dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Niepodległości

Śródmieście,Warszawa

3 600 zł87 m² 41,38 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem apartament w centrum Warszawy przy Al. Niepodległości / Śródmieście. Lokal mieści się w kamienicy z 1932 roku. Mieszkanie ulokowane jest na 4 pietrze, budynek z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Wola,Warszawa

360 400 zł48 m² 7 500,52 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Budynek klasy apartamentu, o ośmiu piętrach, z własną recepcją z 56 lokalami mieszkalnymi i 2 lokalami usługowymi. ~Inwestycja oferuje mieszkania o rozkładzie podzielonym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Surowieckiego

Ursynów,Warszawa

465 000 zł64 m² 7 265,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie w urokliwej lokalizacji, niedaleko Metra Ursynów. Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe z kw o powierzchni 64 m2,położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

1 600 zł31 m² 51,61 zł/m²

 

Piętro:8/23

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio od właściciela. Ścisłe Centrum Warszawy. Blisko Ronda onz, kawalerka wyposażona o pow. 31m2. Piętro 8 z 23. Mieszkanie (salon z wyjściem na balkon, kuchnia całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wawerska

Wawer,Warszawa

482 400 zł72 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Osiedle Gocławek to elegancki i kameralny budynek mieszkaniowy o niskiej trzypiętrowej zabudowie z windą wraz z garażem podziemnym dla samochodów i komórkami lokatorskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Syrokomli

Bródno,Warszawa

195 000 zł30 m² 6 393 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

1 pokojowe mieszkanie usytuowane na 5 piętrze, w bloku mieszkalnym w Warszawie w dzielnicy Bródno. Mieszkanie do indywidualnej aranżacji.Po generalnym remoncie z wydzielonym aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 340 732 zł117 m² 11 454,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne, luksusowe apartamenty w sercu Mokotowa.~~W okolicy parki, tereny zielone. Szybki dojazd do centrum miasta (4 km) dzięki liniom autobusowym, tramwajowym .~~Apartamenty zostały zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

449 459 zł61 m² 7 340 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Projekt dla ludzi, którzy cenią sobie miejski styl życia, nie rezygnując przy tym z wysokiego standardu mieszkania w nowoczesnych, harmonijnych wnętrzach. Dzięki doskonałej komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

350 700 zł46 m² 7 623,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przytulne miejsce Z tarasem (13M2)! miejsce idealne zarówno dla koneserów nowoczesnej architektury, jak I dla osób ceniących wygodę, dobry smak oraz stylowy charakter W znakomitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie w nowym apartamentowcu w ścisłym centrum Warszawy. Niedaleko stacji metra Centrum i dworca kolejowego. Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

490 000 zł62 m² 7,90 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przedmiotem oferty jest ładne, duże i funkcjonalne mieszkanie przy Górczewskiej. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchnia łazienka dodatkowo pomieszczenie gospodarczego oraz zabudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Warszawa

Warszawa,mazowieckie

284 945 zł20 m² 14 275,80 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Inwestycja W nieruchomości lepsza niż lokata bankowa~7 % W skali roku~wynajmuj I zarabiaj!~~nasza inwestycja oferuje nowatorski system opieki i zarządzania własnościowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

330 000 zł48 m² 6 837,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Dwa pokoje z oddzielną kuchnią w bardzo dobrym położeniu w centrum osiedla Tarchomin. W bezpośrednim sąsiedztwie przystanków autobusowych i tramwajowych, sklepów, szkół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

285 576 zł39 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, ani podatku pcc. Opis mieszkania: do sprzedania dwupokojowe mieszkanie z balkonem, na pierwszym piętrze, o powierzchni 40m2. Zlokalizowana przy al. Prymasa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słodowiec

Bielany,Warszawa

370 000 zł48 m² 7 708 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 48m2, 2 pokoje z otwartą kuchnią, piwnicą i z balkonem. Mieszkanie całkowicie urządzone. W mieszkaniu znajdują się: pralka, duży stół, lodówka, dwa łóżka, dwa biurka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

440 352 zł56 m² 7 851 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ursynów

Ursynów,Warszawa

429 000 zł74 m² 5 797,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Józefosław, przy Lesie Kabackim. Świetny dom dla rodziny z dziećmi. Segment z ogrodem. Kto: właściciel, agnieszka   za ile: 429 000 Dojazd komunikacją do Złote Tarasy w 44.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Markowska

Praga-Północ,Warszawa

3 900 zł71 m² 54,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wyjątkowo oferta, tylko u nas! Zupełnie nowe, świeżo wykończone mieszkanie w klimacie industrialnym w zabytkowym, zrewitalizowanym kompleksie postindustrialnym dawnej wytwórni wódek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

