dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 965 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 965 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

4 900 zł51 m² 96,08 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie na wynajem - Emilii Plater 10, warszawa 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane w prestiżowym budynku przy Emilii Plater 10 - w samym sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard

Dolny Mokotów,Warszawa

1 990 000 zł124 m² 16 048,40 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Przestrzenny, jasny apartament 4 - pokojowy, o powierzchni 124 metrów, z 2 balkonami, położony na 8 piętrze w nowoczesnym apartamentowcu. Dolny Mokotów, ul. Bobrowiecka. Dolny mokotów |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kotsisa

Pelcowizna,Warszawa

719 900 zł40 m² 17 997,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością prezentuję nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 40 m , położone na warszawskiej Pradze-Północ (pelcowizna), w dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Celulozy

Wawer,Warszawa

1 070 000 zł75 m² 14 266,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

PL | eng version below Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z olbrzymim ogrodem w Wawrze. To idealna propozycja dla rodzin z dziećmi czy zwierzętami bądź miłośników ogrodnictwa. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiślicka

Ochota,Warszawa

790 000 zł46 m² 17 173,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Bardzo ładne, zadziwiająco przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone na Ochocie. Jest to doskonała lokalizacja uważana za jedną z najatrakcyjniejszych części Warszawy, charakteryzująca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

830 000 zł51 m² 16 210,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja 3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie, ul. Bokserska | po remoncie, balkon, piwnica | świetna komunikacja Cena: 830 000 zł Powierzchnia: 51,2 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 8/10 Rynek: wtórny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pejzażowa

Mokotów,Warszawa

4 600 zł70 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. 70 m2, w doskonałej lokalizacji tuż przy metrze Wilanowska, usytuowane przy ul. Bukowińskiej. 9 piętro w 15-piętrowym apartamentowcu z 2007.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wagów

Natolin,Warszawa

2 850 zł42 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wygodne, przytulne mieszkanie o powierzchni ok. 42 m , położone na Ursynowie przy ul. Braci Wagów 11 (natolin), w budynku z 2003 roku ze starannie utrzymanym patio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bełdan

Mokotów,Warszawa

640 000 zł39 m² 16 410,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 39 m przy ul. Bełdan na Mokotowie. Lokal przeszedł gruntowny remont (wymiana instalacji, nowe podłogi, gładzie) i jest gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rabsztyńska

Młynów,Warszawa

1 500 000 zł110 m² 13 687,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Piękne, jasne mieszkanie o powierzchni 109,59 m , położone w nadbudowie kamienicy z lat 50 (rok nadbudowy: 2013) przy ul. Rabsztyńskiej. Mieszkanie znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Falenica,Warszawa

1 120 000 zł139 m² 8 057,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne domy w zielonej części Warszawy Wawer (falenica) | 139 m | ogród | 2 miejsca parkingowe Szukasz miejsca, które łączy komfort życia w mieście z ciszą i naturą? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

529 900 zł35 m² 15 054 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zobacz filmik i plan mieszkania - tuż pod galerią zdjęć. I speak pl / en / es - feel free to call. Ogłoszenie dostępne tylko u nas! Nie trać godzin na przeszukiwanie stron deweloperów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Stary Mokotów,Warszawa

1 490 000 zł65 m² 22 923,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie z kominkiem, położone na Starym Mokotowie, w klimatycznej kamienicy z lat 30. Nieruchomość znajduje się przy cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

6 500 zł101 m² 64,55 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwustronne, eleganckie, jasne i ciche mieszkanie zlokalizowane przy ul. Kruczkowskiego na Powiślu. W pełni umeblowane, urządzone z dbałością o każdy szczegół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Włochy,Warszawa

740 000 zł52 m² 14 230,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Mieszkanie na Włochach, w odrestaurowanej kamienicy z 1933r. Trójstronna, trzypokojowa nieruchomość o powierzchni 52m2 przy ulicy Stefana Drzewieckiego, składające się z: salonu (21m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

2 500 zł37 m² 68,31 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne mieszkanie typu kawalerka położone w zadbanym budynku przy ulicy Jagiellońskiej, w odległości spaceru od stacji metra stadion. Stara praga -jagiellońska | ładna, jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widawska

Bemowo,Warszawa

849 000 zł57 m² 14 832 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Komfortowe mieszkanie z ogromnym tarasem | Bemowo | ul. Widawska Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie położone na 1. piętrze w zadbanym, 7-piętrowym budynku z 2004 roku, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

1 790 000 zł72 m² 24 861,10 zł/m²

 

Piętro:15/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bliska Wola Tower | 15 piętro | zachody słońca Wyjątkowy apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Bliska Wola Tower na warszawskiej Woli. Nieruchomość znajduje się na 15 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

3 100 zł32 m² 96,88 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie na Bemowie ul. Szeligowska 35 o powierzchni 32 m2, znajdujące się na 3 piętrze w bloku z windą na osiedlu zamkniętym. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Saska

Saska Kępa,Warszawa

1 289 000 zł60 m² 21 483,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Wyjątkowe mieszkanie z ogromnym tarasem na Saskiej Kępie - przestrzeń, która inspiruje To 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m na Saskiej Kępie jest propozycją dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Mokotów,Warszawa

590 000 zł28 m² 21 071,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Rezerwacja! Mieszkanie zarezerwowane Nowoczesne studio z wydzieloną wnęką, z dużym balkonem Służewiec, ul. Komputerowa/cybernetyki. Cybernetyki | służewiec | eleganckie studio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

2 900 zł29 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na prezentację mieszkania na warszawskiej Woli Idealna propozycja dla singla/pary. Bliskość terenów zielonych i dobry dojazd do centrum sprawia, że jest to mieszkanie, które pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Pańska

Wola,Warszawa

820 000 zł46 m² 17 903,90 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie na Woli blisko ronda onz. Mieszkanie usytuowane na 3. piętrze w 11-piętrowym bloku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Pańskiej. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

993 450 zł56 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na mapie Warszawy, otwarte, różnorodne i zielone osiedle Mokotów ul. Wołoska/domaniewska Metro - Wilanowska - 1500 m Przystanek Tramwajowy - 58 m Przystanek Autobusowy - 73.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szolc-Rogozińskiego

Ursynów,Warszawa

829 900 zł57 m² 14 559,70 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Zobacz plan mieszkania i video - tuż pod galerią zdjęć. I speak pl / en / es - feel free to call. Współpracuję ze wszystkimi agencjami. Ogłoszenie dostępne tylko u nas! wyobraź sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koprowskiego

Ursynów,Warszawa

639 432 zł39 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle składa się z kameralnych dwu i trzypiętrowych budynków. Każde mieszkanie ma własny ogródek, taras lub balkon. Do wszystkich mieszkań zostanie doprowadzona instalacja światłowodowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

925 000 zł46 m² 20 148,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie 3 pokojowe (jeden pokój przechodni) z oddzielną kuchnią, łazienką z wc i balkonem. Położone w ścisłym centrum vis-a-vis Pałacu Kultury (sali Kongresowej) i tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Góralska

Wola,Warszawa

2 500 zł37 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie na Woli, przy ul. Góralskiej 20, 3 min. od stacji Metra Księcia Janusza. Mieszkanie jest aktualnie doposażane w nowe meble m.in. : łóżko dwuosobowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Romaszewskiego

Bielany,Warszawa

3 700 zł44 m² 84,09 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m , zlokalizowane na 8 piętrze przy ul. Zbigniewa Romaszewskiego. Najważniejsze informacje: - odświeżone - Nowe mebli - Dużo miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

999 000 zł66 m² 15 189,30 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Żoliborz, stary Żoliborz - osiedle Marymont - Potok Znakomita, prestiżowa, poszukiwana lokalizacja. Stacja Metro Plac Wilsona - ok. 900 metrów. Stacja Metro Marymont - ok. 900 metrów. Dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wólczyńska

Bielany,Warszawa

1 499 000 zł73 m² 20 596 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,8 m , zlokalizowane na ostatnim, 14. piętrze nowoczesnego budynku z 2020 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

8 000 zł127 m² 62,99 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: warszawa, śródmieście, ul. Zygmunta Słomińskiego 7 4-pokojowy apartament o metrażu 127 m2. Znajduje się na 12 piętrze z 16, w apartamentowcu Sapir z 2006r., na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Widawska

Bemowo,Warszawa

849 000 zł57 m² 14 832,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Bemowo - ul. Widawska 27 - 57 m - 2 pokoje + oddzielna kuchnia - 2 łazienki - Taras - Miejsce garażowe Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 57 m , położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Wola,Warszawa

1 149 000 zł50 m² 22 797,60 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,4m2, usytuowane na pierwszym piętrze w wysokim budynku z 2010 roku zlokalizowane w warszawskim zagłębiu biurowym nieopodal Ronda Daszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Habicha

Ursus,Warszawa

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest dostępne od zaraz, stanowi świeżą ofertę na rynku nieruchomości. Informacje O nieruchomości: mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m2 , przy ulicy Edwarda Habicha, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Stary Mokotów,Warszawa

1 050 000 zł50 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Jestem wyłącznym opiekunem oferty - nie szukaj dalej. Mam przyjemność zaprezentować Państwu przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,41 m , zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Topiel

Powiśle,Warszawa

2 730 zł31 m² 88,06 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament 31m2 na Powiślu przy ul. Topiel 11, osiedle Piano House - Metro cnk Świeżo po remoncie! Do wynajęcia stylowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31 m2, położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Targówek,Warszawa

3 600 zł55 m² 65,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie z balkonem | 55 m | Osiedle Wilno | garaż podziemny Na wynajem komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , zlokalizowane na 2 piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szaserów

Warszawa,mazowieckie

715 000 zł46 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Opiekun oferty tel. Mieszkanie w doskonałej lokalizacji z bogatą infrastrukturą! Podstawowe informacje: mieszkanie o powierzchni 45,5 m, zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stanisława Kostki Potockiego

Wilanów,Warszawa

4 500 zł64 m² 69,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na wynajem o powierzchni 64,31 m , położonego przy ul. Stanisława Kostki Potockiego 2b, w Wilanowie Królewskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chrościckiego

Włochy,Warszawa

999 000 zł62 m² 16 112,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do odkrycia wyjątkowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 62 m , położonego na kameralnym osiedlu Verde przy ul. Chrościckiego 89D w spokojnej części Warszawy, na styku.