dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

696 252 zł60 m² 11 604 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, bez prowizji , bez dodatkowych kosztów nie współpracuje z pośrednikami. Zapraszam do prezentacji! Lokalizacja: **6min spacerem do stacji wkd Raków - Czas dojazdu do Centrum 10min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

542 358 zł44 m² 12 318 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

648 547 zł55 m² 11 883 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

706 335 zł59 m² 11 885 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

4 300 zł47 m² 91,49 zł/m²

 

Piętro:7/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wysoki standard wykończenia i lokalizacja to największe atuty tego atrakcyjnego apartamentu w nagradzanym i prestiżowym Apartamentowcu trio apartments. Rozkład Apartament składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

531 241 zł45 m² 11 766 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, bez prowizji , bez dodatkowych kosztów nie współpracuje z pośrednikami. Zapraszam do obejrzeniai! Lokalizacja: **6min spacerem do stacji wkd Raków - Czas dojazdu do Centrum 10min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

473 601 zł50 m² 9 464 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40m2- 76m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna! Umów się na spotkanie! Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

813 000 zł58 m² 14 017 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, bez prowizji , bez dodatkowych kosztów nie współpracuje z pośrednikami. Zapraszam do obejrzenia. Mieszkanie sprzedawane jest z pełnym wykończeniem i wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

4 400 zł48 m² 92 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English description below Dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem, umeblowane, w bardzo wygodnej lokalizacji przy ul. Giełdowej na Woli. Lokalizacja: apartament znajduje się w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

489 000 zł27 m² 18 111,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Gdzie: ul. Lindleya, ścisłe centrum Warszawy. Dla kogo: idealne dla 1-2 osób, inwestycyjnie lub na działalność gospodarczą W kilku słowach: mieszkanie o powierzchni 27 mkw zlokalizowane na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Drewniana

Śródmieście,Warszawa

3 000 000 €237 m² 12 658,20 €/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania 5-pokojowy apartament zlokalizowany w najbardziej prestiżowej części Warszawy - Śródmieście - Powiśle. Bardzo blisko do Starego Miasta, niedaleko do Centrum Kopernika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

762 257 zł61 m² 12 533 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Witam, mam do zaoferowania nie lada gratkę dla Ciebie, osoby myślącej o swojej przyszłości i swoich pieniądzach. Na sprzedaż jest jedna z wielu kawalerek w tej inwestycji którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szamocka

Żoliborz,Warszawa

3 350 zł55 m² 60,91 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *mieszkanie będzie dostępne od 1 maja! *do wynajęcia nowoczesny ekskluzywny apartament na Żoliborzu Artystycznym, na 3 piętrze 5-pietrowego apartamentowca, ulokowanego na kameralnym Os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

799 000 zł86 m² 9 269,14 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mam przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 86,20 m2, na które składają się 3 pokoje, kuchnia, przestronny przedpokój z zabudowaną szafą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myśliborska

Tarchomin,Warszawa

710 000 zł66 m² 10 803,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65,72m2, usytuowane na 5 piętrze w budynku z windą zlokalizowana na warszawskiej Białołęce- tarchomin- ul.Myśliborska. Osiedle zamknięte w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Grochów Południe,Warszawa

750 000 zł51 m² 14 705,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe z aneksem kuchennym o powierzchni 51 m2 i loggią 14m2 w bloku z 2017 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

1 420 000 zł62 m² 23 014,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowocześnie urządzony apartament z dużym ogrodem w atrakcyjnej lokalizacji! nieruchomość : Prezentowana nieruchomość ma 62 m2 + plus ogród 60 m2 + miejsce parkingowe + komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skoroszewska

Ursus,Warszawa

565 000 zł44 m² 12 696,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Opiekun oferty tel. Dwupokojowe mieszkanie o pow. 44,5m2 w Ursusie Podstawowe informacje: mieszkanie gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

3 300 zł42 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam dziś do zaoferowania Państwu 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na Miasteczku Wilanów! informacje O nieruchomości: mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42 m2 z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Radziwie

Wola,Warszawa

990 000 zł74 m² 13 378,40 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Wyjątkowo rzadko spotykane na rynku 4 pokoje (w tym 3 pełnowartościowe sypialnie) zlokalizowane w inwestycji Wola Tower (ul. Radziwie 7). Jest to nowoczesne, bezpieczne i przyjazne dzieciom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

679 000 zł57 m² 11 847,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe gotowe do zamieszkania na Warszawskiej Woli w bliskim sąsiedztwie Parku Moczydło. Idealna propozycja dla rodziny z dziećmi lub dla inwestora poszukującego mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cieszyńska

Ksawerów,Warszawa

3 500 zł42 m² 83 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia umeblowane i wyposażone, trzypokojowe mieszkanie przy ul. Cieszyńskiej 1a, przy stacji metra Wilanowska. Do mieszkania wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

539 000 zł39 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży na zasadzie cesji deweloperskiej 2-pokojowe (39,20m2) mieszkanie znajdujące się w inwestycji Pasaż Aniński Bud. D Etap II - ed- invest S.A. zlokalizowane blisko bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ursus

Ursus,Warszawa

546 000 zł48 m² 11 351,30 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Ursusie. Mieszkanie o powierzchni 48,1 m2 składa się z 3 pokoi i znajduje się na parterze w 11-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grenady

Wola,Warszawa

475 000 zł29 m² 16 482 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania kawalerka o powierzchni 28,82m2 na Woli przy ul. Grenady. Mieszkanie składa się z: - dużego salonu - Oddzielnej kuchni - Łazienki - Dwóch korytarzy - Balkonu Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

3 000 zł49 m² 61,22 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0 prowizji za wynajem! Dzień dobry, oferuję do wynajęcia mieszkanie w biznesowej części Mokotowa. odświeżone 2 pokoje osobna, wygodna kuchnia bardzo dużo miejsca do przechowywania nowe meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Nowolipki,Warszawa

473 600 zł32 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować kawalerkę na warszawskim Muranowie. Lokal znajduje się na wysokim parterze w 7-piętrowym budynku z 1960 roku. Mieszkanie wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Ochota

Ochota,Warszawa

450 000 zł36 m² 12 328,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Ochocie, które idealnie nada się pod wynajem lub jako mieszkanie dla seniora/singla/paryw cichej, zielonej okolicy. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Herbu Janina

Wilanów,Warszawa

525 000 zł32 m² 16 229 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Ustawna i widna kawalerka z potencjałem na 2 pokój oraz dużym balkonem zlokalizowana w Miasteczku Wilanów. Osiedle kameralne, otoczone zielenią, ogrodzone z ochroną. Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wałowa

Muranów,Warszawa

4 200 zł50 m² 84 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gdzie: warszawa - Muranów, ul. Wałowa 7 Odpowiednie dla: singla, pary Zalety: - doskonała lokalizacja - miejsce bardzo dobrze skomunikowane - blisko do ścisłego Centrum i na Stare Miasto - cicha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sternicza

Bemowo,Warszawa

700 000 zł61 m² 11 475,40 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Do sprzedania 3 oddzielne (rozkładowe i kwadratowe) pokoje, znajdujące się na warszawskich jelonkach, mieszkanie ciche z fantastycznym widokiem, tylko 2 mieszkania na piętrze, bardzo mili.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tomcia Palucha

Ursus,Warszawa

620 000 zł51 m² 12 253 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 50,6m2 usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku zlokalizowane - Ursus, ul.Tomcia Palucha. Bardzo cicha okolica. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

798 000 zł62 m² 12 898 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność zaprezentować Państwu stylowe, jasne i funkcjonalne o wielkości 60,87m2 + ogródek o wielkości 54m2 (prawie drugie tyle co mieszkanie!) Doskonała propozycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ursus

Ursus,Warszawa

385 000 zł31 m² 12 508,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 30,78 m2 w nowej inwestycji dzielnicy Ursus, nieopodal Factory Ursus. Przytulne mieszkanie w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

355 000 zł20 m² 17 750 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie - kawalerka usytuowana na 5 piętrze w wysokim budynku zlokalizowana w zielonej, bezpiecznej okolicy -ul. Władysława Broniewskiego. Osiedle dobrze zagospodarowane. Idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skoroszewska

Ursus,Warszawa

599 000 zł52 m² 11 519,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przytulne, ustawne i przestronne 3 pokojowe mieszkanie na Skoroszach. Świetnie skomunikowane, z szybkim dostępem do kluczowych części Warszawy. Lokalizacja: mieszkanie położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

648 547 zł55 m² 11 883 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

7 500 zł60 m² 125 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 60 mkw, zlokalizowane przy ul. Jana Kazimierza na warszawskiej Woli. Mieszkanie usytuowane na 2. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

3 200 zł53 m² 60,49 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szukasz mieszkania na wynajem, w którym będziesz się czuł jak u siebie? Lubisz zielone Bemowo? Mamy dla Ciebie coś wyjątkowego.! ważne! - Obowiązkowa umowa najmu okazjonalnego. - bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

334 750 zł25 m² 13 252,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży kawalerki 25,26 m z dużym ogródkiem. Nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym lub dla przyszłego studenta. Budynek dobrze skomunikowany z resztą miasta, 3 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Belgradzka

Ursynów,Warszawa

1 110 000 zł73 m² 15 232,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mam dziś do zaoferowania Państwu mieszkanie 4-pokojowe przy ulicy Belgradzkiej na Natolinie, ursynowie! informacje O nieruchomości: mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 72,87 m2 z balkonem.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij