dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 947 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 947 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, Ursynów

Ursynów,Warszawa

327 000 zł26 m² 12 576,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Doskonała lokalizacja przy Al. Ken bezpośrednio przy stacji metra Stokłosy. Mieszkanie ciche (okna drewniane, nie wychodzą na ulice). Dodatkowym atutem jest duży (10 m2) w większości zadaszony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Filtrowa

Ochota,Warszawa

3 200 zł77 m² 41,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie z klimatem na Starej Ochocie w przedwojennej zabytkowej kamienicy. Z wysokim standardem wykończenia. Słoneczne, dwustronne, z piękną panoramą na centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 096 128 zł88 m² 12 419,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne, luksusowe apartamenty w sercu Mokotowa.~~W okolicy parki, tereny zielone. Szybki dojazd do centrum miasta (4 km) dzięki liniom autobusowym, tramwajowym .~~Apartamenty zostały zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

325 000 zł37 m² 8 783,78 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Al. Jerozolimskie, pl. Zawiszy. Mieszkanie przytulne i ciche. Stan mieszkania: bardzo dobry, do zamieszkania. Na klatce domofon, w mieszkaniu drzwi antywłamaniowe, żaluzje w oknach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

546 516 zł66 m² 8 245,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Wilanów nowa inwestycja zlokalizowana na terenie malowniczej dzielnicy. Komunikacja: - doskonała komunikacja z centrum Warszawy zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską - droga do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

319 890 zł42 m² 7 532,15 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkania Z mdm!~~nasza inwestycja wkomponowana w zielone tereny Targówka nastraja optymistycznie muzycznym wystrojem i nowoczesnością. Klatki schodowe o nazwach a-mol, be-mol, plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

743 310 zł55 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Wykorzystując architekturę historycznych dzielnic Warszawy, stworzono unikalną i wyjątkowo estetyczną inwestycję - odrestaurowaną kamienicę. Do dzisiaj doskonale zachowały się w niej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

211 140 zł26 m² 8 034,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dewelopera bez pcc bez prowizji agencji Nowoczesna inwestycja na Bemowie - bliski termin realizacji Jedyna inwestycja w Polsce posiadająca certyfikatem budownictwa wysokiej jakości przyjaznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szkoły Orląt

Praga-Południe,Warszawa

669 000 zł90 m² 7 544,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Interesująca oferta dla rodziny na Gocławiu. Powierzchnia całkowita 90,2 m2, mieszkalna 57,1 m2. Teren ogrodzony i chroniony. Budynek z 1999 r. Zadbane klatki schodowe. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wąski Dunaj

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł51 m² 43,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie mieszczące się przy ul Wąski Dunaj na 3 piętrze z 4. Położenie w centrum Starego Miasta, mieszkanie jest ciche. Wszystkie okna wychodzą na podwórko, jednostronnie. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bródno

Bródno,Warszawa

369 406 zł48 m² 7 760,63 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowoczesność I wygoda niedaleko centrum miasta~~nasza inwestycja to nowoczesny kompleks mieszkaniowy z lokalami usługowymi na parterze i dwukondygnacyjnym garażem podziemnym. Nasi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętojańska

Śródmieście,Warszawa

674 000 zł48 m² 13 989,20 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wyjątkowe, jasne i ciche mieszkanie w kamienicy na Starym Mieście. Wnętrze o funkcjonalnym układzie, zaaranżowane przez architekta, estetyczne, wykończone w dobrym standardzie nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 140 000 zł80 m² 14 161,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Niebywale atrakcyjne I nietuzinkowe miejsce W samym sercu stolicy- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne zarówno dla koneserów secesyjnych kamienic, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

375 000 zł42 m² 8 928,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie zlokalizowane jest w centrum Miasteczka Wilanów, na ul. Sarmackiej, niedaleko ul. Klimczaka. Posiada pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym oraz wydzieloną sypialnię. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dolny Mokotów

Dolny Mokotów,Warszawa

394 460 zł48 m² 8 150 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Kompleks mieszkalny położony w prestiżowej dzielnicy Warszawy - Mokotowie.~~Lokalizacja:~- Zaledwie 6 km od centrum Warszawy~- zlokalizowana w okolicach Łuku Siekierkowskiego na Dolnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 321 750 zł105 m² 12 557 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Kompleks mieszkalny położony w dzielnicy Warszawy - Mokotów, doskonale skomunikowany ze wszystkimi dzielnicami miasta. Bliskość licznych biur sprawia, że inwestycja doskonale nadaje się pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

360 000 zł47 m² 7 659,57 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie z bardzo dobrym dojazdem do centrum miasta na Dolnym Mokotowie. Położone na 8 piętrze 10 piętrowego budynku z 1966r. Mieszkanie składa się z: 1 pokój: 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magazynowa

Ksawerów,Warszawa

614 529 zł73 m² 8 408,99 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 3 pokoje, 73,08 m2 na 5 piętrze w 7-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, mokotów, ul. Magazynowa. Termin oddania lipiec 2016.~~INWESTYCJA Osiedle składać się będzie z zespołu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krępowieckiego

Wola,Warszawa

339 000 zł50 m² 6 780 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Okazja cenowa! atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie W dobrym stanie I świetnej lokalizacji na woli. Ładne, ciche, ciepłe, dobrze nasłonecznione, dwustronne (ekspozycja okien wschód-zachód).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żółkiewskiego

