dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 964 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 964 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leszno

Wola,Warszawa

405 180 zł45 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

0% prowizji od kupującego! Sprzedam dwupokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie znajduje się na parterze V-kondygnacyjnego budynku z windą i udogodnieniami dla niepełnosprawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sonaty

Służew,Warszawa

465 000 zł58 m² 8 072,92 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 57,6 m2 na 9. piętrze 12-piętrowego bloku przy ul. Sonaty na Mokotowie (służew nad Dolinką. Blisko stacji metra Służew, w bardzo ładnej, zielonej okolicy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

312 350 zł39 m² 7 949,86 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opis mieszkania: przytulne, dwupokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Wola. Okna wychodzące na południe oraz wschód. Dodatkowe atuty: - funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

689 000 zł69 m² 9 985,51 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3-pokojowe mieszkanie o pow. 69 m2 na 5. piętrze 17-piętrowego budynku z 2010 r. przy ulicy Skierniewickiej na Woli. Składa się z trzech pokoi z aneksem kuchennym, łazienki (z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionu Parasol

Wola,Warszawa

345 000 zł43 m² 7 962,15 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 43,33 m2 na 6. piętrze w 7-piętrowym bloku z 1963 r. przy ulicy Batalinu "Parasol" n Woli. 2 pokoje, oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziarska

Augustówek,Warszawa

193 024 zł33 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Osiedle w zielonej części Białołęki- powstaje tu zespół dwupiętrowych domów wielorodzinnych. Znajdą się tu popularne kawalerki, mieszkania dwupokojowe z oddzielnymi widnymi kuchniami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

471 960 zł51 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Warszawa śródmieście 3 pokoje! Atrakcyjnie zlokalizowane mieszkanie w centrum Warszawy ? świetny punkt komunikacyjny. Przy budynku znajduje się ciąg komunikacyjny z wieloma autobusami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziarska

Augustówek,Warszawa

233 677 zł44 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

429 278 zł61 m² 6 993,78 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Opis mieszkania: przytulne trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem i tarasem na parterze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Mokotów. Okna wychodzące na wschód, zachód oraz północ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Wola,Warszawa

245 900 zł30 m² 8 128,93 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia! bez prowizji! Niespotykany standard budynku m.in. Centralna systemowa klimatyzacja, reprezentacyjna całodobowa recepcja z concierge Klub Fitness Wspólna pralnia samoobsługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

422 000 zł59 m² 7 098,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania: mieszkanie dwustronne Duże przeszklenia salon z aneksem kuchennym dwie sypialnie dwie łazienki Loggia Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Nowe Bródno,Warszawa

269 000 zł47 m² 5 723,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie na Bródnie ( w pobliżu Park Bródnowski, basen,korty tenisowe,plac zabaw dla dzieci,sklepy,przystanki autobusowe i tramwajowe). Mieszkanie wymaga remontu.W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

416 500 zł61 m² 6 854,84 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Ustawne mieszkanie z ciekawymi mozliwosciami aranżacyjnymi! Wysoki standard wykończenia: mieszkanie wyposażone w duże drewniane okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Arbuzowa

Wilanów,Warszawa

458 000 zł59 m² 7 756,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Sprzedam zadbane mieszkanie Wilanów - osiedle Arbuzowa. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z 1985r (remont kapitalny 2008r) W skład nieruchomości wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

194 900 zł19 m² 10 135,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Zamieszkaj lub zainwestuj w wykończony luksusowy apartament w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej części Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pożaryskiego

Anin,Warszawa

394 256 zł53 m² 7 389,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Inwestycja zlokalizowana jest w Aninie. Oferuje znakomite połączenia komunikacyjne, w tym między innymi bezpośredni (zaledwie 3 minuty spacerem od naszej inwestycji) dostęp do stacji Szybkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

434 925 zł56 m² 7 823,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Realizowane osiedle położone jest w Wilanowie, przy Alei Rzeczypospolitej. To najbardziej wysunięty w stronę Centrum punkt Nowego Wilanowa. Tak dogodne położenie zapewnia łatwy i szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śniegockiej

Stary Mokotów,Warszawa

699 000 zł70 m² 9 985,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie znajdujące się w kamienicy wybudowanym z cegły w 1935 rok położonej w Śródmieściu na Powiślu, rozkładowe, dwustronne, trzypokojowe z dużym balkonem, widną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł90 m² 8 333 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1983

Wgn nieruchomości poleca mieszkanie czteropokojowe w cichej zielonej okolicy dobrze skomunikowanej z centrum - Gocław. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze, jest dość przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

505 000 zł53 m² 9 528,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

2- pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Miasteczku Wilanów, inwestycja Aura Park, budowana z najlepszych materiałów i w wysokim standardzie. Elewacja budynku jest z piaskowca,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

980 220 zł105 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Do sprzedania mieszkanie 4 pokojowe Warszawa Wola. Znajduje się ono na 1-szym piętrze 5-cio piętrowego bloku z windą. W skład nieruchomości wchodzą: - salon 24,4m2 - sypialnia 17,2m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

