dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poligonowa

Gocław,Warszawa

650 000 zł56 m² 11 504,40 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 56,5 m2 na 8. piętrze 13-piętrowego budynku z 2003 r. przy ul. Poligonowej na Gocławiu. Cicha okolica, budynek zlokalizowany między dwoma jeziorkami Balatonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

2 100 zł42 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ciekawa kawalerka w pięknej kamienicy o powierzchni 42 m2 w ścisłym Centrum Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie gmachu Politechniki Warszawskiej. Idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

579 000 zł60 m² 9 731,09 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zakup bezpośredni! bez pcc! niebywale ciekawe I nietuzinkowe miejsce W samym sercu warszawskiej pragi północ- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

591 175 zł64 m² 9 292,28 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera. i podatku pcc. Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63m2 z widną kuchnią. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze w 8- piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Saska

Saska Kępa,Warszawa

320 000 zł26 m² 12 307,70 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Piękne mieszkanie dla osób ceniących wysoki standard, bezpieczeństwo, a jednocześnie bliskość komunikacji i dobrą infrastrukturę. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

255 000 zł35 m² 7 264,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Jeden pokój, kuchnia, osobna garderoba, balkon. Jedno miejsce postojowe zewnętrzne. Możliwość jego zakupu na podstawie odrębnej oferty w cenie 12 000 zł. Osiedle zlokalizowane na Białołęce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Waszyngtona

Praga-Północ,Warszawa

1 700 zł56 m² 30,36 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie dwupokojowe przy ulicy Skoczylasa. Pokoje duże i oddzielne. Dwa balkony. Bardzo ciche. Internet. Po remoncie. Bardzo jasne. Doskonały dojazd do Centrum. Obok tramwaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

237 800 zł30 m² 7 804,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia Możliwość zwrotu podatku vat Apartamenty już od 153.000zł netto 20,5 m2 Doskonała lokalizacja blisko Centrum przy ul. Kasprzaka - w pobliżu metro rondo daszyńskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł70 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy, doskonała lokalizacja bezpośrednio przy Rondzie onz i metrze, w warszawskim centrum biznesowym (rondo 1, wfc, q22 i Warsaw Spire),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Znanieckiego

Gocław,Warszawa

360 000 zł54 m² 6 629,83 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Słoneczne, dwupokojowe mieszkanie o pow. 54,3 m2 na 5. piętrze 10-piętrowego budynku z 1991 r. przy ulicy Znanieckiego na Gocławiu. Dostępne od zaraz. Składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czerniakowska

Czerniaków,Warszawa

450 000 zł64 m² 7 031,25 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie 4 pokojowe (spółdzielczo - własnościowe) o powierzchni 64,2 m kw zlokalizowane na ulicy Czerniakowskiej. Rozkładowe, widne, ciepłe. Lokal mieszkalny znajduje się na 9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Gołąbki

Gołąbki,Warszawa

620 000 zł104 m² 5 961,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest niepowtarzalny, dwustronny, wysoki, nowocześnie urządzony apartament położony w urokliwej, spokojnej części Ursusa (gołąbki). Mieszkanie znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgrupowania AK Żmija

Piaski,Warszawa

469 000 zł61 m² 7 688,52 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie w zamkniętym, strzeżonym, bardzo cichym i bezpiecznym osiedlu na Bielanach. Pokoje 22 m, 14 m, widna kuchnia 10 m oraz łazienka i osobno wc, duży przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukowska

Grochów,Warszawa

519 000 zł83 m² 6 253,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, z atrakcyjnym rozkładem pomieszczeń. Składa się z: przestronnego salonu o pow. 30 mkw, dwóch niezależnych sypialni o pow. 14 mkw i 12 mkw,.