dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Redutowa

19 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

19 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Redutowa

Warszawa,mazowieckie

1 490 zł27 m² 55,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Śliczne, klimatyczne mieszkanko położone w wyśmienitym miejscu na Woli. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się trzy duże parki, basen, hala sportowa i tereny rekreacyjne. Dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Redutowa

Wola,Warszawa

220 000 zł25 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 25 m .6 piętro Warszawa, Wola, ul. Redutowa Posiadamy aktualną ofertę ponad 1000 mieszkań z warszawskiego rynku deweloperskiego. Bezpłatnie sprawdzimy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Redutowa

Wola,Warszawa

265 000 zł37 m² 7 181,57 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokojowe mieszkanie na Warszawskiej Woli na 8 piętrze z 10 w budynku z lat 70'. Mieszkanie po kapitalnym remoncie! W okolicy 2 parki Szymańskiego oraz Sowińskiego zapewniające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Redutowa

Wola,Warszawa

330 000 zł38 m² 8 684,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe 38 m2 po remoncie, na Woli przy ul Redutowa na 1 piętrze w 4 piętrze, balkon 1,5 m, budynek po wymianie instalacji i elewacji, klatka schodowa w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Redutowa

Wola,Warszawa

370 000 zł62 m² 5 967,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania mieszkanie na Woli w bloku lata 60-te z widna kuchnia, duża bezpieczna piwnica. Pokoje 17; 16,5; 11 i 7,5 m2, po obu stronach - Płd-Wsch. i Pn-Zach, balkon i loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Redutowa

Warszawa,mazowieckie

370 000 zł62 m² 5 967,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Okazja cenowa! czteropokojowe mieszkanie na woli za 5900/m2! Mieszkanie o ciekawym rozkładzie w atrakcyjnej części Woli, na I piętrze niskiego, dobrze utrzymanego bloku z lat 60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Redutowa

Wola,Warszawa

370 000 zł62 m² 5 938,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,31 m2 usytuowane na 2 piętrze 3-piętrowego budynku z lat 60-tych. w skład mieszkania wchodzą; pokój o powierzchni 17 m2 Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Redutowa

Wola,Warszawa

370 000 zł62 m² 5 938,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Czteropokojowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią wymagające zdecydowanego odświeżenia. Zostały wymienione wszystkie instalacje. Nowe okna. Nowe kaloryfery. Parkiet do cyklinowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Redutowa

Wola,Warszawa

173 000 zł25 m² 7 004,05 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie położone w cichej okolicy. Blisko Parki Moczydło, sowińskiego, ścieżki rowerowe. Blisko szkoły, sklepy, basen, przystanki autobusowe, C.H Wola Park (2 przystanki). Balkon. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Redutowa

Wola,Warszawa

165 000 zł25 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wola, M-2, 25m2, p.9/10, Redutowa, pokój 18 m (okno na zachód, podwórko), przedpokój z aneksem kuchennym 4, widna łazienka 3, jest balkon, mieszkanie narożne, do remontu, na podłodze mozaika,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Redutowa

Wola,Warszawa

160 000 zł25 m² 6 477,73 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Jednopokojowe mieszkanie na Woli.9 piętro w budynku 10 piętrowym.Mieszkanie wymaga remontu.Rury i grzejniki wymienione.Mieszkanie dobrze skomunikowane( liczne przystanki autobusowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Redutowa

Wola,Warszawa

160 000 zł25 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka 25m. z balkonem1-pokojowe. 9/10p. Budynek po remoncie, ocieplony. Pokój widny z balkonem małym 1m., na podłodze parkiet. Kuchnia w przedpokoju aneks. Łazienka widna z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Redutowa

Wola,Warszawa

1 500 zł28 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajme mieszknie przy ul.REDUTOWEJ - WOLA. Mieszkanie W cichej, spokojnej oklicy, w pobliżu hala sportowa (10M), przystanek mzk,tramwaj, centrum handlowe "wola park" do metra 15 min pow.28M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Redutowa

Ulrychów,Warszawa

229 000 zł25 m² 9 160 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Bardzo ładne, jasne mieszkanie na 10 piętrze w bloku mieszkalnym na Woli (ulrychów). Jeden pokój połączony z aneksem kuchennym, mały balkon, okna wychodzące na południowy zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Redutowa

Wola,Warszawa

270 000 zł37 m² 7 297,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie umeblowane, do zamieszkania od zaraz. Kuchnia widna. 2 odrębne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Redutowa

Wola,Warszawa

280 000 zł37 m² 7 567,57 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ładne, widne, ciepłe, z osobną kuchnią i łazienką - 37 m2 na 1 piętrze w 10 piętrowym bloku przy ul. Redutowej. Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe. Kuchnia i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Redutowa

Wola,Warszawa

1 600 zł37 m² 43,24 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie bezpośrednie! Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, umeblowane. Łatwy i szybki dojazd do centrum. W odległości kilkuset metrów pełna infrastruktura: sklepy, bankomaty,.