dowolna

Mieszkania Warszawa Ursynów

526 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

526 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Stokłosy,Warszawa

3 750 zł66 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie : Czyste, odświeżone. Przestronne i słoneczne (wschód/zachód) Salon połączony częściowo z widną kuchnią. Dwie niezależne sypialnie, łazienka z wanną i oddzielnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kabacki Dukt

Kabaty,Warszawa

2 700 zł43 m² 62,79 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe 43 m2 przy ul. Kabacki Dukt przy stacji Metra Kabaty. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych, zamykanych pokoi, oddzielnej, zamykanej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Ursynów,Warszawa

650 000 zł47 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Oferujemy do sprzedaży rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 46,8 m2 z oddzielną widną kuchnią oraz balkonem i piwnicą w doskonałej lokalizacji w dzielnicy Ursynów przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Surowieckiego

Ursynów,Warszawa

948 000 zł64 m² 14 894 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Super lokalizacja przy metro ursynów mieszkanie 3- pokojowe 63,65 m2 W idealnej lokalizacji na ursynowie znakomicie położone przy ulicy Surowieckiego rewelacyjna lokalizacja do metra Ursynów 5 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fort Służew

Ursynów,Warszawa

1 099 000 zł46 m² 23 891,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu świetnie urządzonego mieszkania położonego na terenie inwestycji "fort Służew". Oddane zaledwie 5 lat temu osiedle znajduje się w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wagów

Ursynów,Warszawa

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz kawalerka o pow. 38m2 na zamkniętym strzeżonym osiedlu 5min od metra Natolin. Mieszkanie całkowicie umeblowane z klimatyzacją. Piętro 5/8 z windą, okna na południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sengera Cichego

Ursynów,Warszawa

990 000 zł69 m² 14 327,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Biuro Nieruchomości findsquare ma do zaoferowania ustawne 3-pokojowe mieszkanie, usytuowane na wyższym parterze 4-piętrowego budynku z 1992 roku, położonego przy ul. Mariana Sengera Cichego 5,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Raabego

Ursynów,Warszawa

1 275 000 zł73 m² 17 465,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

4-pokojowe mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z1985 roku zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Henryka Raabego Przestrzeń wokół budynku jest zadbana, pełna zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miklaszewskiego

Ursynów,Warszawa

649 000 zł46 m² 13 987,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Tylko u nas Mam przyjemność przedstawić bardzo jasne i ciche mieszkanie na Ursynowie, tylko 700 m. od stacji metra Imielin. Uwaga: zakup na teraz tylko za gotówkę - pod koniec 2025 r. będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Warszawa

Ursynów,Warszawa

1 308 000 zł136 m² 9 584,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Zapraszam na prezentację wyjątkowego, 5-pokojowego apartamentu z miejscem postojowym (dodatkowo płatne 25 000 zł) na warszawskim Ursynowie. Mieszkanie jest przestronne i doskonale doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Związku Walki Młodych

Ursynów Północny,Warszawa

774 999 zł61 m² 12 684,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ursynów Północny - Mieszkanie, które czeka na Twoją kreatywność! ? Szukasz miejsca, w którym spokojnie odsapniesz po pracy, ale i szybko dostaniesz się do centrum Warszawy? A może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Idealna lokalizacja tego przytulnego 3-pokojowego mieszkania z pewnością zadowoli każdego, kto szuka wytchnienia po pracy, a jednocześnie zależy mu na szybkim dojeździe do centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Natolin,Warszawa

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Okazja cenowa! Wolne od 01.04, można już oglądać. Mieszkanie : Duży pokój z widną oddzielną kuchnią. Z pokoju wyjście na loggię (6,5) strona południowa. Duża łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dembego

Kabaty,Warszawa

1 279 000 zł61 m² 20 967,20 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bezpośrednio jasne, ciche i gotowe do wprowadzenia mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Kabatach. Idealne dla pary, rodziny 2+1 lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kabacki Dukt

Kabaty,Warszawa

785 000 zł39 m² 19 975 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Najważniejsze informacje 2-pokojowe mieszkanie na Kabatach : wyposażenie w cenie : duży balkon - ok. 10 m2 : winda : niski czynsz : 150m do metro Kabaty : 10 minut pieszo do Lasu Kabackiego : pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Przy Bażantarni

Ursynów,Warszawa

4 200 zł67 m² 62,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia doskonale zlokalizowane mieszkanie 3 - pokojowe, tuż przy stacji metra Kabaty, w sąsiedztwie parku Przy Bażantarni. Wokół bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dybowskiego

Ursynów,Warszawa

700 000 zł46 m² 15 151,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie w cichej części Ursynowa z doskonałą lokalizacją. Bardzo ustawne, komfortowe dla pary czy rodziny z dzieсkiem. Powierzchnia wynosi 46,2 m2. Mieszkanie znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Magellana

Ursynów,Warszawa

3 700 zł53 m² 69,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania na Warszawskim Ursynowie Mieszkanie znajduje się przy ulicy Magellana 1, mieszkanie niedawno przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Roentgena

Ursynów,Warszawa

849 000 zł58 m² 14 637,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w na warszawskim Ursynowie przy ul. Roentgena. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sosnowskiego

Ursynów,Warszawa

1 300 000 zł85 m² 15 294,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Sprzedaż bezpośrednia prosimy agencje i pośredników o niekontaktowanie się. Masz zdolność kredytową lub dysponujesz gotówką i szukasz mieszkania gotowego do szybkiego kupna? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stryjeńskich

Kabaty,Warszawa

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ursynów / ul. Stryjeńskich / 60 m2 / 3 pokoje / balkon / garaż Mieszkanie na pierwszym piętrze z balkonem i garażem położone w zadbanym osiedlu. Mieszklanie Funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rosoła

Kabaty,Warszawa

839 000 zł57 m² 14 721,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane przy ulicy Jana Rosoła. Mieszkanie znajduje się na zadbanym, ogrodzonym osiedlu, wyposażonym w liczne boiska sportowe, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaolziańska

Ursynów,Warszawa

3 000 zł84 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia jasne i przestronne 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Zaolziańska 5 w Warszawie (ursynów) *składa się z salonu, sypialni, pokoju do własnej aranżacji, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Małej Łąki

Kabaty,Warszawa

1 199 000 zł84 m² 14 206,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1980

Pragnę zaprezentować Państwu 6 pokojowe mieszkanie inwestycyjne. Kluczowe informacje: - adres: warszawa, ul. Małej Łąki 19. - ilość pokoi: 6. - powierzchnia: 84,4 m . - piętro: 3 z 3. - rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Związku Walki Młodych

Ursynów,Warszawa

774 999 zł62 m² 12 459,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż jasne, rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,2 m2 w okolicach stacji metra Stokłosy. Podstawowe informacje: mieszkanie położone w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Związku Walki Młodych

Kabaty,Warszawa

990 000 zł77 m² 12 857,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do sprzedaży rozkładowe i ustawne 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 77,22m2 przy ulicy Związku Walki Młodych 18 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wąwozowa

Ursynów,Warszawa

3 990 zł58 m² 68,79 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie o podwyższonym standardzie w rewelacyjnej lokalizacji przy ul. Wąwozowej 8, na osiedlu z ochroną i monitoringiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kabacki Dukt

Kabaty,Warszawa

877 000 zł50 m² 17 487,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonalnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 50,15 m , położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy na Kabatach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szolc-Rogozińskiego

Ursynów,Warszawa

795 000 zł47 m² 16 914,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker zarezerwowane. Mieszkanie 47m2 (z ogrodem ponad 150m2), sprzedaż bezpośrednio, warszawa Ursynów (metro Imielin). Dwa pokoje, oddzielna, otwarta na salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złoty Potok

Wyczółki,Warszawa

4 500 zł47 m² 95,74 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie z przestronnym ogrodem, położone na prestiżowym osiedlu Harmony Park. Idealne dla osób ceniących nowoczesne wnętrza, wygodę i świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

559 000 zł33 m² 16 939,40 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m z balkonem, zlokalizowane przy ul. Kłobuckiej 8C na warszawskim Ursynowie. Lokal znajduje się na 6. piętrze w budynku z 2016 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Taneczna

Ursynów,Warszawa

2 400 zł42 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia apartament 2 pokojowy wykończony w wysokim standardzie na osiedlu Wille Taneczna. Mieszkanie o powierzchni 42m2 na II piętrze w budynku z 2020 r. przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wąwozowa

Ursynów,Warszawa

3 890 zł60 m² 64,83 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 60 m2, na które składa się: - duży salon z aneksem kuchennym - Sypialnia - Łazienka z wanną i wc - Przedpokój z szafą Mieszkanie jest o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cybisa

Ursynów,Warszawa

1 100 000 zł74 m² 14 864,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 4-pokojowe usytuowane na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku z 1979 roku zlokalizowane w Warszawie w dzielnicy Ursynów przy ul. Jana Cybisa. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Uboczu

Natolin,Warszawa

648 000 zł47 m² 13 787 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

*** biuro ładna willa prezentuje**** cena okazyjna - cena nie podlega negocjacji - szybka sprzedaż mieszkanie do kapitalnego remontu. Idealny układ, super mieszkanie do własnej aranżacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gawota

Ursynów,Warszawa

825 000 zł53 m² 15 566 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53m usytuowane na parterze w niskim bloku z 2000roku zlokalizowane na Ursynowie. Zamknięte, strzeżone osiedle z monitoringiem i całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

1 040 000 zł55 m² 19 033,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie przy metrze Natolin 54,64 m , ul. Ken 36, warszawa Funkcjonalne mieszkanie z możliwością przebudowy Na sprzedaż komfortowe i przestronne 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wąwozowa

Ursynów,Warszawa

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Wąwozowej o powierzchni 50 mkw., znajdujący się na 7 piętrze (z 7.) w budynku z windą. Nieruchomość składa się z dużego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szolc-Rogozińskiego

Ursynów,Warszawa

890 000 zł57 m² 15 614 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w świetnej lokalizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sengera Cichego

Ursynów,Warszawa

1 080 000 zł70 m² 15 428,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 69,10 m2, zlokalizowane w spokojnej części Ursynowa, na zamkniętym osiedlu przy ul. Mariana Sengera "cichego". Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Związku Walki Młodych

Ursynów,Warszawa

846 000 zł59 m² 14 242,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

3 pokojowe mieszkanie na Ursynowie, o pow. 59,4 m2, usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z lat 80-tych. Mieszkanie dwustronne (wschód-zachód), zadbane i czyste. W skład.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij