dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 956 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 956 ogłoszeń

4 900 zł39 m² 125,64 zł/m²

 

Piętro:19/28

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською Możliwy najem zarówno na okres 6 miesięcy, jak i długoterminowo. Na wynajem: nowy, stylowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

3 450 zł53 m² 65,09 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Kobielskiej 23 na warszawskiej Pradze Południe, w dobrze skomunikowanej i rozwiniętej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 265 000 zł62,50 m² 20 240 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bez prowizji i podatku pcc 2% - Zamieszkaj w sercu biznesowego Mokotowa Odkryj miejsce, gdzie funkcjonalna nowoczesność Służewca spotyka się z domowym spokojem i klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

808 000 zł48 m² 16 625 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Saska Kępa, ul. Niekłańska przy Parku Skaryszewskim. Blisko przystanków tramwajowych i autobusowych. Do metra Stadion 4 przystanki. Trzecia linia zabudowy od al.Waszyngtona, stąd cicho. Do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 750 zł36 m² 104,17 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

homfi ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie na wynajem w prestiżowym budynku Art Deco Mokotów lokalizacja Nieruchomość położona jest przy ul. Zdziechowskiego, na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł80,25 m² 124,61 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament w loftowym stylu, położony w nadwiślańskiej inwestycji Port Praski. Surowe, metalowe elementy i przeszklenia doskonale komponują się z ocieplającym je.

Szczegóły ogłoszenia

1 087 700 zł72 m² 15 106,94 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowoczesny Mokotów: twoja Przestrzeń Premium (0% pcc | 0% Prowizji) Odkryj miejsce, gdzie miejska dynamika spotyka się z domowym spokojem. Wyróżniona Oferta: rodzinny 4 pokojowy apartament 73.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł35,56 m² 23 340,83 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Stylowe studio | 35 m2 | loggia | Moko Botanika [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us [0% prowizji]mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł63,78 m² 19 912,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Penthouse z prywatnym tarasem - w sumie ponad 110 m - Ursynów, ul. Alternatywy Penthouse na ostatnim, 7. piętrze nowoczesnego, strzeżonego osiedla - miejsce, które łączy miejski komfort.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł84 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Jasne, przestronne mieszkanie 84 m z 2 balkonami i 3 sypialniami 3 minuty od metra Dworzec Wileński [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 196 000 zł74,75 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Promocja mieszkanie na Ursynowie przy lotnisku *do końca miesiąca obniżka 5% od ceny w ogłoszeniu* *bez podatku pcc* lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

444 000 zł35,79 m² 12 405,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 4 (parter) przy ulicy Prądzyńskiego 23D w Warszawie, dzielnica Wola. Całkowita powierzchnia lokalu wynosi: 35,79 m W opisywanym lokalu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

518 992 zł26,08 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "apartamenty grajewska" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Apartamenty Grajewska, to.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł62 m² 26 612,90 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie o powierzchni 62 m zostało starannie zaprojektowane i wykończone w wysokim standardzie, z wyraźnym naciskiem na detale oraz spójność estetyczną. Wnętrza są jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

2 330 000 zł121,20 m² 19 224,42 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 121,2 m z imponującym tarasem o powierzchni aż 120 m , położony w jednej z najbardziej zielonych i cenionych części.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł40 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Twoje miejskie mieszkanie w centrum Warszawy. Szukasz miejsca, które łączy styl, wygodę i świetną lokalizację? To mieszkanie przy ul. Wspólnej to idealna baza dla freelancera,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł47,87 m² 16 691,04 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty Agnieszka Grotek tel.   oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Dwupokojowe mieszkanie ok. 48 m2 w nowej części Ursusa, gotowe do zamieszkania! Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 540 000 zł62,68 m² 24 569,24 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Inflancka | 62 m | Metro Dworzec Gdański Na sprzedaż niesamowicie słoneczny, widny 3-pokojowy klimatyzowany apartament położony na 3. piętrze w nowoczesnej inwestycji z 2013 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł39 m² 71,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia dużą kawalerkę w bardzo dobrej lokalizacji w przy ul. Orlej, tuż przy pl. Bankowym. To ciche mieszkanie zlokalizowane jest na parterze, okna wychodzą na zadbany, zielony.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł28,50 m² 24 385,96 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Oferuję do sprzedaży mieszkanie typu " Studio " o pow.28,50 m2 w doskonałej lokalizacji przy ul.Chmielnej tuż obok Verso Tower. Funkcjonvlana , otwarta przestrzeń daje dużą możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł37,18 m² 17 724,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Dwupokojowe, widne i rozkładowe mieszkanie o pow. 37,2 m2 na Warszawskim Mokotowie przy ul. Gotarda. Mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze trzypiętrowego budynku z cegły, z 1954 r.

Szczegóły ogłoszenia

17 730 zł197 m² 90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:-

Reprezentacyjna Kamienica Hoserów, lokal z pięknym widokiem na Pałac Kultury i Nauki, wynajem na cel biurowy lub kancelarię. Klatka schodowa posiada windę. Lokal posiada potencjał do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 000 zł34,69 m² 15 162,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Mieszkanie jest wykończone, bez zabudowy kuchennej , bez mebli Prezentacja możliwa od.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł63 m² 12 682,54 zł/m²

 

Piętro:17/19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Z przyjemnością prezentuję Państwu przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Pradze Południe- tylko W mojej ofercie. Stan prawny Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł62,15 m² 18 503,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Mieszkanie 62.15m na 3 ostatnim piętrze w kamienicy z 1925 roku. Na wydzielonej klatce schodowej znajdują się tylko 2 mieszkania. Mieszkanie w stanie technicznym dobrym , nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł35,91 m² 25 034,81 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie składające się z dwóch niezależnych pokoi o powierzchni 35,9 m z dużym balkonem, położone na 8 piętrze budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł53,92 m² 16 672,85 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż przestronne i słoneczne 3 pokojowe mieszkanie z otwartą kuchnią o powierzchni 53,92 mkw. Nieruchomość położona jest w budynku przy ul. Kinowej w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 296 500 zł109,04 m² 11 890,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowy dwupoziomowy lokal mieszkalny o powierzchni 109,04 m , który łączy przestrzeń, komfort i funkcjonalność w nowoczesnej, kameralnej inwestycji. To propozycja dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł36 m² 14 722,22 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Mam przyjemność zaprezentować przytulne 36 m z ogromnym potencjałem Twoja własna aranżacja! To doskonały adres dla kogoś, kto ceni prestiżowy Żoliborz i bliskość terenów rekreacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 210 000 zł52,20 m² 23 180,08 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu:   ; email:   Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 196 przy ulicy Chmielnej 73C.

Szczegóły ogłoszenia

1 855 000 zł53,01 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Eng below Na sprzedaż niezwykle atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie w inwestycji Mennica Residence przy ulicy Waliców 11. To propozycja dla osób ceniących wysokie poczucie estetyki, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł43,90 m² 14 783,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

!oferta dostępna wyłącznie W pepper house! 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, piwnicą oraz miejscem postojowym w cenie - Praga-Południe! Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

897 328 zł65,98 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Westate Żoliborz prezentuje na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji - osiedle traviata przy ul. Giuseppe Verdiego 22 na warszawskiej Białołęce. Kameralne osiedle mieszkaniowe w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł56,20 m² 17 793,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe mieszkanie z dwoma ogródkami i dwoma tarasami, położone przy ul. Teodorowicza 3 w Warszawie. To propozycja dla osób, które cenią przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł121,68 m² 57,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament o powierzchni ponad 120 m2 w kameralnej zabudowie, sauna i siłownia dla mieszkańców Lokalizacja: al. Wilanowska 206, na Mokotowie obszar Ksawerów, w odległości: 12 min.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł40 m² 112,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie na wynajem w prestiżowej inwestycji Art Deco na Mokotowie. Nieruchomość Apartament znajduje się w nowoczesnym budynku z 2022 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł43 m² 79,07 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською Do wynajęcia jasne, funkcjonalne i świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł83 m² 53,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem nowoczesne mieszkanie o powierzchni 83 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w nowoczesnym osiedlu. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Wawrze przy ulicy Mieczysława.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł55 m² 89,09 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| mieszkanie jest położone w samym centrum Warszawy przy Placu Konstytucji ze wspaniałym widokiem, na pierwszym piętrze w pięciopiętrowym budynku z windą. Mieszkanie świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł54 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem mieszkanie o powierzchni 54m2 przy ul. Smoleńskiej. Zamieszkaj w świetnie skomunikowanej części Warszawy, a jednocześnie w spokojnej, przyjaznej okolicy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł35,50 m² 33 661,97 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Zachęcam do obejrzenia filmu (link poniżej), a także do przeczytania opisu i oczywiście zapraszamy na prezentację. Mówiąc po krótce mam.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij