dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Włodarzewska

31 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

31 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

2 500 zł72 m² 34,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Super cena!- 2500pln, ul. Włodarzewska-ochota, wyjątkowa lokalizacja przy parku szczęśliwickim, blisko do centrum, apartament po remoncie!-stan idealny!, bez dodatkowych opłat,miejsce garazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładny apartament na Ochocie, w pełni umeblowany (meble i szafy wnękowe w jasnych tonacjach) i komfortowo wyposażony (pralka, lodówka, zmywarka, piekarnik, płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

3 500 zł103 m² 33,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie ma całkowicie wyposażoną kuchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie przy ul. Wlodarzewskiej, w okolicy Parku Szczesliwickiego (200m), na parterze z ogrodkiem, 50m2 +50m2 ogrodka. Łazienka z wanną; przestrzenna i widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o wysokim standardzie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

2 800 zł72 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Cena zawiera czynsz. Apartament z miejscem parkingowym w budynku, 3 pokoje , spiżarnia, wc ,łazienka - wysoki standard, przy Parku Szczęśliwickim na zamkniętym chronionym osiedlu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

900 zł70 m² 12,86 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jesteśmy młodymi ludźmi szukamy osoby do trzeciego pokoju w mieszkaniu. Pokój ma 12,5 m j jest umeblowany - nowa nieużywana wersalka, szafa, biurko, itp. jest cichy, widny z dużym oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włodarzewska

Warszawa,mazowieckie

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe, przytulne, umeblowane mieszkanie przy Włodarzewskiej. Odnowione. Umeblowane, add, tv, inertnet. Miejsce garażowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

590 000 zł57 m² 10 350,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Sprzedam mieszkanie bezpośrednio-Włodarzewska59 Warszawa-spółdzielcze własnościowe z możliwością założenia Księgi Wieczystej: 57m2, 2 pokoje (20/13m2), kuchnia (9m2) umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

680 000 zł65 m² 10 461,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Położone w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego. Mieszkanie na I piętrze, w skład którego wchodzą: i pokój - 18,88 m2 połączony z kuchnią - 8,9 m2, II pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

2 500 zł72 m² 34,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Super cena!-2500pln bez dodatkowych opłat! luksusowy apartament po remoncie z garażem podziemnym w bryle budynku, umeblowany- stan idealny na zamknietym strzeżonym osiedlu przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

2 800 zł65 m² 43,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakacyjne mieszkanie - (3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, loggia, garaż) o pow. 65 mkw, umeblowane i wyposażone (pralka, lodówko-zamrażrka, zmywarka, odbiorniki tv) zlokalizowane na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

2 900 zł66 m² 43,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: os. strzeżone; balkon: jest; stan lokalu: bardzo dobry; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane częściowo; liczba pięter: 4; winda: jest;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

2 200 zł56 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: balkon: jest; meble: umeblowane; liczba pięter: 3; piętro: 3; garaż: brak; umeblowane dwupokojowe mieszkanie na strzeżonym osiedlu 200 m od Parku Szczęśliwickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

2 700 zł66 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: os. zamknięte; balkon: jest; media: domofon, internet, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 3; piętro: 3; garaż: miejsce parkingowe; mieszkanie 66m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: os. strzeżone; balkon: jest; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 6; winda: jest; piętro: 1; garaż: garaż podziemny;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

629 000 zł83 m² 7 578,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestrzenny, nowoczesny, apartament o powierzchni 82,5 m2 znajdujący się w kilkuletnim bloku z cegły. W mieszkaniu: duży salon otwarty na kuchnię z barkiem, dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

3 000 zł72 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 3-pokojowy umeblowany , wysoki standard wykończenia, osiedle zamknięte, przy Parku Szczęśliwickim , blisko głównych alterii komunikacyjnych

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

900 000 zł68 m² 13 235,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Trzypokojowe Mieszkanie z aneksem Kuchennym, garażem oraz 20m zagospodarowanym tarasem. Mieszkanie posiada zainstalowany telefon, internet i tv Kablową w sieci Aster. Osiedle położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

3 500 zł78 m² 44,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: ochrona; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 4; winda: jest; piętro: 2; garaż: garaż podziemny; mieszkanie odnowione 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

3 000 zł67 m² 44,78 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: ochrona; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane częściowo; liczba pięter: 3; piętro: 3; mieszkanie do odświeżenia, 3 pokoje, 67m2, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

3 000 zł66 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: ochrona; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane częściowo; liczba pięter: 8; winda: jest; piętro: 6; garaż: garaż podziemny; umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

2 800 zł73 m² 38,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: ochrona; balkon: jest; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane częściowo; liczba pięter: 3; piętro: 2; garaż: parking; 3 pokoje w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

3 500 zł68 m² 51,47 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: ochrona; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane częściowo; liczba pięter: 8; piętro: 0; nowe, parter z logga (16 m) i ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 4; winda: jest; piętro: 2; apartament - studio 47m2 na przeciwko wejścia do Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: brak umeblowania; liczba pięter: 8; winda: jest; piętro: 3; mieszkanie na III piętrze. Osiedle nowe (2008 r.),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: ochrona; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 3; winda: jest; piętro: 3; garaż: miejsce parkingowe; zadbane, dwupokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: ochrona; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 3; piętro: 2; garaż: garaż podziemny; mieszkanie jest słoneczne, czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

2 200 zł56 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dodatkowe: meble: umeblowane częściowo; liczba pięter: 10; winda: jest; piętro: 2; * Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.