dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 030 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 030 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerwonych Beretów

Rembertów,Warszawa

2 100 zł75 m² 28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne, urządzone mieszkanie 4-pokojowe (76m2) w Rembertowie przy ulicy Czerwonych Beretów w najbardziej zielonej dzielnicy w Warszawie. Lokalizacja Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Graniczna

Warszawa,mazowieckie

260 000 zł27 m² 9 629,63 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Centrum Warszawy(ul. Graniczna 4) Mam do sprzedania mieszkanie spółdzielcze własnościowe. Usytułowane na drugim piętrze w bloku. Składa się z pokoju z wnęką kuchenną, małej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stokłosy

Ursynów,Warszawa

1 800 zł46 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie na Ursynowie 46 m2. Doskonała lokalizacja - 150 m do metra Ursynów. 2 pokoje (20 m2 i 12 m2), kuchnia (widna), łazienka z wc oraz przedpokój. 2 piętro, winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Tobruku

Warszawa,mazowieckie

2 100 zł49 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne i ciche mieszkanie, zlokalizowane w nowym, strzeżonym osiedlu(osiedle leśne) w sąsiedztwie parku oraz zabytkowego fortu Bema. W okolicy dużo terenów spacerowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obrońców Tobruku

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł49 m² 9 387,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dunikowskiego

Ursynów,Warszawa

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe na ursynowie przy metrze stokłosy.3 ODDZIELNE POKOJE WC I TOALETA ODDZIELNA. Duży balkon.MIESZKANIE ZNAJDUJE SIĘ W BARDZO ŁADNEJ ZIELONEJ OKOLICY.BLISKO DO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mikołajczyka

Gocław,Warszawa

1 800 zł66 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia na Gocławiu ul.Mikołajczyka 64m2 2pokoje+kuchnia z salonem, balkon 5m2 1800 CALOŚĆ od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puszczy Solskiej

Bemowo,Warszawa

1 500 zł42 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w Warszawie Bemowo ( os. Jelonki) ul. Puszczy Solskiej 1, 2-pokojowe, 42m2, 7 piętro, bardzo słoneczne, blisko do komunikacji miejskiej, szkoły,kort,basen , przedszkola, hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

180 000 zł19 m² 9 661,84 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Sprzedam bezpośrednio własnościowe M-1 o pow. użytkowej 18,63 m2. Kawalerka znajduje się na szóstym piętrze, w budynku przy ul. Zwycięzców (blisko ul. Francuskiej) na Saskej Kępie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Toruńska

Bródno,Warszawa

250 000 zł30 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam rewelacyjną kawalerkę o powierzchni 30m2 przy ul. Toruńskiej. Funkcjonalny rozkład sprawia, że mieszkanie jest bardzo przestronne. Kuchnia otwarta z małym barkiem, pokój duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sękocińska

Ochota,Warszawa

350 000 zł43 m² 8 139 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

"Dwupokojowe mieszkanie na Ochocie przy ul. Sękocińskiej do wprowadzenia - odnowione w listopadzie 2010. Podczas remontu wymienione zostały piony wod-kanal, instalacji gazowej i co, elewacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Encyklopedyczna

Młociny,Warszawa

384 000 zł58 m² 6 620,69 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Sprzedam bezpośrednio przestronne (57,4m2), dwupokojowe mieszkanie w nowym osiedlu(2009r) , w malowniczej części Bielan (młociny ul. Encyklopedyczna). Mieszkanie bardzo ciche, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

275 000 zł45 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie na strzeżonym ,zamkniętym osiedlu.Salon około 20 m2,aneks kuchenny 6m2,sypialnia 9 m2.W cenie miejsce garażowe w garażu pod budynkiem.Winda zjeżdża do poziomu garażu.Na terenie osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Międzynarodowa

Praga-Południe,Warszawa

2 000 zł39 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 -pokojowe mieszkanie (odnowione) w 10 piętrowym bloku z windą. Mieszkanie mieści się na VI piętrze i jest w pełni wyposażone (rtv,agd). Mieszkanie dostępne jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Milenijna

Tarchomin,Warszawa

1 400 zł45 m² 31,11 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia eleganckie, urządzone mieszkanie na Tarchominie. Piętro 4/5; dwa pokoje z aneksem kuchennym i dużym balkonem. Mieszkanie nowe (2011 rok), urządzone i wyposażone (kuchenka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

349 000 zł44 m² 7 842,70 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Bez prowizji - bezpośrednio od właściciela! Sprzedam mieszkanie na nowoczesnym osiedlu między ulicami górczewska/powstańców Śląskich. Osiedle zamknięte z całodobową ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klaudyny

Bielany,Warszawa

320 000 zł54 m² 5 922,64 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

budynek po remoncie elewacji i klatek schodowych w 2011 roku, domofon, wydzielona zamykana część korytarza z dwoma mieszkaniami, oddzielne wc, duży balkon

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

399 000 zł52 m² 7 673,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Bardzo eleganckie 2-pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej cenie i równie atrakcyjnej lokalizacji przy kompleksie leśno-parkowym na Nowodworach (białołęka). Mieszkanie znajduję się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pełczyńskiego

Warszawa,mazowieckie

385 000 zł54 m² 7 129,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 2 pokojowe, 54 m2, nowe budownictwo, atrakcyjna cena. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 54m2 usytuowane na pierwszym piętrze. Przestronny salon z wyjściem na balkon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

359 000 zł65 m² 0,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Mam do sprzedania lub do zamiany bezpośrednio, mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 65,30 m2, plus skosy na drugim poziomie. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze. W mieszkaniu są 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pawińskiego

Ochota,Warszawa

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Całkowicie i wyremontowane mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkanie jest jak nowe ponieważ przeszło całkowity remont(podłogi,okna,instalacje,parapety,drzwi,łazienka itd.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magellana

Ursynów,Warszawa

365 000 zł53 m² 6 886,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

53 m2 trzy pokoje. Polecam! Mieszkanie w świetnym punkcie 5 min od Metra. W pobliżu przedszkole, szkoły, sklepy, market-galeria, przychodnia, apteka, bazarek, multikino, bank. Tereny rekreacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 40 mkw. Śródmieście (warszawa) Mieszkanie, przestronne, ładne, zadbane, wysokie 3m, całkowicie umeblowane i wyposażone w sprzęt agd. Pokój 19 mkw., umeblowany (kanapa, duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

204 500 zł39 m² 5 190,36 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Bezpośrednio! Nowe, rozkładowe 2 pokoje z balkonem. Kameralne osiedle domków 2-pietrowych, strzeżone, zamknięte. Place zabaw, sklepy, punkty usługowe na terenie. Niska zabudowa wokół (domki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Antka Rozpylacza

Warszawa,mazowieckie

280 000 zł39 m² 7 270,84 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ciche mieszkanie, na szóstym piętrze w dziewięciopiętrowym budynku z lat 60-tych. Doskonały punkt komunikacyjny, do budowanej II linii metra przy ul. Górczewskiej będzie można dojść pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

1 300 zł35 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Od zaraz mieszkanie 2-pokojowe,świeżo po remoncie, 11 piętro, dwie nowe windy, ładny widok, dobra komunikacja, umeblowane  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nadwiślańska

Bródno,Warszawa

531 000 zł76 m² 6 986,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie znajduje się przy cichej, jednokierunkowej ulicy, ale jednocześnie w doskonałym punkcie komunikacyjnym, tylko 20min do Centrum tramwajem. W pobliżu również przystanki autobusowe. 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bielany

Bielany,Warszawa

480 000 zł58 m² 8 275,86 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Sprzedam bezposrednio 54M2 + 4 M2 schowek balkon 16M2 widna kuchnia cicha okolica  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Budrysów

Praga-Południe,Warszawa

1 800 zł47 m² 38,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia (bezpośrednio) mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47m2. Praga południe/gocław ul. Budrysów - w osiedlu 150m od ulicy Ostrobramskiej. Bardzo dobry dojazd do Metra Politechnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

1 400 zł26 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo dobry punkt komunikacyjny dzięki czemu jest łatwy dojazd do Centrum (25 min); tramwaje i autobusy (pętla Górczewska 2 min spacerkiem). Wszystko co niezbędne w zasięgu ręki: sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smocza

Muranów,Warszawa

345 000 zł51 m² 6 725,15 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Blok ocieplony i pomalowany ,klatka schodowa odmalowana, wszystkie instalacje nowe. W mieszkaniu wszystkie instalacje wraz z grzejnikami nowe, okna pcv, parapety nowe, drzwi zewnętrzne nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

1 400 zł21 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W pelni umeblowana kawalerka, drzwi antywlamaniowe, nowa winda, czysta i cicha, 3 min. do metra Wilanowska i 3 min. do metra Wierzbno, bezposrednio, od zaraz, na dluzej.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

1 550 zł50 m² 31 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o pow.50m2 znajduje się na terenie zamkniętego i chronionego osiedla W skład wchodzi salon otwarty na kuchnie ,sypialnia,łazienki z wanną ,dużej garderoby ,przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Secemińska

Bemowo Lotnisko,Warszawa

500 000 zł78 m² 6 392,23 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie czteropokojowe oddzielnie łazienka I wc cena do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Zawiszy

Wola,Warszawa

1 600 zł26 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jednopokojowe w cichej i spokojnej okolicy na Woli w Warszawie. Mieszkanie znajduje się blisko Centrum Handlowego Arkadia oraz Wola Park. Bardzo dobry dojazd do Metra jak również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drogomilska

Jelonki,Warszawa

250 000 zł36 m² 6 868,13 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 36.4m2 (plus 3,5m2 loggia). 2 pokoje. Widny aneks kuchenny. Media miejskie. Piwnica (1.1m2). Cena 250000zł 3 piętro (budynek 7-piętrowy, rok budowy 1982, wielka płyta). Winda. Parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starej Gruszy

Targówek,Warszawa

1 350 zł57 m² 23,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie b. ładne,nowoczesne, po remoncie, czyste, widne, wysoki standard wykończenia.Prywatne miejsce parkingowe GRATIS. Kameralne osiedle strzeżone (całodobowa ochrona, domofon, antynapad, kamery).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ceramiczna

Warszawa,mazowieckie

385 000 zł58 m² 6 637,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 2 pokojowe, 58m2, nowe budownictwo, spokojna okolica, atrakcyjna cena. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 58m2, usytuowane na pierwszym piętrze w bloku z 2006 roku. W pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Broniwoja

Wierzbno,Warszawa

1 450 zł22 m² 65,91 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Witam, mam do wynajęcia kawalerkę. Komunikacja: mieszkanie znajduje sie w bardzo dobrej lokalizacji pod względem komunikacyjnym. W okolicy jest metro (wierzbno) tramwaj i autobus, nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo Ładne, ciche i wygodnie urządzone mieszkanie do wynajęcia. Spokojna dzielnica, 3 przystanki od centrum. Idealne dla pary lub biznesmena. Oddzielna sypialnia i ładny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Saska

Saska Kępa,Warszawa

489 000 zł62 m² 7 925,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Centrum saskiej kępy, 3 pokoje przy ul. Saskiej, idealna komunikacja Z całym miastem, bliskość szkół I sklepów. Powierzchnia wewnętrzna 51,7M2 + loggia 4,5M2 + piwnica 5,5M2 + dodatkowy box,.