dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Sielce,Warszawa

750 000 zł36 m² 20 644,10 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

750 000 zł I Sprzedaż I 1 pokój 36,33 m2 I 4 piętro I Warszawa Mokotów Sielce Przedmiotem sprzedaży jest apartament przy Al. Polski Walczącej o powierzchni użytkowej 36,33 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

4 800 000 zł115 m² 41 859,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1895

Wyjątkowy, trzypokojowy Penthouse , zlokalizowany na ostatnim 7 piętrze, pięknie odrestaurowanej kamienicy, w jednej z najbardziej reprezentacyjnych lokalizacji Warszawy - przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głębocka

Targówek,Warszawa

700 000 zł38 m² 18 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Umowa na wyłączność! Osiedle zlokalizowane jest bezpośrednio w sąsiedztwie Centrum Handlowego Atrium Targówek gdzie znajduje mnóstwo sklepów, restauracji, kino, siłownia. Na osiedlu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sejmu Czteroletniego

Wilanów,Warszawa

5 400 zł64 m² 84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu cichy i komfortowy apartament na wynajem mieszczący się przy ul. Sejmu Czteroletniego w Miasteczku Wilanów. Prezentowana nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tomcia Palucha

Skorosze,Warszawa

1 395 000 zł87 m² 15 984,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem o podwyższonym standardzie, znajdujące się na parterze kameralnego, 4-piętrowego bloku na osiedlu Ligia w warszawskim Ursusie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrzei

Stara Praga,Warszawa

6 500 zł86 m² 75,49 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Warszawa | ul. Okrzei 24 | obok port praski | 3 pok | taras | balkon | metro Mam przyjemność przedstawić Państwu nieruchomość o powierzchni 86,1 m2 na wynajem przy ul. Okrzei 24. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 985 500 zł130 m² 15 273,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Penthouse | Bemowo I 3 pokoje I taras I bez pcc Cena 1 985 500,00 Zakup bezpośrednio od dewelopera Zapraszam do zakupu przepięknego mieszkania z oknami na 4 strony świata! w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wagów

Ursynów,Warszawa

3 000 zł65 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie przy ul. Braci Wagów na warszawskim Ursynowie. Nieruchomość ma 65 mkw i składa się z dużego pokoju z wyjściem na balkon, dwóch mniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

704 497 zł66 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Posiadamy 4 pokojowe, nowe mieszkanie w stanie deweloperskim na Białołęce. Niska zabudowa 3 kondygnacyjna, budynki w technologii modułowej drewnianej przyjaznej dla środowiska i dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Służewiec,Warszawa

1 343 316 zł82 m² 16 350 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

0% prowizji. 0% podatku pcc. Posiadamy na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie na Mokotowie. Osiedle Bokserska 71 to nowy projekt Dom Development położony w prężnie rozwijającej się części Służewca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siedlecka

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł37 m² 13 486,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie o powierzchni 37 m2 zlokalizowane na 4 piętrze przy ulicy Siedleckiej 16/24 w Warszawie. Ładne, ustawne mieszkanie z dużą loggią składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

899 000 zł48 m² 18 729,20 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w sercu Warszawy, przy ulicy Grzybowskiej. Idealna lokalizacja zapewnia doskonałą komunikację - zaledwie kilka minut pieszo od stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Muranów,Warszawa

3 700 zł40 m² 92,50 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 40 m2, piętro 9/9 z windą, w kamienicy z 1965r., przy ul. Wałowej, śródmieście, muranów. Idealne dla singla/singielki, pary lub rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gumińska

Odolany,Warszawa

3 900 zł47 m² 83,58 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty westate Śródmieście tel. Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu pięknego mieszkania w nowoczesnym budynku o powierzchni 47 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

939 000 zł50 m² 18 780 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przytulne Mieszkanie 50 m na Ursynowie, 50 m od Stacji Metra Stokłosy Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania na Ursynowie, zaledwie 50 metrów od wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chodecka

Targówek,Warszawa

865 000 zł59 m² 14 611,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie do zakupu zaraz przy Parku Bródnowskim! Mieszkanie: mieszkanie, które znajduje się na 6 piętrze, składa się z przestronnego salonu z otwartą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

619 000 zł43 m² 14 328,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować Państwu duże mieszkanie z możliwością zrobienia 2 pokoi. Zlokalizowane w cichej okolicy na Warszawskiej Pradze-Południe. Idealna oferta dla ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Noakowskiego

Koszyki,Warszawa

5 300 zł57 m² 92,98 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w unikatowym apartamencie przy ul. St. Noakowskiego 16. Piąte piętro w prestiżowej kamienicy Aarona Oppenheima z 1913 r. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wola,Warszawa

4 300 zł38 m² 114,12 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy, elegancki apartament przy Metro Płocka czeka na swoich pierwszych lokatorów. Dostępny od już! Idealny dla miłośników miejskiego stylu życia - singla lub pary W skład apartamentu wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

499 000 zł20 m² 24 950 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortową kawalerkę na Żoliborzu przy ul. Broniewskiego, po generalnym remoncie zaprojektowanym przez architekta. Mieszkanie o powierzchni 20 m2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Nowolipki,Warszawa

923 000 zł47 m² 19 638,30 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dwustronne/północ-południe/mieszkanie o powierzchni 46,6m2, usytuowane na drugim piętrze w bloku mieszkalnym z 1965 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli- nowolipki. Blok posiada nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gagarina

Sielce,Warszawa

1 250 000 zł63 m² 19 936,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż niezwykle klimatyczne, przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 62,7 m , położone w sercu Dolnego Mokotowa, w cichej i zielonej okolicy na Sielcach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kazachska

Wilanów,Warszawa

1 499 925 zł75 m² 19 999 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Komfortowe i przestronne mieszkanie w kameralnej części Miasteczka Wilanów przy ulicy Kazachskiej. Przytulne, dwustronne, niezwykle jasne i ciche. Idealna lokalizacja - między uliczkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Nowa Praga,Warszawa

680 000 zł46 m² 14 782,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania znajdującego się na osiedlu Nowa Praga na Pradze Północ w pobliżu stacji metra Szwedzka. Lokal położony jest na 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Błonia Wilanowskie,Warszawa

9 200 zł134 m² 68,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Budynek: budynek z 2008 roku z garażem podziemnym przy ul. Sarmackiej. Na terenie inwestycji zadbane części wspólne i patio z okiem wodnym, przy głównym wejściu do budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mandarynki

Ursynów,Warszawa

2 190 zł31 m² 70,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 31 m2 na którą składa się: - pokój dzienny - oddzielna kuchnia - łazienka z wanną i wc Mieszkanie jest o dobrym standardzie. Użyte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kompanii AK Goplana

Ursus,Warszawa

799 999 zł48 m² 16 824 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedstawiam na sprzedaż 2-pokojowe klimatyzowane mieszkanie przy ulicy Kampanii ak "goplana" na Warszawskim Ursusie. Nieruchomość mieści się na piątym piętrze w ośmiokondygnacyjnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaszowiecka

Sadyba,Warszawa

1 380 000 zł86 m² 15 990,70 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Bez prowizji od kupującego I speak english. Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, w pełni rozkładowego mieszkania 3 pokojowego położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jeziorowa

Wawer,Warszawa

1 500 000 zł129 m² 11 671,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Wawer zachwyca bogactwem terenów zielonych. To miejsce przyciąga coraz większą uwagę rodzin pragnących ciszy i harmonii z naturą. Dogodny dojazd do centrum, malownicze krajobrazy, dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orla

Śródmieście,Warszawa

1 040 000 zł45 m² 22 887,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Jeśli poszukujesz nowocześnie urządzonego mieszkania w centrum miasta, w dobrze skomunikowanym miejscu, ale zależy Ci również na ciszy i zielonej okolicy - zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

1 290 000 zł70 m² 18 454,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną ofertę, gotowego do zamieszkania, jasnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 69,9 m położonego na 3-cim piętrze przy ulicy Batalionów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

2 350 000 zł101 m² 23 168,70 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Luksusowe mieszkanie na sprzedaż w prestiżowej lokalizacji Nowy Żoliborz to prestiżowa część dzielnicy Żoliborz. Wyróżnia się nowoczesną architekturą i przemyślaną urbanistyką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 190 000 zł61 m² 19 521 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną ofertę, gotowego do zamieszkania, jasnego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 61m2 położonego na 2. piętrze - usytuowanego w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

539 000 zł36 m² 14 972,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż oferuję Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 metrów do własnej aranżacji. Nieruchomość zlokalizowana jest na warszawskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Raszyńska

Ochota,Warszawa

2 750 zł35 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dostępne od 2024-09-18! *do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w świetnej lokalizacji niedaleko Pl. Zawiszy *na 36 m2 znajdują się salon z otwartą kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

4 300 zł50 m² 86 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe, wynajem umowa minimum na 1 rok. Salon połączony z kuchnią, oddzielne 2 sypialnie. Mieszkanie widne. Większość mebli nowa (łóżko, szafa, komoda, narożnik w salonie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

1 150 000 zł61 m² 18 772,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną ofertę, gotowego do zamieszkania, jasnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 61,26 m , przy ulicy Batalionów Chłopskich na Bemowie. Bliska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Olbrachta

Ulrychów,Warszawa

880 000 zł52 m² 16 923,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie 3-pokojowe 52 m Wola Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , zlokalizowane przy ulicy Jana Olbrachta 15 w dzielnicy Wola, warszawa. To idealna nieruchomość dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Rusznikarska

Praga-Południe,Warszawa

1 990 zł17 m² 117,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *kawalerka w kamienicy w zacisznej części Grochowa, w okolicy sama niska zabudowa i dużo zieleni. *Dla mieszkańców kamienicy dostęp do ogródka. *Bardzo dobry dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tokarza

Bródno,Warszawa

2 500 zł46 m² 53,76 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty tel. Dwupokojowe mieszkanie blisko stacji Metro Kondratowicza! Opis nieruchomości: mieszkanie o powierzchni 46,5m2 na drugim piętrze w budynku z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Nowosielecka

Śródmieście,Warszawa

1 800 zł26 m² 68,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia słoneczna kawalerka w Warszawie/ śródmieście/ujazdów, ul. Nowosielecka, okolice Czerniakowskiej i Gagarina. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze z 4. Podłoga -parkiet,.