265 512 zł34 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Cena promocyjna na miejsce postojowe tylko 9000pln do końca marca!~~inwestycja posiada 4 kondygnacje oraz osobny garaż naziemny. Budynek posiada 32 lokale mieszkalne od 34m2 do 55m2. Aktualnie dostępnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

6 000 zł86 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcie luksusowy apartament przy ul. Słomińskiego/ śródmieście. Mieszkanie o powierzchni 86m2. Rozkład pomieszczeń: 3 pokoje, osobna kuchnia, hall+loggia 14m2, 2 łazienki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Służew

Służew,Warszawa

589 882 zł84 m² 7 040 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Mieszkania w południowej części Mokotowa. Ośmiokondygnacyjny kompleks mieszkaniowy z reprezentacyjnymi pasażem i rekreacyjnymi częściami wspólnymi.~~Lokalizacja~- zaledwie 7 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

570 000 zł68 m² 8 368,82 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Bielany-młociny Bardzo dobra lokalizacja - w pobliżu dużo terenów zielonych - obok Park Młociński. Mieszkanie 3-pokojowe - 68,11 m 2 5 piętro. Rozkładowe,wysokie. Kuchnia w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Ordona

Wola,Warszawa

245 041 zł28 m² 8 751 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w nowoczesnym osiedlu powstającym w sąsiedztwie parków na warszawskiej Woli. Doskonała komunikacja z centrum miasta, a także bogata infrastruktura w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

1 209 900 zł115 m² 10 493,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1904

Niebywale atrakcyjne I nietuzinkowe miejsce W samym sercu warszawskiej pragi północ- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne zarówno dla koneserów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

370 301 zł45 m² 8 196 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miła

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł75 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia na Muranowie, niedaleko centrum handlowego Arkadia. Duży salon z wyjściem na balkon, sypialnia, kompletnie wyposażona kuchnia osobno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Czyste,Warszawa

471 237 zł49 m² 9 533,42 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Grzybowska 85 to inwestycja apartamentowa idealnie łącząca wielkomiejski styl i kameralność. Lokalizacja w centrum Warszawy, w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

5 500 zł85 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie po remoncie generalnym, jasne i ciche mieszkanie w jednej z piękniejszych kamienic ,z duszą" w śródmieściu przy ul. Mokotowskiej, z zamykaną bramą, portierem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Wola,Warszawa

396 000 zł54 m² 7 399,10 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dzielna

Muranów,Warszawa

599 000 zł58 m² 10 327,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Sprzedam bezpośrednio, nowe 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w apartamentowcu Kamienica Muranów w Centrum Warszawy przy ulicy Dzielnej Mieszkanie na 3 piętrze z 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ordona

Wola,Warszawa

342 502 zł44 m² 7 784 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

421 963 zł58 m² 7 311,78 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ostatnie mieszkania na bielanach W promocyjnych cenach! ~~budynek 9 piętrowy z garażem podziemnym, windą, na terenie zamkniętym z monitoringiem.~~Komunikacja:~- Przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

980 000 zł105 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Przestronne, jasne, wygodne mieszkanie na zamkniętym osiedlu z ochroną 24 h, zaraz obok Fortu Bema. Idealna lokalizacja dla rodzin z dziećmi. Cisza I spokój, a jednocześnie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wilanowska

Ksawerów,Warszawa

441 470 zł42 m² 10 387,50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Inwestycja zlokalizowana na Mokotowie w pobliżu stacji metra Wilanowska.( 10 min. metrem do Centrum).~Wyróżnia ją dynamiczna, nowoczesna architektura.~~Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 42,50 m2, 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Czyste,Warszawa

215 270 zł23 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

To wyjątkowa inwestycja dla osób pragnących mieszkać w centrum stolicy. Dwa 14-piętrowe budynki, gwarantują z najwyższych pieter, piękny widok na panoramę Warszawy. To świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dobra

Warszawa,mazowieckie

1 391 616 zł109 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Kameralny i ekskluzywny apartamentowiec na Starym Mokotowie. ~~lokalizacja~- zaledwie 3 km od centrum Warszawy, w sąsiedztwie licznych parków,~- rozwinięta infrastruktura, ~- w najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Wojska Polskiego

Żoliborz,Warszawa

3 500 zł80 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem w apartamentowcu z 2010 roku, przy ul. Wojska Polskiego / Żoliborz. Mieszkanie mieści się na 3/5 pięter, budynek z windą. Rozkład pomieszczeń: salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

349 778 zł42 m² 8 394 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Inwestycja położona w Centrum warszawskiej Woli , bardzo dobrze skomunikowania z resztą miasta. Cechuje ją nowoczesność i najwyższy standard wykończenia. W ofercie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliborska