dowolna

Mieszkania Warszawa Ursynów

526 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

526 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kabaty,Warszawa

1 390 000 zł89 m² 15 577,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Przestronne mieszkanie do aranżacji | Kabaty | 89 m | 3 pokoje (z opcją 4) | Blisko metra Marzysz o mieszkaniu w zielonej, spokojnej okolicy Warszawy, z szybkim dostępem do metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warchałowskiego

Ursynów,Warszawa

830 000 zł69 m² 11 959,70 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania na Warszawskim Ursynowie. Lokalizacja & Komunikacja: - metro 400m, - przystanki autobusowe znajdują koło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazury

Ursynów,Warszawa

2 700 zł52 m² 51,92 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Super oferta - City Profit Nieruchomości prezentuje : - piękna tętniąca życiem okolica - ulica Kazury - natolin -blisko tętniącego życiem centrum miasta, w enklawie zieleni i harmonii Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cynamonowa

Ursynów,Warszawa

749 000 zł42 m² 18 043,80 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Przedstawiam Państwu unikatową ofertę sprzedaży mieszkania, w doskonałej lokalizacji w prestiżowym budynku "cynamonowy Dom" przy ul. Cynamonowej 19. Lokalizacja: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nowoursynowska

Ursynów Centrum,Warszawa

869 000 zł57 m² 15 353,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Ursynowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na warszawskim Ursynowie, przy ul. Nowoursynowskiej 139. W okolicy pełna infrastruktura - sklepy, przychodnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Małej Łąki

Ursynów,Warszawa

995 000 zł74 m² 13 409,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie w dogodnej lokalizacji, blisko metra Natolin oraz Lasu Kabackiego. Idealne dla rodziny z dziećmi lub jako inwestycja na wynajem. Mieszkanie: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pileckiego

Imielin,Warszawa

4 300 zł76 m² 56,58 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| mieszkanie urządzone i wyposażone (z lodówką, zmywarką, okapem) Lokal składa się z 3 pokoi: salonu 22,5 mkw. z wyjściem na balkon, 2 sypialni 13,2 i 12mkw, łazienki 5,3mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Uboczu

Natolin,Warszawa

2 999 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem, duże i rozkładowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji - Ul. Na uboczu 26. Nieruchomość ma 60 m2 i składa się z trzech oddzielnych pokojów, w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

999 000 zł44 m² 22 751,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Sprzedaż I Dwa pokoje I Kłobucka 6c I 1 piętro I Osiedle Lifetown Prezentujemy Państwu, unikatową okazję nabycia mieszkania o powierzchni 43,91 m w prestiżowym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raabego

Ursynów,Warszawa

699 000 zł52 m² 13 468,20 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż jasne 2-pokojowe mieszkanie (51,5 m ) z dużą, oszkloną loggią i klimatyzacją. 10. piętro, piękny widok, oddzielna kuchnia, wc i łazienka. Świetna lokalizacja - 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sotta Sokoła

Natolin,Warszawa

1 899 000 zł89 m² 21 385,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Opiekun oferty tel. Trzypokojowe, narożne mieszkanie o powierzchni 88,8 m2 (faktycznie 113m2) na Ursynowie, niedaleko stacji metra Natolin. Podstawowe informacje: nietuzinkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Galopu

Ursynów,Warszawa

2 700 zł30 m² 91,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulny apartament dwupokojowy , 29,53 m.kw. położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na warszawskim Ursynowie niedaleko Lotniska. Rozkład: pokój z otwartym aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

4 200 zł80 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m . Nieruchomość położona jest na 3 piętrze w apartamentowcu. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Pileckiego 104.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaworowa

Natolin,Warszawa

2 500 000 zł157 m² 15 923,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2005

Przestronne wygodne mieszkanie o pow. 157 m 2. Mieszkanie położone na 1 piętrze 2 piętrowego małego kameralnego budynku. Budynek został wybudowany w 2005r. Jest zadbany, czysty, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dereniowa

Ursynów,Warszawa

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne,ciche 2 pokoje od strony pełnego zieleni patio w strzeżonym apartamentowcu.W pełni umeblowane blisko metra ( 3 minuty spacerkiem do stacji Imielin).Salon (wyjście na duży taras ok 10m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złoty Potok

Wyczółki,Warszawa

1 309 000 zł62 m² 21 031,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

1 309 000 zł | sprzedaż | 3 pokoje | 62,24 m2 | warszawa | Ursynów | Złoty Potok Wirtualny spacer: przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe, komfortowe mieszkanie, usytuowane na 2 piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Natolin,Warszawa

6 500 zł121 m² 53,72 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

4 pokoje/121 mkw z tarasem I 2 st.w GARAŻU. Funkcjonalne, przestrzenne i rozkładowe mieszkanie w centrum Ursynowa. Część dzienna: hall 15 mkw otwarty na salon 40 mkw z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

3 500 zł47 m² 74,47 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa niezależne pokoje z oddzielną kuchnią oraz tarasem. Do mieszkania przynależy miejsce w garażu podziemnym. Mieszkanie składa się z: przestronnego pokoju wyposażonego w kanapę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stryjeńskich

Kabaty,Warszawa

3 800 zł60 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 60 m2. Salon połączony z aneksem kuchennym (z salonu wyjście na 15m balkon), sypialnia, w łazience pralka, kabina prysznicowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dembego

Kabaty,Warszawa

3 300 zł65 m² 50,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania, które łączy komfort, spokój i doskonałą lokalizację? To wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , usytuowane w zielonej części Ursynowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bronikowskiego

Kabaty,Warszawa

3 600 zł51 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 51 m Kabaty, ul. Bronikowskiego 55 od zaraz! Oferujemy do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kulczyńskiego

Ursynów,Warszawa

3 000 zł56 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem ok. 6m, rozkładowe z widną kuchnią, łazienką oraz oddzielnym wc. Dwustronne, częściowo umeblowane. Całość odświeżona, czysta. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowy Służewiec

Ursynów,Warszawa

1 029 000 zł66 m² 15 671,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,55 metrów kwadratowych, zlokalizowane na granicy Ursynowa i Mokotwa. Jest to idealna nieruchomość dla pary, rodziny lub inwestycji kapitału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hawajska

Ursynów,Warszawa

680 000 zł49 m² 13 877,50 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

****** umowa rezerwacyna ******** Gotowe do wprowadzenia dwupokojowe, dwustronne mieszkanie z dużym balkonem położone na czwartym piętrze bloku z lat osiemdziesiątych w odległości ok. 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wagów

Natolin,Warszawa

2 110 zł30 m² 70,33 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka o powierzchni 30 m , usytuowana na 5. piętrze budynku przy ul. Braci Wagów 11 w Warszawie w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Warszawa

Ursynów,Warszawa

569 000 zł30 m² 18 966,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

[cena do negocjacji] [kupujacy nie płaci prowizji] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu mieszkania na kredyt : Krótko: ursynów / Nowe 1 pokojowe mieszkani 30 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazury

Natolin,Warszawa

779 000 zł61 m² 12 770,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni około 61 m , położone na wysokim parterze w 7-piętrowym budynku z 1988 roku. Budynek zadbany, z windą, otoczony zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kulczyńskiego

Ursynów,Warszawa

3 000 zł65 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 65 m2, na które składa się: - duży salon - Sypialnia - Sypialnia - Kuchnia - Łazienka z wanną - wc - Przedpokój z szafą Mieszkanie jest o wysokim standardzie. Użyte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ursynów,Warszawa

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji. Lokal ma nietypowy układ pomieszczeń. Od drzwi wejściowych jest otwarta przestrzeń na cały salon bez dodatkowych drzwi. Osobna niewielka sypialnia z drzwiami zamykanymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

2 400 zł32 m² 75 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka przy Metrze Stokłosy | Idealna dla studentów | Blisko uczelni Vistula Do wynajęcia jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 32 m przy ul. Aleja ken 90 na Ursynowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

3 500 zł58 m² 60,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam dziś do zaoferowania Państwu 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy ken na Ursynowie! Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58 m2 z balkonem. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kabaty,Warszawa

1 490 000 zł65 m² 22 993,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Tylko U nas Na sprzedaż wyjątkowy świeżo wykończony apartament na 3 piętrze w nowo wybudowanej Inwestycji przy Ul. Szajnowicza 8 na osiedlu echo Rytm Kabaty z dostępnym dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

735 000 zł53 m² 13 867,90 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Warszawa - Ursynów - Ul. Pileckiego Cena: 735 000 pln (do negocjacji) Oferta na zasadach wyłączności! Nieruchomość: mieszkanie posiada powierzchnię 53.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wąwozowa

Ursynów,Warszawa

3 000 zł57 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie z garderobą przy ul. Wąwozowej o powierzchni 56 mkw. Lokal znajduje się na trzecim piętrze, czteropiętrowego budynku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ciszewskiego

Ursynów,Warszawa

956 537 zł56 m² 16 990 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż piękne, komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji, w pobliżu stacji metra Stokłosy, na warszawskim Ursynowie, przy ul. Ciszewskiego. Idealne pod inwestycję lub dla rodziny!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Iwanowa-Szajnowicza

Kabaty,Warszawa

3 800 zł41 m² 92,05 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2