396 765 zł59 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie trzypokojowe na ostatnim, piątym piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe. Okna wychodzące na wschód. Prowizja 0 % Brak podatku pcc Uwaga od 2018r. wkład własny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chłodna

Warszawa,mazowieckie

691 348 zł60 m² 11 566,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

U zbiegu ulic Chłodnej i Żelaznej w Centrum Warszawy powstaje 6 piętrowy apartamentowiec składający się z 42 apartamentów i hali garażowej. Jest to nowoczesny , elegancki projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Batalionu AK Włochy

Włochy,Warszawa

567 800 zł93 m² 6 115,24 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 5-pokojowe o pow. 92.85 m2 położone na parterze w budynku 5-piętrowym. Zakończenie budowy: IV kwartał 2018 r. Camlia to nowoczesna inwestycja położona w południowo-zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

186 234 zł25 m² 7 349,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kawalerka na ostatnim, piątym piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe. Okna wychodzące na południe. Prowizja 0 % Brak podatku pcc Uwaga od 2018r. wkład własny wzrasta do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł65 m² 7 484,34 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Inwestycja ta to przemyślany kompleks 8 nowoczesnych budynków, który powstaje przy ul. Jana Kazimierza, w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy, na bliskiej Woli. Osiedle zlokalizowane jest 10 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Centrum,ul. Koszykowa 2pk,48m, 4p Najbardziej pożądana lokalizacja w Warszawie - 100m od Pl. Konstytucji, 400m od Pl. Zbawiciela. W promieniu kilkuset metrów - najpopularniejsze warszawskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

2 400 zł43 m² 56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem, 2 pokoje, 43m2, żoliborz. Bardzo wygodne i doskonale skomunikowane mieszkanie 2-pokojowe dla jednej osoby lub pary. Oba pokoje są przestronne. Sypialnia od zielonego podwórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

371 000 zł46 m² 8 119,94 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

272 000 zł35 m² 7 798,17 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania: oferta bezpośrednia! bez prowizji! Niespotykany standard budynku m.in. Centralna systemowa klimatyzacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Warszawa,mazowieckie

1 068 000 zł61 m² 17 508,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

2 pok., 61 m2, 2. piętro w 5-piętrowej kamienicy z 1914 r., ul. Kopernika, trakt Królewski. Nowoczesny, jasny, dwupokojowy apartament w pięknej, przedwojennej kamienicy projektu Merconiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

2 290 zł40 m² 57,25 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Świetnie zlokalizowane studio o pow.40m2/1 pokój 30m2, z aneksem kuchennym/,łazienka 5m2, przedpokój 5m2,balkon.W pobliżu Centrum Handlowe Arkadia/300m/ i stacja metra Dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Waszyngtona

Grochów,Warszawa

374 000 zł48 m² 7 791,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Grochów, ul. Waszyngtona,3/3,48m,1960,dwustronne, słoneczne dwupokojowe mieszkanie blisko Rond Wiatraczna. Istnieje możliwość adaptacji poddasza nad mieszkaniem. Drewniane okna i drzwi. Salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

505 650 zł61 m² 8 289,34 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w nowoczesnym kompleksie mieszkalno-biurowo-usługowym położonym na warszawskim Mokotowie. Inwestycja bardzo dobrze zlokalizowana - blisko Centrum Biznesowego, galerii Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bluszczańska

Dolny Mokotów,Warszawa

385 950 zł46 m² 8 390,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Jest to III etap osiedla przy ul. Bluszczańskiej. Tym razem jednak projekt nie jest typowy. To nadal budownictwo mieszkaniowe , w którym się specjalizujemy, ale ta zabudowa będzie szczególna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

419 900 zł55 m² 7 634,55 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji, 0% pcc, sprzedaż bezpośrednio od dewelopera Nowe mieszkania w inwestycji na warszawskiej Woli to propozycja dla osób kochających miejski styl życia. Doskonała komunikacja, bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

1 250 000 zł111 m² 11 261 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy, niedaleko Dworca Głównego. Przedwojenna kamienica objęta patronatem inspektora ochrony zabytków. Unikalny rozkład,jeden pokój przechodni, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

478 919 zł68 m² 7 049,15 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opis mieszkania: przytulne, dwustronne, trzypokojowe mieszkanie na czwartym piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Wola. Okna wychodzące na południe oraz północ. Dodatkowe atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

337 361 zł41 m² 8 192,35 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego sprzedaż bezpośrednio od dewelopera 2 pokojowe mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 17 piętrowym budynku na Pradze Południe. Data oddania do użytku to I kw 2018.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

2 550 zł43 m² 59,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 43m2 na ulicy Woronicza (przy skrzyżowaniu z ul. Racjonalizacji). Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w bloku z ochrona. Mieszkanie jest nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

387 500 zł43 m² 9 011,63 zł/m²

 

Piętro:parter/6