dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Targowa

29 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

29 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

275 000 zł35 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

- metraż 35 m2 ; pokój dzienny z aneksem kuchennym i przedpokojem - 23,8 m2, sypialnia - 7,7 m2; łazienka - 3,5 m2 - okna wychodzą na północny zachód, na ślepą uliczkę Kameralną (która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

560 000 zł140 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam mieszkanie 2 poziomowe- 140 m. Parter ( 75 m) 3 pokoje, kuchnia, łazienka. Lokal użytkowy - poziom -1 ( 65 m) 4 pomieszczenia, łazienka. Mieszkanie posiada dwa odzielnie wejścia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

281 000 zł35 m² 8 028,57 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

189 000 zł23 m² 8 217,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie, mam do zaoferowania mieszkanie w przedwojennej kamienicy o powierzchni 24m2 mieszczące się przy ul. Targowej w Warszawie. Dużym atutem mieszkania jest wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Stara Praga,Warszawa

320 000 zł35 m² 9 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

2 pokojowe mieszkanie na Starej Pradze w zabytkowej kamienicy przy ch Wileńska Dwa oddzielne pokoje, kuchnia otwarta na przedpokój,duża łazienka, spiżarka obok kuchni. Stan dobry; w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

190 000 zł24 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

700 zł15 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Wynajmiemy samodzielny, nieprzechodni pokój na Nowej Pradze (ul. Targowa), tuż przy przystanku Dworzec Wileński. Pokój z balkonem. Pokój ok. 15 m2. Dwie minuty piechotą do Centrum Handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

200 000 zł24 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1927

Kawalerka w zabydkowej kamienicy na Targowej. Posiada duży pokój, widną kuchnie, piwnicę. Mieszkanie jest bardzo wysokie, dlatego można zrobić antresolę. W budynku jest winda, a w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

1 900 zł54 m² 35,19 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bardzo ciekawe mieszkanie dwupokojowe, jeden jest przechodni. W nim dwie antresole, dwa balkony, klimatyzacja, widna kuchnia. Mieszkanie jest wyremontowane i ma niepowtarzalny klimat. Wspaniale dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

190 000 zł24 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie, mam do zaoferowania mieszkanie w przedwojennej kamienicy o powierzchni 24m2 mieszczące się przy ul. Torgowej w Warszawie. Dużym atutem mieszkania jest wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

270 000 zł32 m² 8 437,50 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Bardzo ładna kawalerka do lekkiego odświeżenia z loggią ok 5m2. W przedpokoju szafa wnękowa. Po wymianie instalacji wodno-kanalizacyjnej, grzejników, okien. Odnowiona klatka schodowa. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Targowa

Stara Praga,Warszawa

250 000 zł33 m² 7 575,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1908

Mieszkanie na Starej Pradze - w unikatowej kamienicy z początku xxw. Kamienica pod opieką konserwatora zabytków! ciche, jasne i widne mieszkanie - duży pokój z balkonem, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

1 600 zł47 m² 34,04 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wygodne, bardzo widne i funkcjonalne mieszkanie w zadbanej przedwojennej kamienicy, w centrum Starej Pragi przy ulicy Targowej. Dwupokojowe, ciche mieszkanie po całkowitym remoncie. Pokoje 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

1 650 zł47 m² 35,11 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-