dowolna

Mieszkania Warszawa Ursynów

526 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

526 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magellana

Ursynów Centrum,Warszawa

749 000 zł48 m² 15 604,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Narożne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m przy ul. Ferdynanda Magellana na Ursynowie. Lokal położony na parterze w zadbanym, 8-piętrowym budynku z 1980 roku. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wąwozowa

Ursynów,Warszawa

4 000 zł100 m² 40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 100m , położone na 5 piętrze w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na Ursynowie przy ul. Wąwozowa. Układ mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stokłosy

Stokłosy,Warszawa

2 600 zł33 m² 78,79 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne, przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m , położone na osiedlu Stokłosy przy ul. Stokłosy 2/4, w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra Ursynów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Ursynów,Warszawa

820 000 zł50 m² 16 237,60 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na parterze w wysokim bloku z lat 80-tych zlokalizowane na warszawskim Ursynowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Meander

Ursynów,Warszawa

3 400 zł44 m² 76,61 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe, położone przy ul. Meander 2c na warszawskim Natolinie. Lokal o powierzchni 44,38 m znajduje się w nowoczesnym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mandarynki

Natolin,Warszawa

720 000 zł46 m² 15 642 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Zielony Natolin, metro kilka minut spacerem i ścieżki rowerowe zaczynające się praktycznie pod blokiem. Poranna kawa na loggii z widokiem na otwartą przestrzeń i ogromny kawał nieba. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazury

Natolin,Warszawa

2 900 zł63 m² 46,03 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

trzypokojowe. umebl. 63 qm, ul. Kazury, ursynow, wawa, 4/4 Świeżo odmalowane i profesjonalnie wyczyszczone. 3-pokojowe mieszkanie 63 m Ursynów, natolin, ul. Kazury bezpośrednio od właściciela.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ludwinowska

Ursynów,Warszawa

1 070 000 zł104 m² 10 288,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Szukasz przestrzeni, która dopasuje się do rytmu życia Twojej rodziny - spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z wygodnym dojazdem do centrum? To mieszkanie na Ursynowie łączy wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złoty Potok

Ursynów,Warszawa

1 060 000 zł51 m² 20 784,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Ursynów, tętniące życiem miejsce, wypoczynkowej Warszawy stanowiące połączenie wyszukanej architektury z ciszą i spokojem. Okolicę wyróżnia nowoczesność oraz stylowa linia zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiolinowa

Ursynów,Warszawa

950 000 zł58 m² 16 379,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia, ciche mieszkanie 3- pokojowe przy ul. Wiolinowej. Idealne dla rodzin lub na wynajem. Mieszkanie jest dwustronne co zapewnia dużo światła przez cały dzień. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rosoła

Ursynów,Warszawa

1 399 000 zł86 m² 16 267,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie położone w zielonej i doskonale skomunikowanej części Ursynowa - w bezpośrednim sąsiedztwie metra Kabaty oraz terenów rekreacyjnych Lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lachmana

Ursynów,Warszawa

930 000 zł67 m² 13 880,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie bezpośrednio przy sggw | Ursynów | Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m , położone na 1 piętrze w 4-piętrowym, kameralnym budynku, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lanciego

Ursynów,Warszawa

1 749 000 zł95 m² 18 410,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Przestronne 95-metrowe mieszkanie przy metrze - komfort, cisza i doskonała lokalizacja Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 95 m , położone w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Kabaty,Warszawa

3 400 zł40 m² 85 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2. Lokal po generalnym remoncie (wykończony w nowoczesnym stylu) składa się z: - salonu połączonego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

3 700 zł68 m² 54,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia duże, trzypokojowe mieszkanie przy Al. Komisji Edukacji Narodowej na Ursynowie. Lokal ma powierzchnię 68 mkw i usytuowany jest na 2. piętrze (z 2) w budynku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rybitwy

Imielin,Warszawa

899 000 zł50 m² 17 823,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż ciche mieszkanie o powierzchni 50,44 m z tarasem oraz prywatnym ogródkiem o powierzchni około 16 m . Na tę powierzchnię składa się przestronny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Belgradzka

Ursynów,Warszawa

3 500 zł49 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mościcki Nieruchomości oferuje do wynajmu nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w prestiżowym budynku z 2018 roku, które łączy w sobie wielkomiejską wygodę z ciszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Na Uboczu

Ursynów,Warszawa

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w nowszym budownictwie znajdujące się w Ursynowie przy ul. Na Uboczu. Lokal znajduje się na 4. (z 4) pietrze budynku z ochroną wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kłobucka

Wyczółki,Warszawa

690 000 zł32 m² 21 230,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni urządzone 2-pokojowe mieszkanie, idealne dla singla lub pary, położone na 9. piętrze nowoczesnego budynku na Ursynowie. Lokal znajduje się na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raabego

Ursynów,Warszawa

670 000 zł48 m² 13 868,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,31 m , zlokalizowane na parterze kameralnego, 3-piętrowego budynku przy ul. Henryka Raabego na warszawskim Ursynowie. Nieruchomość wyróżnia się dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ursynów,Warszawa

1 380 000 zł69 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Trzypokojowe, słoneczne i ustawne mieszkanie o pow. 69 m2 w osiedlu zamkniętym i strzeżonym na warszawskim Ursynowie. Mieszkanie usytuowane na szóstym piętrze dziesięciopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wasilkowskiego

Ursynów,Warszawa

2 800 zł53 m² 52,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Chcesz mieszkać w wygodnym, przestronnym mieszkaniu z widokiem na zieleń? Szukasz miejsca, do którego z przyjemnością zaprosisz przyjaciół, ale i naładujesz akumulatory? Marzą Ci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jeżewskiego

Kabaty,Warszawa

1 999 000 zł105 m² 19 038,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 4 pokojowy apartament na Kabatach, 5 minut od metra z dwoma miejscami garażowymi. Na sprzedaż przestronne, w pełni wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Natolin,Warszawa

839 000 zł50 m² 16 670 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Natolin | Bisko metra Prezentuje państwu przestronne mieszkanie. Salon połączony z kuchnią oraz osobna sypialnia. Atuty: - mieszkanie było remontowane w 2021 -podłogi , kuchnia - Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Herbsta

Ursynów,Warszawa

3 000 zł67 m² 44,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchomości Przestronne mieszkanie położone na wyższym parterze w kameralnym, niskim budynku na spokojnym i zielonym osiedlu przy ul. Herbsta 2a. Trzypiętrowy blok znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gandhi

Ursynów,Warszawa

1 800 000 zł83 m² 21 600,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

4 pokoje na sprzedaż Ursynów, ul. Gandhi,Metro Imielin, 83,33 m Na sprzedaż rozkładowe, 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Indiry Gandhi 35 na Ursynowie. Lokal o powierzchni 83,33.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dembowskiego

Ursynów,Warszawa

510 000 zł31 m² 16 504 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania o powierzchni 30,9 m2, położonego na Ursynowie przy ul. Dembowskiego blisko stacji metra Stokłosy. Idealne na własne cele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bokserska

Ursynów,Warszawa

760 000 zł53 m² 14 232,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje z balkonem | Bokserska 57 - Ursynów | Po remoncie, gotowe do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,4 m , zlokalizowane przy ul. Bokserskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Meander

Natolin,Warszawa

750 000 zł47 m² 15 899,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Narożne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47.17 m przy ul. Meander 16 na Ursynowie. Lokal położony na 6 piętrze w zadbanym, 10-piętrowym budynku z 1983 roku. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

2 700 zł27 m² 100 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie z antresolą przy ul. Wąwozowej, niedaleko Lasu Kabackiego, o powierzchni 30 mkw. Lokal znajduje się na piątym piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

1 450 000 zł76 m² 19 152 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

1 450 000 zł | Sprzedaż I 3 pokoje | 76 m2 | Aleja ken | Warszawa Ursynów I Metro Stokłosy Przedmiotem sprzedaży jest ciche 3 pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym w garażu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polnej Róży

Kabaty,Warszawa

4 000 zł68 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 68 m , położone na 3. piętrze w kameralnym budynku na warszawskich Kabatach. Mieszkanie składa się z: jasnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

4 800 zł70 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mościcki Nieruchomości prezentuje Państwu ofertę wynajmu przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 70 m , zlokalizowanego w sercu Kabat przy ul. Wąwozowej 28. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Meander

Ursynów,Warszawa

750 000 zł47 m² 15 957,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

2-pokojowe mieszkanie przy wejsciu do metra i natolin, dobrze oświetlone Atuty mieszkania: - bezposrednio przy wejsciu do stacji Metro Natolin - Duże okna i piękny, otwarty widok - Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Belgradzka

Ursynów,Warszawa

5 290 zł106 m² 49,91 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - 4-pokojowe mieszkanie, ursynów, ul. Belgradzka 10 Na wynajem przestronne i ciche mieszkanie o powierzchni 106 m , położone na 6. piętrze z 10 w nowoczesnym budynku.