dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

230 000 zł28 m² 8 156,03 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funcjonalna i ustawna kawalerka w kwadracie z narożnymi drewnianymi dużymi oknami! Pokój dzienny 18,25m2 Hol z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

281 000 zł36 m² 7 893,26 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz bez podatku pcc Korzystny rozklad mieszkania dwa wyjsca na przestronny balkon 6.5m2 z sypialni oraz pokoju dziennego Wysoki Standard: Mieszkanie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

497 500 zł71 m² 7 007,04 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Przestronne mieszkanie z możliwością aranżacji na 3 sypialnie + duży pokój dzienny wraz z wygodnym aneksem kuchennym Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

280 000 zł38 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania idealny dla młodej rodziny lub pod inwestycje na wynajem Możliwość zamknięcia kuchni powstaje wtedy pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

258 500 zł37 m² 6 900,69 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Możliwość zwrotu podatku vat Apartamenty już od 156 600 netto 21m2 Cena za apartament 37,46m 258 000zł netto Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Siedlecka

Warszawa,mazowieckie

460 440 zł64 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Realizowany budynek znajduje się przy ul. Siedleckiej 60, w samym centrum Pragi Północ w pobliżu Parku Michałowskiego, skweru Radziwiłów oraz zabytkowej Bazyliki Najświętszego Serca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Pańska

Śródmieście,Warszawa

1 600 zł27 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 27 m2 z balkonem od str. zach. na ul. Pańskiej 5 - centrum Warszawy w pobliżu Ronda onz u zbiegu al. Jana Pawła II, ul. Świętokrzyskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

415 000 zł60 m² 6 859,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Wysoki standard w bezkonkurencyjnej cenie doskonała lokalizacja Wysoki standard wykończenia: mieszkanie wyposażone w duże drewniane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Bielany

Bielany,Warszawa

932 000 zł83 m² 11 228,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

W wyjątkowej okolicy, wśród bielańskich kamieniczek 2-poziomowe mieszkanie na 1-szym piętrze, 2-piętrowej kamienicy z 1938 roku na terenie zamkniętym. Na powierzchnię 83,20 m2 składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Łucka

Wola,Warszawa

5 500 zł80 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:29/30

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ekskluzywny, klimatyzowany, 80 metrowy apartament w centrum Warszawy w prestiżowym budynku na 29 piętrze z niepowtarzalnym widokiem na panoramę miasta. Mieszkanie o wysokości 3 m. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

349 000 zł46 m² 7 586,96 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Tylko teraz w przedsprzedaży wybierzesz najladniejszy lokal w najlepszej cenie! Salon z aneksem kuchennym 24,2m2 Łazienka 3,5m2 Garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Czyste,Warszawa

668 715 zł70 m² 9 570,85 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Grzybowska 85 to inwestycja apartamentowa idealnie łącząca wielkomiejski styl i kameralność. Lokalizacja w centrum Warszawy, w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

344 850 zł46 m² 7 504,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

462 610 zł67 m² 6 915,98 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Mieszkanie z ciekawymi mozliwosciami aranżacyjnymi! - opcja przerobienia na 4 pokoje. Tylko teraz bezkonkurencyjna cena! Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzielna

Śródmieście,Warszawa

384 000 zł45 m² 8 533,33 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferuję ładne mieszkanie na bliskiej Woli o powierzchni 45 m2 na 4 piętrze w budynku z 1950 r. Mieszkanie dwupokojowe, rozkładowe, po generalnym remoncie w roku 2008, wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Czyste,Warszawa

655 246 zł70 m² 9 378,07 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

10 900 zł156 m² 69,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przepiękny apartament 156,5 m2, 5 pokoje, 2 łazienki z wc z prysznicem i wanną, 4 miejsca postojowe, zaprojektowany przez architekta w stylu skandynawskim, meble kuchenne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

266 000 zł32 m² 8 433,73 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni bez prowizji oraz podatku pcc Wyjątkowe mieszkanie na Pradze! Kameralny i elegancki apartamentowiec położony w jednym z najlepszych komunikacyjnych punktów dzielnicy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

340 000 zł47 m² 7 297,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Tylko teraz w przedsprzedaży wybierzesz najladniejszy lokal w najlepszej cenie! Mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

1 080 000 zł135 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Eleganckie, zadbane 135m mieszkanie z pięknym widokiem na panoramę Warszawy, dwustronne, słoneczne. Nie do uwierzenia, ale mieszkanie jest bardzo ciche. W pobliżu Centrum Handlowe Arkadia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

159 900 zł21 m² 7 592,59 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja W warszawie Z gwarancją zysku! Możlwiość zwrotu podatku vat cena za apartament 160 000zł netto! Doskonała lokalizacja blisko Centrum przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

295 000 zł30 m² 9 833,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Zamieszkaj lub zainwestuj w wykończony luksusowy apartament w centrum prężnie rozwijającej się biznesowej części Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

764 000 zł90 m² 8 536,31 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio Penthouse z prywatnym tarsem 110m2 trzy stronne 3 duze wyjscia na taras Opis: -Salon o pow. 31m2 z dużymi oknami z wyjściem na taras 110m2 - Pokój 12,4m2 - Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

269 000 zł35 m² 7 774,57 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio Atrakcyjne Mieszkanie - Kawalerka 34 m2 z dużym tarasem z ogródkiem! Idealne dla Młodych lub na Wynajem Opis: - salon o pow. 19,70 m2 z dużymi oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

317 500 zł40 m² 7 937,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Rozkład mieszkania oraz opis pomieszczeń w galerii zdjęć Możliwość zamknięcia kuchni powstają wtedy dwa niezależne pokoje + oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

274 500 zł38 m² 7 202,83 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

535 000 zł76 m² 7 086,09 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc Mieszkanie 4 pokojowe, dobrze doświetlone Z mozliwością niemalże dowolnej aranżacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Śródmieście,Warszawa

201 500 zł20 m² 10 075 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żaryna

Mokotów,Warszawa

2 900 zł44 m² 65,91 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Osiedle ekopark - Biały Kamień na Mokotowie. Dwupokojowe mieszkanie, 44m, bezpośrednio po remoncie, umeblowane. Nowe i eleganckie budownictwo, spokojna okolica, portier, domofon, winda (5 piętro).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

271 000 zł42 m² 6 506,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż bezposrednia bez prowizji - bez podatku pcc! - Z gwarancją najniżeszej ceny Mieszkanie 2-pokojowe 41,65m2 zaprojektowane w praktyczny i wygodny sposób. Rozkład: hol i aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Osowska

Grochów,Warszawa

480 000 zł76 m² 6 315,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

ul.DOMEYKI/OSOWSKA 4-o pokojowe mieszkanie o pow.76 m2 znajduje się na 1-m piętrze w 3-y piętrowym budynku z 1992 r. Mieszkanie idealne dla 4-5 osobowej rodziny. Budynek położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

2 200 zł56 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie w niskim 3-piętrowym budynku. Całkowicie umeblowane i wyposażone. Osiedle zamknięte, strzeżone, przy Parku Szczęśliwickim. Salon 24 m2, kuchnia 8 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaktorowska

Wola,Warszawa

537 248 zł59 m² 9 047,63 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Inwestycja zlokalizowana na granicy Śródmieścia i Woli, w pobliżu inwestycji znajdują się: muzeum Powstania Warszawskiego, liczne kina, teatry, klubokawiarnie, kafejki, fitness kluby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

468 500 zł67 m² 6 992,54 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Rozkładowe mieszkanie z możliwością aranżacji na 2-4 pokoje! Wysoki standard wykończenia: mieszkanie wyposażone w duże drewniane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne