dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

3 900 zł50 m² 78 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 50 mkw, znajdujące się na pierwszym piętrze w dziewięciopiętrowym bloku. Budynek zlokalizowany jest przy ulicy Mordechaja Anielewicza na Woli. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Mokotów,Warszawa

7 500 zł82 m² 91,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe widne mieszkanie usytuowane na tyłach parku Sieleckiego. Willa Monaco ma dostęp do parku, 24h ochronę budynku i stały monitoring. Mieszkanie składa się z 3 pokoi - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wyględowska

Marina Mokotów,Warszawa

5 700 zł85 m² 67,06 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie Z ogródkiem zlokalizowane na zamkniętym osiedlu - marina mokotów budynek: osiedle Marina Mokotów zostało zaprojektowane przez apa kuryłowicz&associates, a jego budowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Winorośli

Tarchomin,Warszawa

864 000 zł58 m² 14 984,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i przestronnego mieszkania, które zachwyca wysokim standardem wykończenia. Nieruchomość, oddana w 2020 roku, użytkowana od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Ursus,Warszawa

555 000 zł32 m² 17 343,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Kto: totu Nieruchomości Co: mieszkanie 32m Gdzie: warszawa, ursus, cierlicka Za ile: 555 000 zł Mieszkanie: urokliwe mieszkanie o powierzchni 32m. W pełni wyposażone, nie wymagające nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bora-Komorowskiego

Gocław,Warszawa

1 220 000 zł58 m² 20 962,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Trzypokojowe, piękne, ciche, słoneczne i ustawne mieszkanie o pow. 58,2 m2 w ogrodzonym i chronionym 24h, z recepcją przy wejściu, "osiedlu Saska", na pograniczu Warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Monte Cassino

Wola,Warszawa

599 000 zł37 m² 16 154,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie na Woli, bardzo blisko stacji metra Księcia Janusza. Mieszkanie jest po generalnym remoncie; nowa kuchnia oraz nowa łazienka, podłogi dębowe. Blok również przeszedł gruntowną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

569 000 zł24 m² 23 406 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Digital Broker oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 24,31 m2, usytuowane na piątym piętrze w nowoczesnym budynku przy ulicy Kasprzaka 29C. Mieszkanie jest doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

3 100 zł55 m² 56,36 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyposażone mieszkanie z miejscem parkingowym w garażu podziemnym tuż przy stacji metra. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

589 000 zł37 m² 15 876 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Czy szukasz dla siebie pierwszego mieszkania, które będzie doskonale zlokalizowane, co najwyżej kilka minut pieszo od wejścia do stacji metra? A może w czasie słabnącej wartości złotówki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

3 400 zł44 m² 77,27 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie z balkonem w świetnej lokalizacji - Mokotów,przy al. Gen. Sikorskiego 13. *Mieszkanie: mieszkanie znajduje sie na 5 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem

Warszawa,mazowieckie

365 800 zł25 m² 14 568 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera _ bez prowizji_ bez podatku pcc lokalizacja: - ok. 4 min spacerem do stacji kolejowej w Pruszkowie - 23 min bezpośrednim połączeniem koleją do Centrum - Bliskość tras szybkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Śródmieście,Warszawa

990 000 zł37 m² 26 756,80 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam gotowe, śliczne 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 6 piętrze prestiżowego apartamentowca osiedla Przy Arkadii przy ul. Kłopot 4, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

697 000 zł23 m² 30 199,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Bezpośrednia sprzedaż od właściciela bez prowizji! *** Sprzedam bezpośrednio przytulną i wyposażoną kawalerkę w samym Centrum Warszawy w topowej lokalizacji przy Placu Zawiszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernardyńska

Czerniaków,Warszawa

799 500 zł56 m² 14 253,90 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mokotów - ul. Bernardyńska / gołkowska - 3 pokoje 56 m2. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone na 4 piętrze w 12-piętrowym budynku przy ul. Bernardyńskiej w Warszawie. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pokorna

Muranów,Warszawa

4 600 zł42 m² 109,52 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciche, przytulne mieszkanie o powierzchni 42m2, usytuowane na 4. piętrze w inwestycji "apartamenty Murano" przy ul. Pokornej, z bezpośrednim dostępem do stacji metra Dworzec Gdański. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popularna

Włochy,Warszawa

4 500 zł45 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do tego nowoczesnego, przepięknego mieszkania na Warszawskich Włochach, które z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających mieszkańców. To mieszkanie to prawdziwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

4 500 zł45 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 45 m2 przy al. Solidarności 163. Doskonała propozycja dla osób poszukujących nowoczesnego i wygodnego lokum w świetnej lokalizacji. Znajduje się ono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Małej Łąki

Natolin,Warszawa

1 150 000 zł84 m² 13 675,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Super lokalizacja przy metro natolin mieszkanie 4- pokojowe 84,09 m2 W idealnej lokalizacji na ursynowie znakomicie położone przy ulicy Małej Łąki na Natolinie rewelacyjna lokalizacja do metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kotsisa

Pelcowizna,Warszawa

3 500 zł44 m² 79,22 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Aleksandra Kotsisa na Pradze Północ. Jest to nowa inwestycja oddana do użytku w 2023 roku. Nieruchomość ma 44,18 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Warszawa

3 900 zł48 m² 80,75 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Śródmieście Południowe Waryńskiego tuż przy stacji Metro Politechnika dwupokojowe, przestronne mieszkanie po kapitalnym remoncie w jednej z najlepszych warszawskich lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

596 342 zł37 m² 16 113 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Witam. Mam do zaoferowania świetne mieszkanie inwestycyjne w oddanym do użytku budynku Udogodnienia: klimatyzacja, samoobsługowa pralnia, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, stacja ładowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górskiego

Śródmieście,Warszawa

1 200 000 zł56 m² 21 428,60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe w Centrum Kamienica z 1956r, cegła Metro Świętokrzyska 300 m Winda Wysokość 3,25m 56 m z bardzo wygodnym rozkładem, pozwalającym na wiele sposobów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 42 m2, usytuowane na pierwszym piętrze przy ulicy Elbląskiej 67 w dzielnicy Żoliborz. Wnętrze składa się z przestronnego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Instalatorów

Włochy,Warszawa

3 650 zł46 m² 79,35 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu wynajem mieszkania 2-pokojowego (46 m2) znajdujące się przy ul. Instalatorów 5a w Warszawie. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, gotowe do wprowadzenia się. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Sielce,Warszawa

3 650 zł73 m² 50,14 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowa oferta: 17.02.2024 Czteropokojowe (73 m2) słoneczne mieszkanie do wynajęcia na Dolnym Mokotowie, Sielce. Trzy sypialnie, salon, osobna kuchnia, łazienka i wc. Super widok na południe Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Oksza

Szamoty,Warszawa

525 000 zł33 m² 15 909,10 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedam nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, w Warszawie przy ul. Herbu Oksza. Inwestycja Mój Ursus, renomowanego dewelopera Robyg, 0 % prowizji. Brak możliwości skredytowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wiktoryn

Ochota,Warszawa

690 000 zł39 m² 17 669,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Gotowa inwestycja W centrum warszawy! idealne pod wynajem lub dla firmy. Na sprzedaż pięknie i funkcjonalnie urządzone 2 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Stary Mokotów,Warszawa

1 606 000 zł73 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż w pełni wyremontowane trzypokojowe mieszkanie w przedwojennej odrestaurowanej kamienicy w sercu Starego Mokotowa! (english below) W skrócie: - 3 pokoje (salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

605 000 zł31 m² 19 516,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, wykończone w wysokim standardzie, położone w bliskiej okolicy Ronda Wiatraczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Saska Kępa,Warszawa

635 000 zł41 m² 15 338,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Tylko w naszym biurze. Saska Kępa! Prestiżowa dzielnica Warszawy wokół dużo zieleni i terenów rekreacyjnych(nadwiślańskie trasy spacerowe, plaża) Okazja! Niski budynek! Idealne ze względu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Jana III Sobieskiego

Sielce,Warszawa

2 000 000 zł150 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Nieruchomość położona jest w obrębie dzielnicy Mokotów, w części Sielce, tylko 4.1km od centrum. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

3 600 zł45 m² 80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

639 288 zł55 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miodowa

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł45 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- for English check below - Mieszkanie dwupokojowe po generalnym remoncie, w kamienicy. Wykończone w bardzo dobrym standardzie, umeblowane i wyposażone w wysokiej klasy sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

670 200 zł54 m² 12 411 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Wysoki standard , ekorozwiązania zapewniają niższe opłaty za energię: *ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

694 575 zł66 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

587 664 zł52 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

655 862 zł51 m² 12 757 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór kluczy po wpłacie 100% Zapraszam do obejrzenia apartamentu! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

611 968 zł55 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bartoszewicza

Śródmieście,Warszawa

4 200 zł50 m² 84 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***do wynajęcia od zaraz*** lokalizacja Znakomita lokalizacja, samo centrum Warszawy! Zapewnia możliwość korzystania ze wszystkich atrakcji i uroków miasta. Doskonałe miejsce pod względem.