dowolna

Mieszkania Warszawa Ursynów

526 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

526 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Małej Łąki

Ursynów,Warszawa

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz atrakcyjnego lokum świetnie trafiłeś. Mamy do dyspozycji funkcjonalne i zadbane mieszkanie na Ursynowie w nowym budownictwie w spokojnej i cichej okolicy. Duży atut -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

752 000 zł29 m² 25 984,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie z niepowtarzalnym widokiem na Tor Wyścigów Konnych Służewiec. Nieruchomość Oferowana nieruchomość to mieszkanie o powierzchni 28,94.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

1 050 000 zł39 m² 26 992,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie z niepowtarzalnym widokiem na Tor Wyścigów Konnych Służewiec. Nieruchomość Oferowana nieruchomość to mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nugat

Ursynów,Warszawa

3 200 zł57 m² 56,14 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferujemy 2 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 57 m2, zlokalizowane na Ursynowie, przy ul. Nugat. Mieszkanie składa się z: - przestronnego salonu z wyjściem na balkon, - otwartej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polinezyjska

Imielin,Warszawa

899 000 zł63 m² 14 269,80 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie | 63 m | Imielin | blisko metra | po remoncie Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kłobucka

Wyczółki,Warszawa

1 080 000 zł56 m² 19 115 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Ursynowie - Wyczółki. Rozkładowe mieszkanie o powierzchni 56 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowoursynowska

Ursynów,Warszawa

780 000 zł53 m² 14 717 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie na warszawskim Ursynowie. Mieszkanie o powierzchni: 53,00 m2 składa się z: - przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Meander

Ursynów,Warszawa

872 000 zł63 m² 13 753,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie 4 pokojowe usytuowane na 1 piętrze w 3-pietrowym, bloku z 1983roku zlokalizowane na warszawskim Ursynowie - Natolin- przy ulicy Meander. Cicha i spokojna okolica. Dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dembego

Ursynów,Warszawa

850 000 zł50 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie przy ulicy Dembego 10 mieszczące się na pierwszym z siedmiu pięter budynku z 2003 roku. Na powierzchni 50,00 m2 znajdują się: 2 pokoje, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stryjeńskich

Ursynów,Warszawa

1 499 000 zł87 m² 17 155 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 87,38 m , zlokalizowane przy ul. Stryjeńskich. To oferta skierowana do klientów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

3 450 zł58 m² 59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam dziś do zaoferowania Państwu 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy ken na Ursynowie! Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58 m2 z balkonem. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopcińskiego

Ursynów,Warszawa

890 000 zł70 m² 12 678,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Idealne dla rodziny | 3 pokoje | zielony ursynów | od zaraz Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,2 m , położone w zielonej, spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Imielin,Warszawa

3 900 zł48 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 48m2, piętro 4/6 z windą, w budynku z 2023r. przy ul. Fort Służew, ursynów Imielin. Idealne dla singla/singielki, pary lub niewielkiej rodziny. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dereniowa

Ursynów,Warszawa

3 300 zł52 m² 63,46 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w nowym budownictwie (2019 r.), przy ul. Dereniowej na Warszawskim Ursynowie. Nieruchomość ma 52 mkw i składa się z: salonu z klimatyzacją,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowoursynowska

Ursynów,Warszawa

760 000 zł36 m² 21 111,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Świeżo wyremontowane mieszkanie, niewymagające remontów. Wysoki standard. Meble w zabudowie w każdym pomieszczeniu. Mieszkanie dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jeżewskiego

Kabaty,Warszawa

859 000 zł46 m² 18 673,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Bardzo ładne, 2 pokojowe mieszkanie 46 m2 w centrum Kabatach przy urokliwej, zabytkowej Alei Kasztanowej przy ulicy Jeżewskiego. Samo mieszkanie bardzo ustawne - układ jest taki, że nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

1 147 000 zł64 m² 17 921,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3 pok | wykończone | zielone patio | komórka lokatorska | jasne | przestronne | Stylowe, gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie z loggią i komórką lokatorską - 63,40 m na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

955 000 zł43 m² 22 433,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowy Służewiec to lokalizacja, która łączy wygodę miejskiego życia z bardzo dobrą komunikacją. Bliskość Galerii Mokotów, centrum biznesowego oraz szybki dojazd do metra sprawiają, że to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Ursynów,Warszawa

2 800 zł37 m² 75,68 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę wyposażone 2-pokojowe mieszkanie 37m2 w wysokim standardzie i świetnej lokalizacji przy wejściu do metra Stokłosy. Więcej:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

2 300 zł32 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z loggią I 32m2 I Metro Stokłosy przestronna kawalerka Z oddzielną, widną kuchnią I loggią standard: mieszkanie umeblowane, kuchnia z pełnym sprzętem agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polskie Drogi

Imielin,Warszawa

1 435 000 zł93 m² 15 430,10 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, ursynów - Imielin, ul. Polskie Drogi 6 Powierzchnia: 93 m Piętro: 2 z 12 (2 windy) Rok budowy: 2008 Stan prawny: pełna własność z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polinezyjska

Kabaty,Warszawa

799 000 zł69 m² 11 579,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 69 m 3 pokojowe mieszkanie z widokiem na panoramę Ursynowa, świetny rozkład, dosłownie 5 min do Metra Imielin, wysokie sufity 2,7m. Mieszkanie posiada kw, możliwość zakupu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

1 360 000 zł80 m² 16 972,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu nowoczesny, 3-pokojowy apartament położony na kameralnym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Związku Walki Młodych

Ursynów,Warszawa

889 000 zł60 m² 14 916 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Polecamy jasne, ciche, z widokiem na zieleń 3 pokojowe na Ursynowie Niski kameralny budynek z 1981 r 10 min na pieszo Metro Stokłosy Balkon 3,5 m 2 piwnice Grunt w końcowej fazie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Villardczyków

Kabaty,Warszawa

2 980 zł58 m² 51,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wynajmę (bezpośrednio) 2-pokojowe (58m) na Kabatach, metro, ogródek. Wyjątkowe, klimatyczne i przestronne mieszkanie z własnym mini-ogródkiem tonącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raabego

Ursynów,Warszawa

3 150 zł49 m² 64,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie blisko metra Natolin ul. Raabego, ursynów Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie położone w zielonej i spokojnej części Ursynowa, kilka minut pieszo od stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Płaskowickiej

Ursynów,Warszawa

1 800 000 zł114 m² 15 774,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego penthouse-u, o powierzchni 114,11m , z pięknym tarasem 77m2 i 2 balkonami, położonego w dzielnicy Ursynów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pieskowa Skała

Wyczółki,Warszawa

3 200 zł42 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą w pełni wyposażonego mieszkania z ogródkiem w budynku przy ulicy Pieskowa Skała 5. Zalety: - dostępne od już, aktualnie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Alternatywy

Imielin,Warszawa

1 005 000 zł59 m² 17 091,80 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ulicy Alternatywy Ekspozycja okien na 3 strony świata (salon - jedno okno na południe drugie północ, kuchnia - zachód, sypialnia - północ) Bardzo ładny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wasilkowskiego

Ursynów,Warszawa

949 000 zł67 m² 14 164 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Budynek z 1987r płyta, winda Ekspozycja wschodnio-zachodnia Widok na patio, na zieleń Ciche Garderoba 8 m Balkon 6 m Świetna lokalizacja centrum Ursynowa 3 minuty do metra stacja Imielin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kabaty,Warszawa

1 699 000 zł111 m² 15 333,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż 5-pokojowe dwupoziomowe mieszkanie 110,8m2 (użytkowa 106,5 m2), piętro 3 i 4/4 bez windy w budynku z 1998 r., Ursynów, Kabaty. Mieszkanie do remontu, idealne dla rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Belgradzka

Ursynów,Warszawa

777 000 zł50 m² 15 665,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Szukasz komfortowego mieszkania w doskonałej lokalizacji, które spełni oczekiwania zarówno singla, pary, jak i inwestora. Mieszkanie o powierzchni 49,6 m2, usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

815 000 zł46 m² 17 717 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe w nowym budownctwie na Ursynowie Budynek z 2008 r, cegła, ekspozycja południowo-zachodnia, doświetlone Widok na ciche patio Mieszkanie wyremontowane, odmalowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

939 000 zł59 m² 15 996,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Komfortowe i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - 150 m od metra Kabaty z balkonem, miejscem postojowym w garażu i ochroną. Idealne pod inwestycję! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gawota

Ursynów,Warszawa

1 699 000 zł146 m² 11 637 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe 5-pokojowe mieszkanie o doskonałym, funkcjonalnym układzie pomieszczeń, zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Ursynowa na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłobucka

Wyczółki,Warszawa

820 000 zł43 m² 18 924,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Stylowe 2 pokoje z balkonem | lifetown | ul. Kłobucka 6b Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,33 m , położone na prestiżowym osiedlu lifetown przy ul. Kłobuckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Imielin,Warszawa

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 55m2, piętro 6/8 z windą, w budynku z 2008r. przy ul. Alternatywy, ursynów Imielin. Idealne dla singla/singielki, pary lub niewielkiej rodziny. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puszczyka

Ursynów,Warszawa

915 000 zł63 m² 14 546,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję mieszkanie zlokalizowane przy ul. Puszczyka na warszawskim Ursynowie. Mieszkanie ma powierzchnię 62,90 m , a dodatkowo przynależy do niego piwnica o powierzchni ok. 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaorskiego

Ursynów,Warszawa

949 000 zł68 m² 14 061,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż dwustronne, wyjątkowo przestronne mieszkanie o powierzchni 65,4 m , położone na 1. piętrze w kameralnym, 4-piętrowym budynku z 1999 roku przy ul. Zaorskiego na Ursynowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Alternatywy

Ursynów,Warszawa

3 200 zł68 m² 47,26 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Agencja Dobrachata prezentuje: do wynajęcia przestronne, funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68m2 przy ul. Alternatywy 6 na warszawskim Ursynowie. Mieszkanie: jest to oferta idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiolinowa

Ursynów,Warszawa

640 000 zł42 m² 15 201,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na ostatnim piętrze w wysokim boku z 1978 roku zlokalizowane na warszawskim Ursynowie przy ul. Wiolinowej Mieszkanie jest gotowe do własnej indywidualnej.