dowolna

Mieszkania Warszawa Ursynów

526 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

526 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Puszczyka

Ursynów Północny,Warszawa

885 000 zł63 m² 13 959 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie na Ursynowie Północnym. Lokalizacja i budynek Warszawa, ursynów Północny Parter w czterokondygnacyjnym bloku z wielkiej płyty Cicha, zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kabaty,Warszawa

1 830 000 zł92 m² 19 978,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Zapraszam do zakupu dwupoziomowego mieszkania z poddaszem o pow. 114,8 m2 na Ursynowie, kabaty. Doskonała lokalizacja. Mieszkanie położone jest 250 m od stacji metra Kabaty i wielu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Iwanowa-Szajnowicza

Ursynów,Warszawa

3 200 zł44 m² 71,91 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eel free to contact in english Mieszkanie czeka na pierwszego najemcę. Do wynajęcia przestronne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 44,5m zlokalizowane przy ul. Szajnowicza 8 w Warszawie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lasek Brzozowy

Ursynów,Warszawa

990 000 zł67 m² 14 679,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Opis Mamy przyjemność zaprezentować ciche i jasne mieszkanie 3-pokojowe na Ursynowie, blisko stacji metra Natolin. Nieruchomość znajduje się przy ul. Lasek Brzozowy, z widokiem na zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lasek Brzozowy

Ursynów,Warszawa

999 000 zł80 m² 12 487,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować genialne mieszkanie dla dużej rodziny lub osób ceniących dobrze zaprojektowaną przestrzeń. Ul. Lasek Brzozowy na Warszawskim Ursynowie to miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lachmana

Stokłosy,Warszawa

2 655 zł72 m² 36,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferujemy do wynajęcia rozkładowe 4 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o pow 72 m2, znajdujące się na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przy Bażantarni

Ursynów,Warszawa

1 350 000 zł76 m² 17 880,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie posiada dwa tarasy: 30- oraz 5-metrowy z pięknymi widokami na miasto. Usytuowane na szóstym piętrze. Zalety: + bardzo wysokie, słoneczne + ogromy taras z widokiem na miasto +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gutta

Ursynów Centrum,Warszawa

2 950 zł48 m² 61,97 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świetny rozkład, idealna cisza, zieleń za oknem, blisko do metra Stokłosy, imielin i autobusu! Jeśli szukasz wygodnego mieszkania na wynajem - to jest to oferta dla Ciebie! ważne: obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kabacki Dukt

Kabaty,Warszawa

4 800 zł67 m² 71,64 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, świeżo wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie na Kabatach z wyjątkowym tarasem 20 m, miejscem postojowym w garażu podziemnym (dla chetnych) i w zasięgu kilku minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Kabaty,Warszawa

4 500 zł62 m² 72 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie przy metrze na Ursynowie - gotowe do wprowadzenia! Szukasz komfortowego mieszkania w doskonałej lokalizacji - tuż przy stacji metra, z pełnym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ciszewskiego

Ursynów Centrum,Warszawa

640 000 zł47 m² 13 617 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47 m , zlokalizowane przy ul. Ciszewskiego. Znajduje się na 2 piętrze w budynku z windą. Mieszkanie posiada loggię o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Ursynów,Warszawa

1 057 000 zł53 m² 19 917,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy, 2-pokojowy apartament z garderobą i 3 miejscami garażowymi. Nowoczesny i komfortowy apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiolinowa

Ursynów,Warszawa

660 000 zł46 m² 14 379,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na Warszawskim Ursynowie. Układ pozwala na wydzielenie jednego dodatkowego pokoju Lokalizacja & Komunikacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Belgradzka

Natolin,Warszawa

640 000 zł41 m² 15 492,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,34 m , położone na pierwszym piętrze w bloku z windą przy ulicy Belgradzkiej na Ursynowie. Układ i możliwości aranżacyjne: jeden duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Złoty Potok

Ursynów,Warszawa

665 000 zł40 m² 16 750,60 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiot sprzedaży stanowi: 1. prawo własności do lokalu mieszkalnego nr 93 usytuowanego w budynku wielorodzinnym, położonym przy ul. Złoty Potok 7 w Warszawie, w dzielnicy Ursynów. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stryjeńskich

Ursynów,Warszawa

3 200 zł56 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne, dwupokojowe w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ulicy Stryjeńskich. Kameralne, ciche, zamknięte osiedle, a także doskonała lokalizacja obok metra to główne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polaka

Imielin,Warszawa

518 000 zł31 m² 16 764 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko W naszym biurze. **** biuro ładna willa prezentuje**** lux oferta, okazja! metro imielin, natolin ul. Polaka oaza ciszy, spokoju oraz pięknej zieleni W sercu ursynowa. Mieszkanie 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dybowskiego

Imielin,Warszawa

658 000 zł48 m² 13 708 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zakup tylko gotówkowy. Grunty uregulowane mają być do końca lipca. Mieszkanie do kapitalnego remontu oprócz okien. Zdjęcia poglądowe innego mieszkania po remoncie. TA sama ulica, ten sam rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szolc-Rogozińskiego

Ursynów,Warszawa

1 030 000 zł69 m² 14 927,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie w cichej części Ursynowa z doskonałą lokalizacją. Zalety: + mieszkanie dwustronne + rozkładowe, 3 osobne pokoje +blisko tereny spacerowe, spokojna okolica + doskonała lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wańkowicza

Ursynów,Warszawa

3 200 zł64 m² 49,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz ładne dwu pokojowe mieszkanie tuż przy metrze Kabaty Kuchnia około 10m2, oddzielna widna, okno wychodzi na wschód, meble i sprzęt agd w zabudowie, na podłodze terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pieskowa Skała

Ursynów,Warszawa

1 050 000 zł54 m² 19 444,40 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam mieszkanie 54,7mkw. 2 osobne pokoje, salon z aneksem, łazienka oraz garderoba. Loggia 7mkw. O mieszkaniu Oddane w 2019 roku, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ursynów,Warszawa

773 000 zł43 m² 17 976,70 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Klimatyzowane, ładne, funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie na Ursynowie na Wyczółkach, na ekskluzywnym osiedlu. Mieszkanie jasne, w 9 piętrowym bloku z windą. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

3 500 zł40 m² 86,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa, komfortowa kawalerka Z sypialnią przy ul. Pileckiego 69 budynek: nowoczesny, 4-piętrowy budynek wielorodzinny z windą w inwestycji Zięby IV. Rozkład pomieszczeń: -4. piętro -40,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Ursynów,Warszawa

3 000 zł40 m² 74,44 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje z garażem, na ursynowie, umeblowane i wyposażone; blisko stacji Metro-Kabaty, mieszkanie z balkonem , składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym wyposażonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cybisa

Ursynów,Warszawa

1 100 000 zł74 m² 14 864,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 4-pokojowe usytuowane na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku z 1979 roku zlokalizowane w Warszawie w dzielnicy Ursynów przy ul. Jana Cybisa. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na Ursynowie, przy Al. Ken w pobliżu stacji metra Natolin. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Powierzchnia ok. 40m2. Usytuowane na 5.piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

4 800 zł78 m² 61,66 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3- pokojowe mieszkanie o pow. 77,85 m2, usytuowane na 3 piętrze w bloku z 2004 roku w dzielnicy Ursynów przy al. Ken. Budynek ogrodzony, z monitoringiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosnowskiego

Ursynów,Warszawa

997 000 zł53 m² 18 811,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Serdecznie zapraszam Państwa do zakupu wyjątkowej 3 - pokojowej, cichej i funkcjonalnej nieruchomości z widokiem na zieleń po generalnym remoncie, stylowo zaaranżowanej, emanującej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

963 000 zł48 m² 19 979,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Bezpośrednio 2-pokojowe mieszkanie Ursynów, ul. Kłobucka agencjom dziękuję. Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie w kameralnym bloku na strzeżonym osiedlu Lake Park Apartments (marvipol Development).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

3 500 zł43 m² 81,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie, 2 pokoje, doskonała lokalizacja Kłobucka Budynek: central Park Ursynów to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zrealizowana przez Marvipol Development. Ośmiopiętrowy budynek oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Grabów,Warszawa

3 750 zł76 m² 49,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 76 m2, piętro 3/4 z windą, w budynku z 2008r., przy ul. Płaskowickiej, ursynów, grabów. Idealne dla pary lub rodziny. Małe, ułożone zwierzęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

619 000 zł46 m² 13 515,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,8 m , położone na pierwszym piętrze w budynku z windą z 2002 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mandarynki

Ursynów,Warszawa

2 190 zł31 m² 70,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronna kawalerka z balkonem przy ul. Mandarynki 10 w Warszawie. Nieruchomość: lokal składa się z salonu z rozkładanym narożnikiem i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciszewskiego

Ursynów,Warszawa

630 000 zł47 m² 13 404,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Sprzedam mieszkanie spółdzielcze-własnościowe prawo do lokalu. Ursynów - powierzchnia 47,00 m2. Tuż przy sggw. 2 pokoje o powierzchniach Oddzielna kuchnia. Mieszkanie dwustronne wschód zachód, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polinezyjska

Ursynów,Warszawa

2 400 zł31 m² 77,42 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, jasne, przytulne z klimatem. Pokój dzienny z aneksem kuchennym oraz sypialnia. Piętro 6/10. Idealna lokalizacja: stacja Metra 100 m, centrum handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sosnowskiego

Ursynów,Warszawa

2 450 zł32 m² 76,56 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko dla osób polskojęzycznych wymagany najem okazjonalny czyli poświadczenie u notariusza adresu do wyprowadzki Do wynajęcia przytulna i umeblowana kawalerka położona w cichej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cynamonowa

Ursynów,Warszawa

819 000 zł62 m² 13 209,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż rozkładowe, dwustronne mieszkanie, położone na 5 piętrze w 10-piętrowym budynku na zielonym Ursynowie! W okolicy: - park Polskich Wynalazców, - 700 metrów do stancji metra. - 300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nugat

Ursynów,Warszawa

3 400 zł47 m² 71,73 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę: mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,4 m2 bezpośrednio po renowacji składające się z: pokoju dziennego z aneksem kuchennym 22,8 m2 sypialni 11,9 m2 łazienki 6,0 m2 holu 6,7 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Rodowicza Anody

Ursynów,Warszawa

4 900 zł62 m² 79,03 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalny i jasny 3-pokojowy Apartament o powierzchni 62 m , położony w doskonałej lokalizacji na zielonym Ursynowie, zaledwie kilka minut spacerem od stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Koprowskiego

Ursynów,Warszawa

3 100 zł40 m² 76,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Pragniesz zamieszkać w nowoczesnym, komfortowym i bezpiecznym mieszkaniu z własnym ogródkiem? Masz małego kota lub psa? Cenisz spokój i ciszę z szybkim dostępem do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Kabaty,Warszawa

890 000 zł62 m² 14 448 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji: + blisko metra Stokłosy + blisko sggw - blok znajduje się dokładnie naprzeciwko uczelni + blisko Uczelni Vistula - 7 minut pieszo + wśród.