dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Targowa

29 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

29 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

1 800 zł52 m² 34,48 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w bardzo dobrym stanie o powierzchni całkowitej 52 m2, znajdujące się na 5/6 p. w budynku z windą. Składa się z dwóch pokoi oraz z pokoiku do pracy, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

225 000 zł32 m² 7 031,25 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Budynek w atrakcyjnej lokalizacji Pragi Płn. usytuowany na poziomie ul. Ząbkowskiej, ogrodzony i zamknięty. Budynek po wymianie instalacji wodno-kanalizacyjnej i gazowej w 2008 roku, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

3 000 zł65 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, zastostosowano naturalne materiały - kamień w łazience i kuchni, szklane drzwi w ramach z nierdzewnej stali, dębowa pobielana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

2 000 zł93 m² 21,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w kamienicy z 1913r, - wysokie - 3,4m, przestronne, ciche, w doskonałym punkcie komunikacyjnym. Jednostronne - możliwością dowolnej aranżacji - w chwili obecnej 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł80 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 pokojowe o pow.80m2 w skład wchodzi salon 25m2,2 pokoje po 17m2,jadalnia połączona z kuchnią ,łazienka,balkon.Mieszkanie umeblowane i wyposażone w sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

1 600 zł46 m² 35,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w doskonalej lokalizacji - po generalnym remoncie, umeblowane i wyposazone - pralka, zmywarka, lodowka. Duzy pokoj polaczony z kuchnia z oknem, w sypialni szafa lozko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł65 m² 10 615,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w doskonalej lokalizacji, przepięknie zaprojektowane przez architekta, dla wyjątkowego wymagającego klienta, kontakt Anna Szcześniak, licencja 2969

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

2 000 zł57 m² 35,09 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 57m2 3-pokojowe(pokoje osobne)z balkonem.Mieszanie mieści się na 6-piętrze w 6-piętrowym bloku Mieszkanie po remoncie,umeblowane,kuchnia wyposażona w lodówkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

2 500 zł93 m² 26,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

3 000 zł67 m² 44,78 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis: luksusowy apartament o powierzchni 67m2 w centrum Starej Pragi za 3000 zł od zaraz!. Mieszkanie w pieknej przedwojennej kamienicy, klatka schodowa z bialymi marmurowymi schodami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Stara Praga,Warszawa

1 300 zł48 m² 27,08 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Super lokalizacja. Stara Praga. Mieszkanie dwupokojowe. Kuchnia widna. Umeblowane.kontakt Elżbieta, osoba odpowiedzialna zawodowo licencja 2969 Kaucja: 1 300,00 zł

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie słoneczne, ciepłe, podstawowe umeblowanie, kuchnia zabudowana, agd, garderoba, parkiet

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

1 800 zł53 m² 33,96 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na ulicy Targowej 39a - Praga Północ. Mieszkanie mieści się na 5 piętrze 6-piętrowej kamienicy. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje plus garderoba(można użyć jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Stara Praga,Warszawa

1 500 zł48 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Super lokalizacja. Stara Praga. Mieszkanie dwupokojowe. Kuchnia widna. Umeblowane.kontakt Elżbieta, osoba odpowiedzialna zawodowo licencja 2969 Kaucja: 1 500,00 zł

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

650 000 zł97 m² 6 701,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio.Mieszkanie dwustronne w zabytkowej kamienicy,możliwość adaptacji strychu na II poziom,spiżarnia,szafy,tuz obok budowanej linii metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Targowa

Stara Praga,Warszawa

665 000 zł77 m² 8 636,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1924

Duże mieszkanie w klimatycznej kamienicy z 1924 roku zaprojektowanej przez Henryka Gaya. Piękna kamienica tuż obok budowanej stacji metra objęta opieką konserwatora zabytków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

240 000 zł34 m² 7 121,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie 33,7 m2 (240000) praga północ/ targowa Bezpośrednio! Nowa atrakcyjna cena Świetna lokalizacja. Dojście do stacji metra Warszawa Wileńska około 4 min (planowany termin ukończenia koniec 2012.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

2 000 zł65 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na poziomie -1 ( 2 pokoje,garderoba,kuchnia, łazienka). Lokal umeblowany, wyposażony w sprzęty agd. Dogodna lokalizacja w okolicy ch Wileńska. Cena: 2000 zł + opłata za światło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie na Pradze w kamienicy z lat międzywojennych. Na podłodze w pokojach i przedpokoju ładny parkiet. Z dużego pokoju wyjście na balkon z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

1 650 zł47 m² 35,11 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wygodne, bardzo widne i funkcjonalne mieszkanie w przedwojennej kamienicy, w centrum Starej Pragi przy ulicy Targowej. Dwupokojowe, ciche mieszkanie po całkowitym remoncie. Pokoje 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Targowa

Stara Praga,Warszawa

550 000 zł93 m² 5 913,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1913

Sprzedam mieszkanie w kamienicy z 1913r, - wysokie 3,4m, przestronne, ciche, w doskonalym punkcie komunikacyjnym wkrótce metro z jednej strony Stadion, z drugiej Dworzec Wileński.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem krótkoterminowy. Idealne na euro! ponieważ usytuowane jest tuż przy Stadionie Narodowym! czynsz 500 zł za 1 dobę. DO wynajęcia 2 pokoje, o powierzchniach 16m2 i 9m2 (w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

270 000 zł34 m² 7 941,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie 34 m2 (270000) Sprzedam bezpośrednio atrakcyjne mieszkanie w kamienicy z 1956 r. w dzielnicy Praga Północ (ul. Targowa). Zlokalizowane jest w podwórzu, dzięki czemu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Targowa

Stara Praga,Warszawa

550 000 zł93 m² 5 913,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1913

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

1 700 zł47 m² 36,17 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Targowa

Stara Praga,Warszawa

175 000 zł21 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1897

Sprzedam szybko bez pośredników całkowicie odremontowaną kawalerkę tuż przy budowanej właśnie stacji metra dw. wileński. Całe umeblowanie może zostać. Kamienica, parter. Wysoka, z antresolą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ciche mieszkanie od podwórka. Świeżo po remoncie! Pok.25m z wydzielonym aneksem sypialnym, kuchnia widna, łazienka z natryskiem, umeblowane+AGD, balkon duży. Mieszkanie idealne dla pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

1 750 zł60 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy przedwojennej. Kuchnia widna, osobna, umeblowana i wyposażona. Pokoje umeblowane, na podłogach parkiet, balkon. Łazienka razem z wc. Mieszkanie odnowione 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

3 000 zł65 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Stara Praga,Warszawa

300 000 zł35 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

2 pokojowe mieszkanie na Starej Pradze w zabytkowej kamienicy przy ch Wileńska Dwa oddzielne pokoje, kuchnia otwarta na przedpokój,duża łazienka, spiżarka obok kuchni. Stan dobry; w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

3 000 zł75 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie (75 m2) po remoncie, przy ul. Targowej na przeciwko Dworca Wileńskiego! 4-metrowej wysokosci piekne przedwojenne mieszkanie w zabytkowej kamienicy z 1900 roku, 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Stara Praga,Warszawa

346 000 zł40 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji( przy skrzyżowaniu Solidarności i Targowej ). Lokal został przerobiony z jednopokojowego na dwa niezależne pokoje. Duża ustawna kuchnia oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Targowa

Stara Praga,Warszawa

291 000 zł32 m² 8 981,48 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie po remoncie 5 lat temu. Kuchnia z oknem, zabudowana, otwarta na pokój. Okna pcv. Duża, na długość całego mieszkania loggia (1,5x6m). Wszystkie instalacje po wymianie, nowe kaloryfery. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

450 000 zł73 m² 6 164,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam duże mieszkanie, świeżo po remontach, ładne i zadbane na Pradze Północ, ul. Targowa. -świetna komunikacja, autobusy, pociągi, tramwaje a niedługo metro (1 minuta na piechote do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

700 000 zł97 m² 7 216,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Mieszkanie dwustronne,możliwość adaptacji strychu na drugi poziom

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

1 750 zł60 m² 29,17 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

259 000 zł35 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

- metraż 35 m2 ; pokój dzienny z aneksem kuchennym i przedpokojem - 23,8 m2, sypialnia - 7,7 m2; łazienka - 3,5 m2 - okna wychodzą na północny zachód, na ślepą uliczkę Kameralną (która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł60 m² 7 166,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy przedwojennej. Kuchnia widna, osobna, umeblowana i wyposażona. W pokojach na podłogach parkiet, balkon. Łazienka razem z wc. Mieszkanie odświeżone 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

320 000 zł48 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Słoneczne dwupokojowe mieszkanie (11 i 18 m kw.) rozkładowe, przestronne. Kuchnia widna (7 m kw.). Łazienka (4 m kw.). Na podłogach panele (duży pokój i przedpokój) wykładzina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

330 000 zł46 m² 7 173,91 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie rozkładowe, ładnie wykończone 2 pokoje z oddzielną widną kuchnią. Z dużego pokoju wyjście na loggię. Okna pcv. Nowe glazury i terakoty. Nowe podłogi w pokojach. Klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

186 000 zł22 m² 8 454,55 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Mała, zadbana kawalerka w standardzie podstawoym. Okna pcv z widokiem na cichutkie podwórko. Budynek w drugiej linii zabudowy. Dogodny punkt komunikacyjny. Numer licencji pośrednika.