dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

2 350 zł42 m² 55,95 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Żelaznej na pograniczu Woli i Śródmieścia Mieszkanie usytuowane na VII piętrze z pięknym widokiem na panoramę miasta. Świetny punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Wola,Warszawa

154 900 zł21 m² 7 494 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalna kawalerka idealna jako inwestycja na wynajem Wysoki standard wykończenia: klimatyzacja Systemowa w całym budynku Wyokosc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

570 000 zł76 m² 7 510 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc Mieszkanie 4 pokojowe, dobrze doświetlone Z mozliwością niemalże dowolnej aranżacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

356 040 zł49 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opis mieszkania: przytulne dwupokojowe mieszkanie na 4 piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe. Okna wychodzące na zachód, z widokiem na miasto. Cały teren osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

356 136 zł47 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opis mieszkania: przytulne trzypokojowe mieszkanie na dziewiątym piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Wola. Okna wychodzące na zachód, z widokiem na miasto oraz patio. Dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

326 894 zł45 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opis mieszkania: przytulne dwupokojowe mieszkanie na piątym piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe. Okna wychodzące na zachód, z widokiem na miasto. Cały teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Wola,Warszawa

236 500 zł31 m² 7 706 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia! bez prowizji! Niespotykany standard budynku m.in. Centralna systemowa klimatyzacja, reprezentacyjna całodobowa recepcja z concierge Klub Fitness Wspólna pralnia samoobsługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

344 480 zł43 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opis mieszkania: przytulne dwupokojowe mieszkanie na 16 piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe. Okna wychodzące na wschód, z widokiem na miasto. Cały teren osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

675 662 zł72 m² 9 427,40 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie dwupokojowe w nowoczesnej inwestycji, praktycznie w Centrum Warszawy! Idealna lokalizacja! Lokalizacja: centrum/wola 350 metrów od stacji Metra Rondo Daszyńskiego W okolicy centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

2 600 zł47 m² 55,32 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe dopiero wykończone mieszkanie na ul. Obrzeżnej obok centrum biurowego oraz Galerii Mokotów.Miejsce parkingowe w garażu podziemnym płatne dodatkowo 200pln. Oferta wysłana z systemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

1 890 zł35 m² 54 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe przy ul. Górczewskiej na Bemowie. Mieszkanie usytuowane na III pietrze w apartamentowcu z całodobową ochroną i monitoringiem. Świetny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursus

Ursus,Warszawa

250 716 zł37 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opis mieszkania: 2 pokojowe mieszkanie na parterze z dużym ogródkiem (63m2) i tarasem (9m2) w nowym bloku! Mieszkanie bardzo ustawne. Okna na zachód. Budynek: 5-piętrowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

3 000 zł47 m² 64 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowy apartament w centrum Mokotowa przy ulicy Obrzeżnej. Składa się z salonu, sypialni, częściowo zamkniętej kuchni, łazienki oraz balkonu. Apartament nowoczesny , w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

570 000 zł76 m² 7 461 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo rozkładowe mieszkanie. 2 duże oddzielne pokoje, w pełni umeblowane - kuchnia z mała jadalnia - łazienka z prysznicem - i przedpokój z dodatkowa dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

382 772 zł56 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opis mieszkania: przytulne 3-pokojowe mieszkanie na 11 piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe. Okna wychodzące na wschód, salon z aneksem kuchennym. Cały teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

545 699 zł54 m² 10 077,50 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł57 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 57nm2 w apartamentowcu tuż obok stacji metra Dworzec Gdański przy ulicy Słomińskiego. Lokalizacja/budynek: śródmieście, ul. Z.Słomińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Esperanto

Muranów,Warszawa

2 650 zł46 m² 57,61 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem słoneczne i przestronne mieszkanie w sercu zielonego Muranowa. Opłaty: 2100 + czynsz administracyjny 550 + opłaty wg liczników W skład lokalu wchodzi przechodni salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miklaszewskiego

Ursynów,Warszawa

2 300 zł48 m² 48 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 nieprzechodnie pokoje z zabudowaną loggią, oddzielną widną kuchnią, łazienką z nową pralką o łącznej pow. 48m2 przy ul. Miklaszewskiego na Imielinie, blisko metra. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

508 000 zł71 m² 7 151 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Przestronne mieszkanie z możliwością aranżacji na 3 sypialnie + duży pokój dzienny wraz z wygodnym aneksem kuchennym Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. 3 Maja

Śródmieście,Warszawa

1 200 000 zł85 m² 14 117,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W pełni wyposażony 85metrowy loft w prestiżowej dzielnicy Powiśle. Mieszkanie znajduje się w kamienicy przy Alei 3ego Maja na ostatnim 6stym piętrze - po remoncie, wykończone i do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Okęcie

Okęcie,Warszawa

435 000 zł58 m² 7 458,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Opis mieszkania: przytulne trzypokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w kameralnym bloku w Warszawie, w dzielnicy Okęcie. Okna wychodzące na zachód i południowy zachód. Dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

504 300 zł61 m² 8 237,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Opis mieszkania: przytulne trzypokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Mokotów. Okna wychodzące na zachód i wschód Dodatkowe atuty: - funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursus

Ursus,Warszawa

625 642 zł101 m² 6 194,48 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Opis mieszkania: 3 pokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem i 2 dużymi tarasami w nowym bloku! Mieszkanie bardzo ustawne. Okna na wschód, południe, oraz zachód. Budynek: 5-piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

376 180 zł54 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opis mieszkania: przytulne 3-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe. Okna wychodzące na północ i zachód. Cały teren osiedle monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Francuska

Saska Kępa,Warszawa

495 000 zł51 m² 9 705,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Eleganckie i Gotowe Do Wprowadzenia Mieszkanie 2 Pokojowe z Balkonem, z Osobną Widną Kuchnią, w Niskiej Zabudowie, kameralna i Bardzo Dobra Lokalizacja na Saskiej Kępie. Zalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

250 000 zł32 m² 7 740 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Doskonała lokalizacja blisko Centrum przy ul. Kasprzaka - w pobliżu metro rondo daszyńskiego, tramwaje, autobusy, pkp, hala targowa expo Dwa duże najladniejsze Warszwskie parki. Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

375 000 zł42 m² 9 029,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Witam Posiadam do sprzedaży piękne mieszkanie dwupokojowe w inwestycji Lake Park Marvipol. Blok o podwyższonym standardzie. Świetne mieszkanie zarówno pod względem do zamieszkania jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

348 681 zł49 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opis mieszkania: przytulne dwupokojowe mieszkanie na 3 piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe. Okna wychodzące na zachód, z widokiem na miasto. Cały teren osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

506 121 zł66 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Lokalizacja: okolice skrzyżowania wołoska/woronicza Blisko do Centrum Biznesowego na Służewcu, galerii Mokotów, metra Wierzbno Komunikacja: linie tramwajowe i autobusowe (w tym linie nocne) 3 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

489 000 zł49 m² 9 979,59 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Polecam na sprzedaż rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Starej Ochocie - okolice ul. Bitwy Warszawskiej. Nieruchomość o powierzchni 49 m2 obecnie składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

518 616 zł62 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zimna

Śródmieście,Warszawa

4 300 zł100 m² 43 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ładne, słoneczne, 3 pokojowe mieszkanie na 1 pietrze w 5 piętrowym budynku z 2003 roku. Salon połączony z aneksem kuchennym, wejście na duży balkon. Pokoje umeblowane, na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

653 290 zł72 m² 9 075,99 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursus

Ursus,Warszawa

355 832 zł51 m² 6 958 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opis mieszkania: 3 pokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem i tarasem w nowym bloku! Mieszkanie bardzo ustawne. Okna na południe i wschód Budynek: 5-piętrowy budynek z ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Stara Ochota,Warszawa

489 000 zł49 m² 9 979,59 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Polecam na sprzedaż rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Starej Ochocie - okolice ul. Bitwy Warszawskiej. Nieruchomość o powierzchni 49 m2 obecnie składa się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brazylijska

Saska Kępa,Warszawa

389 500 zł38 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie na sprzedaż, brazylijska (saska Kępa), 38m2, 2 pokoje na parterze - pod inwestycję / na działalność / najem krótkoterminowy Mieszkanie składa się z salonu w amfiladzie (ok 16m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

425 151 zł59 m² 7 248,95 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opis mieszkania: przytulne, dwustronne, trzypokojowe mieszkanie na piątym piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Wola. Okna wychodzące na wschód oraz zachód. Dodatkowe atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielicka

Mokotów,Warszawa

490 000 zł56 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Do sprzedaży wysokie mieszkanie 2 pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji- mokotów, pomiedzy stacjami Metra Wierzbno i Wilanowska. Mieszkanie w budynku z lat 50 wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

365 146 zł50 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opis mieszkania: przytulne trzypokojowe mieszkanie na piątym piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Wola. Okna wychodzące na zachód, z widokiem na miasto oraz patio. Dodatkowe atuty:.