Praga-Południe,Warszawa

369 000 zł58 m² 6 351,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania dwupoziomowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 110 m2. Mieszkanie jest czyste i zadbane, powstało we wrześniu 2009 roku po adaptacji powierzchni strychowej na cele mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Luksusowe mieszkanie 60m2, centrum, okolice pl.GRZYBOWSKIEGO. Dwustronne, po generalnym remoncie, bardzo gustownie urządzone /wyposarzenie w cenie/. Bardzo ciche, okna sypialni /20m2/ wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

750 000 zł104 m² 7 211,54 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Duży, piękny apartament 104m² w strzeżonym budynku przy Rondzie Wiatraczna. Budynek chroniony i monitorowany, winda, widok na Trasę "Ł" i panoramę Warszawy, stadion.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wola

Wola,Warszawa

661 783 zł72 m² 9 233,75 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dewelopera bez pcc! bez prowizji agencji! Nowoczesny apartamentowiec 5 minut od Ronda Daszyńskiego -lokal o powierzchni 71,67 m2 -mieszkanie dwustronne z ekspozycja okien północ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dzika

Śródmieście,Warszawa

280 000 zł36 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie na parterze o powierzchni 36 m2, przy ul. Dzikiej w niskim czteropiętrowym budynku z lat 60-tych (z cegły). W niedalekiej odległości Centrum Handlowe arkadia. Duży pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Jeżeli szukają Państwo wygodnego 2 pokojowego, zadbanego mieszkania, w doskonałej lokalizacji w samym centrum miasta, z widokiem na Pałac Kultury - nasza propozycja na pewno zwróci Waszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Targówek

Targówek,Warszawa

721 650 zł89 m² 8 134,02 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne osiedle na warszawskim Targówku dla osób dynamicznych i poszukujących harmonii. Spoglądając na wykończenie i otoczenie budynku, odnajdziemy liczne motywy muzyczne. Bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czerniakowska

Dolny Mokotów,Warszawa

764 916 zł84 m² 9 092,07 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Cisza blisko centrum~~inwestycja na Dolnym Mokotowie z nowoczesną architekturą i o wysokim standardzie wykończenia. Duży dziedziniec, spokojna okolica i obfitość zieleni sprawia, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

255 000 zł21 m² 12 142,90 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Kawalerka opowierzchni 22 m kw. Usytuowaną w centrum Warszawy przy ul. Siennej na 10 z 11 pięter. Budynek po wymianie instalacji wodnej i termomodernizacji. Dwie windy. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dzielna

Wola,Warszawa

599 000 zł58 m² 10 327,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na bliskiej Woli. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze, w apartamentowcu o unikalnej architekturze. W mieszkaniu znajduje się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żurawia

Śródmieście,Warszawa

1 088 000 zł68 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Piękne, klimatyczne mieszkanie na wysokim parterze w oficynie, dla konesera, zachowane oryginalne sufity, parkiety, marmury, rozkłady pomieszczeń.Okna antywłamaniowe. Dwa wejścia - z klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Meksykańska

Praga-Południe,Warszawa

1 749 000 zł102 m² 17 147,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferta sprzedaży bardzo stylowego apartamentu, położonego w samym centrum malowniczej Saskiej Kępy - dzielnicy charakteryzującej się niepowtarzalnym i wyjątkowym klimatem. Eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 012 000 zł100 m² 10 170,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Niebywale atrakcyjne I nietuzinkowe miejsce W samym sercu warszawskiego powiśla- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne zarówno dla koneserów pięknych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Płaskowickiej

Ursynów,Warszawa

399 000 zł58 m² 6 855,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal w budynku ogrodzonym z monitoringiem, wysokość pomieszczeń 3,2 m, dopuszczalna funkcja mieszkaniowa i usługowa, w stanie bez białego montażu i podłóg, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kowieńska

Praga-Północ,Warszawa

460 000 zł69 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Oferujemy do sprzedania mieszkanie na Warszawskiej Pradze o powierzchni 69 m2, 3 ustawne pokoje: salon 20m2 z balkonem 5,7 m2, dwie sypialnie po 12 m2, kuchnia 8,2 m2, łazienka 5 m2, wc 1,5 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bródno

Bródno,Warszawa

342 496 zł48 m² 7 195,29 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łucka

Wola,Warszawa

1 300 000 zł150 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Wyjątkowy apartament przy ul. Łuckiej! Cechuje się przestrzennością, nowoczesnością i dbałością o detal. Mieszkanie stanowi open space, w którego przestrzeni znajduje się hall,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wawer

Wawer,Warszawa

335 000 zł56 m² 6 036,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

***** super cena ******czteropokojowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią oraz z balkonem. Rozkładowe spółdzielcze własnościowe mieszkanie na Marysinie Wawerskim. Budynek w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Chrystiana Szucha

Śródmieście,Warszawa

560 000 zł40 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Śródmieście południowe Mieszkanie w samym centrum miasta w prestiżowej lokalizacji pomiędzy Al Szucha a Marszałkowską na cichej i zielonej uliczce Zoli. 2 pokoje 40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

1 500 zł43 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie, 43 m²w bardzo dobrym stanie, słoneczne, ciche. Bardzo dobra lokalizacja: samo centrum Warszawy a ciche. Opis mieszkania i wyposażenia : duża kuchnia 13 m²z oknem-kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

272 034 zł39 m² 7 012,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piękna

Stegny,Warszawa

1 031 640 zł123 m² 8 392,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Nowoczesny, unikalny kompleks mieszkaniowy, stworzony dla osób ceniących indywidualizm, poszukujących niestandardowych wnętrz.~~INWESTYCJA ZREALIZOWANA!~~Lokalizacja~- zaledwie 7 km od centrum Warszawy,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij