała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

3 500 zł68 m² 51,47 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ulica: kolejowa; okolice: towarowej; powierzchnia: 68; f.władania: własność; Dzielnica: Wola; Czyste; Rok budowy: 2015 Materiał: cegła Piętro: 1; L. kond.: 5 L. pokoi: 3; mkw amfilada; podłogi: panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

420 000 zł37 m² 11 413 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży 2-pokojowe przy ul. Złotej na 5-tym piętrze, z balkonem i piwnicą. Powierzchnia mieszkania: 36,80 m2; większy pokój ma 16 m2, mniejszy 12 m2 i piwnica 2,52 m2. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

650 000 zł56 m² 11 607,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Przedmiotem oferty 3 pokojowe mieszkanie, na tyłach Pałacu Mostowskich Warszawa Śródmieście. Usytuowane na 1 piętrze 3 kondygnacyjnego bloku z 1955 r, do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

359 246 zł64 m² 5 571,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kawęczyńska

Nowa Praga,Warszawa

460 440 zł64 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Zakończona inwestycja! Nowy budynek stanął na Pradze Północ w okolicy Skweru Radziwiłłów i zabytkowej Bazyliki Najświętszego Serca Jezusowego przy ul. Kawęczyńskiej. ~Można tu cieszyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kawęczyńska

Nowa Praga,Warszawa

455 536 zł64 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wiązana

Wawer,Warszawa

360 000 zł64 m² 5 642,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Promocja!~0% prowizji od sprzedającego jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży ~~sprzedam mieszkanie 3 pokoje nowe wykończone w stanie deweloperskim z garażem i komórką .~ Mieszkanie bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

353 680 zł44 m² 8 038,18 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Inwestycja położona w Centrum warszawskiej Woli , bardzo dobrze skomunikowania z resztą miasta. Cechuje ją nowoczesność i najwyższy standard wykończenia. W ofercie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Gocław

Gocław,Warszawa

560 607 zł77 m² 7 261,75 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycja zrealizowana! Znajduje się na terenie Gocławia na Pradze Południe. W pobliżu Jeziorka Balaton i otaczającego go Parku wraz z terenami rekreacyjnymi i placami zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Gocław

Gocław,Warszawa

327 459 zł44 m² 7 375,21 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Gocław

Gocław,Warszawa

377 270 zł53 m² 7 091,55 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Gocław

Gocław,Warszawa

587 929 zł82 m² 7 205,01 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Gocław

Gocław,Warszawa

632 317 zł86 m² 7 318,48 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Gocław

Gocław,Warszawa

449 508 zł54 m² 8 339,66 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Gocław

Gocław,Warszawa

541 244 zł65 m² 8 339,66 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazachska

Wilanów,Warszawa

358 666 zł47 m² 7 683,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od dewelopera. i podatku pcc Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na 3 piętrze o powierzchni 47 m2. Inwestycja znajduje się w samym centrum Miasteczka Wilanów przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40 m2 na Woli przy ulicy Giełdowej. Mieszkanie na drugim piętrze w apartamentowcu z 2010 roku, w pełni umeblowane i wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marysieńki

Wilanów,Warszawa

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Doskonała propozycja mieszkania. Mieszkanie po generalnym remoncie w 2015 roku. Do wynajęcia dwupokojowe, nowoczesne mieszkanie przy ul. Królowej Marysieńki osiedle Wilanów II, 53 metry, na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

769 000 zł97 m² 7 927,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

0% prowizji od kupującego! Komfortowe, nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o pow. 96,60 m2 (dwupoziomowe) znajduje się na 3 i 4-tym piętrze w 4-piętrowym budynku z 2005 r. Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Włochy

Włochy,Warszawa

1 700 zł61 m² 27,87 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajmu umeblowane, przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61m2 położone na cichym i spokojnym osiedlu Chrobry we Włochach. Budynek z cegły. Mieszkanie rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Międzynarodowa

Praga-Południe,Warszawa

449 000 zł47 m² 9 553,19 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na saskiej kępnie, dwupokojowe 47m2 z balkonem , na I piętrze w zacisznej enklawie ul. Międzynarodowej. Wysoki standard wykończenia apartamentowca z 2004 roku, całodobowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nocznickiego

Młociny,Warszawa

325 380 zł38 m² 8 513,34 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wiązana

Wawer,Warszawa

420 000 zł64 m² 6 583,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

0% prowizji od Kupującego .~Jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży~~Sprzedam mieszkanie 3 pokoje nowe wykończone pod klucz (z wyposażona kuchnią) z garażem i komórką.~ Mieszkanie bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kawęczyńska

Nowa Praga,Warszawa

203 896 zł26 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grenady

Wola,Warszawa

365 000 zł47 m² 7 765,96 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Gorąco polecam! Wyjątkowa okazja, trzypokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie w podwyższonym standardzie wykończenia do natychmiastowego wprowadzenia. Za jedyne 7765 zł/ m2 Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł49 m² 55,10 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne studio 49 m2 w centrum Warszawy na ulicy Słomińskiego. Mieszkanie na 5 piętrze, umeblowane i wyposażone, duży salon, kuchnia widna w aneksie, sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bielany

Bielany,Warszawa

2 400 zł71 m² 33,80 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę ładne mieszkanie: kuchnia otwarta na salon w pełni wyposażona, salon wyposażony Wi-Fi, tv nc+, sypialnia z podwójnym łóżkiem, szafą i biurkiem, sypialnia z dziecięcym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

361 184 zł47 m² 7 755,72 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie w stanie deweloperskim; 46,57 m2, 2-pokojowe na 6 piętrze. Rozkład to: pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, holl, łazienka, balkon. W najbliższej okolicy znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dolna

Mokotów,Warszawa

359 000 zł34 m² 10 405,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie na Dolnym Mokotowie, pomiedzy Warszawianką a Parkiem Morskie Oko. Ul Dolna. 2 pokoje, 34.5m2, wysokość mieszkania 2,7m. Bardzo ładnie rozplanowane 2 pokoje (duża sypialania 9 m2), salon.