dowolna

Mieszkania Warszawa Ursynów

526 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

526 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

764 999 zł35 m² 21 983 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Warszawa Ursynów | ul. Pileckiego 59 | Inwestycja: apartamenty Pileckiego 59 | 34,8 m2 | 2 pokoje | nowe wykończone pod klucz mieszkanie inwestycyjne do zamieszkania od zaraz | południowa ekspozycja +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kurantów

Ursynów,Warszawa

595 586 zł33 m² 17 999 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Warszawa Ursynów | ul. Kurantów 5 | Inwestycja: aura Ursynów | 33,09 m2 | 2 pokoje | 3 piętro | nowe wykończone pod klucz mieszkanie do zamieszkania od zaraz | winda z poziomu garażu | miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magellana

Ursynów,Warszawa

785 000 zł63 m² 12 381,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,40 m , 4 piętro w 4-piętrowym bloku z 1980 roku -warszawa, ursynów, ul. Ferdynanda Magellana. Na powierzchnię mieszkania składa się: 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursynów,Warszawa

2 123 800 zł123 m² 17 259,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

0 % Prowizji Rynek pierwotny- kupujący nie płaci pcc! Termin oddania: i kwartał 2024 r. Zamieszkaj w świetnej lokalizacji. Tuż przy Lesie Kabackim niedaleko stacja Metro Kabaty. Mieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Ursynów,Warszawa

720 000 zł43 m² 16 744 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam nowe, nigdy niezamieszkałe, wykończone i wyposażone w wysokim standardzie mieszkanie w Warszawie. 0 % prowizji Wysokie (2,75m), rozkładowe 2 pokoje, 43m2, 3 piętro. Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Małej Łąki

Natolin,Warszawa

1 190 000 zł84 m² 14 166,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Super lokalizacja przy metro natolin mieszkanie 4- pokojowe 84m2 W idealnej lokalizacji na ursynowie znakomicie położone przy ulicy Małej Łąki na Natolinie rewelacyjna lokalizacja do metra Natolin 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zięby

Ursynów,Warszawa

2 700 zł39 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dostępne od 2024-11-01! *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Zięby 40 (ursynów) *nieruchomość o powierzchni 39 m2 znajduje się na drugim piętrze *składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

655 862 zł51 m² 12 757 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór kluczy po wpłacie 100% Zapraszam do obejrzenia apartamentu! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Batystowa

Ursynów,Warszawa

2 400 500 zł127 m² 18 931,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

W cichej okolicy, przy Lesie Kabackim, w apartamentowcu o podwyższonym standardzie znajdziesz mieszkania: - 2,3,4 i 5 - pokojowe z dużymi balkonami i tarasami. - lobby wejściowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Ursynów,Warszawa

942 669 zł48 m² 19 639 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 48 m prezentuje się jako nowa inwestycja na prestiżowym Ursynowie, stanowiąc idealną propozycję dla koneserów elegancji, komfortu i wyrafinowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kurantów

Ursynów,Warszawa

644 904 zł36 m² 17 999 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Warszawa Ursynów | ul. Kurantów 5 | Inwestycja: aura Ursynów | 35,83 m2 | 2 pokoje | parter | ogródek 82,91m2 | nowe wykończone pod klucz mieszkanie do zamieszkania od zaraz | południowo-wschodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

3 500 zł30 m² 116,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz apartament na 9 piętrze w nowoczesnym 10-piętrowym budynku w inwestycji parkur residence Mieszkanie o powierzchni 30m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stryjeńskich

Ursynów,Warszawa

715 000 zł40 m² 18 010,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Oferujemy na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 40m2 na Ursynowie, na granicy między Natolinem i Kabatami. Dodatkowo jest miejsce parkingowe i komórka lokatorska. Krótki opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

626 363 zł35 m² 17 999 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

13 000 zł181 m² 71,82 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Avenue Estate prezentuje piękne, dwupoziomowe mieszkanie na warszawskim Ursynowie. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się na Ursynowie, przy ul. Komisji Edukacji Narodowej. Usytuowane w doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Villardczyków

Ursynów,Warszawa

699 999 zł42 m² 16 666,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Nieruchomość : Mieszkanie 42 m2 zlokalizowane na parterze : * Salon * Sypialnia * Aneks kuchenny, * Łazienka, mieszkanie znajduje się na parterze, okna z ekspozycją na południowy zachód wychodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hirszfelda

Imielin,Warszawa

3 600 zł63 m² 57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia przestronnego mieszkania z trzema pokojami przy ul. Hirszfelda, warszawa, ursynów, imielin. Dostępność: od zaraz. Niski, kameralny budynek trzykondygnacyjny z 1981 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Polskie Drogi

Ursynów,Warszawa

1 320 000 zł69 m² 19 130,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji Ursynowa. Mieszkanie jest jasne, ciche i ustawne. Znajduje się na 6 piętrze. Z salonu jest wyjście na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

351 000 zł18 m² 18 973 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferuję do sprzedaży apartamenty w metrażach 18,5 - 20 m2 na Ursynowie z możliwością wykończenia na wysokim standardzie za ok. 3 100 zł netto za m2. Mieszkanie może być zaaranżowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puszczyka

Ursynów,Warszawa

2 700 zł42 m² 64,13 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wymagana umowa najmu okazjonalnego. Oferujemy Państwu do wynajmu ciche, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,10 m2 z loggią przy ul. Puszczyka. Budynek wybudowany w 1977 roku , czysty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Alternatywy

Ursynów,Warszawa

1 299 000 zł73 m² 17 865,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Witam serdecznie Państwa, mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Nietuzinkowe mieszkanie w zacisznej lokalizacji, a jednocześnie rewelacyjnie skomunikowane. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wagów

Ursynów,Warszawa

3 100 zł47 m² 65,96 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem - 2-pok. - pow. 47 m2 - idealne dla pary lub singla - Ursynów, metro natolin Oferujemy na wynajem dwupokojowe mieszkanie usytuowane na warszawskim Ursynowie, w budynku z 2008 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Iwanowa-Szajnowicza

Kabaty,Warszawa

9 999 zł94 m² 106,37 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Eng below Do wynajęcia stylowe / przestronne 4 pokojowe (3 sypialnie) mieszkanie / dostępne od stycznia/lutego 2024 rozkład I standard: mieszkanie składa się z: * otwartego, przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Ursynów,Warszawa

790 000 zł53 m² 14 878 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż piękne, dwupokojowe mieszkanie, z widną kuchnią, niedaleko ulicy Dunikowskiego na warszawskim Ursynowie. Mieszkanie słoneczne, z oknami na 3 strony świata i piękna panoramą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koncertowa

Ursynów,Warszawa

870 000 zł60 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na wysokim parterze w niskim budynku z lat 70-tych zlokalizowane na Ursynowie przy przy ul. Koncertowej. Doskonała lokalizacja, zaledwie 3 minuty pieszo do stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Kabaty,Warszawa

910 000 zł59 m² 15 356,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie na sprzedaż / Ursynów / Kabaty / ken 26 Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie lokalizowane na warszawskim Ursynowie, przy Alei Komisji Edukacji Narodowej 26. Mieszkanie dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Natolin,Warszawa

950 000 zł60 m² 15 814,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przytulne, 4-pokojowe mieszkanie na warszawskim Natolinie. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Stokłosy,Warszawa

1 400 000 zł78 m² 18 025 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 77,67 m , 2 piętro w 4-piętrowym bloku z 1999 roku -warszawa, ursynów. Przestronnego i komfortowego mieszkania na Ursynowie (stokłosy),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Polki

Ursynów,Warszawa

775 000 zł41 m² 18 683,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,48m2, usytuowane na parterze w 3 piętrowym budynku z 2018roku zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Polki. Osiedlu Poloneza (deweloper Arche). Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Meander

Ursynów,Warszawa

3 990 zł66 m² 60,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! mieszkanie 4-pokojowe, ursynów, natolin, do wynajęcia mieszkanie 66 m2, 4-pokojowe z tarasem i ogródkiem o powierzchni 87 m2, na warszawskim Ursynowie. Mieszkanie jest przytulne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Ursynów,Warszawa

3 400 zł47 m² 72,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie, na zamkniętym osiedlu, z klimatyzacją budynek: kameralny budynek z 2007 roku z windą i parkingkiem podziemnym, na zamkniętym, strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ursynów,Warszawa

1 450 000 zł156 m² 9 294,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt : Krótko: segment - Ursynów | Wykończony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Warszawa

Ursynów,Warszawa

1 758 095 zł101 m² 17 357 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 101,29 m w Kabatach, usytuowane na pierwszym piętrze, stanowi idealne miejsce dla par lub rodzin. Trzy przemyślane pokoje oferują różnorodność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płaskowickiej

Ursynów,Warszawa

3 400 zł50 m² 68,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry! Wynajmę dwupokojowe mieszkanie na Ursynowie (płaskowickiej) o pow. 49,8 m2 z widokiem na Las Kabacki. Mieszkanie mieści się w czteropiętrowym budynku z 2008 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

901 870 zł46 m² 19 521 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% prowizji i podatku pcc. Zakup bezpośrednio od dewelopera! W ofercie mam dla Państwa 2-pokojowe mieszkanie w okolicach Alei ken. Inwestycja ta jest wyjątkowa - do stacji Metro Kabaty idzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Raabego

Natolin,Warszawa

929 000 zł65 m² 14 292,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferujemy na sprzedaż zadbane, przytulne 3-pokojowe mieszkanie 64,5 m2 na Natolinie. Idealne miejsce dla rodziny z dziećmi, osób ceniących zielone otoczenie. Mieszkanie jest ciche, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lokajskiego

Natolin,Warszawa

750 000 zł60 m² 12 602,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,51 m znajdujące się na 3 piętrze 3 piętrowego budynku bez windy, stan wykończenia do remontu. Mieszkanie posiada potencjał inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamiany

Stokłosy,Warszawa

850 000 zł63 m² 13 449,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bardzo ustawne ciche 3 pokojowe mieszkanie na Ursynowie. Sąsiedztwo metra Stokłosy. Lokal słoneczny relacje wsch/zach. W sąsiedztwie tereny zielone, liczne sklepy, szkoły i przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

904 000 zł46 m² 19 652 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Ponadstandardowa wysokość lokali,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kabacki Dukt

Kabaty,Warszawa

3 200 zł46 m² 69,57 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną widną kuchnią na Kabackim Dukcie 5. Do metra Kabaty 3 min pieszo. Oferta kierowana do pary bez zwierząt. Najem Okazjonalny. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lanciego

Natolin,Warszawa

780 000 zł44 m² 17 528,10 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Przytulne mieszkanie o powierzchni 44,5 m2, na warszawskim Ursynowie (natolin). Zlokalizowane w bloku przy skrzyżowaniu ulic Płaskowickiej i Lanciego przy planowanym parku linearnym (nad.