dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żaryna

Mokotów,Warszawa

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie 45 m - Mokotów, ul. Stanisława Żaryna. Komfortowe, funkcjonalne mieszkanie położone na 1. piętrze apartamentowca z windą, na zamkniętym i bezpiecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzegorzewskiej

Imielin,Warszawa

799 000 zł63 m² 12 682,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m przy ul. Marii Grzegorzewskiej 6 na Ursynowie (imielin). Lokal położony na wysokim parterze w zadbanym, 10-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Folwarczna

Praga-Północ,Warszawa

800 000 zł39 m² 20 304,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Wyjątkowa nieruchomość w sercu Starej Pragi - ul. Folwarczna 7 Nowa niższa cena! To idealna propozycja dla osób ceniących klimat Starej Pragi, wysokie wnętrza i dopracowaną architekturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wola,Warszawa

2 573 000 zł83 m² 31 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nasz apartament wyróżnia się przede wszystkim ogromnym tarasem, który stanowi wyjątkową prywatną przestrzeń do wypoczynku i relaksu w samym sercu Warszawy. To rzadko spotykane rozwiązanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wagów

Natolin,Warszawa

3 800 zł76 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękne przestronne mieszkanie 3 pokojowe z garażem do wynajmu Ursynów - Natolin. Lokalizacja 5 min pieszo od metra Natolin. Dojazd komunikacją do Centrum i Mordoru 30min, wyjazd na obwodnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Bielany,Warszawa

1 650 000 zł75 m² 22 073,60 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Komfortowy apartament przy Agorze Marzysz o prestiżowym adresie, który łączy miejską energię z sąsiedztwem natury? Szukasz wnętrza, w którym szlachetne materiały i dbałość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Muranów,Warszawa

5 000 zł75 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

English description hereunder. Apartament do wynajęcia Warszawa Muranów 75 m | 2 pokoje | garaż | blisko Arkadia | wysoki standard Na wynajem przestronny i w pełni wyposażony apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Wola,Warszawa

814 000 zł47 m² 17 494,10 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie z balkonem znajduje się na 2. piętrze. Budynek z 1965 roku posiada 2 windy oraz piwnicy. Lokalizacja zapewnia dostęp do licznych punktów edukacyjnych, kulturalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Baleya

Ochota,Warszawa

2 000 zł25 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka z balkonem, położona przy ul. Baleya 12 na warszawskiej Ochocie. -Nieruchomość- spokojna, zielona okolica z dobrą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Dzieci Warszawy w Warszawie (ursus). Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 40,5 m składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pachnąca

Natolin,Warszawa

1 850 000 zł129 m² 14 296,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1995

Przestrzeń, zieleń 6-pokojowe mieszkanie 130 m na Natolinie, blisko metra Na sprzedaż przestronne, 6-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 130 m , położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hrubieszowska

Wola,Warszawa

1 499 000 zł58 m² 25 844,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Hrubieszowskiej. Nieruchomość znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szareckiego

Bemowo,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 50 m | Bemowo | Ul. Szareckiego 8 | Balkon | Winda Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 049 000 zł79 m² 13 241,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Warszawa - Białołęka | 79,22 m przestrzeni, która daje oddech Nowoczesne, jasne mieszkanie z 2017 roku, zaprojektowane z myślą o komforcie i funkcjonalności. Przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

1 242 369 zł64 m² 19 475,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na mapie Warszawy, otwarte, różnorodne i zielone osiedle Mokotów ul. Wołoska/domaniewska Przykładowe rabaty: 70,79 m2 + loggia 5,42 m2, 3 pokoje Nowa cena: 1 212 941 zł Przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Warszawa,mazowieckie

2 322 zł65 m² 35,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmujący: poczta Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, 00-940 Warszawa, ul. Rodziny Hiszpańskich 8 Prowadzący postępowanie: poczta Polska S.A., Departament Infrastruktury Region Infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Startowa

Włochy,Warszawa

828 495 zł46 m² 18 450 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskich Włochach. Mieszkanie w pełni umeblowanie i wykończone w wysokim standardzie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bogatki

Ursynów,Warszawa

3 600 zł60 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 60 m2, na terenie zielonego Ursynowa, usytuowane blisko ul Puławskiej. 1 piętro w 2-piętrowym nowoczesnym budynku wielorodzinnym z windą. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Narwik

Górce,Warszawa

4 500 zł52 m² 86,54 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 52 m2, piętro 2/6 z windą, w budynku z 2023 r. przy ul. Narwik, bemowo, górce. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 4500 zł + 1000 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Stare Włochy,Warszawa

770 000 zł37 m² 20 665,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż | 37,26 m | nowoczesny budynek 2023 r. | balkon Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 37,26 m , zlokalizowane w nowoczesnym budynku oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukowska

Gocław,Warszawa

769 000 zł61 m² 12 648 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Oferuję na sprzedaż ustawne, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,80 m , położone w doskonałej lokalizacji na Pradze Południe, na ul. Łukowskiej 9. Mieszkanie dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łucka

Centrum,Warszawa

10 000 zł165 m² 61 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prezentowane mieszkanie usytuowane jest na 11 piętrze z którego roztacza się przepiękny widok na centrum. Apartament o powierzchni 165 m2 składa się z czterech pokoi: - duży salon 52m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

5 750 zł84 m² 68,45 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Najemca nie ponosi kosztu wynagrodzenia agencji Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego mieszkania przy ul. Mołdawskiej 7 w Warszawie, w zacisznej części Ochoty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fort Wola

Wola,Warszawa

1 520 000 zł69 m² 22 750 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż | Stylowe 3-pokojowe mieszkanie premium z balkonem | 69 m | Fort Wola | 2 miejsca postojowe Prezentujemy eleganckie, perfekcyjnie zaaranżowane mieszkanie o powierzchni 69 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Afrykańska

Saska Kępa,Warszawa

833 000 zł49 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3 pokojowe komfortowe mieszkanie W super lokalizacji - na saskiej kępie przy ul Stanów Zjednoczonych róg Afrykańskiej. Lokal już wolny do wejścia bez nakładów! Parkowanie k/ budynku - wjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Mokotów,Warszawa

12 000 zł120 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny apartament o powierzchni 120 m , położony na parterze eleganckiego budynku w prestiżowej inwestycji Eko Park Biały Kamień na Mokotowie. Nieruchomość wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnośląska

Śródmieście,Warszawa

7 000 zł67 m² 104,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dla osób bez zwierząt. Na wynajem zadbany, nowoczesny, jasny i cichy apartament usytuowany na ostatnim 3 piętrze zadbanego budynku z 1951 r. (bez windy) w centrum miasta przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Remiszewska

Targówek,Warszawa

720 000 zł50 m² 14 311,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Zamieszkaj w jednym z najlepiej skomunikowanych punktów Targówka przy zielonej ulicy Remiszewskiej, na zamkniętym, bezpiecznym osiedlu. Na sprzedaż 2-pokojowe, funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hübnera

Żoliborz,Warszawa

7 050 zł71 m² 99,51 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament wyposażony i umeblowany, wykończony w w bardzo dobrym standardzie. Salon połączony z kuchnią, dwie sypialnie, dwie łazienki. Garaż podziemny. Czynsz najmu 7050 pln + czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Promyka

Żoliborz,Warszawa

695 000 zł37 m² 18 819,40 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie, położone w zadbanym, odnowionym budynku przy ul. Promyka 3 w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Żoliborza. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Raków,Warszawa

760 000 zł51 m² 14 884,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, gotowe, dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Powierzchnia 51 m2 + ogródek + miejsce w garażu podziemnym. Brak podatku pcc. Mieszkanie - Metraż 51,06 m2 - 2 pokojowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tarczyńska

Ochota,Warszawa

1 200 000 zł56 m² 21 428,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż eleganckie, w pełni wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy na Starej Ochocie, przy ul. Tarczyńskiej, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

1 060 000 zł82 m² 12 985,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

To nie jest mieszkanie dla każdego - to wyjątkowa przestrzeń dla pary, która chce w końcu poczuć luz, przestrzeń i prywatność na co dzień. Duży salon naturalnie staje się centrum życia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Petöfiego

Las Bielański,Warszawa

889 000 zł57 m² 15 651,40 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Rezerwacja W naszej ofercie do sprzedaży, wykończone, w pełni wyposażone, komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,8 m2 z ładnym widokiem na otwartą i zieloną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stara Ochota,Warszawa

779 000 zł49 m² 15 898 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Stara Ochota | 2 pokoje | Kamienica z windą | Inwestycja | 49 m 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy z windą na Starej Ochocie ul. Białobrzeska. Świetna lokalizacja blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gotarda

Mokotów,Warszawa

659 000 zł37 m² 17 724,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Dwupokojowe, widne i rozkładowe mieszkanie o pow. 37,2 m2 na Warszawskim Mokotowie przy ul. Gotarda. Mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze trzypiętrowego budynku z cegły, z 1954 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Obrzeżna

Służewiec,Warszawa

1 578 000 zł80 m² 19 725 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe Mokotów, doskonała lokalizacja, komórka lokatorska, garaż,wysokie piętro. Tuż przy Galerii Mokotów. Piękny widok. Duża loggia. Luksusowe, komfortowe i ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Warszawa

5 500 zł47 m² 116,53 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament położony przy placu Grzybowskim, tuż przy zielonym parku, idealny dla wymagających klientów ceniących najwyższą jakość i prestiżową lokalizację. Przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

899 000 zł45 m² 20 062,50 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Lokalizacja: warszawa, mokotów, ul. Cybernetyki 3C Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o metrażu 44,81 m2 wraz z balkonem 7,81 m2. Znajduje się na 1 piętrze z 12, w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Anielewicza

Muranów,Warszawa

970 000 zł52 m² 18 653,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Z przyjemnością prezentuję 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, o powierzchni 51,73 m , położone przy ul. Anielewicza - w jednej z najbardziej cenionej, klimatycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Komitetu Obrony Robotników

Włochy,Warszawa

450 000 zł26 m² 16 981,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Dwustronne mieszkanie na Włochach, w budynku z 1976 r. Jednopokojowa nieruchomość o powierzchni 26,5 m2 przy ulicy Komitetu Obrony Robotników (dawniej 17 Stycznia) składająca się z:.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij