dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

527 100 zł70 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe mieszkanie Z balkonem I tarasem na dachu Nasze osiedle zaprojektowane zostało z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców i spełnieniu oczekiwań nawet tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, Wilanów

Wilanów,Warszawa

794 625 zł106 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

308 000 zł37 m² 8 328,83 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferujemy Państwu świeżo wybudowane 2-pokojowe mieszkanie w inwestycji Espresso dewelopera Ronson. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 7-piętrowej części budynku i posiada ładną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borzymowska

Warszawa,mazowieckie

362 000 zł57 m² 6 353,11 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

La Melodie to nowoczesna inwestycja wkomponowana w zielone tereny Targówka mieszkaniowego. Jest doskonale połączona zarówno z centrum Warszawy, jak też z drogą wyjazdową z miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przy Parku

Warszawa,mazowieckie

2 502 817 zł154 m² 16 305 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Elegancki, nowoczesny, VIII kondygnacyjny budynek, w bliskiej odległości od śródmieścia Warszawy w bezpośrednim sąsiedztwie zaciszny XVIII-wieczny Park i historyczny Pałac Królikarnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

449 000 zł44 m² 10 204,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Do sprzedania mieszkanie 44m2 Warszawa Śródmieście. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze kamienicy z 1913 roku z windą. W skład nieruchomości wchodzą: - pokój - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borzymowska

Warszawa,mazowieckie

351 450 zł55 m² 6 353,04 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Liwiecka

Praga-Południe,Warszawa

448 000 zł58 m² 7 742,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Trzypokojowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 57,86m2 w cichej, zielonej okolicy gocławka. Kameralny, czteropiętrowy budynek z 2005 roku zbudowany z cegły. Mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

540 000 zł53 m² 10 188,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przestrzenne, jasne mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim w sercu Miasteczka Wilanów przy ulicy Sarmackiej. Składa się z pokoju dziennego o powierzchni 20,44m2 z loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Grzesiuka

Mokotów,Warszawa

6 500 zł110 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

- miejsce parkingowe, możliwość wynajęcia - telefon, internet, tv kablowa, ogrzewanie miejskie, domofon Duże, komfortowe i ciche mieszkanie na kameralnym osiedlu, otoczone zielenią, znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

597 630 zł85 m² 7 011,97 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkania Z MDM! Nasza inwestycja wkomponowana w zielone tereny Targówka nastraja optymistycznie muzycznym wystrojem i nowoczesnością. Klatki schodowe o nazwach a-mol, be-mol, plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

283 784 zł37 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Gotowe mieszkania na Wilanowie! Nie śpieszysz się z zakupem? Jeszcze szerszy wybór mieszkań w budowie! Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej! Osiedle zaprojektowane zostało z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokotów

Mokotów,Warszawa

677 987 zł82 m² 8 242 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Kompleks mieszkalny położony w dzielnicy Warszawy - Mokotów, doskonale skomunikowany ze wszystkimi dzielnicami miasta. Bliskość licznych biur sprawia, że inwestycja doskonale nadaje się pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

1 980 000 zł149 m² 13 288,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1936

Przestronne, ekskluzywne mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy, idealna lokalizacja vis a vis eleganckiego hotelu Rialto oraz w pobliżu powstających eleganckich rezydencji. W samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Limanowskiego

Mokotów,Warszawa

2 600 zł58 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwu-poziomowe mieszkanie na ostatnim piętrze bloku na Sadybie, z windą i garażem. Miejsce w cichej i spokojnej okolicy. Do jeziorka Czernikowskiego jest zaledwie 600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

610 000 zł61 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie dwupokojowe 61m na Osiedlu katalina(ul. Wyścigowa). Kuchnia otwarta na salon (połączona barkiem), duża łazienka (z wanną), przy sypialni spora garderoba (wyposażona w system.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borzymowska

Warszawa,mazowieckie

370 138 zł57 m² 6 495,92 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Bohaterów Września

Ochota,Warszawa

610 000 zł72 m² 8 472 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie cztero pokojowe o powierzchni 72m w bliskiej okolicy Parku Szczęśliwickiego. Składa się z pokoju dziennego i trzech sypialni (19.5,12,10,7.7m), oddzielnej widnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

1 194 300 zł119 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zapoznania się z nową inwestycją na Wilanowie, gdzie oddanie jest przewidziane już w IV kwartale 2017 r. Dlaczego warto wybrać właśnie nas? - podwyższony standard wykończenia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Litewska

Śródmieście,Warszawa

7 000 zł95 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w apartamentowcu Melody House położonym w Śródmieściu. Opis: nowoczesny apartamentowiec w sąsiedztwie obiektów rządowych powierzchnia 95 m2 salon z aneksem kuchennym 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kawęczyńska

Nowa Praga,Warszawa

460 440 zł64 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Zakończona inwestycja! Nowy budynek stanął na Pradze Północ w okolicy Skweru Radziwiłłów i zabytkowej Bazyliki Najświętszego Serca Jezusowego przy ul. Kawęczyńskiej. ~Można tu cieszyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łagowska

Bemowo,Warszawa

342 000 zł50 m² 6 909 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Budynek ocieplony, po wymianie rur i instalacji. Do lokalu przynależy piwnica. Loggia. Okna nowe na płd-wsch i płn-zach. Mieszkanie rozkładowe. Widna, oddzielna kuchnia. Pokoje ustawne, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ordona

Wola,Warszawa

450 559 zł55 m² 8 218,88 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam trzypokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze VI-kondygnacyjnego budynku z windą i udogodnieniami dla niepełnosprawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Leśny Bródno

Bródno,Warszawa

440 444 zł62 m² 7 135,01 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesność I wygoda niedaleko centrum miasta~~nasza inwestycja to nowoczesny kompleks mieszkaniowy z lokalami usługowymi na parterze i dwukondygnacyjnym garażem podziemnym. Nasi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyględowska

Mokotów,Warszawa

7 800 zł132 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękny penthouse usytuowany w jednym z najbardziej prestiżowych budynków osiedla Marina, z pięknym tarasem (58 m) i ogrodem wielkości 20 m. Zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

272 274 zł27 m² 10 209 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Apartamenty Jerozolimskie Invest to 87 klimatyzowanych i urządzonych w najwyższym standardzie apartamentów o powierzchni od 22. do 58 m2, składających się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kondratowicza

Targówek,Warszawa

335 000 zł59 m² 5 688 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie na ul. Kondratowicza spółdzielcze własnościowe z księgą wieczystą ( grunty nieuregulowane ) Mieszkanie na 15 piętrze z pięknym widokiem na centrum Warszawy i park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejazd

Mokotów,Warszawa

590 000 zł58 m² 10 172,40 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż dwupokojowe, przestronne mieszkanie (58m2) na ogrodzonym i strzeżonym osiedlu Marina Mokotów. Wykończone nowocześnie, w wysokim standardzie, słoneczne. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

309 487 zł41 m² 7 490 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jaktorowska

Wola,Warszawa

337 926 zł30 m² 11 408,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Union Apartamenty to osiedle zlokalizowane na granicy Śródmieścia i Woli. W pobliżu znajdują się: muzeum Powstania Warszawskiego, kina, teatry, klubokawiarnie, kafejki, fitness kluby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 140 970 zł80 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Kamienica łączyć będzie styl neorenesansu w historycznej części ze stylem modernistycznym nowego budynku. Elegancki wystrój klatek schodowych, drewniane drzwi na wzór pierwotnych, marmurowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

386 118 zł50 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym budownictwie w samym sercu Miasteczka Wilanów. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 4-piętrowego budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Leszno

Wola,Warszawa

382 704 zł46 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam jednopokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze V-kondygnacyjnego budynku z windą i udogodnieniami dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Naukowa

Włochy,Warszawa

366 640 zł46 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja Willa Modrzewie na Włochach przy ul. Naukowej Idealne mieszkanie w mieście to komfort odpoczynku i cisza, a jednocześnie doskonała komunikacja i łatwy dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borzymowska

Warszawa,mazowieckie

299 482 zł44 m² 6 851,57 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janinówka

Targówek,Warszawa

375 000 zł63 m² 5 952 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie o pow. 63m w centrum Targówka z widokiem na skwer Wiecha i w pobliżu teatru Rampa. Mieszkanie jest słoneczne ( Poł) z dużym 5,5 m balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Raków,Warszawa

266 772 zł38 m² 7 050 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Osiedle Nowy Raków znajduje się w dzielnicy Włochy. Składa się z kilku budynków wielorodzinnych wraz z infrastrukturą handlową i użytkową. Na terenie osiedla zaplanowano garaże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paca

Praga-Południe,Warszawa

530 000 zł84 m² 6 309,52 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przytulne 3 pokojowe mieszkanie na 4 piętrze w 5 piętrowym bloku z 2000 r., przy ul. Paca na Grochowie. Oddzielna, widna kuchnia o powierzchni 10 m2. Łazienka o powierzchni 6 m2, osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Filtrowa

Ochota,Warszawa

3 900 zł81 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w kamienicy w centrum Ochoty , kamienica ze swoją wojenną historią. W ostatnim czasie odrestaurowana , wyremontowana łącznie z wymianą instalacji. Natomiast instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

399 000 zł36 m² 11 239 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy. Powierzchnia całkowita 35,5 m2, lokal znajduje się na 5 piętrze w 7-mio piętrowym budynku całkowicie odnowionym, z dwoma windami. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

650 442 zł83 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

W ramach specjalnej promocji ? Lato 2013? trwającej do końca czerwca oferujemy naszym klientom wybrane lokale trzypokojowe w niezwykle atrakcyjnej cenie 7 777 zł/m2 brutto wraz z pomieszczeniem.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij