dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Pustola

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

860 000 zł54 m² 15 925,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie 3 pokojowe po generalnym remoncie w bardzo dobrej lokalizacji - Wola, okolice metra Księcia Janusza. Budynek z 1964 roku, po termomodernizacji. Na powierzchnię mieszkania składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

639 000 zł37 m² 17 131,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Przedstawiam Państwu dwustronne, rozkładowe mieszkanie położone przy ul. Pustola 22 - w spokojnej części warszawskiej Woli, w sąsiedztwie zieleni i pełnej miejskiej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

860 000 zł54 m² 15 925,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

764 000 zł49 m² 15 704 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z 1963 roku zlokalizowane na Woli przy ul. Pustola Okolica cicha i spokojna, wokół dużo zieleni. W bloku odnowiona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

865 000 zł49 m² 17 780,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na ostatnim 3-cim piętrze w budynku z 1963roku zlokalizowane na Woli przy ul. Pustola. Mieszkanie składa się z: - 3 pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

631 000 zł37 m² 17 054,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku z 1965 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Pustola. Budynek w zacisznej okolicy, otoczony zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

855 000 zł54 m² 15 833,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Mam przyjemność zaprezentować Państwu jasne, klimatyczne, trzypokojowe mieszkanie położone w korzystnej lokalizacji na warszawskiej Woli przy ul. Pustola 22. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

569 900 zł37 m² 15 278,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 2-pokojowego mieszkania położonego w jednej z najbardziej zielonych i dobrze skomunikowanych części warszawskiej Woli,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Moczydło,Warszawa

3 600 zł41 m² 88,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz wygodnego mieszkania w świetnej lokalizacji? Mamy coś dla Ciebie! Na wynajem jasne, przytulne mieszkanie przy ul. Pustola na Woli - w zielonej okolicy, tuż obok parków Sowińskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Pustola

Wola,Warszawa

515 000 zł24 m² 21 914,90 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Oferujemy w pełni umeblowaną i wyposażoną kawalerkę na 2-gim piętrze 9-cio piętrowego bloku. Mieszkanko z dodatkową przestrzenią w postaci balkonu , pięknie zaprojektowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Pustola

Wola,Warszawa

499 000 zł24 m² 21 234 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Gotowe do zamieszkania - wysoki standard i świetna lokalizacja! Szukasz mieszkania gotowego na już, bez konieczności remontu i dodatkowych kosztów? Ta przestronna kawalerka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pustola

Ulrychów,Warszawa

3 200 zł48 m² 65,98 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Warszawa, wola, ulrychów - trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia. Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w niskim, trzypiętrowym bloku przy ulicy Pustola 32a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

764 000 zł49 m² 15 704 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pustola

Ulrychów,Warszawa

619 000 zł37 m² 16 595,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie na sprzedaż | Warszawa, wola, ulrychów | 37,30 m Na sprzedaż dwupokojowe, dwustronne mieszkanie położone na Ulrychowie, (warszawa-Wola), przy ulicy Pustola. Położone jest w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustola

Ulrychów,Warszawa

719 000 zł54 m² 13 334,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Zamieszkaj od zaraz w miejscu, gdzie komfort spotyka świetną lokalizację. Oto przestrzeń stworzona dla tych, którzy szukają mieszkania gotowego do własnej aranżacji i wygodnego życia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

535 000 zł38 m² 14 079 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Przytulne czyste i zadbane mieszkanie w samym sercu zielonej Woli przy ulicy Pustola. Świetny punkt komunikacyjny: - autobus 150m, - tramwaj 750m, - metro Księcia Janusza 800m, - centrum handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

540 000 zł38 m² 14 225,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze o w 3-piętrowym bloku z lat 60-tych zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Pustola. Zielona i spokojna okolica. Wokół niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

631 000 zł37 m² 17 054,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

850 000 zł54 m² 15 740,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

[Mam już pośrednika - pośredników bardzo proszę o uszanowanie prośby o niedzwonienie] wola (ulrychów) 54 m 3 pokoje wysoki parter Sprzedam bezpośrednio świeżo wyremontowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

540 000 zł38 m² 14 225,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

764 000 zł49 m² 15 704 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

585 000 zł38 m² 15 394,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie dwupokojowe z balkonem oraz widną kuchnią o łącznej powierzchni według księgi wieczystej o 41,5m , ulokowane na pierwszym piętrze w niskim czteropiętrowym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wola,Warszawa

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym zadbanym budynku z lat 70 - tych, na warszawskiej Woli,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pustola

Wola,Warszawa

509 000 zł24 m² 21 659,60 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Kawalerka po generalnym remoncie | wola | metro | Kawalerka po generalnym remoncie Balkon Wola Metro Projekt architekta Gotowa do zamieszkania Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 23,5 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

864 900 zł49 m² 17 778 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie z potencjałem zlokalizowane na Woli przy ul. Pustola 34a. Lokal bardzo cichy, jasny i dwustronny. Nadaje się do bezpośredniego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

652 000 zł38 m² 17 340,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Przytulne i jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37.60 m2 usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku z lat 60-tych zlokalizowane na warszawskiej Woli. Na powierzchnię mieszkania sklada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Pustola

Wola,Warszawa

445 000 zł27 m² 16 604,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 27 m zlokalizowane przy ul. Pustola 14, na warszawskiej Woli. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze, w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

631 000 zł37 m² 17 054,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

865 000 zł49 m² 17 780,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,65m2, usytuowane na ostatnim 3-cim piętrze w budynku z 1963roku zlokalizowane na Woli przy ul. Pustola. Mieszkanie o powierzchni składa się z: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

865 000 zł49 m² 17 780,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

764 000 zł49 m² 15 704 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

809 000 zł54 m² 14 981,50 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na ostatnim 9 piętrze w bloku z lat 60-tych zlokalizowane na warszawskiej Woli w okolicach ulicy Redutowej. Z okien piękna panorama miasta. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

652 000 zł38 m² 17 340,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pustola

Wola,Warszawa

3 000 zł39 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie na Woli o powierzchni 39 m2, znajdujące się na 3 piętrze w bloku. Mieszkanie jest przystosowane dla pary lub singla. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

637 000 zł37 m² 17 216,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustola

Ulrychów,Warszawa

719 000 zł54 m² 13 314,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Marzycie o miejscu tylko dla siebie ciepłym, przytulnym i gotowym od zaraz? Szukacie przestrzeni, w której od pierwszego dnia poczujecie się jak w domu? A może chcecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pustola

Wola,Warszawa

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować słoneczne i bardzo przytulne mieszkanie do wynajęcia przy ul. Pustola 32 w Warszawie (dzielnica Wola). Idealne dla singla lub pary, która szuka komfortowego lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pustola

Wola,Warszawa

2 950 zł40 m² 73,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- for English check below - Do wynajęcia ciche mieszkanie o powierzchni 40m na Woli. W pieszym dystansie: - przystanek autobusowy, stacja metro Księcia Janusza (300m) - sklepy - parki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

865 000 zł49 m² 17 780,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

637 000 zł37 m² 17 216,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

865 000 zł49 m² 17 780,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963