dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Filtrowa

Ochota,Warszawa

3 300 zł60 m² 55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferuję bezpośrednio do wynajęcia odnowione mieszkanie na warszawskiej Ochocie przy ulicy Filtrowej 62. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Związku Walki Młodych

Ursynów,Warszawa

750 000 zł60 m² 12 458,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania przy ul. Związku Walki Młodych 12a. Lokal usytuowany na 5 piętrze z 10 z windą w budynku z 1980 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

700 000 zł32 m² 21 875 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Warszawa, ochota Szczęśliwice, ul. Grójecka bez prowizji Apartament o powierzchni 31,7 m2 wraz z komórką lokatorską o powierzchni 2,6 m2 i dostępem do rowerowni znajduje się na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Ursus,Warszawa

790 000 zł62 m² 12 741,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 62 m2 usytuowane na Warszawskim Ursusie, na 6 piętrze nowoczesnego apartamentowca. Termin oddania do użytkowania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

783 800 zł44 m² 17 701 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Gotowe do odbioru! Funkcjonalne mieszkanie z tarasem ponad 14 mkw już może być Twoje. - duże panoramiczne okna z białym od wewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Berensona

Kąty Grodziskie,Warszawa

593 000 zł51 m² 11 627 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. W dalszym ciągu są dostępne inne metraże i rozkłady Zapraszamy niska zabudowa 3 kondygnacyjna, budynki w technologii modułowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

649 935 zł56 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji, bez pcc! Nowoczesne osiedle położone na obrzeżach Warszawy, w Rembertowie, przy ulicy Chełmżyńskiej. Celem było stworzenie dobrego miejsca na złapanie oddechu od szybkiego tempa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

1 625 400 zł94 m² 17 234,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez pcc! bez prowizji! W 4-kondygnacyjnym budynku znajdzie się 79 mieszkań z ogródkami, balkonami i tarasami. Budynki zaprojektowano w nowoczesnym, eleganckim stylu i jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sprzeczna

Praga-Południe,Warszawa

1 107 048 zł46 m² 23 900 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, dwupoziomowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 46,32 m2, usytuowane na 6 piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

880 000 zł52 m² 16 952,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią na 3 piętrze w budynku (4 piętra) mieszkalnym w Warszawie - Mokotów. Wykończenie: podłogi - parkiet dębowy, terakota; ściany - tynk, glazura;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łucka

Wola,Warszawa

7 900 zł87 m² 90,80 zł/m²

 

Piętro:27/30

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić Państwu komfortowe, jasne mieszkanie usytuowane w "biznesowej" części Woli- przy ulicy Łuckiej 15. Opis: mieszkanie znajduje się na 27 piętrze, ma 87m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

890 000 zł65 m² 13 692,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferta biura nieruchomości Mam przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 60,10 m2, położone na drugim piętrze trzypiętrowego budynku z 1978 roku, mieszczącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stefana Batorego

Mokotów,Warszawa

3 400 zł38 m² 89,47 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam do wynajęcia ładnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 38 m2 znajdujące się na parterze budynku tuz przy Metrze Pole Mokotowskie (wejście do metra dosłownie tuz przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Bemowo,Warszawa

1 264 081 zł90 m² 14 008 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowe mieszkanie 4 pokojowe na warszawskim bemowie z Dwoma tarasami! Mieszkanie zlokalizowane jest na kameralnym osiedlu na 1 piętrze. Świetny rozkład mieszkania z oknami wychodzącymi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Skaryszewska

Praga-Południe,Warszawa

640 336 zł26 m² 24 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Rewitalizacja kamienicy przy ulicy Skaryszewskiej jest kolejnym wyzwaniem deweloperskim, jakiego podejmujemy się do realizacji w najbliższych miesiącach. Położona na praskim Kamionku kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

925 000 zł41 m² 22 397,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Sprzedam (bezpośrednio) 2-pokojowe mieszkanie (41,3 m2) wraz z garażem, zlokalizowane w centralnej części "miasteczka Wilanów" (w pobliżu sklepu Lidl). Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Stegny,Warszawa

4 800 zł49 m² 97,96 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie 49M2, dla singla lub pary W inwestycji nordic mokotów, wysoki standard budynek: inwestycja Nordic Mokotów została wybudowana w 2018 przy Al. Sikorskiego 9. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sprzeczna

Praga-Południe,Warszawa

1 099 584 zł44 m² 24 900 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, 1-pokojowe mieszkanie o pow. 44,16 m2 z antresolą , usytuowane na 2 piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

1 299 000 zł48 m² 27 062,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu apartament zlokalizowany na warszawskiej Woli. Metraż mieszkania to 48m2 i składa sie z : Pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Szczęśliwicka

Ochota,Warszawa

6 900 zł82 m² 84,15 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, 3 pokojowe mieszkanie na ochocie, w inwestycji dom awangarda budynek: budynek apartamentowy z 2018 roku - Dom Awangarda, zlokalizowany przy ul. Szczęśliwickiej 54, w zacisznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dwernickiego

