dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

690 000 zł38 m² 18 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie z balkonem, położone w jednej z najbardziej poszukiwanych części dzielnicy - w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiejska

Śródmieście,Warszawa

6 300 zł45 m² 139,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas Przedstawiamy Państwu śliczny apartament na wynajem usytuowany w samym sercu Warszawy przy ul. Wiejskiej. Apartament położony na parterze kamienicy z 1938 r jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starodęby

Ursus,Warszawa

749 000 zł44 m² 16 831,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

******rezerwacja****** Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość położoną w samym centrum Warszawskiego Ursusa przy ul. Starodęby 10. Budynek: - osiedle Alpha Park jest ogrodzone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ostródzka

Bródno,Warszawa

848 000 zł68 m² 12 394 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Rezerwacja do dnia 25 lutego br. Mam przyjemność zaprezentować Państwu doskonałe 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Ostródzkiej - Warszawa (bródno Podgrodzie). Inwestycja została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łojewska

Bródno,Warszawa

650 000 zł47 m² 13 829,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z lat 70-tych na warszawskim Targówku - Bródno. Bardzo dobra lokalizacja - 7 minut na piechotę do stacji Metra Kondratowicza. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ochota,Warszawa

679 000 zł36 m² 18 861,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferujemy wyjątkowo stylowe, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone przy ul. Dickensa na warszawskiej Ochocie, jednej z najbardziej cenionych i stabilnych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrzycka

Praga-Południe,Warszawa

695 000 zł48 m² 14 479,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwustronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 48m2 przy ul. Ostrzyckiej na drugim piętrze, w 6 piętrowym budynku z 1970 roku. Układ mieszkania: - salon z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skoroszewska

Skorosze,Warszawa

2 900 zł56 m² 51,79 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 56 m | balkon | garaż | ursus skorosze Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m z dużym balkonem ok. 8 m , położone w Warszawie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Służew,Warszawa

669 530 zł38 m² 17 750 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji | 0% podatku pcc | Zakup bezpośrednio od dewelopera Nowoczesne mieszkanie na Służewcu - komfort, zieleń i świetna komunikacja. Osiedle położone jest w rejonie z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Niedźwiadek,Warszawa

659 000 zł58 m² 11 362,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 57,80 m2, na którą składa się: - przestronny salon ok. 15 m2, z wydzielonym dodatkowym pokojem ok. 10 m2, - dwa niezależne pokoje: ok. 7,20 m2 i 9,80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwierzyniecka

Mokotów,Warszawa

978 000 zł58 m² 16 717,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Jasne i funkcjonalne mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na zielonym Mokotowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kickiego

Grochów,Warszawa

745 000 zł53 m² 14 056,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

#Warszawa #grochów #bezpośrednio #mieszkanie Sprzedam bezpośrednio własnościowe mieszkanie na Grochowie, 53m2 + balkon (3 pokoje), 745.000 zł Nietuzinkowe, dwupoziomowe mieszkanie na Grochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

976 115 zł64 m² 15 150 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie na Bemowie w cichej okolicy * promocja do końca miesiąca -3% od ceny w ogłoszeniu* *bez podatku pcc* lokalizacja Osiedle zlokalizowane jest na warszawskim Bemowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koprzywiańska

Praga-Południe,Warszawa

1 119 000 zł75 m² 14 920 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

***rezerwacja*** Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, przestronnego mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Praga-Południe przy ulicy Koprzywiańskiej 1b. - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

2 150 zł33 m² 65,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronną i przytulną kawalerkę na warszawskim Żoliborzu, przy skrzyżowaniu ulic Krasińskiego i Broniewskiego. Lokal o powierzchni 33 mkw, znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Solec

Powiśle-Solec,Warszawa

4 200 zł54 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 54 m2, piętro 6/8 z windą, w budynku z 2017 r, przy ul. Solec, śródmieście Solec. Idealne dla singla/singielki, pary lub niedużej rodziny. Cena: 4200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Habicha

Ursus,Warszawa

1 039 000 zł66 m² 15 742,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 65 m | Ursus - Habicha | Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż eleganckie, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 65 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starej Baśni

Las Bielański,Warszawa

629 900 zł48 m² 13 261 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

****rezerwacja**** Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 47,5 m2 zlokalizowanego na Bielanach przy ulicy Starej Baśni. Budynek: - 4 piętrowy, - rok budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szmulowizna,Warszawa

3 200 zł43 m² 73,63 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,46 m , zlokalizowane przy ul. Grodzieńskiej 19 na warszawskiej Pradze-Północ. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

530 000 zł27 m² 19 724,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

1 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok.27m2, usytuowane na 2 piętrze w 7 piętrowym budynku z 1960 roku zlokalizowane na Starej Ochocie ul. Grójecka. Budynek ocieplony, zadbana klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Krakowska

Włochy,Warszawa

3 900 zł45 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak eng, pl, ua, ru pl Do wynajęcia nowe 2-pokojowe mieszkanie z garderobą | Aleja Krakowska Do wynajęcia nowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kłobucka

Mokotów,Warszawa

885 000 zł47 m² 18 829,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Stylowe, gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie Z dużym ogródkiem - kłobucka 6e Świetna lokalizacja | Funkcjonalny układ | Duży ogród 48 m | Gotowe do zamieszkania | Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

