dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

303 900 zł39 m² 7 701,47 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania idealny na start dla młodej rodziny lub na wynajem pokój dzienny +plus sypialnia z każdego z pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

584 000 zł85 m² 6 903,07 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Mieszkanie dwu stronne 3 przestronne pokoje dwie łazienki + garderoba Wysoki standard Mieszkanie wyposażone w duże drewniane okna (2,5m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziarska

Augustówek,Warszawa

218 042 zł41 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Osiedle w zielonej części Białołęki- powstaje tu zespół dwupiętrowych domów wielorodzinnych. Znajdą się tu popularne kawalerki, mieszkania dwupokojowe z oddzielnymi widnymi kuchniami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostrobramska

Gocław,Warszawa

376 313 zł56 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Naszą prowizję pokrywa wyłącznie sprzedający! oszczędzasz 2% wartości nieruchomości zakup bezpośrednio od dewelopera Nowe mieszkanie Praga Południe, ul. 3 pokoje na Pradze Południe - Gocław Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoleńska

Targówek,Warszawa

396 677 zł56 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Najnowsza inwestycja realizowana na Targówku, przy ulicy Smoleńskiej zakłada wybudowanie nowoczesnego, 9-piętrowego budynku składającego się z 121 lokali mieszkaniowych. Mieszkania dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ursynów

Ursynów,Warszawa

2 450 zł46 m² 53,26 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bardzo ładne mieszkanie, niedaleko metra, zapraszam :) Mieszkanie o powierzchni 46m2. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki. Mieszkanie w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

439 000 zł37 m² 11 864,90 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane, w centrum Warszawy gdzie krzyżują się dwie linie metra Świętokrzyska, najbardziej rozchwytywane mieszkania w tej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boguckiego

Żoliborz,Warszawa

409 000 zł54 m² 7 574,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie na Starym Żoliborzu, blisko al. Wojska Polskiego, blisko C.H. Arkadia, ulokowane na drugim piętrze w niskim, czteropiętrowym budynku. Kameralne osiedle. Lokal bardzo słoneczny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

929 000 zł96 m² 9 677,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Atrakcyjne mieszkanie blisko toru wyścigów konnych, położone na strzeżonym osiedlu. Do mieszkania przynależy miejsce garażowe. Dla dzieci dobrze wyposażony plac zabaw. Zielona okolica i szybka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 199 000 zł92 m² 12 990,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Apartament Z rynku pierwotnego - Kupujący nie płaci 2 % podatku pcc natychmiastowy odbiór apartament wykończony pod klucz, z tarasem dachu na nizszej części dudynku Atrakcyjny, dwustronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wawer

Wawer,Warszawa

3 500 zł139 m² 25,18 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Bardzo atrakcyjna oferta dla osób wymagających! Nieruchomość znajduje się w kameralnym II-piętrowym budynku w Starym Aninie Warszawa. Teren ogrodzony. Otoczenie: domy jednorodzinne. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Bohaterów Września

Ochota,Warszawa

2 900 zł46 m² 63,04 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2-pokojowe mieszkanie (46,1 m2), w bardzo dobrej lokalizacji blisko centrum miasta w nowoczesnym apartamentowcu z całodobową ochroną. Dogodny dojazd do centrum tylko kilkanaście minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukowska

Gocławek,Warszawa

345 000 zł60 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Naszą prowizję pokrywa wyłącznie sprzedający! Sprzedam mieszkanie Praga Południe. Ul. Łukowska 3 Pokoje 60mkw na Pradze Południe. Ustawne , rozkładowe, słoneczne, z widokiem na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

485 344 zł52 m² 9 326,36 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera. i podatku pcc. Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52m2 z oddzielną widną kuchnią. Lokal usytuowany jest na 1 piętrze w 8-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

310 000 zł30 m² 10 465,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio ( bez prowizji )1-pokojowy apartament W świetnej lokalizacji! Apartament na start lub na wynajem Mieszkanie jednopokojowe 29,6m2 funkcjonalny układ, składa się z: hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

497 350 zł71 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Przestronne mieszkanie z ciekawymi możliwością aranżacji na 3 sypialnie + duży pokój dzienny wraz z wygodnym aneksem kuchennym Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

535 000 zł55 m² 9 727,27 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Naprawdę wyjątkowy apartament! Prezentowany apartament znajduje się na najwyższym piętrze jednej z czterech wież budynku vis a vis Centrum Handlowego Promenada. Z okien roztacza się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Ursynów

Ursynów,Warszawa

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie, zapraszam do ooglądania! Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe 45m2 (z aneksem kuchennym) w pełni wyposażone z Klimatyzacją, miejscem parkingowym w garażu. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, Ochota

