dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

270 000 zł55 m² 4 891 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie: 3 pokoje - pow.55 m2 z dużym balkonem Nowe osiedle na Białołęce, atrakcyjna okolica. Kameralna zabudowa, wysoki standard i starannie zaprojektowane. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krakowskie Przedmieście

Śródmieście,Warszawa

5 400 zł70 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 70m2, piętro 2/4 w budynku. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Krakowskie Przedmieście, śródmieście. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

448 000 zł55 m² 8 145 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji okazja Mieszkanie do odbioru w IV kwartale 2018 roku! Mieszkanie idealne pod kątem zakupu na cele inwestycyjne / wynajem doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Praga-Południe,Warszawa

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 48m2, piętro 2. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Bora-Komorowskiego, praga-Południe. Lokal w budynku z 2009 roku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Dickensa

Warszawa,mazowieckie

1 750 zł26 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Pokój z oddzielną kuchnią z oknem, o powierzchni 26m2, piętro 3/4, 1960r. Mieszkanie znajduje się przy ul. Dickensa, ochota. Bardzo blisko przystanki tramwajowe i autobusowe, basen,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cynamonowa

Ursynów,Warszawa

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajęcia mieszkanie z 2 oddzielnymi pokojami, niezależna kuchnia o powierzchni 50 m2 w świetnej lokalizacji - 5 minut do stacji metra imielin, multikina, sggw, apteka, banki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grenadierów

Praga-Południe,Warszawa

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 45m2, piętro 1/4, 2018r. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Grenadierów, w dzielnicy Praga Południe. Mieszkanie znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Naruszewicza

Mokotów,Warszawa

7 800 zł100 m² 78 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Layout: the apartment with an area of 100 m2 consists of a spacious living room with kitchenette, wardrobe, bedroom in which there is a bathroom with shower and 2 terraces (one 5m2 from the east,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Łukowska

Praga-Południe,Warszawa

529 000 zł83 m² 6 373,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie na sprzedaż, o powierzchni ok. 83 m2, piętro 3/3 bez windy w bloku z 2005 roku. Mieszkanie znajduje się przy ul. Łukowskiej, praga Południe. Doskonała lokalizacja, znakomite.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

4 200 zł76 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Piękne mieszkanie na Mokotowie przy ulicy Bukowińskiej, w genialnej lokalizacji przy Metrze Wilanowska. Świetny standard oraz układ, duży taras i piękny parkiet z drewna egzotycznego to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Esperanto

Nowolipki,Warszawa

418 000 zł43 m² 9 720,93 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Niezwykle przytulne trzypokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli (nowolipki) przy ulicy Esperanto. Wspaniała lokalizacja, świetnie skomunikowane z centrum i pobliskimi dzielnicami! Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ziębicka

Górce,Warszawa

569 000 zł74 m² 7 730,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Piękne mieszkanie dla pary lub rodziny na Bemowie - Nowe Górce, zlokalizowane przy ul Ziębickiej, o powierzchni 73,6 m2, na trzecim piętrze w 4-piętrowym bloku z 1997 roku. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

299 000 zł46 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloper promocja! gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Broniwoja

Mokotów,Warszawa

3 600 zł67 m² 53,73 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Świetne mieszkanie na Mokotowie, w prestiżowej lokalizacji przy Metrze Wierzbno. Doskonały punkt komunikacyjny, świetny standard oraz układ i duży taras to główne atuty mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lokajskiego

Ursynów,Warszawa

420 000 zł49 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,77 m2 położone na trzecim piętrze w budynku mieszkalnym wielorodzinnym na warszawskim Ursynowie. Blok jest położony w bezpiecznej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smocza

Wola,Warszawa

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 38m2, piętro 5/10, blok z lat 70. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Smoczej w pobliżu al. Jana Pawła II- bardzo dobra lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dal wymagających klientów,którzy cenią sobie wygodę. Funkcjonalne mieszkanie,dla wymagających osób,które chcę mieszkać blisko centrum i z szybką komunikację do centrum.W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

246 000 zł35 m² 7 029 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

198 000 zł27 m² 7 333 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rozbrat

Śródmieście,Warszawa

4 750 zł55 m² 86,36 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład: 2-Pokojowy apartament, z wyposażoną, kuchnią ze stołem jadalnym, salonem, sypialnią. Oddzielna toaleta i łazienka. Standard: mieszkanie w kamienicy na terenie zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wokalna

Ursynów,Warszawa

3 000 zł66 m² 45 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokoje oddzielne o powierzchni 66 m2 z z balkonem po odświeżeniu tuż przy metrze ursynów! 2 piętro, jest nowa winda. Świetna lokalizacja, 5 minut pieszo do metra ursynów, wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wolność

Wola,Warszawa

690 000 zł78 m² 8 846,15 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Idealna propozycja dla rodziny, poszukającej domowego zacisza w centrum Warszawy! Mieszkanie przy ul. Wolność na Woli, składa się z salonu (21,9m2) z wyjściem na loggię, dwóch sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Astronautów

Włochy,Warszawa

455 000 zł54 m² 8 348,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Niezwykle przytulne, widne, dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Astronautów na warszawskich Włochach. Wyjątkowa oferta dla rodziny bądź pary, która ceni sobie wygodę i przyjazną okolicę. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł60 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie, o powierzchni 60m2. Bardzo ładne, słoneczne mieszkanie przy metrze Świętokrzyska. Na metrażu, 60m2 znajdują się : * Salon z aneksem kuchennym * Sypialnia *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Włochy

Włochy,Warszawa

709 000 zł88 m² 8 056,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Włochy 88m2 - 4 pokoje - położone na pograniczu włoch I ochoty Do dyspozycji mamy salon o powierzchni 32m2 oraz sypialnie 13m2;10m2 i 10m2. Łazienka to 4m2 dobrze wykorzystanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zbawiciela

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł45 m² 67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 45 m2 w wyremontowanej kamienicy, osiedle ogrodzone, nowe windy, III piętro z IV w samym Centrum Warszawy. Świetna lokalizacja, 5 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Rondo Wiatraczna

Praga-Południe,Warszawa

304 980 zł36 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowo zlokalizowane mieszkanie przy ul. Wiatracznej.Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej bez wykończeń do indywidualnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

314 000 zł43 m² 7 255,08 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie w dynamicznie rozwijającym się dzielnicy Warszawy Ursus. Inwestycja Nest Ursus, w której znajduje się oferowane mieszkanie jest nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł51 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Świętokrzyskiej, śródmieście. Piętro 4/7 (jest winda), 1965 r. Świetna lokalizacja, ścisłe centrum. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szaserów

Gocław,Warszawa

395 000 zł48 m² 8 229,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 48 mkw w niskim, kameralnym, bezpiecznym, ogrodzonym bloku z 2005 r. Znajduje się na 1 piętrze z 4. W budynku znajduje się winda która.