14 000 zł77 m² 181,82 zł/m²

 

Piętro:15/44

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartamenty Cosmopolitan to bez wątpienia jeden z najbardziej rozpoznawalnych apartamentowców w Warszawie. Nowoczesny styl oraz bezkompromisowy prestiż, który zapewnia najwyższy komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Majewskiej

Białołęka,Warszawa

600 000 zł40 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Posiadamy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na Białołęce. Mieszkanie o powierzchni 39,5 m znajduje się na 1. piętrze w budynku z 2023 roku. Składa się z: -sypialni -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Raduńska

Żoliborz,Warszawa

4 450 000 zł145 m² 30 651,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Wyobraź sobie poranek, w którym zamiast hałasu miasta budzi Cię śpiew ptaków, a pierwszą kawę pijesz na własnym tarasie wśród zieleni. Po chwili spacerem dochodzisz do metra, a w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Promyka

Stary Żoliborz,Warszawa

679 000 zł35 m² 19 400 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż dwupokojowe mieszanie na Starym Żoliborzu z pięknym widokiem na panoramę miasta. Z przyjemnością prezentujemy nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 35 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Miasteczko Wilanów,Warszawa

830 000 zł47 m² 17 659,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Okazja 17 659zł/m2! Przedmiotem sprzedaży jest ciche, 2-pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w czteropiętrowym apartamentowcu w Miasteczku Wilanów przy Alei Wilanowskiej ( wejście od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podłużna

Lewandów,Warszawa

389 000 zł29 m² 13 549,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

1-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w niskim bloku z 2009 roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Podłużnej (osiedle Lewandów). Osiedle strzeżone - z całodobową ochroną, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

850 000 zł59 m² 14 406,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Sprzedane Pilnie sprzedam mieszkanie bezpośrednio. Mieszkanie dostępne od razu. Nieruchomość znajduje się na osiedlu "stacja Nowy Ursus". Jest to dynamicznie rozwijająca się część Ursusa. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białostocka

Praga-Północ,Warszawa

1 015 000 zł77 m² 13 164,70 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Doskonała oferta dla dużej rodziny lub na wynajem dla kilku osób. Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 77,10 m - 4 piętro w 9-piętrowym bloku z płyty z windą z 1986.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Dorycka

Bielany,Warszawa

449 000 zł24 m² 18 708,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka 24 m przy metrze młociny ul. Dorycka (bielany) Na sprzedaż ustawne i jasne mieszkanie o powierzchni 25 m , zlokalizowane na 6. piętrze przy ul. Doryckiej. Idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Remiszewska

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

799 000 zł56 m² 14 344,70 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Prezentujemy 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,7 m , zlokalizowane przy ul. Remiszewskiej na Targówku Mieszkaniowym. Jest to gotowy produkt inwestycyjny , przystosowany do wynajmu na pokoje ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

3 600 zł50 m² 72 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji! Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50 m , położone obok stacji metra Wierzbno. Mieszkanie jest słoneczne i ciche, usytuowane w drugiej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewska

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmij na mieszkanie lub dla swojej działalności- w samym sercu Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie metra Świętokrzyska i Placu Grzybowskiego. Lokal po kapitalnym remoncie, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolorowa

Ursus,Warszawa

580 000 zł51 m² 11 372,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Tylko W propertique! Zapraszam do kontaktu w godzinach 7.00-22.00 Przedstawiam Państwu atrakcyjne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 51 m , zlokalizowane przy ul. Kolorowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerwona Droga

Ursus,Warszawa

581 000 zł42 m² 13 833,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku z 1998 roku zlokalizowane w Ursusie przy ul. Czerwona Droga. Blok z windą. Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiejska

Śródmieście,Warszawa

4 700 zł45 m² 104,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bądź pierwszym Najemcą cichego,luksusowo wykończonego mieszkania dwupokojowego z wyjściem na kameralny ogródek .Mieszkanie po generalnym remoncie na parterze w kameralnej 3 piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Sady Żoliborskie,Warszawa

3 600 zł62 m² 58,06 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| oferta zarezerwowana do 27 marca 26r. Polecam do wynajęcia słoneczne mieszkanie, z pięknym widokiem na zielone patio, na zamkniętym bezpiecznym osiedlu - na ul. Rydygiera. Pełna zieleni okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Białostocka

Mokotów,Warszawa

2 500 zł25 m² 98,89 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu - nowoczesne studio praga-północ, ul. Białostocka Do wynajęcia komfortowe, świeżo wykończone mieszkanie z balkonem typu studio o powierzchni 25,28 m , zlokalizowane na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Finlandzka

Saska Kępa,Warszawa

2 100 000 zł70 m² 30 042,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Westate Praga oferuje na sprzedaż mieszkanie 69,90 m , na 1 piętrze w kamienicy z lat 60-tych w znakomitym punkcie na Saskiej Kępie przy ul. Finlandzkiej. Budynek, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wola,Warszawa

1 250 000 zł67 m² 18 656,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Słoneczne mieszkanie 67m2 o funkcjonalnym rozkładzie na 5 piętrze budynku, w idealnej lokalizacji:, bardzo blisko Urzędu Dzielnicy Wola oraz "gmachu Sądów" Lokal składa się z 3.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij