dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Powstańców Śląskich

17 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

550 000 zł72 m² 7 638,89 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Nowocześnie zaaranżowane mieszkanie 3-pokojowe. Duzy pokój połączony z kuchnią 30 m, sypialnia 12m, druga sypialnia 12m, łazienka 5m, toaleta 2 m, przedpokój 10 m, szafy wnękowe, fajny rozkład,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

420 000 zł47 m² 8 936,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania nowocześnie wykończone mieszkanie znajdujące się w 3 piętrowym apartamentowcu na 3 piętrze. Pod budynkiem znajduje się dwupoziomowy garaż podziemny. Budynek postawiony w 2013r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Górce,Warszawa

2 700 zł68 m² 39,71 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Słoneczne, dwupokojowe mieszkanie o całkowitej powierzchni 68 m2 na osiedlu ewen shiraz przy ul. Powstańców Śląskich w centrum Bemowa. Mieszkanie z dużymi drewnianymi oknami do podłogi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 795 zł59 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne trzypokojowe mieszkanie, umeblowane, gotowe do zamieszkania. Lokal położony jest na warszawskim Bemowie, na strzeżonym i monitorowanym osiedlu Shiraz. Mieszkanie świetnie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

505 000 zł59 m² 8 617,75 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przytulne dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym w Warszawie - Bemowo. Wykończenie: podłogi - lita dębowa olejowana deska Panmar Wood, terakota, deska barlinecka;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 700 zł70 m² 38,57 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ewen Shiraz, ciekawe, nowoczesne osiedle, wszędzie blisko. Do wynajęcia umeblowany apartament , zlokalizowany na Bemowie przy ul. Powstańców Śląskich, świetne połączenia komunikacyjne. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 700 zł70 m² 38,57 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Słoneczne, luksusowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m2 na osiedlu ewen shiraz przy ul. Powstańców Śląskich w centrum Bemowa. Mieszkanie ma komórkę lokatorską o powierzchni 4,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

574 000 zł79 m² 7 302,80 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Oferta bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Bemowie znajdujące się na terenie zamkniętego strzeżonego osiedla z placem zabaw i podziemną halą garażową. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 900 zł75 m² 38,67 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zadbane, bardzo ustawne. 3 pokoje, kuchnia, osobno łazienka (prysznic, umywalka, pralka) i toaleta z umywalka. W przedpokoju bardzo duża szafa typu komandor. Wszystkie pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

760 000 zł118 m² 6 440,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Sprzedam mieszkanie w Warszawie na Bemowie dwupoziomowe 5 pokoi 118 m2 balkon + Loggia 3piętro/4 blok z 1999 roku bez windy Klatka schodowa wylozona gresem - czysta. Na naszej klatce 5 mieszkan,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 900 zł56 m² 33,93 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie ul. Powstańców Śląskich. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze bloku zamkniętego osiedla. Dojście od furtki do przystanku autobusowego zajmuje pół minuty, jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Górce,Warszawa

1 100 000 zł162 m² 6 790,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania mieszkanie 6-cio pokojowe w Warszawie na Bemowie. Mieszkanie jest zlokalizowane w apartamentowcu z 2000r. Mieszkanie położone jest w 2 linii zabudowy, przez co jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

350 000 zł45 m² 7 769,15 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2 pokojowe mieszkanie na Bemowie, w budynku z 2007 roku, na 4 piętrze. Mieszkanie wykończone w bardzo dobrym standardzie, nie wymagające wkładu finansowego. Świetnie skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 300 zł65 m² 35,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Może być wynajęte również na pokoje! Mieszkanie położone w domku jednorodzinnym, z oddzielnym wejściem. W świetnym miejscu komunikacyjnym, blisko Hali Wola, u zbiegu ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

560 000 zł78 m² 7 179,49 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie o pow. 78m kw. własność, własność gruntu,3 pokoje, kuchnia otwarta, 2 łazienki, hall, garderoba, stanowisko parkingowe w garażu podziemnym, piętro 3 z 7, dwie windy, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

529 000 zł66 m² 8 015 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Bardzo ładne, przestronne, zadbane mieszkanie. Loggia oszklona, nowe okna drewniane, ekspozycja na płd-zach i płn-wsch. Kuchnia widna 8.5 m2 otwarta na jadalnię 11 m2. Duża łazienka 7.5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Meble. Agd. Balkon. Możliwość wynajęcia garażu + 250 zł/m. *Informacje zawarte w opisie nieruchomości nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dążymy do tego, aby informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

499 000 zł47 m² 10 617 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na Bemowie, przy ul.Powstańców Śląskich 87. Powierzchnia 50 m2. Mieszkanie położone na 2.piętrze, w 6-piętrowym budynku, na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

430 000 zł58 m² 7 413,79 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na Bemowie przy ul.Powstańców Śląskich/Człuchowska/Legendy. Okna w kierunku wschodnim i południowym. W cenie miejsce postojowe w garażu podziemnym. Jest winda. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 800 zł82 m² 34,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie Bemowo. Mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 82m2 składające się z 4 pokoi położone na 3 i 4 piętrze w budynku z 2004r. bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 400 zł54 m² 44,86 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - Bemowo. Mieszkanie o powierzchni 53,50m2 składające się z 2 pokoi, położone na 7 piętrze w 9-piętrowym budynku z 2008r. z windą do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

3 000 zł108 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 108 m2. Mieszkanie położone na 2.pietrze w budynku z 2001 roku, w pobliżu skrzyżowania ulic Powstańców Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

530 000 zł74 m² 7 162,16 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio lub zamienię na mniejsze (1-2 pokoje) Mieszkanie mieści się na skrzyżowaniu Powstańców Śląskich i Górczewskiej - super punkt komunikacyjny. III piętro, jest winda. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

495 000 zł72 m² 6 884,56 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Eleganckie 3-pokojowe mieszkanie pow. 71,91 m2 m2 przy Powstańców Śl. nie opodal Połczyńskiej. Położone na 6p. w 8-piętrowym budynku z 1989r. 2 mieszkania na klatce. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

360 000 zł69 m² 5 230,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie 3-pokojowe pow. 68,83 m2 na 3p. w 3- piętrowym budynku z 1999r. zbudowanego z cegły przy ul. Powstańców Śl. w pobliżu Centrum Handlowego Carefour. Składa się z: pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 900 zł56 m² 33,93 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

570 000 zł106 m² 5 377,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

2-poziomowe mieszkanie o pow. 95,9 m2, na 3 i 4p. w 4-piętrowym budynku z 2000 r.przy ul Powstańców Śl. ale od strony niedużej uliczki Drogomilskiej i mieszkanie jest ciche. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 900 zł75 m² 38,67 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

495 000 zł72 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

765 000 zł118 m² 6 483,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

3-poziomowe mieszkanie z poddaszem mieszkalnym o pow. 118 m2, na 3 i 4p. w 4-piętrowym budynku z cegły wybudowanym w 1999 r. przy ul Powstańców Śl. w niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

328 000 zł37 m² 8 864,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Atrakcyjne mieszkanie na Bemowie o powierzchni 37 m. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z cegły. Mieszkanie w pełni wyposażone. Duża szafa wnękowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

450 000 zł73 m² 6 155,95 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,1 m2 na Górcach, osiedle ciche, strzeżone zamknięte o wysokim standardzie. Lokal na parterze w 8-piętrowym apartamentowcu z 2008r. wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

570 600 zł96 m² 5 949,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Bez prowizji! Dwupoziomowe mieszkanie na Bemowie przy ulicy Powstańców Śląskich w cztero-piętrowym bloku (bez windy). Mieszkanie mieści się na trzecim i czwartym piętrze, okna skierowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

455 000 zł57 m² 7 982,46 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zadbane, gotowe do wprowadzenia dwa pokoje na Bemowie. Mieszkanie wykonane z materiałów wysokiej jakości z dbałością o szczegóły. Kuchnia otwarta, widna w pełni wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

750 000 zł118 m² 6 355,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Bez prowizji! Pięć pokoi na 3 poziomach (dwa pełne i poddasze). Na pierwszym poziomie duży 30 m2 salon z wyjściem na balkon od południa. Oddzielna wyposażona kuchnia 10 m2, toaleta, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie w pobliżu Hali Wola na Bemowie. Dobre połączenia komunikacyjne z Centrum. Salon (18 m2) z wyjściem na 5-metrową loggię, sypialnia (11 m2), osobna, kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 400 zł58 m² 41,38 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ładne mieszkanie o powierzchni 58 m2, usytuowane na parterze w cichej i spokojnej dzielnicy Bemowo. Mieszkanie z przestronnym widokiem i wyjściem do ogródka. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

556 000 zł78 m² 7 128,21 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Bez prowizji! miejsce postojowe W cenie! Trzy pokojowe, zadbane, gotowe do wprowadzenia mieszkanie przy ul. Powstańców Śląskich. Kuchnia otwarta na salon, dwie ustawne sypialnie, dwie łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane oraz wyposażone w sprzęt agd (pralka, lodówka, płyta ceramiczna, zmywarka), łazienka z kabiną prysznicową. Osiedle z monitoringiem oraz z całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

430 000 zł58 m² 7 413,79 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Miejsce postojowe w cenie! Dwa pokoje na Bemowie przy ul. Powstańców Śląskich. Mieszkanie widne, dwustronne, salon z aneksem kuchennym. Do dyspozycji dwa zabudowane balkony. W sypialni.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij