dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 028 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 028 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie

Wola,Warszawa

1 664 000 zł128 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przytulny 4 pokojowy apartament 128m2 z fantastycznym widokiem na Browary Warszawskie. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie technicznym. Od Właściciela.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krochmalna

Śródmieście,Warszawa

470 900 zł36 m² 12 901 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Dwupokojowe mieszkanie na przeciwko Hali Mirowskiej, wszędzie blisko :) Idealne pod wynajem, ale i do zamieszkania. Salon z oknem balkonowym, sypialnia, kuchnia w aneksie. Stan do generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

1 183 000 zł74 m² 15 986,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

W ofercie 74 m2 mieszkanie wykończone w 2017 roku w bloku z 2016 na warszawskim Wilanowie. Mieszkanie położone jest na 1 piętrze w kameralnym, spokojnym i bezpiecznym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Joliot-Curie

Mokotów,Warszawa

530 000 zł37 m² 14 480,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,60 m , parter w niskim bloku - Warszawa, mokotów, ul. Fryderyka Joliot-Curie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - oddzielna, widna kuchnia - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

475 000 zł49 m² 9 753,59 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Słoneczne dwupokojowe mieszkanie z dużą loggią i nowa kuchnią usytuowane na 5 piętrze w siedmiopiętrowym budynku z 2003 roku na warszawskiej Białołęce z garderobą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kickiego

Praga-Południe,Warszawa

485 000 zł49 m² 9 879,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie 2 Oddzielne Pokoje | 49 m2 | Widna Kuchnia Oddzielna | Łazienka z Oknem | Mieszkanie Dwustronne | Wschód - Zachód | Piwnica | 3 Piętro z 3 | Bez Windy | Kamienica z 1961 Roku |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pavarottiego

Białołęka,Warszawa

482 000 zł40 m² 12 202,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie w spokojnej części Białołęki Mieszkanie położone jest na nowym osiedlu przy ulicy Pavarottiego w Warszawie, 100 m od przystanku autobusowego, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miodowa

Śródmieście,Warszawa

3 800 zł39 m² 96,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na Starym Mieście, z widokiem a ul. Miodową. Kilka minut pieszo do Rynku Starego Miasta oraz ul. Długą do stacji Metro Ratusz. Mieszkanie dwupokojowe, po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Katalońska

Stegny,Warszawa

3 500 zł64 m² 55,12 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63 mkw. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Mokotowie (stegny), przy ul. Katalońskiej. Nieruchomość znajduje się na 9. piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodecka

Bródno,Warszawa

450 000 zł38 m² 11 873,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mamy przyjemność zaprezentować widne, ciche i przytulne, dwu pokojowe mieszkanie na Warszawskim Bródnie. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym bloku przy ul. Chodeckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bohaterów Warszawy

Ursus,Warszawa

2 480 zł60 m² 41,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od zaraz! Przestronne mieszkanie na starym Ursusie - świeżo po odnowieniu, z kameralną loggią i miejscem w garażu podziemnym (w cenie). Umeblowane. W salonie rozkładana duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

670 980 zł63 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun Oferty: tel. 2-pokojowe mieszkanie z możliwością aranżacji na 3 lub 4 pokoje od strony zachodniej na osiedlu Skorosze w Ursusie. Oraz pcc! (podatek od czynności cywilno-prawnych).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

610 000 zł57 m² 10 627 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszam na niezobowiązujące spotkanie i rozmowę. ~ chętnie podzielę się doświadczeniem z 11 lat mojej pracy w nieruchomościach ~ Omówię preferencje i w ten sposób dobiorę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fasolowa

Włochy,Warszawa

590 000 zł42 m² 13 475,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Słoneczne, dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym i balkonem. W okolicy niska zabudowa, za oknem dużo przestrzeni. Przy bloku i w najbliższej okolicy dużo miejsc do parkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kopcińskiego

Ursynów,Warszawa

875 000 zł70 m² 12 429 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 70,40 m , 4 piętro w 4-piętrowym bloku z płyty bez windy z 1986 roku -warszawa, ursynów, ul. Stefana Kopcińskiego. Balkon, piwnica, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Rondo Ignacego Daszyńskiego

Wola,Warszawa

878 000 zł53 m² 16 597,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Praga-Południe,Warszawa

369 000 zł35 m² 10 491,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferuję do sprzedaży na zasadzie cesji praw wygodne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,17 m2 zlokalizowane przy ul. Chełmżyńskiej 198 w Warszawie. Kluczowe elementy: - dobre doświetlenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Korczak

Miasteczko Wilanów,Warszawa

770 000 zł56 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Miasteczko Wilanów, okazja! Mieszkanie ma powierzchnie 56 m2. Znajduje się na 2 p. w kameralnym 4 piętrowej budynku. Lokalizacja: warszawa, wilanów, ul. Herbu Korczak Metraż: 56 m2 Piętro: 2 (4).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

3 300 zł40 m² 82,29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na Bielanach przy ul. Żeromskiego 17. Lokal położona jest na 3/5 piętrze w nowoczesnym budynku z windą z 2022 roku. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Toruńska

Praga-Północ,Warszawa

309 000 zł24 m² 12 612,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie - kawalerka o powierzchni 24,5m2, usytuowana na parterze w niskim budynku zlokalizowana w Warszawie przy ulicy Torunskiej. Jeden pokoj, kuchnia, lazienka z wc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janusza

Moczydło,Warszawa

977 500 zł58 m² 16 795,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

1 170 000 zł73 m² 15 999 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Czy poszukujesz spokojnego, przestronnego, w pełni urządzonego mieszkania na nowoczesnym osiedlu? Czy ważna jest dla Ciebie prywatność, bliskość Centrum Handlowego, bliskość szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mozarta

Mokotów,Warszawa

630 000 zł46 m² 13 548,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Opiekun oferty tel. Rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 46,5m2 na Mokotowie. Podstawowe informacje: nieruchomość usytuowana jest w budynku wybudowanym w 1976r. o konstrukcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

830 000 zł27 m² 30 740,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel. Przestronna kawalerka, w ścisłym centrum Stolicy. Podstawowe informacje: mieszkanie znajduje się w nowej inwestycji, przy prestiżowej ulicy, jaką niewątpliwie jest ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Raginisa

Jelonki,Warszawa

3 700 zł53 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

***** biuro nieruchomości ładna willa prezentuje**** oaza ciszy, spokoju oraz pięknej zieleni na warszawskich jelonkach przy ul. Władysława raginisa. Najem 3700 zł W tym czynsz + media klimatyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

3 321 000 zł165 m² 20 127,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mińska

Praga-Południe,Warszawa

450 000 zł32 m² 14 240,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Kawalerka w nowym budownictwie | Do wejścia | Mińska | Praga Klimatyczne mieszkanie kawalerka gotowe do wprowadzenia. Położone na Pradze Południe przy ul. Mińskiej w pobliżu wejścia do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mińska

Praga-Południe,Warszawa

995 000 zł61 m² 16 311,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Jeśli szukasz gotowego do wprowadzenia i wykończonego pod okiem specjalisty mieszkania w idealnym miejscu to biuro nieruchomości findsquare ma do zaoferowania dwupokojowe, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Soczi

Stegny,Warszawa

1 600 zł31 m² 51,46 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ciche, jedno pokojowe mieszkanie, z oddzielną, widną kuchnią, z widnym, przestronnym pokojem oraz łazienką z toaletą (wanna, umywalka), wyposażone w pralkę, lodówkę, wersalkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

638 500 zł39 m² 16 246,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

569 000 zł49 m² 11 612,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49m2 na Bemowie przy ul. Powstańców Śląskich. Zakup możliwy tylko za gotówkę z uwagi na stan prawny lokalu. Atuty nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

855 000 zł62 m² 13 682,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 62,49m2, usytuowane na 2 piętrze w bloku 5-ciopiętrowym zlokalizowane na warszawskim Bemowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stare Bielany

Stare Bielany,Warszawa

1 463 000 zł80 m² 18 241,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Pragnę zaprezentować Państwu czteropokojowe mieszkanie z możliwością własnej aranżacji lub zlecenie naszej profesjonalnej firmie wykończeniowej z odbiorem mieszkania pod klucz. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

935 300 zł68 m² 13 754,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

550 000 zł42 m² 13 253 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Lokalizacja - bielany osiedle Piaski. Dobra komunikacja, przystanek autobusowy obok budynku (103,122,180,409) tramwaje (22,28, 33,35) blisko metro. Mieszkanie po generalnym remoncie, ciche od strony osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

549 000 zł38 m² 14 447,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, które posiada ogromny potencjał i świetną lokalizację - pogranicze Woli I Śródmieścia, al. Solidarności 96. Mieszkanie - 38 m2 - pełna własność - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ksawerów

Mokotów,Warszawa

450 000 zł29 m² 15 384,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Kawalerka z balkonem na Mokotowie. Umeblowana gotowa do zamieszkania. Kuchnia z oknem Pokój z balkonem Łazienka z kabiną prysznicową Kameralny budynek Blisko stacji Metra (300 m),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

549 000 zł38 m² 14 447,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w świetnie skomunikowanej części miasta. Nieruchomość znajduje się na granicy Woli i Śródmieścia al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Baboszewska

Mokotów,Warszawa

535 000 zł35 m² 15 250,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Oferujemy do sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie w bloku bez windy na Mokotowie przy ul. Baboszewskiej 1. Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 35,08m2, na którą składa się: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Rondo Ignacego Daszyńskiego

Wola,Warszawa

2 384 000 zł113 m² 21 097,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opaczewska

Ochota,Warszawa

7 400 zł130 m² 56,92 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Piękne, przestronne mieszkanie z cudownym widokiem, przy Blue City 4 oddzielne pokoje, idealne dla rodziny 2+2 rozkład Mieszkanie 130m2 - 4 pokoje, składa się z dużego salonu z wyjściem.