Grochów,Warszawa

565 000 zł40 m² 13 985,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Biuro Nieruchomości findsquare ma do zaoferowania dwustronne mieszkanie idealne dla osób ceniących zarówno bliskość komunikacji jak i spokoju płynącego z pobliskich terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sprzeczna

Praga-Południe,Warszawa

1 238 976 zł52 m² 23 900 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, 1-pokojowe mieszkanie o pow. 51,84 m2 z antresolą , usytuowane na 2 piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Bemowo,Warszawa

964 236 zł64 m² 15 073,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowe mieszkanie 3 pokojowe na warszawskim bemowie. Idealne dla rodziny Z dziećmi. Mieszkanie zlokalizowane jest na kameralnym osiedlu na 2 piętrze. Świetny rozkład mieszkania z oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Warszawa

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł24 m² 22 648,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dzień dobry, do sprzedania mam mieszkanie 24.24 m2 w doskonałej lokalizacji w centrum Warszawy. Mieszkanie składa się przedpokoju, łazienki, pokoju z aneksem kuchennym i pokoiku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Mokotów,Warszawa

720 000 zł37 m² 19 459,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Przygotuj się na prawdziwy komfort mieszkania w odległości zaledwie 80 m od stacji metra! Gotowy na wkroczenie w nowy wymiar miejskiego życia? Teraz jest ono w zasięgu Twoich rąk! Od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Nowa Praga,Warszawa

780 000 zł42 m² 18 571,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

***english version below*** Sprzedam przestronne 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy, która w 2017 roku przeszła kapitalny remont do stanu developerskiego. Lokal znajduje się przy ul. Środkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

849 000 zł62 m² 13 636,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do poznania wyjątkowej oferty mieszkania o powierzchni 62,26 m , usytuowanego w sercu spokojnego, nowoczesnego osiedla z 2021 roku, gdzie poranki witają śpiewem ptaków. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

704 497 zł66 m² 10 651,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bez pcc! bez prowizji! bezpieczny kredyt 2% - Niska zabudowa 3 kondygnacyjna, budynki w technologii modułowej drewnianej przyjaznej dla środowiska i dla mieszkańców; - nowoczesne mieskania 1-,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Urle

Sadyba,Warszawa

765 000 zł51 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowo ustawne, pełne światła, dwustronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Rozkład mieszkania daje olbrzymie możliwości architektoniczne. Widna kuchnia, salon z loggią i dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Lubiniecka

Grochów,Warszawa

489 000 zł26 m² 19 176,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Sprzedaż | kawalerka | 25,50 m2 | warszawa | praga - południe | do własnej aranżacji Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie - kawalerka, do własnej aranżacji, usytuowana na 2 piętrze trzypiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dragonów

Śródmieście,Warszawa

850 000 zł46 m² 18 398,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie przy Łazienkach. Ulica Dragonów na Ujazdowie prowadzi do ambasad, parku Łazienkowskiego, terenów sportowych przy Parku Agrykola. Okolica spokojna , zielona z dobrą komunikacją do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brechta

Nowa Praga,Warszawa

570 000 zł35 m² 16 309 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Nowa Praga | Bertolta Brechta. Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 34,95 m2, osobna kuchnia, piwnica. Parter. Kamienica z lat 50. Atuty: świetny układ mieszkania- możliwość przekształcenia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Stanów Zjednoczonych

Praga-Południe,Warszawa

4 900 zł96 m² 51 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeśli poszukujesz przestronnego apartamentu w genialnej lokalizacji z pięknym widokiem to ta propozycja jest idealna dla Ciebie! budynek: przyjemne budynek z 2006 roku zlokalizowany tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

433 120 zł27 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dembowskiego

Ursynów,Warszawa

1 420 000 zł85 m² 16 705,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością przedstawiam Państwu nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o wyjątkowym układzie pomieszczeń, zlokalizowane w doskonałym miejscu! opis mieszkania Mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zagójska

Praga-Południe,Warszawa

399 000 zł23 m² 17 198 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować kawalerkę na warszawskiej Pradze- południe przy ul. Zagójskiej 10/12. Budynek jest bardzo dobrze usytuowany w środku osiedla co daje ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głębocka

Lewandów,Warszawa

1 377 000 zł72 m² 19 125 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m2 usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z 2005 roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Głębockiej Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kołowa

Targówek,Warszawa

1 490 zł13 m² 114,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia ładne, wysokie studio *mieszkanie umeblowane i wyposażone w kamienicy, na warszawskim Targówku *lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Soczi

Mokotów,Warszawa

609 000 zł42 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 42.20 m2 w sercu Mokotowa położone na 2 piętrze budynku 10 piętrowym,dwie duże windy. Mieszkanie w wyjątkowo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lewartowskiego

Śródmieście,Warszawa

720 000 zł36 m² 20 281,70 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Szanowni Państwo polecam piękne dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w centrum (okolice metra Ratusz). Budynek położony przy ul. Karmelickiej z panoramą w stronę Muzeum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tykocińska

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

699 000 zł45 m² 15 478,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Westate praga prezentuje dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Targówku przy metrze Targówek Mieszkaniowy. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze w czteropiętrowej kamienicy wybudowanej.