dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

409 000 zł41 m² 9 975,61 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nowe 2 pokojowe komfortowe mieszkanie z balkonem w apartamentowcu z końca 2015 roku w Warszawie, na pograniczu Mokotowa i Ursynowa ul Kłobucka. Mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wąwozowa

Ursynów,Warszawa

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50 m2 z garażem w świetnej lokalizacji - 5 minut do stacji metra kabaty, spokojna okolica, blisko Las Kabacki, niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kleszczowa

Włochy,Warszawa

2 300 zł60 m² 38,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bardzo atrakcyjne mieszkanie o powierzchni ok. 60mkw w nowym budynku (2003 r.) przy ul. Kleszczowej (warszawa Włochy). Mieszkanie składa się z 2 pokoi (salon i sypialnia), kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

371 000 zł48 m² 7 806 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowa inwestycja na Służewcu. duża dwójka, 2 pokoje, osobna widna kuchnia, łazienka, balkon. osiedle z własnym placem zabaw i terenem rekreacji dla mieszkańców. w pobliżu szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

345 000 zł42 m² 8 214 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania: salon z aneksem kuchennym 21,5m2 Sypialnia 12,01 m2, łazienka 5,09 m2, hol 3.68 m2, Balkon 4.1 m2 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 150 000 zł105 m² 10 952 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Apartament z doskonałym widokiem znajduje się na 6 pietrze. Możliwość zaadaptowania do 5 pokoji! Pomieszczenia: * gabinet; * zbudowana na wymiar dębową biblioteką; * mała łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Wola,Warszawa

216 000 zł23 m² 9 391 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalna kawalerka idealna na start lub na wynajem Wysoki standard wykończenia: mieszkanie wyposażone w duże drewniane okna (2,5m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przewodowa

Wawer,Warszawa

639 000 zł117 m² 5 461,54 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania 2-poziomowe bezczynszowe mieszkanie (117 m2) w zabudowie szeregowej (6 mieszkań) w malowniczej dzielnicy Wawer, z zagospodarowanym ogrodem. Po odświeżeniu ścian, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

1 900 zł42 m² 45,24 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia dwupokojowe, ciche mieszkanie usytuowane w samym centrum Warszawy przy ul. Hożej (blisko ul.Marszałkowskiej - vis a vis siedziby studia Dzień Dobry TVN ). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radarowa

Ochota,Warszawa

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia umeblowane, 3 - pokojowe mieszkanie na pograniczu Ochoty i Włoch, przy ul. Radarowej: - salon z aneksem kuchennym (kuchnia z zabudową i sprzętem agd) - dwie ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

8 300 zł65 m² 127,69 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjny, nowocześnie i gustownie wyposażony apartament typu loft w kompleksie unikalnych budynków w zamkniętej, strzeżonej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

419 000 zł55 m² 7 618 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Nowoczesne osiedle zlokalizowane na Warszawskiej Woli tuż obok budowanej stacji metra Ks Janusza! Inwestycja położona jest, w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

297 500 zł44 m² 6 777 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Ustawne mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, osiedle posiada doskonałą komunikację z miastem. Oddalone jest zaledwie 4 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Gocławek

Gocławek,Warszawa

450 715 zł57 m² 7 870 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szukasz 3 pokoi gotowych w 2017 roku? Lubisz jasne mieszkania z oknami na 2 strony świata z garderobą? Może to mieszkanie czeka właśnie na Ciebie? Bardzo dobra komunikacja! Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

480 000 zł68 m² 7 059 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Przestronne mieszkanie z możliwością aranżacji na 3 sypialnie Tylko teraz doskonała cena! Wysoki standard wykończenia: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Geodetów

Ochota,Warszawa

289 000 zł36 m² 7 918 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Geodetów. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym. W pobliżu liczne autobusy oraz tramwaje, skąd bardzo szybko można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

313 360 zł39 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Osiedle powstaje na Bemowie w cichej, zielonej okolicy, położonej kilka chwil od centrum miasta. Idealne dla singla jak i dla rodzin z dziećmi. W pobliżu: place zabaw, żłobki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

2 700 zł42 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni ok. 42 mkw w apartamentowcu przy ul. Cybernetyki na Mokotowie na osiedlu Krzemowym przy Galerii Mokotów. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

390 000 zł57 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

418 000 zł53 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Inwestycja położona w zielonej części Bemowa, w niewielkiej odległości od centrum. ( ok. 20 min samochodem) W pobliżu: sklepy spożywcze, punkty usługowe, żłobki, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

370 000 zł38 m² 9 736,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie dwupokojowe na Starym Żoliborzu, blisko teatru Komedia, ulokowane na drugim piętrze w niskim czteropiętrowym budynku wybudowanym z cegły w latach 50. Okna z lokalu są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mokotów

Mokotów,Warszawa

460 000 zł58 m² 7 931 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Szukasz mieszkania w ciekawej okolicy ? Dobrze by było gdyby było blisko centrum ?świetnie się składa, do sprzedania jest mieszkanie o powierzchni 58m2 w skład którego wchodzą -3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Gocławek

Gocławek,Warszawa

456 309 zł57 m² 7 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szukasz 3 pokoi gotowych w 2017 roku? Lubisz jasne mieszkania z oknami na 2 strony świata? Może to mieszkanie czeka właśnie na Ciebie? Bardzo dobra komunikacja! Wysoki standard wykończenia!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bednarska

Śródmieście,Warszawa

630 000 zł42 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Klimatyczne mieszkanie na Mariensztacie. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, oddzielnej, widnej kuchni oraz łazienki, balkonu i holu. Wysokość mieszkania 3.10 m. Nieopodal znajdują się 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

238 000 zł31 m² 7 677 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia Doskonała lokalizacja blisko Centrum przy ul. Kasprzaka - w pobliżu metro rondo daszyńskiego, tramwaje, autobusy, pkp, hala targowa expo Dwa duże najladniejsze Warszwskie parki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

355 000 zł42 m² 8 452 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Ustawne mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, idealne pod wynajem ( możliwości wydzielenie dwoch niezaleznych pokoi + kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

360 000 zł42 m² 8 571 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio ( bez prowizji ) piękny apartament 2 - pok Z tarasem W świetnej lokalizacji Bardzo ładny rozkład - okna wychodzą na zachód Nowoczesny budynek o podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Wola,Warszawa

236 500 zł31 m² 7 706 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia! bez prowizji! Niespotykany standard budynku m.in. Centralna systemowa klimatyzacja, reprezentacyjna całodobowa recepcja z concierge Klub Fitness Wspólna pralnia samoobsługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

496 000 zł71 m² 6 978 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Przestronne mieszkanie z możliwością aranżacji na 3 sypialnie + duży pokój dzienny wraz z wygodnym aneksem kuchennym Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wincentego

Targówek,Warszawa

398 000 zł51 m² 7 773,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Ogródk w niskim budynku na zamkniętym osiedlu w sąsiedztwie Lasku Bródnowskiego. Pierwotnie 2 pokojowe, obecnie są dwa oddzielne pokoje i salonik z otwartą kuchnią. Orientacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

3 700 zł74 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowy, nowocześnie zaaranżowany apartament na pięknie zagospodarowanym, strzeżonym osiedlu z 2012r. Idealne miejsce komunikacyjne- prawie centrum, cisza. Duży, narożny słoneczny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dwernickiego

Praga Południe,Warszawa

1 400 zł30 m² 47 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka o powierzchni 30 m2 z wyjściem na balkon. Czynsz administracyjny w cenie! Świetna lokalizacja - 2 minuty pieszo do przystanku autobusowego Podskarbińska 04 lub przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Gocławek

Gocławek,Warszawa

1 050 260 zł125 m² 8 390 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Jasne 4 pokoje z tarasem od południowej strony. Wys. lokalu 2,80m. Gotowe w 4kw. 2017. Wysoki standard wykończenia! Mieszkanie wykonane z dbałością o naturalne doświetlenie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

1 050 000 zł92 m² 11 413 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Mieszkanie w kamienicy położonej w ścisłym Centrum Warszawy, wybudowanej z cegły w 1910 roku. Nad mieszkaniem jest duży strych. Ciche, bezpieczne, znajdujące się w drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

928 824 zł119 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

9 400 zł75 m² 125,33 zł/m²

 

Piętro:9/22

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjny, nowocześnie i gustownie wyposażony 3 pokojowy apartament do wynajęcia w prestiżowym budynku przy ul.Grzybowskiej. Inwestycja powstała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

499 000 zł68 m² 7 359 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowa inwestycja na Służewcu. wygodne, przestronne mieszkanie, 3 pokoje, widny aneks (możliwa zmiana na osobną widną kuchnię), garderoba, łazienka, dodatkowe wc, balkon. osiedle z własnym placem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Praga Południe

Praga Południe,Warszawa

550 000 zł70 m² 7 801 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

W ofercie przestronne, rozkładowe mieszkanie z osobną łazienką i ogródkiem. Znajduje się ono na zamkniętym osiedlu z ochroną i monitoringiem. Wysoki standard wykończenia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Gocławek

Gocławek,Warszawa

497 520 zł63 m² 7 940 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szukasz 3 pokoi gotowych w 2017 roku? Lubisz przestronne mieszkania z oknami na 3 strony świata? Może to mieszkanie czeka właśnie na Ciebie? Bardzo dobra komunikacja! Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

338 000 zł40 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania idealny na start dla młodej rodziny lub na wynajem ( w tej lokalizacji wysokie stawki najmu ) wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

651 000 zł96 m² 6 795 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Poczuj sie jak w domu jedyne takie Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 96m2! Wysoki standard wykończenia: mieszkanie wyposażone.