dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

1 428 954 zł185 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam czteropokojowe mieszkanie w nowoczesnym budownictwie w samym sercu Miasteczka Wilanów. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 4piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bernardyńska

Mokotów,Warszawa

1 190 000 zł81 m² 14 691 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Luksusowy, w pełni urządzony apartament w osiedlu Mokotów Park- villa Solar położony w otulinie Jeziorka Czerniakowskiego na Dolnym Mokotowie.To jedna z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

3 300 zł65 m² 50,77 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie na Osiedlu Woronicza Park. Mieszkanie po generalnym remoncie 2 lata temu, bardzo jasne i słoneczne. 65m2, duży pokój z bardzo wygodnym, dużym narożnikiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Leśny Bródno

Bródno,Warszawa

413 000 zł65 m² 6 339,22 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesność I wygoda niedaleko centrum miasta Nasza inwestycja to nowoczesny kompleks mieszkaniowy z lokalami usługowymi na parterze i dwukondygnacyjnym garażem podziemnym. Nasi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

600 725 zł57 m² 10 578 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartamenty Jerozolimskie Invest to 87 klimatyzowanych i urządzonych w najwyższym standardzie apartamentów o powierzchni od 22. do 58 m2, składających się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

450 000 zł50 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Ciche mieszkanie(ul. Sarmacka) z widokiem na patio z dala od ulicznego zgiełku. Lokal usytuowany w budynku z fasadą z pięknego tęczowego piaskowca, białego tynku i imitacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 321 750 zł105 m² 12 557 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Kompleks mieszkalny położony w dzielnicy Warszawy - Mokotów, doskonale skomunikowany ze wszystkimi dzielnicami miasta. Bliskość licznych biur sprawia, że inwestycja doskonale nadaje się pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dolna

Mokotów,Warszawa

475 000 zł65 m² 7 269,67 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Trzypokojowe, rozkładowe, słoneczne mieszkanie na Dolnym Mokotowie w doskonałym punkcie komunikacyjnym. Lokal o powierzchni 65,34 m2 składa się z pokoju dziennego (18 m2) z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

850 000 zł113 m² 7 522,12 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni ok. 113 m (5 pokoi + kuchnia + archiwum+ wc) - aktualnie przeznaczone na cele biurowe /wynajmowane/, w apartamentowcu z windą. Bardzo blisko Centrum -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

655 075 zł72 m² 9 116 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 71.86 mkw. taras 5.62 mkw. podana cena jest ceną netto. Nowoczesny zespół apartamentowy na Mokotowie, najszybciej rozwijającej się dzielnicy Warszawy. Trzeci etap inwestycji , osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klaudyny

Bielany,Warszawa

387 600 zł65 m² 5 963,08 zł/m²

 

Piętro:12/20

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

- budynek stoi na uregulowanych gruntach - Swieżo po generalnym remoncie mieszkanie w bliskim sąsiedztwie Lasku Bielańskiego i Parku Kępa Potocka. Idealna okolica na spacery, jogging czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kierbedzia

Warszawa,mazowieckie

415 500 zł47 m² 8 771,37 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Inwestycja zlokalizowana w prestiżowej i położonej blisko centrum dzielnicy Warszawy , na Dolnym Mokotowie. W pobliżu mieści się Wytwórnia Filmów Dokumentalnych, która posłużyła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrzeżna

Służewiec,Warszawa

2 800 zł41 m² 68,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się przy ul. Obrzeżnej, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum biurowego i Galerii Mokotów. Jest nowiutkie, składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Biskupia

Warszawa,mazowieckie

1 800 zł57 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja przy pętli tramwajowej na Gocławku, ul. Biskupia o przeważającej zabudowie szeregowej .Cicha. Mieszkanie bardzo ładne, rozkładowe,narożne wsch/płd. z widokiem na ul. Grochowską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilanów

Wilanów,Warszawa

389 767 zł51 m² 7 649,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Kompleks mieszkalny położony w prestiżowej dzielnicy Warszawy - Wilanowie, w samym centrum założenia urbanistycznego Miasteczko Wilanów. Lokalizacja - Zaledwie 8 km od centrum Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

235 000 zł25 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 25m po remoncie, znajdujące się na 9 pietrze z 10 (nic nie zasłania widoku).Ul. Mołdawska.P 9/10,piwnica ROZKŁAD: - Mieszkanie składa się z przedpokoju/kuchni, - łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

309 037 zł59 m² 5 200,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Atrakcyjne mieszkania po niskich cenach! czas oferty ograniczony Oferujemy do sprzedaży po bardzo atrakcyjnej cenie mieszkania w nowo powstałym zespole dwupiętrowych domów wielorodzinnych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

585 000 zł67 m² 8 731,34 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

piętro 3, budynek 2010,ul. Bokserska Dwupokojowe mieszkanie w kameralnym budynku w bezpośrednim sąsiedztwie zielonych Wyścigów Konnych. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bliska

Wola,Warszawa

380 009 zł51 m² 7 423,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Inwestycja realizuje nowoczesne osiedle w sąsiedztwie parków na warszawskiej Woli. Doskonała komunikacja z centrum miasta, a także bogata infrastruktura w pobliżu inwestycji, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

237 011 zł29 m² 8 290 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

316 902 zł42 m² 7 490 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

304 081 zł39 m² 7 890,01 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

349 558 zł47 m² 7 489,99 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Walecznych

Saska Kępa,Warszawa

3 200 zł70 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament do wynajęcia w Warszawie - Praga Południe (saska Kępa) Apartament o powierzchni 70 m2 składający się z 3 pokoi położony na 6 piętrze w 8 piętrowym nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł61 m² 44,26 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne, 2-pokojowe w pełni umeblowane i wyposażone mieszanie blisko centrum miasta. Powierzchnia 61 m2. Mieszkanie położone jest na 5.piętrze, w 16-piętrowym budynku na chronionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Okulickiego

Praga-Południe,Warszawa

599 000 zł91 m² 6 582 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Ładne, zadbane mieszkanie po remoncie, z balkonem 6 m2. Okna pcv na płd i płn. W pokojach parkiet. Kuchnia widna, wyposażona w zabudowę i agd. W łazience wanna, toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Idzikowskiego

Sadyba,Warszawa

449 000 zł58 m² 7 694,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

| ***wyłączność *** Oferujemy bardzo atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o pow.58,35m2 z tarasem i własnym miejscem parkingowym na terenie osiedla (cena 20 tys.zł). Bardzo dobra propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bródno

Bródno,Warszawa

391 821 zł49 m² 8 017,62 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grochów

Grochów,Warszawa

510 348 zł72 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Przedsprzedaż! jak wygodnie tu żyć! Nowe osiedle na Pradze Południe. Bliskość drzew, terenów zielonych, sklepów i głównych arterii - w zaledwie kilka chwil można znaleźć się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

1 050 000 zł114 m² 9 211 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

4-pokojowe mieszkanie, w budynku na ul. Słomińskiego, w osiedlu Prezydenckim vis a vis centrum handlowego Arkadia. Układ: 3 sypialnie + część dzienna /kuchnia otwarta na salon/, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malborska

Targówek,Warszawa

285 000 zł43 m² 6 613 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Budynek ocieplony , wymieniona instalacja wodno - kanalizacyjna. Bardzo zadbane,rozkładowe dwupojowe mieszkanie.Pokoje 18 m2 i 12m2.Jest balkon typu loggia. Do lokalu przynależy piwnica. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

989 000 zł198 m² 4 995 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

7 pokojowe luksusowe mieszkanie Położone w spokojnej dzielnicy idealne dla rodzinnej szczęśliwej egzystencji - liczne przedszkola, szkoły, liczne sklepy i bazarki ze zdrową żywnością,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

1 209 900 zł115 m² 10 493,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1904

Niebywale atrakcyjne I nietuzinkowe miejsce W samym sercu warszawskiej pragi północ- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne zarówno dla koneserów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Elegancki i nowoczesny apartament o powierzchni 40 m na trzecim pietrze, zlokalizowany w inwestycji " 19 Dzielnica" przy ul. Kolejowej w znakomitej lokalizacji blisko centrum 5 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ochota

Ochota,Warszawa

1 900 zł39 m² 48,72 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od 1.07.2016 Mieszkanie usytuowane na Starej Ochocie, w pełni wyposażone gotowe do zamieszkania, Mieszkanie jest widne i idealnie skomunikowane z centrum, posiada duży taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

565 000 zł69 m² 8 188,41 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Piękne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68,71 m2 na strzeżonym osiedlu z monitoringiem i ochroną z 2007 r. Mieszkanie pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

319 000 zł41 m² 7 780,49 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis nieruchomości:- 2 pokoje z aneksem kuchennym, powierzchnia ok 41 m2,- w skład wchodzi miejsce parkingowe obok budynku,- lokal na 2 piętrze, w budynku dwupiętrowym, 9 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Gocław

Gocław,Warszawa

410 000 zł75 m² 5 466,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Przestronne, ustawne mieszkanie na zielonym Gocławiu. W pobliżu jeziorko "balaton", trasy spacerowe i rowerowe. Dobre połączenia komunikacyjne z Centrum i Grochowem. Mieszkanie widne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

638 589 zł66 m² 9 705 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 65.8 mkw. taras 10.58 mkw. podana cena jest ceną netto. Również dostępne ; 67.43 mkw. taras 10.53 mkw. cena 653 936 zł. Nowoczesny zespół apartamentowy na Mokotowie, najszybciej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

774 944 zł83 m² 9 312 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 83.22 mkw. taras 32.25 mkw. podana cena jest ceną netto. Również dostepne ; 82.95 mkw. taras 6 mkw. cena 706 153 zł. Nowoczesny zespół apartamentowy na Mokotowie, najszybciej rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

325 000 zł38 m² 8 552,63 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie na Ochocie, usytuowane na 10 piętrze w 12 piętrowym budynku z lat 60-tych(al. Jerozolimskie). Mieszkanie rozkładowe, do każdego pomieszczenia wejście z przedpokoju.