Ochota,Warszawa

1 200 000 zł139 m² 8 658,01 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie pięciopokojowe o powierzchni 138,6 m2 na 1 piętrze w budynku sześciopiętrowym z windą. Mieszkanie stanowi salon (34,8m2) połączony z kuchnią (12,7m2), 4 sypialnie (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kluczborska

Górce,Warszawa

420 000 zł56 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Kameralny,cichy, siedmiokondygnacyjny budynek z 2004 r. - tylko 36 mieszkań. Dwie duże, komfortowe windy w bloku. Ciekawy rozkład mieszkania : kuchnia przestrzenna, zabudowana - 8 m otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

283 500 zł36 m² 7 907,95 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz bez podatku pcc Korzystny rozkład mieszkania plan orz opis pomieszczeń w galeri zdjęć posiadamy w również inne ciekawe układy w lokali 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Palmowa

Wawer,Warszawa

362 000 zł57 m² 6 339,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przestronne, jasne, trzypokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym. Salon 22m, 11m, łazienka 4,6m. Przedpokój 8,4m. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Z salonu wyjście na taras o pow. 6,4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

455 000 zł47 m² 9 680,85 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio ( bez prowizji ) apartament 2-pokojowy W świetnej lokalizacji w Centrum przy ul. Grzybowskiej! Doskonały dojazd w każde miejsce Warszawy! Apartament ma funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ożarowska

Koło,Warszawa

229 000 zł33 m² 6 939,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Przytulne, ciche mieszkanie w kamienicy z lat 50-tych. Świetna lokalizacja, bud z cegły Mieszkanie narożne, bardzo widne, wysokie (285 cm). Pokój kwadratowy, z wnęką, ustawny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

530 000 zł76 m² 7 019,87 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc Mieszkanie 4 pokojowe, dobrze doświetlone Z mozliwością niemalże dowolnej aranżacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

322 300 zł42 m² 7 699,47 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania: salon z aneksem kuchennym 21,4m2 Sypialnia 12,4 m2, łazienka 4,8 m2, hol 3.68 m2, Mieszkanie widne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

149 500 zł14 m² 10 310,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Zamieszkaj lub zainwestuj w wykończony luksusowy apartament w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej części Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziarska

Augustówek,Warszawa

233 677 zł44 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

411 500 zł60 m² 6 805,03 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Mieszkanie z ciekawymi mozliwosciami aranżacyjnymi! Tylko teraz bezkonkurencyjna cena! Wysoki standard wykończenia: mieszkanie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kabaty

Kabaty,Warszawa

3 300 zł58 m² 56,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wyjątkowe mieszkanie, dla osób wymagających! Zapraszam do obejrzenia! 3-pokojowe Dostępne instalacje w budynku- internetowa, winda osobowa Okna: pcv Instalacje w mieszkaniu- telewizja kablowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilanów

Wilanów,Warszawa

790 000 zł75 m² 10 533,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio ( bez prowizji ) piękny apartament 3 - pok Z tarasem - W świetnej lokalizacji w Wilanowie idealne miejsce dla Młodych Rodzin! Bardzo ładny rozkład - narożne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Libijska

Saska Kępa,Warszawa

4 200 zł80 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

wyposażenie zmywarka lodówka meble piekarnik kuchenka telewizor pralka zabezpieczenia system alarmowy drzwi / okna antywłamaniowe teren zamknięty domofon / wideofon monitoring / ochrona media telewizja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Fasolowa

Włochy,Warszawa

630 000 zł86 m² 7 300,12 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Wygodne, zadbane 4-pokojowe mieszkanie na cichym i spokojnym osiedlu. na pograniczu Włoch i Ursusa. Funkcjonalnie urządzone, z ekspozycją większości pomieszczeń na południe, z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

509 000 zł56 m² 9 089,29 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie własnościowe (56 m2) w Śródmieściu. Mieszkanie niedawno przeszło generalny remont. Wymienione zostały wszystkie instalacje (elektryczna, wodno-kanalizacyjna),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoleńska

Targówek,Warszawa

323 472 zł47 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

376 000 zł51 m² 7 372,55 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Polecamy sloneczne 2 pokojowe z pięknym widokiem na Bielanach. Osiedle Piaski. W skład mieszkania wchodzą: - salon:19,25 (z szafą wnękową oraz balkonem 1m) - sypialnia: 8m - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skoroszewska

Ursus,Warszawa

550 000 zł71 m² 7 746,48 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Eleganckie, 3-pokojowe mieszkanie na nowym, nowoczesnym osiedlu na Skoroszach w Ursusie, dzielnicy dla młodych, energicznych ludzi. Na 71 m optymalnie rozplanowano 3 pokoje (20 m, 13,7 m, 9,1 m),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziarska

Augustówek,Warszawa

243 378 zł45 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017