dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

290 000 zł32 m² 9 062,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania mieszkanie 32 m2 z ogródkiem 27 m2 i tarasem 14 m2. Wola ul. Olbrachta. Kuchnia umeblowana i wyposażona, ciche budynek w środku osiedla, dobre połączenie z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Suwalska

Bródno,Warszawa

620 000 zł87 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 82,6 m.kw. położonego na wysokim parterze 4 piętrowego budynku na Bródnie, przy ul. Suwalskiej. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:8/22

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja/budynek: apartamentowiec Babka Tower zlokalizowanym w bliskim sąsiedztwie Centrum Handlowego Arkadia. Bardzo dobra komunikacja miejska - tramwaje, autobusy, metro Dworzec Gdański.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

2 590 000 zł145 m² 17 858,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Apartament puławska 111 Elegancki, nowoczesny, VIII kondygnacyjny budynek, w bliskiej odległości od śródmieścia Warszawy; w bezpośrednim sąsiedztwie zaciszny XVIII-wieczny Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przylesie

Dąbrówka Szlachecka,Warszawa

318 000 zł61 m² 5 213,11 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61 m2 na 5. piętrze 5-piętrowego budynku z winda z 1999 r. przy ulicy Przylesie na Białołęce (dąbrówka Szlachecka). Mieszkanie bardzo ciche, jedyne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Stanów Zjednoczonych

Grochów,Warszawa

275 000 zł38 m² 7 236,84 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie z atrakcyjnym układem, składa się z dwóch niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju z miejscem na szafę. Wysokość lokalu od 2,70 do 3,20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kondratowicza

Targówek,Warszawa

535 000 zł61 m² 8 770,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 61M. NA kameralnym osiedlu Z garażem I balkonem ogłoszenie bezpośrednie. 535 000 zł zakup mieszkania to niezwykle przyjemny moment ale I poważna decyzja. Zanim ją podejmiesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

2 100 zł34 m² 61,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie położone jest w Miasteczku Wilanów w miejscu dla ludzi poszukujących prestiżowej i wygodnej lokalizacji. Istnieje stąd możliwość łatwego i sprawnego dojazdu zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

1 990 zł36 m² 55,28 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bardzo ładne, umeblowane i wyposażone 2 - pokojowe mieszkanie na zamkniętym i strzeżonym osiedlu w sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego i w bliskiej odległości od Centrum handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

459 000 zł60 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dwupokojowe, przestronne, dwustronne, jasne, przytulne mieszkanie o orientacji płd-zach. Salon połączony z aneksem kuchennym /34.4m2/, sypialnia /12.2m2/, łazienka z WC /5.6m2/, balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Stanów Zjednoczonych

Grochów,Warszawa

300 000 zł37 m² 8 042,90 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Przytulna kawalerka o powierzchni 37,3 m2 na 2. piętrze 12-piętrowego budynku z 2006 r. przy Alei Stanów Zjednoczonych na Pradze Południe blisko Ronda Wiatraczna. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Olbrachta

Bemowo,Warszawa

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowocześnie urządzone mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 40 m2, położone w Centrum Bemowa, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Górczewska. Nowe osiedle całodobowo chronione. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Do wynajęcia atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie na bliskiej Woli przy ul. Żelaznej 41.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

2 000 zł56 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesny 2-pokojowy apartament o powierzchni 56 m2. W wysokim standardzie, w pełni wyposażony z pięknym widokiem na park. Apartament usytuowany jest na 4 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tomcia Palucha

Ursus,Warszawa

305 830 zł44 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

W 5 piętrowym budynku zaplanowano 111 mieszkań w przyjaznych metrażach 29-74m2, każde z nich posiadać będzie balkon. Dla wygody zmotoryzowanych mieszkańców w podziemiu znajdzie się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

290 000 zł33 m² 8 787,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Klimatyczne mieszkanie jednopokojowe (duży pokój, przestronna jasna kuchnia, niewielki przedpokój i łazienka) w kamienicy w bardzo dobrej lokalizacji, przy ulicy Czerniakowskiej, na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

400 000 zł34 m² 11 799,40 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

0% prowizji od kupującego. Lokalizacja/budynek: ścisłe centrum miasta - budynek zlokalizowany przy rondzie onz. Doskonały punkt komunikacyjny: dosłownie 20 m do stacji metra, tuż obok przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

3 950 zł49 m² 80,61 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Do wynajęcia nowy luksusowy 2-pokojowy apartament na Woli przy ul. Ogrodowej 48. Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niska

Wola,Warszawa

2 590 zł48 m² 53,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie dla osób, które cenią sobie dobrą lokalizację oraz nowoczesne i wyposażone wnętrze. Odległość do ścisłego centrum Warszawy wynosi 2km. W odległości 200 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pancera

Tarchomin,Warszawa

349 000 zł62 m² 5 629,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Do sprzedaży 3-pokojowe odnowione mieszkanie o powierzchni 62,50 m2 na 1. piętrze 3-piętrowego budynku z lat 70. na Białołęce przy ulicy Pancera. 3 pokoje, widna kuchnia, przedpokój, balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powązkowska

Żoliborz,Warszawa

485 388 zł55 m² 8 836,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Żoliborz to idealne miejsce dla ludzi aktywnych, lubiących wielkomiejskie życie. Dla tych, którzy mają napięty grafik i szkoda im czasu na uciążliwe dojazdy do pracy. Osiedle przyjazne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Ursus

Ursus,Warszawa

249 000 zł31 m² 7 955,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Przestronna (31,20m2) kawalerka w formie studio, w której właśnie zakończył się generalny remont. Uregulowana forma prawna pełna własność. Bardzo dobry punkt komunikacyjny. Przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mokotów

Mokotów,Warszawa

599 000 zł85 m² 7 047,06 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Wolno stojacy otoczony zielenia z podjazdem do budynku, podwojnymi drzwiami z domofonami. Monitoring /kamery na klatce schodowej 2 windy. Prywatny korytarz oddzielony szklanymi (zamykanymi na klucz).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

729 000 zł66 m² 10 995,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1914

Cena do negocjacji! ostatnie mieszkanie! niebywale atrakcyjne I nietuzinkowe miejsce (warszawski Mirów) - połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

849 000 zł100 m² 8 490 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie zlokalizowane jest przy ulicy Okopowej w sąsiedztwie domu handlowego Klif i Centrum handlowego Arkadia. Nowoczesny budynek apartamentowy wybudowany w 2008 roku. Całodobowa ochrona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

310 000 zł46 m² 6 739,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie przestrzenne, wysokie z antersolą 3m. 2 pokoje, sypialnia i salon z aneksem kuchennym. Drugi pokój stwarza duże możliwości aranżacji. W tym pokoju znajduje się także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

3 990 zł52 m² 76,73 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Do wynajęcia luksusowy 2-pokojowy apartament z tarasem na Woli przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Żwirki i Wigury

Ochota,Warszawa

196 000 zł26 m² 7 538 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do zakupienia od instytucji Żwirki i Wigury, mieszkanie 1-pokojowe, widna kuchnia, łazienka z wc, przedpokój, pow. 25,5 mkw., bez balkonu, jest piwnica, stan - do remontu, piętro 0/4,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jasnodworska

Żoliborz,Warszawa

2 700 zł68 m² 39,71 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesny apartament do wynajęcia na Żoliborzu w rezydencji Arteco, dostępny od 01.04. Rezydencja Arteco, jest swoistym dziełem sztuki, które dzięki przestronnym i funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dembińskiego

Żoliborz,Warszawa

2 500 zł80 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne mieszkanie 3-pokojowe na II piętrze domu jednorodzinnego z oddzielnym wejściem. Rozkład: 3 osobne pokoje, duża kuchnia i łazienka, przedpokój i balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowocześnie urządzone, piękne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43m2 na Mokotowie w bezpośrednim sąsiedztwie centrum biznesowego przy ulicy Woronicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zajączka

Stary Żoliborz,Warszawa

1 490 000 zł93 m² 16 021,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie położone na zamkniętym osiedlu ,skanska" z całodobową ochroną. Do wynajęcia apartament o pow. 93 m, na pierwszym piętrze w pięciopiętrowym budynku apartament składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

774 000 zł76 m² 10 184,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przytulne miejsce Z tarasem (52,5M2)! miejsce idealne zarówno dla koneserów nowoczesnej architektury, jak I dla osób ceniących wygodę, dobry smak oraz stylowy charakter W znakomitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

320 000 zł35 m² 9 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po kompleksowym remoncie, w bloku sześciopiętrowym z winda. Mieszkanie dwu pokojowe, usytuowane na trzecim pietrze z balkonem. w mieszkaniu znajduje się; pokój 16,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

579 000 zł60 m² 9 731,09 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zakup bezpośredni! bez pcc! niebywale ciekawe I nietuzinkowe miejsce W samym sercu warszawskiej pragi północ- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne.