dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brylowska

Wola,Warszawa

699 000 zł50 m² 14 121 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania bardzo ładne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,5m2 na zamkniętym osiedlu, bardzo blisko Dworca Zachodniego. Mieszkanie składa się z: - dwóch niezależnych pokoi - Kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

701 480 zł54 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:7/26

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Czy lubisz widoki na zieleń z szybkim dojazdem do centrum miasta? Jesteś pod dobrym adresem! Cały projekt składa się 2 budynków wielorodzinnych. Wszystkie mieszkania posiadają balkony lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Romaszewskiego

Bielany,Warszawa

380 000 zł27 m² 14 074 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1989

Kawalerka 27M2 ,ul.ROMASZEWSKIEGO .METRO Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieśniacza

Bemowo,Warszawa

598 400 zł49 m² 12 277,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0 % prowizji. Bezpośrednio - brak prowizji i podatku pcc Zadzwoń i dowiedz się więcej k: *506 070.609 PRZYTULNE MIESZKANIE - 48,74 m2 - SALON Z ANEKSEM KUCH. - 23,95 m2 - sypialnia - 14,47.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

499 900 zł36 m² 13 963,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie (35,83 m2) z nieprzechodnimi pokojami, znajdujące się na 1 piętrze na warszawskiej zielonej Ochocie. Mieszkanie własnościowe. Nie obciążone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polska

Mokotów,Warszawa

714 906 zł61 m² 11 806,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Uwaga! Decydując się na zakup mieszkania w tej inwestycji nie zapłacisz prowizji dla agencji, ani dwuprocentowego podatku pcc! Mokotów - jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Grochów Południe,Warszawa

894 000 zł69 m² 12 900,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta bezprowizyjna! 3 pokojowe, jasne (eksp. południowa) i ustawne mieszkanie na 2 piętrze. Duża loggia. Salon - 19,56m2, kuchnia - 5,95m2, sypialnia 10,91m2, sypialnia 12,68m2, duża łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pałuków

Tarchomin,Warszawa

507 816 zł47 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Bezpośrednio od dewelopera!bez podatku pcc! bez prowizji! Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Białołęka na Tarchominie, która stanowi doskonały przykład nowoczesnej architektury mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Grodzieńska

Praga-Północ,Warszawa

377 870 zł26 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowy projekt W starej części pragi północ! zamieszkaj nieopodal konesera W modnej części pragi! kameralny, 4piętrowy budynek Z windą! Termin realizacji: kwiecień 2022r Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

1 900 000 zł100 m² 18 962,10 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam nowy apartament 100,20 m2 4 pokoje z pięknym widokiem na panoramę miasta Opis oferty Apartament w nowej inwestycji z pięknym widokiem na panoramę miasta. salon: 22,71 Kuchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szaserów

Praga-Południe,Warszawa

685 260 zł52 m² 13 070 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Jeżeli cenisz sobie spokój, to trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52,43 mkw. z balkonem jest dla Ciebie! Od dewelopera bez podatku pcc i dodatkowych opłat! Funkcjonalny układ mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

14 000 zł100 m² 140 zł/m²

 

Piętro:21/23

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament w prestiżowej lokalizacji z fantastycznym widokiem na panoramę Warszawy. 4-pokojowy, klimatyzowany i funkcjonalny apartament z widokiem na centrum miasta. Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Służewiec,Warszawa

996 866 zł91 m² 10 963 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Inwestycja ukończona. Nowoczesny budynek na Służewcu. 7 pięter, ponad 400 mieszkań. Winda. Miejsce postojowe. Do 15min. do Centrum. Okolica: pełna infrastruktura kulturalna, handlowa i oświatowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Czerniaków,Warszawa

752 600 zł68 m² 11 072,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 67,97 mkw., na kameralnym osiedlu z dużym balkonem. Od dewelopera bez podatku pcc i dodatkowych opłat! Funkcjonalny układ mieszkania: duża sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Belwederska

Mokotów,Warszawa

274 500 zł18 m² 15 250 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

(cena za jeden apartament, trzeba nabyć dwa) Gotowiec inwestycyjny! Zajmiemy się dalszym najmem! Serdecznie zachęcamy do zakupu znakomitego mieszkania w świetnej lokalizacji podzielonego na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

890 000 zł57 m² 15 614 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przestronne, dwu pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia zlokalizowane 250 metrów od stacji Metra Młynów. Nieruchomość o powierzchni 57 m2 usytuowana jest na 8 piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Andersa

Śródmieście Północne,Warszawa

419 000 zł22 m² 19 045,40 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Atrakcyjna lokalizacja w Śródmieściu Warszawy. Atuty nieruchomości : lokalizacja w Centrum bliskości komunikacji miejskiej : Metro, autobusy, tramwaje, dworzec Centralny pkp doskonałe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jutrzenki

Raków,Warszawa

509 000 zł41 m² 12 298 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakup bez podatku pcc (2%) Mieszkanie sprzedawane na zasadzie cesji praw z umowy deweloperskiej. Zakup w atrakcyjnym systemie płatności 20/80, co oznacza płatność w wysokości 80% dopiero.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

815 000 zł76 m² 10 723,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Jeśli szukasz trzech pokoi, w nowym budownictwie i super cenie? Nie musisz szukać dalej! *dostępne tylko u nas* Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Stara Praga, praga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

550 911 zł56 m² 9 850,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedstawiam funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,93 m w nowej inwestycji w dzielnicy Białołęka. Atrakcyjne rabaty tylko do końca marca! gotowe mieszkania do odbioru!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Potok,Warszawa

1 070 000 zł78 m² 13 744,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Poszukujesz przestrzennego mieszkania w prestiżowej lokalizacji? Zapraszam do zapoznania się z ofertą! Mieszkanie mieści się na kameralnym osiedlu z recepcją przy ul.Gwiaździstej 7 Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

291 800 zł21 m² 14 097 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zainwestuj W nieruchomość - promocja dla pierwszych klientów okazja- inwestycja gotowa już W tym roku Apartament typu studio, nowoczesny. * blisko stacja metra Stokłosy * luksusowy budynek *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chodzieska

Wawer,Warszawa

720 000 zł73 m² 9 918,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Trzypokojowe mieszkanie na parterze w kameralnym budynku (jedno piętro) mieszkalnym w Warszawie - Wawer. Okna wychodzące na wschód, południe, zachód. Wykończenie: podłogi - wylewka wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Klinkierowa

Raków,Warszawa

499 000 zł31 m² 16 096,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam na prezentacje dwupokojowego mieszkania (32m2) na osiedlu , Nowy Raków "znajdujący się w warszawskiej dzielnicy Włochy w sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego. Budynek: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

555 717 zł52 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez podatku pcc! bez prowizji! Kameralne osiedle, które powstaje w dzielnicy Ursus, blisko parku, centrów handlowych i tylko 25 minut od centrum Warszawy. Lokalizacja: bliskość węzła drogowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Miedzeszyn

Miedzeszyn,Warszawa

650 000 zł66 m² 9 878 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam atrakcyjne mieszkanie 65,80m2 z ogródkiem, garażem i pomieszczeniem gospodarczym w Wawrze w okolicy ul Przewodowej Mieszkanie bez czynszowe 65,8m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czereśniowa

Wiktoryn,Warszawa

384 950 zł28 m² 13 636 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Kameralna 3 piętrowa inwestycja licząca 96 lokali mieszkalnych, z funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

3 100 zł40 m² 77,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

I speak Ukrainian and Russian. Do wynajęcia od zaraz dwupokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 40 m2 na Powiślu w samym Centrum Warszawy. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu cichy i komfortowy apartament na wynajem mieszczący się przy ul. Puławskiej 1 w samym sercu Warszawy, tuż obok Placu Unii Lubelskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

361 000 zł19 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie przy ulicy Wspólnej 41. 19 m2. Piętro 6/10, 1 ustawny pokój, funkcjonalna łazienka oraz kompletny aneks kuchenny. Mieszkanie: nieruchomość nie wymaga nakładu finansowego (można ewentualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Achera

Ursus,Warszawa

243 396 zł22 m² 10 949 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowe achera to inwestycja dla osób, które: pragną żyć w nowoczesnym i kameralnym miejscu w dobrej lokalizacji w Warszawie, szukają zielonej przestrzeni w pobliżu swojego domu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Żoliborz,Warszawa

1 849 000 zł87 m² 21 252,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż nowoczesny apartament na prestiżowym osiedlu Zielony Żoliborz przy ulicy Rydygiera. Dzięki dużym drewnianym oknom mieszkanie jest bardzo jasne i przestronne. Budynek wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malawskiego

Mokotów,Warszawa

454 000 zł29 m² 15 655,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przytulne mieszkanie po generalnym remoncie: nowe drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, nowa instalacja elektryczna, na ścianach nowe gładzie, nowe podłogi - deska barlinecka. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Białołęka,Warszawa

534 016 zł56 m² 9 525,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Kup mieszkanie i odbierz klucze w gotowym budynku. Ostatnie dostępne mieszkania w stanie deweloperskim. Wybierz najlepszy układ spośród 12 dostępnych mieszkań. Wysoki rabat. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

1 669 000 zł103 m² 16 203,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Apartament pełny słońca z 42 metrowym tarasem i ekspozycją południową o wysokim standardzie - trójszybowe okna z wysoką izolacją akustyczną i termiczną oraz wysokie na 290.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bonifraterska

Muranów,Warszawa

735 000 zł51 m² 14 310,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojową nieruchomość ( 51,36 mkw ) zlokalizowaną w okolicach ul. Bonifraterskiej z idealnym połączeniem komunikacyjnym oraz w pobliżu Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja 3 Maja

Powiśle,Warszawa

6 700 zł80 m² 83,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeśli chcesz zamieszkać w doskonałej lokalizacja w centrum Warszawy (powiśle), 10 min na piechotę do Nowego Światu i w sąsiedztwie parku - ta oferta jest właśnie dla Ciebie! If you.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

890 000 zł57 m² 15 614 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Ustawne, 3 pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia zlokalizowane 2 minuty od stacji Metra Młynów. Nieruchomość o powierzchni 57 m2 usytuowana jest na 8 piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płochocińska

Żerań,Warszawa

526 784 zł60 m² 8 789,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Ostatnie! Gorąco zachęcam do zakupu funkcjonalnego 3 pokojowego mieszkania z dużym ogródkiem w nowo powstającej inwestycji na warszawskiej Białołęce. Cała inwestycja to nowa jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baleya

Ochota,Warszawa

439 000 zł36 m² 12 194,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Idealna inwestycja! M2 na ochocie rakowiec w pobliżu Uniwersytetu Medycznego!. * 36 mkw Chcesz zainwestować swój kapitał i cieszyć się stałym zyskiem? Poszukujesz mieszkania z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

470 000 zł38 m² 12 401,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

**** super oferta - City Profit Nieruchomości prezentuje : ***** ***** topowa lokalizacja - piękna zielona okolica - ulica Al. Niepodległości - -blisko tętniącego życiem centrum miasta, w enklawie.