dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakietników

Ursus,Warszawa

246 000 zł45 m² 5 466,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości oferuje ciekawe mieszkanie 45m2: dwupokojowe, dwustronne z oddzielną widną kuchnią i z balkonem na II piętrze w ivp. budynku z cegły z 1964 roku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilanów

Wilanów,Warszawa

389 028 zł55 m² 7 126,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowa inwestycja na wilanowie!~~w naszych przestronnych czteropiętrowych budynkach znajdziesz swój spokój i miejsce do odpoczynku. Budynek harmonijnie wkomponowany w architektoniczną wizję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Praga-Południe,Warszawa

449 000 zł49 m² 9 163 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, w świetnej lokalizacji w samym centrum Saskiej Kępy (piękny widok na ogródki działkowe). Powierzchnie pomieszczeń: - salon 25 m2; - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

504 849 zł61 m² 8 339,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Inwestycja w samym centrum wilanowa!~~w czterech 4-piętrowych budynkach z 2 kondygnacjami garażu podziemnego, o jasnych elewacjach z geometrycznymi, grafitowymi akcentami wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

597 630 zł85 m² 7 011,97 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkania Z mdm!~~nasza inwestycja wkomponowana w zielone tereny Targówka nastraja optymistycznie muzycznym wystrojem i nowoczesnością. Klatki schodowe o nazwach a-mol, be-mol, plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

640 000 zł58 m² 11 006 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Wykończony w wysokim standardzie dwupokojowy apartament o powierzchni 58m2 z niesamowitym widokiem na panoramę miasta. Znajduje się na 7 piętrze w inwestycji Qbik. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

1 211 100 zł121 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam czteropokojowe mieszkanie w nowoczesnym budownictwie w samym sercu Miasteczka Wilanów. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze 4piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

663 440 zł86 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam czteropokojowe mieszkanie w nowoczesnym budownictwie w samym sercu Miasteczka Wilanów. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 4piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

545 140 zł71 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym budownictwie w samym sercu Miasteczka Wilanów. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 4piętrowego budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

1 428 954 zł185 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam czteropokojowe mieszkanie w nowoczesnym budownictwie w samym sercu Miasteczka Wilanów. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 4piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilanów

Wilanów,Warszawa

488 000 zł61 m² 8 055,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Najszerszy wybór rozkładowych mieszkań 2- i 3- pokojowych!~~zapraszam do zapoznania się z nową inwestycją na Wilanowie, gdzie oddanie jest przewidziane już w IV kwartale 2016 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

478 378 zł62 m² 7 726,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zapoznania się z nową inwestycją na Wilanowie, gdzie oddanie jest przewidziane już w IV kwartale 2016 r. ~~dlaczego warto wybrać właśnie nas?~~- podwyższony standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Czyste,Warszawa

758 940 zł72 m² 10 589,40 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Grzybowska 85 to inwestycja apartamentowa idealnie łącząca wielkomiejski styl i kameralność. Lokalizacja w centrum Warszawy, w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

280 645 zł27 m² 10 209 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Apartamenty Jerozolimskie Invest to 87 klimatyzowanych i urządzonych w najwyższym standardzie apartamentów o powierzchni od 22. do 58 m2, składających się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 100 000 zł94 m² 11 702,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania bezpośrednio mieszkanie widne i przestronne, 93,7 metra składające się z 4 pokoi: salonu, sypialni połączonej z gabinetem (chwilowo pokojem dziecięcym), drugiej sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

950 000 zł96 m² 9 896 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

Lokal pomiędzy ulicami: marszałkowską a Poznańską - strych zaadaptowany na luksusowe mieszkanie. Salon otwarty na kuchnię - ok. 96 m2 oraz 2 sypialnie: ok. 12 i 14 m2. Wysokość 3,5 m (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

1 004 900 zł100 m² 10 049 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Przytulne miejsce Z tarasem (53M2)! miejsce idealne zarówno dla koneserów nowoczesnej architektury, jak I dla osób ceniących wygodę, dobry smak oraz stylowy charakter W znakomitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narbutta

Górny Mokotów,Warszawa

739 000 zł78 m² 9 414,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Mieszkanie na Mokotowie w prestiżowej lokalizacji. Kamienica zbudowana w roku 1957. Budynek usytuowany przy skwerze Słonimskiego. Można stąd szybko dojechać do centrum, ponad 10 linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilanów

Wilanów,Warszawa

491 000 zł66 m² 7 485,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilanów

Wilanów,Warszawa

546 516 zł66 m² 8 245,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

217 281 zł31 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Twoje mieszkanie w warszawskim Ursusie.~~Atuty inwestycji:~-5 piętrowy budynek~- parking podziemny~- winda~- instalacje TV, Internet~- teren zamknięty~- oświetlony~- monitoring~- nowoczesny plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilanów

Wilanów,Warszawa

546 414 zł64 m² 8 563,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kierbedzia

Warszawa,mazowieckie

283 200 zł31 m² 9 197,79 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Inwestycja zlokalizowana w prestiżowej i położonej blisko centrum dzielnicy Warszawy , na Dolnym Mokotowie. W pobliżu mieści się Wytwórnia Filmów Dokumentalnych, która posłużyła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

3 900 zł80 m² 48,75 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 80 mkw w centrum Warszawy u zbiegu ulic Twardej i Siennej. 3 niezależne pokoje, widna duża kuchnia, łazienka z prysznicem, wc oddzielne, weranda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drogomilska

Bemowo,Warszawa

437 000 zł62 m² 7 081,51 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 61,71 m2 w stanie deweloperskim na 5 piętrze niewielkiego budynku (37 mieszkań) z 2015r właśnie oddanego do użytku. Budynek mieści się przy niedużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

889 100 zł52 m² 16 935,20 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Niebywale atrakcyjne I nietuzinkowe miejsce W samym sercu stolicy- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne zarówno dla koneserów secesyjnych kamienic, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilanów

Wilanów,Warszawa

458 643 zł66 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Gocław

Gocław,Warszawa

377 270 zł53 m² 7 091,55 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Inwestycja zrealizowana! Znajduje się na terenie Gocławia na Pradze Południe. W pobliżu Jeziorka Balaton i otaczającego go Parku wraz z terenami rekreacyjnymi i placami zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bródno

Bródno,Warszawa

371 853 zł48 m² 7 812,04 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowoczesność I wygoda niedaleko centrum miasta~~nasza inwestycja to nowoczesny kompleks mieszkaniowy z lokalami usługowymi na parterze i dwukondygnacyjnym garażem podziemnym. Nasi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jaktorowska

Wola,Warszawa

318 240 zł28 m² 11 285,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Union Apartamenty to nowa inwestycja zlokalizowana na granicy Śródmieścia i Woli, w pobliżu inwestycji znajdują się: muzeum Powstania Warszawskiego, liczne kina, teatry, klubokawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

447 000 zł39 m² 11 461,50 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Piękne, stylowo zaaranżowane 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,8 m2 w Śródmieściu w odległości 2 minut pieszo do stacji metro świętokrzyska oraz 1 przystanku tramwajem od stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

325 190 zł47 m² 6 949,99 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rajska

Mokotów,Warszawa

2 400 zł54 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z dwoma oddzielnymi pokojami przy ulicy Rajskiej , Mokotów, warszawa, blisko centrum, strzeżone osiedle „Marina Mokotów”. Metraż całkowity mieszkania 54m2. Rok budowy 2006.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kierbedzia

Warszawa,mazowieckie

415 500 zł47 m² 8 771,37 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

307 135 zł41 m² 7 561,18 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

469 400 zł57 m² 8 235,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Słoneczny apartament Z dużą loggią! miejsce idealne zarówno dla koneserów nowoczesnej architektury, jak I dla osób ceniących wygodę, dobry smak oraz stylowy charakter W znakomitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

521 169 zł64 m² 8 081,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaktorowska

Wola,Warszawa

537 248 zł59 m² 9 047,63 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

232 441 zł41 m² 5 655,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Atrakcyjne mieszkania po niskich cenach! czas oferty ograniczony~~oferujemy do sprzedaży po bardzo atrakcyjnej cenie mieszkania w nowo powstałym zespole dwupiętrowych domów wielorodzinnych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wilanów

Wilanów,Warszawa

288 762 zł39 m² 7 394,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016