dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Zwycięzców

4 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

4 000 zł65 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 65 m2, piętro 0/7. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Zwycięzców na Saskiej Kępie. W najbliższym sąsiedztwie bardzo dobrze rozwinięta sieć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

2 445 000 zł155 m² 15 774,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Bezpieczna oferta! Ta nieruchomość jest prezentowana w bezpieczny sposób. Podczas prezentacji agent jest zabezpieczony maseczką, posiada rękawiczki jednorazowe. Przygotuje umowę i przeprowadzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

3 000 zł52 m² 58,25 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie przy ul Zwycięzców w nowoczesnym budynku z doskonałym dojazdem do centrum miasta to idealna oferta dla Ciebie. Saska Kępa to dzielnica z charakterem, dużą ilością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe Mieszkanie w Prestiżowej i Bezpiecznej Lokalizacji, na Saskiej Kępie, w Apartamentowcu, przy ul. Zwycięzców. Zalety oferty: wyjątkowa lokalizacja: - mieszkanie w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

2 900 zł52 m² 55,77 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 na 1 piętrze ( z 5) budynku z 2008 r przy ul. Zwycięzców na Saskiej Kępie. Doskonała lokalizacja w sercu kultowej Saskiej Kępy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

2 800 zł51 m² 54,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

2 900 zł51 m² 56,86 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 51m2, piętro 1/5, 2008r. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Zwycięzców, praga Południe. Bardzo blisko przystanki autobusowe, tramwajowe oraz stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

764 000 zł55 m² 13 830,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Chcesz zamieszkać w sercu Saskiej Kępy? To jest oferta właśnie dla Ciebie! Oferujemy do sprzedaży bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2, usytuowane na 1 piętrze bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

320 000 zł20 m² 16 326,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka w bardzo atrakcyjnej lokalizacji o powierzchni 19,60 m2, składa się z pokoju, widnej kuchni , łazienki i przedpokoju. Dodatkowo duży balkon. Mieszkanie małe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

429 000 zł35 m² 12 257,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Kawalerka o pow niespełna 35 m kw na Saskiej Kępie przy ul Zwycięzców 40 plus miejsce parkingowe naziemne plus komórka lokatorska na parterze. Mieszkanie na czwartym piętrze z balokonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

670 000 zł51 m² 13 137,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Chcesz zamieszkać na urokliwej Saskiej Kępie? To jest mieszkanie wlaśnie dla Ciebie! Nie czekaj, zadzwoń. Oferujemy do sprzedaży bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

756 000 zł63 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Bardzo ładne, trzypokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie na Osiedlu Zwycięzców. W skład lokalu wchodzą: - salon z wyjściem na balkon połączony z widną kuchnią - 2 sypialnie - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

2 100 000 zł131 m² 16 078,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowy, dwupiętrowy apartament z antresolą do własnej aranżacji.Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja rozkład pomieszczeń bez wykończeń do indywidualnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

3 100 zł51 m² 60,78 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro 51 m2, saska Kępa, zwycięzców Do wynajęcia od zaraz funkcjonalny lokal 51m2, na 1 piętrze - na kancelarię lub biuro. Ul. Zwycięzców z widokiem na ulicę Plac Przymierza. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

235 000 zł22 m² 10 859,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie znajduje się w ofercie biura Tekton Property i zostało sprawdzone pod względem formalno-prawnym. Dbamy o bezpieczeństwo Twojej transakcji! opis nieruchomości Przed Państwem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

2 500 zł55 m² 45 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne duże mieszkanie w centrum uroczej Saskiej Kępy. Prestiżowa lokalizacja, dojazd do centrum zajmuje zaledwie 10 minut. Metro Stadion Narodowy. Mieszkanie jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

715 000 zł73 m² 9 794,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Ulica Zwycięzców, tuż przy Placu Przymierza. Do sprzedaży 4 pokojowy lokal z osobną kuchnią, łazienką i wc. Mieszkanie świeżo po malowaniu, czyste i jasne. Mieszkanie bez umeblowania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

739 500 zł51 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przytulne, widne i ciche mieszkanie w sercu zielonej i prestiżowej Saskiej Kępy. Idealne dla singla lub pary ceniącej dobrą komunikację z centrum Warszawy (liczne autobusy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

742 500 zł55 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Piękne wyremontowane mieszkanie na Saskiej Kępie. Pokoje puste bez mebli. Umeblowana kuchnia, łazienka i przedpokój (szafa w zabudowie). W skład mieszkania wchodzi: - kuchnia całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

2 850 zł54 m² 52,58 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie dwupokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie, przy ul. Zwycięzców Budynek o podwyższonym standardzie, monitorowany z ochroną, oddany do użytku w 2010roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

690 000 zł55 m² 12 572,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe w prestiżowej lokalizacji.Główne atuty nieruchomości: w pełni wykończony lokal doskonała komunikacja z centrum dobra ekspozycja na strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

2 850 zł54 m² 52,58 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

4 050 400 zł176 m² 23 013,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Wyjątkowa lokalizacja na Saskiej Kępie. Odległość od centrum Warszawy: około 2,5 km. Klimatyczne knajpki przy ul. Francuskiej, prawobrzeżne tereny spacerowe i plaże, przepiękny Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

1 119 360 zł70 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Jeśli szukasz ciekawego mieszkania na Saskiej Kępie, chcesz mieszkać w nowej inwestycji i wykończyć mieszkanie według własnego uznania - mamy coś dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

836 000 zł52 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Jeśli szukasz wyjątkowego mieszkania na Saskiej Kępie, chcesz mieszkać w nowej inwestycji i wykończyć mieszkanie według własnego uznania - mamy coś dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

3 000 zł73 m² 41,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Ulica Zwycięzców, tuż przy Placu Przymierza. Do wynajęcia na mieszkanie lub biuro 4 pokojowy lokal z osobną kuchnią, łazienką i wc. Mieszkanie świeżo po odnowieniu, czyste i jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie 2 pokoje oddzielne o powierzchni 50 m2 na osiedlu strzeżonym z miejscem postojowym oraz piwnicą do dyspozycji Najemcy. Lokum z pięknym widokiem na Wisłę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

2 400 zł38 m² 63 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyremontowane, nowoczesne, przytulne dwa pokoje, salon z aneksem kuchennym i sypialnia, umeblowane, wyposażone w niezbędne sprzęty agd (zmywarka, pralka, mikrofalówka, piekarnik, expres.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

3 000 zł52 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia rozkładowe dwu-pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie, ul.Zwycięzców. Budynek o podwyższonym standardzie, monitorowany z ochroną, oddany do użytku w 2010 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

3 200 zł51 m² 62,75 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie usytuowane na cichym, spokojnym i zielonym osiedlu. Zlokalizowane na Saskiej Kępie, na ósmym, ostatnim piętrze 9-letniego budynku. Blok jest najwyższy w okolicy, co zapewnia piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

3 000 zł54 m² 55,35 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Eleganckie dwupokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie, przy ul. Zwycięzców Budynek o podwyższonym standardzie, monitorowany z ochroną, oddany do użytku w 2010roku. Mieszkanie ciche, ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

2 600 zł43 m² 60,47 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 43m2, piętro 1/10, z 1963 roku. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Zwycięzców, saska Kępa (praga-Południe). Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

5 400 zł90 m² 60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Rozkład: mieszkanie o powierzchni 90m2 składa się z sypialni, salonu połączonego z widną kuchnią i balkonem, dwóch pokoi dziennych i dwóch łazienek. Standard: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

3 200 zł51 m² 62,75 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 51-metrowe mieszkanie z ustawnym balkonem, zlokalizowane na Saskiej Kępie, na ósmym, ostatnim piętrze 9-letniego budynku. Blok jest najwyższy w okolicy, co zapewnia piękny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

3 400 zł55 m² 61,82 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

English version below Do wynajęcia w pełni wyposażone i umeblowane komfortowe mieszkanie 55 m2 na pięknej Saskiej Kępie. Salon z dużą wnęką kuchenną, sypialnia, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

3 100 zł51 m² 60,78 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie w genialnej lokalizacji na Saskiej Kępie. Słoneczne, przestronne i wygodne na ulicy Zwycięzców. Lokal jest utrzymany w jasnych barwach. Przestronny i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

1 900 zł36 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie blisko Francuskiej.Mieszkanie jest świeżo odmalowane,jeden większy pokój i jeden mniejszy bo około 9m2 tylko że z niego jest wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwycięzców

Warszawa,mazowieckie

2 950 zł55 m² 53,64 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis nieruchomości Przed Państwem pięknie mieszkanie na warszawskiej Saskiej Kępie, położone na rogu ulic Zwycięzców i Francuskiej. Lokal znajduje się na 3. piętrze w zadbanym 5-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięzców

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis nieruchomości Przed Państwem piękne mieszkanie na warszawskiej Saskiej Kępie leżące przy ulicy Zwycięzców. Lokal znajduje się na 3. piętrze w 3-piętrowej kamienicy wybudowanej w 1936.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

435 000 zł48 m² 9 034,27 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dwupokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie o powierzchni 48,15m na 5/10 pietrze w bloku z 1965 r. Mieszkanie składa się z 2 pokoi 19 i 12m, widnej kuchni 7,7m, łazienki 3,3m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

959 000 zł85 m² 11 282,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Piękne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 85m2 Z balkonem (2,6 m2) w samym sercu Saskiej Kępy przy Francuskiej, w apartamentowcu z ochroną. 2 piętro, budynek z windą.