dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skargi

Targówek,Warszawa

799 000 zł60 m² 13 316,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

*Wyłącznie u nas* Szukasz trzypokojowego mieszkania przy metrze? Zależy Ci na gotowym do wprowadzenia lokalu? Nie mogłeś lepiej trafić! Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wincentego

Targówek,Warszawa

3 100 zł35 m² 88,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 35 m2 na terenie osiedla Park Leśny na Targówku - 300 m do stacji Metro Kondratowicza! Mieszkanie usytuowane jest na parterze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolska

Wola,Warszawa

847 000 zł59 m² 14 355,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie na ul. Wolskiej w pięknej przedwojennej kamienicy. Mieszkanie ma powierzchnię 58,8 mkw. Są to dwie niezależne sypialnie, salon z aneksem kuchennym, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wólczyńska

Bielany,Warszawa

737 490 zł57 m² 13 002,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez pcc! 0% prowizji! Warszawskie Bielany to dzielnica, która stwarza wyjątkowe warunki do odpoczynku i relaksu, umożliwiając jednocześnie mieszkańcom dobrą komunikację z centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

859 000 zł27 m² 31 350,40 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Zanim przejdę do prezentacji mieszkania, chciałabym poinformować, iż posiadam 2 obok siebie położone kawalerki i dla chcącego można byłoby je scalić i automatycznie powiększyć metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

1 265 000 zł76 m² 16 588 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bez pcc! bez prowizji! W 4-kondygnacyjnym budynku znajdzie się 79 mieszkań z ogródkami, balkonami i tarasami. Budynki zaprojektowano w nowoczesnym, eleganckim stylu i jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

670 000 zł42 m² 15 952,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Podstawowe informacje 2 - pokojowe mieszkanie po remoncie, gotowe do wprowadzenia, zlokalizowane przy ulicy Broniewskiego 97. Idealne dla singla, pary lub pod wynajem. Opis nieruchomości Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Batalionu AK Karpaty

Mokotów,Warszawa

961 208 zł82 m² 12 873,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Kameralne, zamknięte osiedle domów szeregowych zlokalizowanych pod Warszawą od strony Janek - Dawidy Bankowe. Powierzchnia od 125m2 do 130m2 z trzema sypialniami, z poddaszem gdzie mamy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wólczyńska

Bielany,Warszawa

687 050 zł53 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

1 300 000 zł42 m² 30 617,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Jeżeli szukasz nieruchomości dla siebie lub mieszkania inwestycyjnego w świetnej okolicy w Centrum, ta oferta powinna Cię zainteresować. Lokal znajduje się w atrakcyjnej pod kątem najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

4 300 zł50 m² 86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład 50m Dwa pokoje: 18m i 13m Oddzielna, widna kuchnia Balkon Piwnica (6m ) standard Mieszkanie w sercu Warszawy. Świeżo wyremontowane, oferuje nowoczesny wykończenie. Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Włochy,Warszawa

653 000 zł41 m² 15 872,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego mieszkania w spokojne, zielonej okolicy? Zależy Ci na dobrym dojeździe do centrum ? Zapoznaj się z poniższą ofertą: 2 pokoje - 41,14 m2! możliwość wydzielenia 3 - go pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

6 500 zł115 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament o powierzchni 115 m2, w cichej i spokojnej okolicy, idealny dla osób ceniących spokój i dostęp do terenów zielonych. W skład mieszkania wchodzi: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gedymina

Praga-Południe,Warszawa

6 500 zł107 m² 60,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wygodne, dwa osobne pokoje oraz osobną kuchnią w idealnej lokalizacji na Pradze Południe. Mieszkanie oddalone 8 mini od Centrum Handlowego Promenada. Idealna propozycja rodziny lub grupy przyjaciół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ursus,Warszawa

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na parterze, świeżo urządzone i gotowe do zamieszkania. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krasnobrodzka

Targówek,Warszawa

1 124 904 zł85 m² 13 201,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez pcc! bez prowizji! Nowa inwestycja powstająca na Targówku będzie świetną ofertą dla osób szukających wygodnego mieszkania w doskonałej lokalizacji. Starannie zaprojektowany budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

4 500 zł46 m² 97,83 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmij wyjątkowe mieszkanie na Woli, na jednej z najbardziej prestiżowych ulic! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu pięknego i przestronnego dwu-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Banacha

Ochota,Warszawa

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2, zlokalizowane przy ul. Banacha 22 na warszawskiej Ochocie, z szybkim dojazdem do centrum Warszawy. Lokal dostępny od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienna

Wola,Warszawa

3 400 zł36 m² 93 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie dwupokojowe z oddzielną widną kuchnią. Salon z narożnikiem (rozkładany) stolikiem kawowym, stołem z kompletem krzeseł, zabudową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bielany,Warszawa

1 085 800 zł57 m² 18 899,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania dla siebie, a może planujesz zakup pod przyszłą inwestycję? Zapoznaj się z naszą ofertą sprzedaży zaledwie 6 mieszkań w nowym, kameralnym apartamentowcu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaszowiecka

Mokotów,Warszawa

690 000 zł50 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przyjemne mieszkanko z cudownym widokiem na las przed oknami. Pełna infrastruktura- sklepy - paczkomaty- szkoły centrum handlowe. - obok budynku piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowińska

Ksawerów,Warszawa

925 000 zł45 m² 20 537,30 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie na sprzedaż położone w dzielnicy Ksawerów, centrum Mokotowa, 3 minutki spacerkiem do metra Wilanowska. Mieszkanie ma świetny układ, dwa pokoje polączone z osobną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niewielka

Mokotów,Warszawa

779 000 zł47 m² 16 574,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mam przyjemność przedstawić Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2, usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z 2001 roku przy ulicy Niewielkiej na warszawskim Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

776 700 zł45 m² 17 263,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Inwestycja licząca 85 mieszkań, powstanie w dzielnicy Włochy. Jej zaletą jest przede wszystkim lokalizacja. Powstanie w pobliżu głównej arterii Warszawy Alejach Jerozolimskich, z której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

2 680 000 zł107 m² 25 046,70 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Perełka! Apartament na Woli z dwoma tarasami i obłędnym widokiem na Warszawę! ul. Okopowa Powierzchnia: 106,4 m Budynek Piętro: 17 z 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poznańska

Śródmieście,Warszawa

2 550 000 zł78 m² 32 484,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1860

Do sprzedaży rewelacyjnie zlokalizowane mieszkanie w samym centrum Warszawy. Mieszkanie wyremontowane usytuowane jest na 1 piętrze przedwojennej kamienicy niedaleko Placu Konstytucji. Na przepiękną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

979 000 zł46 m² 21 273,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Mam przyjemność przedstawić Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,02 m2 usytuowane na 4, ostatnim piętrze w przedwojennej kamienicy z windą przy ulicy Puławskiej 27.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łojewska

Bródno,Warszawa

685 000 zł47 m² 14 574,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 47m2 usytuowane na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym zlokalizowane na warszawskim Targówku - Bródno. Blok z lat 70-tych, brak windy. Mieszkanie jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jerzego Waszyngtona

Praga-Południe,Warszawa

1 800 000 zł60 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy al. Jerzego Waszyngtona. Jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

3 100 zł62 m² 49,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Klimatyczne, 3 pokojowe mieszkanie w zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy ( z 1900 r), w bardzo dobrej lokalizacji ( niedaleko hotelu Novotel ), przy ul. Nowogrodzkiej. Składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

804 000 zł46 m² 17 290,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2 pokojowe mieszkanie w zielonej okolicy, duży balkon, miejsce postojowe, metro i galeria handlowa w okolicy. Polecam! dla kogo: mieszkanie 46,5 m2, na start dla singla, pary lub rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Opalińskiego

Żoliborz,Warszawa

2 180 140 zł89 m² 24 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do odkrycia prawdziwej perełki na Żoliborzu! Przedstawiamy wyjątkowy lokal mieszkalny o powierzchni 89,35 m , zaprojektowany przez renomowanego architekta Bartłomieja Martensa. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brazylijska

Saska Kępa,Warszawa

925 000 zł49 m² 18 877,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się na Pradze-Południe przy ul. Brazylijskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

3 300 zł37 m² 89,19 zł/m²

 

Piętro:9/27

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność prezentować 2 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji. Nieruchomość mieści się w jednej z najbardziej popularnych inwestycji w Warszawie jaką jest Bliska Wola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Ksawerów,Warszawa

6 500 zł102 m² 63,60 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 102 M2, 2 sypialnie, umeblowane, bukowińska, metro wilanowska budynek: budynek znajduje się przy ul. Bukowińskiej w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra Wilanowska. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pytlasińskiego

Mokotów,Warszawa

2 400 000 zł150 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1951

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 131 m2, a powierzchni całkowitej 150 m2. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

854 000 zł53 m² 16 251,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Stary Mokotów,Warszawa

1 100 000 zł47 m² 23 250,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Zapraszam do zapoznania się z inwestycją położoną w Warszawie ul. Racławicka. Przestronne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie 47,31M2 z osobną widną kuchnią z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Esej

Chomiczówka,Warszawa

529 000 zł31 m² 17 064,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Prezentowane mieszkanie to przestronna kawalerka z zamkniętą kuchnią do wprowadzenia. Mieszkanie usytuowane jest od strony południowo-wschodniej, w związku z czym jest bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 700 zł41 m² 90,24 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Osobę poważnie zainteresowaną- proszę o smsa. Do wynajęcia w pełni umeblowane, dwupokojowe mieszkanie (41m2) nowocześnie i wygodnie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piastów Śląskich

Bemowo Lotnisko,Warszawa

624 000 zł41 m² 15 145,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Piękny widok na zieleń, brak sąsiadów za oknem mieszkanie przy ulicy Piastów Śląskich na Bemowie. Bardzo ciche i przestronne mieszkanie z widokiem na zielone korony drzew. Mieszkanie.