dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

895 000 zł35 m² 25 289,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Aura Mokotów: twoje gotowe 2 pokoje z wielką loggią | Bluszczańska 17 Wyobraź sobie poranek: pijesz kawę na przestronnej loggii, otoczony zielenią patio, a w powietrzu czuć spokój Dolnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raabego

Ursynów,Warszawa

670 000 zł48 m² 13 868,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,31 m , zlokalizowane na parterze kameralnego, 3-piętrowego budynku przy ul. Henryka Raabego na warszawskim Ursynowie. Nieruchomość wyróżnia się dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Zielona,Warszawa

1 225 000 zł45 m² 27 447,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, komfortowo urządzone mieszkanie o powierzchni 44,63 m2 w zrewitalizowanej kamienicy na Starym Mokotowie. Nieruchomość Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Dwudziestolatków

Okęcie,Warszawa

700 000 zł44 m² 16 055 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Zapraszamy do zapoznania się ofertą mieszkania dwupokojowego o powierzchni 43,6 m2 położonego na osiedlu. Okęcie w Dzielnicy Włochy. Najwazniejsze informacje: - spółdzielcze własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

520 000 zł39 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż ciche i słoneczne mieszkanie położone w sercu zielonej Białołęki, przy ul. Pasłęckiej - w sąsiedztwie lasu i licznych terenów spacerowych. Idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ursynów,Warszawa

1 380 000 zł69 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Trzypokojowe, słoneczne i ustawne mieszkanie o pow. 69 m2 w osiedlu zamkniętym i strzeżonym na warszawskim Ursynowie. Mieszkanie usytuowane na szóstym piętrze dziesięciopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Nowolipki

Śródmieście,Warszawa

1 760 zł15 m² 117,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia mini kawalerka w kamienicy przy ul. Nowolipki 17, w centrum Warszawy. Nieruchomość: powierzchnia 15 m2. 1 piętro. Ogrzewanie miejskie. Lokalizacja: doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolska

Wola,Warszawa

740 000 zł50 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż nowa oferta na Woli - rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - ul. Wolska 78/80 Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

699 000 zł38 m² 18 394,70 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , (wg kw 37,54 m2) położone na 8. piętrze w budynku z windą. Układ to dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmońskiego

Ursus,Warszawa

600 000 zł44 m² 13 636,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oferujemy Państwu na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone w sercu warszawskiego Ursusa, na ulicy Józefa Chełmońskiego 8. Nieruchomość znajduje się na 4. piętrze nowoczesnego budynku, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Flisaków

Białołęka,Warszawa

770 000 zł66 m² 11 755,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

! rezerwacja! To mieszkanie jest dla osób, które chcą żyć nowocześnie. Gotowe do wprowadzenia wnętrze, balkon idealny na odpoczynek i spokojne otoczenie zieleni bez rezygnowania z wygody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

925 000 zł38 m² 24 342,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ciche, urocze mieszkanie w kamienicy z początku XX w., zlokalizowanej w samym sercu Warszawy przy ul. Pięknej. To 38-metrowe mieszkanie łączy w sobie klimat starego, kamienicznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Dwudziestolatków

Włochy,Warszawa

1 125 000 zł76 m² 14 802,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Twoje pierwsze "M" Z klimatem 3 pokoje, które robią wrażenie! Piękny Parkiet, sosnowe drzwi. Szukasz miejsca, które nadąży za Twoim tempem życia? Masz dość ciasnych kawalerek i chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Elsnerów,Warszawa

999 000 zł70 m² 14 180,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wygodne trzy pokoje w nowym budownictwie! Komfortowe mieszkanie z loggią na Osiedlu Wilno - Targówek (elsnerów)! Najważniejsze atuty Dwustronne i przestronne - salon z loggią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Suchodolska

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł46 m² 54,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47,7m , świeżo odnowione. Rozkład: - pokój o powierzchni 18m z rozkładaną kanapą, szafą w zabudowie oraz telewizorem - Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oczapowskiego

Stare Bielany,Warszawa

2 950 zł29 m² 101,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

0% prowizji! Oferta tylko w naszym biurze! In English please read below! Do wynajęcia nowy, świeżo wykończony, nigdy wcześniej niezamieszkały apartament ok. 29 m2 składający się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ochota,Warszawa

760 000 zł51 m² 14 884,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, gotowe, dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Powierzchnia 51 m2 + ogródek + miejsce w garażu podziemnym. Brak podatku pcc. Mieszkanie - Metraż 51,06 m2 - 2 pokojowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Warszawa

1 750 000 zł80 m² 21 869,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

| zarezerwowane do dnia 30 kwietnia 2026r Mieszkanie na 2 piętrze w kamienicy z lat 50-tych, ulica Warecka 8. Do bieżącego remontu. Mieszkanie posiada 3 pokoje, na podłodze parkiet. Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lizbońska

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł47 m² 15 351,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty tel. 3-pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie Podstawowe informacje: trzypokojowe mieszkanie z loggią, o powierzchni 46,9 m2, położone jest na 5 piętrze w 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszczyny

Stegny,Warszawa

2 620 000 zł117 m² 22 431,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

*Wyłącznie u nas* Na sprzedaż przestronny, czteropokojowy apartament o powierzchni 117 m położony na zielonych Stegnach - w jednej z najbardziej spokojnych i komfortowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaworzniaków

Rembertów,Warszawa

1 880 zł26 m² 72,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przyjazne dla zwierząt dwupokojowe mieszkanie w odnowionej kamiennicy przy ulicy Jaworzniaków 8 na warszawskim Rembertowie. Nieruchomość: lokal o powierzchni 25,91 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Jaworzniaków

Rembertów,Warszawa

1 770 zł23 m² 76,96 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przyjazna dla zwierząt kawalerka w odnowionej kamiennicy przy ulicy Jaworzniaków 8 na warszawskim Rembertowie. Nieruchomość: powierzchnia 23 m2. Parter. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wasilkowskiego

Ursynów,Warszawa

2 800 zł53 m² 52,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Chcesz mieszkać w wygodnym, przestronnym mieszkaniu z widokiem na zieleń? Szukasz miejsca, do którego z przyjemnością zaprosisz przyjaciół, ale i naładujesz akumulatory? Marzą Ci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Nowodwory,Warszawa

679 000 zł52 m² 13 133,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51,70 m , położone na 1. piętrze w 4-piętrowym budynku z windą na kameralnym, strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orłów Piastowskich

Ursus,Warszawa

779 000 zł98 m² 7 919,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Przedstawiam jasne, przestronne mieszkanie położone przy ul. Orłów Piastowskich w warszawskim Ursusie. Lokal o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jeżewskiego

Kabaty,Warszawa

1 999 000 zł105 m² 19 038,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 4 pokojowy apartament na Kabatach, 5 minut od metra z dwoma miejscami garażowymi. Na sprzedaż przestronne, w pełni wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne