dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Zwycięzców

4 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

764 500 zł55 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** Hampton Home ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży komfortowe i ciche mieszkanie dwupokojowe w samym sercu zielonej Saskiej Kępy! Mieszkanie zlokalizowane jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

2 280 000 zł176 m² 12 954,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2004

Wyjątkowy Apartament dla wymagających Klientów w prestiżowej lokalizacji! Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięzców

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł46 m² 11 956,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie dwupokojowe z balkonem na ósmym piętrze w bloku dziesięcio piętrowym na terenie zamkniętym ochrona

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

2 890 000 zł208 m² 13 913,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2018

If you need any information in English, please contact us. Proponuję Państwu pięknie usytuowany, rewelacyjnie zaprojektowany, dwupoziomowy penthouse (208mkw) w nowej, luksusowej inwestycji na Saskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

875 000 zł51 m² 17 156,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przytulne mieszkanie o powierzchni 51m2, usytuowane na ostatnim 8 piętrze w nowym budynku z 2008roku, zlokalizowane w cichej i zielonej części Warszawy Saskiej Kępie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

790 000 zł74 m² 10 676 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 73,4 m2. Lokal składa się z: - salonu z dużym balkonem - 3 sypialni - oddzielnej, jasnej kuchni - dużego przedpokoju - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

875 000 zł51 m² 17 156,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż piękne, 2 pokojowe mieszkanie na ostatnim - ósmym piętrze (2 windy), z dużym balkonem oraz miejscem w garażu podziemnym, na zamkniętym osiedlu chronionym, na ulicy Zwycięzców,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

875 000 zł51 m² 17 156,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Kupujący bez prowizji Przytulne mieszkanie, zlokalizowane w cichej i zielonej części Warszawy Saskiej Kępie. Mieszkanie jest widne, ciche, z pięknym widokiem. Okolica jest spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

540 000 zł42 m² 13 012 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Wyjątkowe mieszkanie dwupokojowe na Saskiej Kępie z widokiem na lewobrzeżną stronę Warszawy. Mieszkanie utrzymane w ekologicznej naturalnej nucie, niezwykle ciepłe i romantyczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

499 000 zł42 m² 11 881 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Biuro Nieruchomości Residents ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie własnościowe na sprzedaż o powierzchni 42 mkw usytuowane na wysokim parterze w niskiej 4 piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

875 000 zł56 m² 15 737,40 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie dwupokojowe na Saskiej Kępie. Mieszkanie jest widne, ciche, z pięknym widokiem. Okolica jest spokojna, a jednocześnie doskonale skomunikowana z centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

807 000 zł73 m² 10 994,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Duże mieszkanie na Saskiej Kępie z loggią na 3 piętrze. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum prestiżowy adres Nieruchomość złożona z: kuchnia otwarta z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

490 000 zł40 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2