dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Górny Mokotów

Górny Mokotów,Warszawa

759 000 zł87 m² 8 764,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Bardzo przestronne mieszkanie na Mokotowie , 87 m2 , na wysokim parterze,w kamienicy z 1939 roku w bardzo dobrym stanie .Planowane odświeżenie elewacji w przyszłym roku. Pokoje mają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Naukowa

Włochy,Warszawa

525 654 zł66 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja Willa Modrzewie na Włochach przy ul. Naukowej Idealne mieszkanie w mieście to komfort odpoczynku i cisza, a jednocześnie doskonała komunikacja i łatwy dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilanów

Wilanów,Warszawa

790 194 zł75 m² 10 566,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowa inwestycja na Wilanowie! W naszych przestronnych czteropiętrowych budynkach znajdziesz swój spokój i miejsce do odpoczynku. Budynek harmonijnie wkomponowany w architektoniczną wizję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Raków,Warszawa

273 910 zł39 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Osiedle Nowy Raków znajduje się w dzielnicy Włochy. Składa się z kilku budynków wielorodzinnych wraz z infrastrukturą handlową i użytkową. Na terenie osiedla zaplanowano garaże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaśminowa

Górny Mokotów,Warszawa

545 837 zł56 m² 9 733,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament 2 pokojowy, 56,08 m2, parter. Składa się z 2 pokoi, kuchni , łazienki, holu, tarasu i ogródka. Lokalizacja Warszawa, mokotów, ul. Jaśminowa. Termin oddania - maj 2018. Inwestycja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klaudyny

Bielany,Warszawa

415 000 zł56 m² 7 410,71 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Bardzo ładne, jasne mieszkanie na granicy Bielan i Żoliborza. Jasna, oddzielna kuchnia, łazienka, wc, przedpokój. Mieszkanie dobrze rozplanowane: bliżej drzwi wejściowych salon i kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Czyste,Warszawa

503 415 zł54 m² 9 296,68 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Grzybowska 85 to inwestycja apartamentowa idealnie łącząca wielkomiejski styl i kameralność. Lokalizacja w centrum Warszawy, w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilanów

Wilanów,Warszawa

369 017 zł53 m² 6 994,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesna, kameralna inwestycja W prestiżowej dzielnicy Nasza inwestycja jest położna w prestiżowej dzielnicy Wilanów, w centrum założenia urbanistycznego Miasteczko Wilanów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

200 206 zł26 m² 7 606,61 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Nasza inwestycja to połączenie jakości i komfortu. Spokojna okolica, obfitująca w tereny zielone. Nieruchomość w bliskim położeniu węzła komunikacyjnego umożliwiającego sprawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Anin

Anin,Warszawa

423 934 zł66 m² 6 432,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Odetchnij wśród zieleni Anin to miejsce z klimatem. Nowoczesny budynek zlokalizowany jest wśród zieleni i niskiej zabudowy. Można tu odetchnąć od miejskiego pośpiechu i zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Raków,Warszawa

258 264 zł36 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 2-pokojowe, 35.87 m2, na czwartym piętrze w 4-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, włochy. Do lokalu przynależy balkon o pow. 3.75 m2. Termin realizacji I kw. 2018 r. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

521 500 zł76 m² 6 869,07 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc tylko teraz zaoszczędź aż 45 000zł! Kup mieszkanie bez podatku vat! Zapraszamy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

799 645 zł52 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Kameralny budynek w Centrum miasta w wyjątkowym stylu i położeniu blisko wszystkich udogodnień Miasta w najbliższym otoczeniu. Lokalizacja: -Centrum Miasta; -Blisko duże arterię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

210 000 zł29 m² 7 291,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funcjonalna i ustawna kawalerka w kwadracie z narożnymi drewnianymi duzymi oknami! Pokoj dzienny 18,25m2 Hol z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

314 000 zł37 m² 8 486,49 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Mam przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży nietuzinkowe, jednopokojowe mieszkanie, znajdujące się w znakomitej lokalizacji, tuż przy parku Fort Bema. Mieszkanie to jest usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

838 656 zł72 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Apartamenty to jeden z najbardziej prestiżowych adresów w mieście. Cisza okolicznych uliczek i terenów zielonych, a jednocześnie Warszawskie Centrum na wyciągnięcie ręki stanowią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Raków

Raków,Warszawa

484 568 zł71 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 3-pokojowe, 71.26 m2 na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku. Do lokalu przynależy balkon o powierzchni 5,5 m2. Osiedle Nowy Raków znajduje się w dzielnicy Włochy. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

257 700 zł34 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Kompaktowe 2 pokojowe mieszkanie, w nowej inwestycji na Woli, przy ulicy Prymasa Tysiąclecia w pobliżu ulicy Kasprzaka. Jest to wyjątkowa inwestycja składająca się z dwóch 14 piętrowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wysockiego

Targówek,Warszawa

205 000 zł28 m² 7 192,98 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie po remoncie, przestronny pokój z dużymi widnymi oknami, na podłodze panele.Widna kuchnia, w łazience i kuchni glazura i terakota. Nowe okna pcv. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

816 280 zł106 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkania zlokalizowane w kompleksie mieszkaniowo - usługowym w prestiżowej dzielnicy Wilanów w Warszawie. Super lokalizacja w pobliżu Pałacu i Parku w Wilanowie, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Ursus,Warszawa

269 000 zł66 m² 4 075,76 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Do zakupienia w drodze przetargu. Wolne - nikt nie mieszka i nie jest zameldowany. Mieszkanie 3-pokojowe, widna kuchnia, łazienka, wc, przedpokój, pow. 65,5 mkw., stan - deweloperski, jest balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

290 000 zł54 m² 5 400,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Szukasz gotowego mieszkania dla swojej rodziny? Marzy Ci się przytulny kąt z dala od zgiełku miasta, ale nie chcesz rezygnować z korzystnego dojazdu do centrum stolicy? Mamy dla Ciebie idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamknięta

Białołęka,Warszawa

193 720 zł33 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Osiedle stanowi zespół dwupiętrowych domów wielorodzinnych,w skład których wchodzą 24 budynki, w których znajduje się 596 lokali. I etap Projektu zdobył tytuł Perła Najwyższej Jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mroczna

Wola,Warszawa

390 000 zł58 m² 6 782,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie składa się z 23 metrowego salonu, z którego wchodzimy do widnej kuchni o powierzchni 9,7m2. Z salonu jest również wyjście na loggie. W mieszkaniu jest również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Raków,Warszawa

358 956 zł46 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartamenty Bakalarska to kompleks czterech kameralnych pięciopiętrowych budynków o nowoczesnym, eleganckim wyglądzie. Dostępne są mieszkania od 1- do 4-pokojowych o powierzchni od 30 do 90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

338 688 zł40 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta deweloperska Polecamy nowe mieszkanie dwupokojowe położone w prestiżowej dzielnicy Warszawy Mokotowie. Lokal usytuowany jest na drugim piętrze i składa się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Anin

Anin,Warszawa

645 063 zł108 m² 5 990 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

744 268 zł56 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:5/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

813 915 zł60 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowa inwestycja w samym Centrum. Pomiędzy najruchliwszymi ulicami, najlepszymi hotelami i najwyższymi biurowcami komfortowy apartamentowiec z odrobiną zieleni i gwarancją ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wynalazek

Mokotów,Warszawa

2 900 zł47 m² 61,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowy dwupokojowy apartament na nowym, strzeżonym osiedlu przy ulicy Wynalazek. Rewelacyjna lokalizacja umożliwiająca szybkie dotarcie do pracy (mordor, centrum), lotniska, obwodnicy czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Niepodległości

Śródmieście,Warszawa

900 000 zł70 m² 12 857,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Bardzo ładne trzypokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie. Mieszkanie o powierzchni ok. 70 mkw usytuowane jest w Śródmieściu, na Al. Niepodległości. Nieruchomość znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Raków,Warszawa

277 823 zł39 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rakuszanki

Ursus,Warszawa

690 060 zł111 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokal użytkowy - Nowoczesne, funkcjonalne osiedle, składające się z trzech budynków, w dynamicznie rozwijającej się części Ursusa. Jego olbrzymim atutem jest świetna komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konstancińska

Mokotów,Warszawa

387 000 zł56 m² 6 898,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Budynek ocieplony, wymienione instalacje ,dobry punkt komunikacyjny ul Konstancińska. W bliskiej okolicy dużo zieleni, park, centrum handlowe, szkoły , przedszkola.blisko do przystanku autobusowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Raków,Warszawa

282 158 zł39 m² 7 307,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Inwestycja ta to kompleks czterech kameralnych pięciopiętrowych budynków o nowoczesnym, eleganckim wyglądzie. Dostępne są mieszkania od 1- do 4-pokojowych o powierzchni od 30 do 90 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nusbauma-Hilarowicza

Nowa Praga,Warszawa

268 000 zł37 m² 7 243,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Praga północ, super mieszkanie 37m2, dwa pokoje, duża kuchnia, okolice placu hallera, ulic skoczylasa, nusbauma. Kameralny budynekz cegły, 1956 rok, piętro 2/3, zielona, spokojna okolica. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

343 366 zł48 m² 7 098,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Ograniczona ilość mieszkań W promocyjnej cenie! Tylko u Nas MDM w gotowej inwestycji! Inwestycja zlokalizowana jest w cichej, spokojnej dzielnicy Warszawy, białołęce. Osiedle jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupokojowe, usytuowane na 10 piętrze 12 piętrowego apartamentowca z 2012 r. Mieszkanie o ekspozycji południowej, z widokiem na wewnętrzne patio. Powierzchnia 40 m2 z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Raków,Warszawa

284 763 zł41 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

294 168 zł39 m² 7 535,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie z tarasem oraz dużym ogródkiem. Mieszkania zlokalizowane w kompleksie mieszkaniowo - usługowym w prestiżowej dzielnicy Wilanów w Warszawie. Super lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gawota

Ursynów,Warszawa

1 175 000 zł150 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Apartament na zamkniętym strzeżonym osiedlu Ludwinowska w bardzo dobrej lokalizacji, 300 m od ulicy Puławskiej, 1000 m od Lasu Kabackiego. Wokół niska zabudowa jednorodzinna.