dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Powstańców Śląskich

17 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 300 zł44 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Powstańców Śląskich ok. Połczyńskiej nowe, bardzo ładne, nowoczesne 2 pokoje garaż Nowe, jeszcze niezamieszkałe, bardzo ładne, nowoczesne, wykończone w dobrym standardzie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Połczyńska

Bemowo,Warszawa

390 000 zł40 m² 9 692 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie na sprzedaż, 2 pokoje, 40,24m2, bemowo. Bardzo dobra lokalizacja przy skrzyżowaniu Powstańców Śląskich i Połczyńskiej. Mieszkanie w pełni wykończone, nigdy nie zamieszkane, blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 300 zł44 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 300 zł44 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

259 000 zł35 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

m2. Oddzielone pomieszczenie na sypialnię (bez drzwi). Nowa kuchnia ze sprzętem w zabudowie. Nowa szafa i łóżko. Odnowiona łazienka. Piękny widok na Warszawę. Już wkrótce jeden przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Warszawa

Jelonki,Warszawa

571 200 zł96 m² 5 950 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 4-pokojowe, dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 95,9 m2 ( bez skosów) znajduje w się w bloku mieszkalnym z 2000 r. na Jelonkach w niedalekim sąsiedztwie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 300 zł44 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 300 zł44 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

520 000 zł66 m² 7 879 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na sprzedaż, 66m2, 3 pokoje, bemowo. Mieszkanie spółdzielcze własnościowe, z założoną Księgą Wieczystą. W bardzo dobrym stanie, gotowe do wprowadzenia, po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 300 zł44 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Powstańców Śląskich ok. Połczyńskiej nowe, bardzo ładne, nowoczesne 2 pokoje garaż Nowe, jeszcze niezamieszkałe, bardzo ładne, nowoczesne, wykończone w dobrym standadzie mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 300 zł44 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

445 000 zł55 m² 8 091 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie na sprzedaż, 2 pokoje, 55m2,Bemowo. Ciche i funkcjonalne mieszkanie znajdujące w bardzo korzystnej lokalizacji blisko budowanej stacji metra Ratusz Bemowo z znakomitym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 550 000 zł142 m² 10 915 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2005

Wgn nieruchomości poleca: jasne, ciche, przestronne mieszkanie na Bemowie przy ulicy Powstańców Śląskich. I poziom: duży pokój ( 24m2) z balkonem kuchnia (10m2) - meble drewniane bukowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 300 zł44 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 300 zł44 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 350 zł44 m² 53,41 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

395 000 zł41 m² 9 634 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie na sprzedaż, 2 pokoje, 41m2, bemowo. Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 41 m2 w nowym budynku na Bemowie na pograniczu z Wolą. Kuchnia (z oknem).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

550 000 zł80 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie na sprzedaż, 80m2, 3 pokoje, bemowo. Mieszkanie składa się z: - 3 pokoi, - oddzielnej widnej kuchni, - łazienki z wc, - przedpokoju. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze z 7. Rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Powstańców Śląskich

Jelonki,Warszawa

570 000 zł96 m² 5 944 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na sprzedaż, 4 pokoje, 96m2, bemowo. Mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 95,9 m2 znajduje w się w bloku mieszkalnym z 2000 r. zlokalizowanym w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

528 000 zł44 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie na sprzedaż, 44m2, 2 pokoje, bemowo. Mieszkanie składa się z: - 2 pokoi - widnej kuchni, - łazienki z wc, - przedpokoju. Mieszkanie w niewielkim bloku, to nie jest wieżowiec. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

440 000 zł58 m² 7 586 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie na sprzedaż, 3 pokoje, 58m2, bemowo. 3 pokojowe mieszkanie, kuchnia, duża łazienka, osobna garderoba i osobna duża szafa wnękowa. Balkon zabudowany. Niski czynsz (na 4 osoby to ok 400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

385 000 zł43 m² 8 953,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 43 m2 na wysokim parterze 4-piętrowego budynku z 1998 r. przy Powstańców Śląskich na Bemowie. Składa się z pokoju połączonego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 350 zł44 m² 53,41 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

449 000 zł61 m² 7 349 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie na sprzedaż, 2 pokoje, 61,10m2, bemowo. Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe o pow.61.1 m2 zlokalizowane przy ul.Powstańców Śląskich na Bemowie.Wybudowane w 1999 r.przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 400 zł44 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

649 000 zł82 m² 7 943,70 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 81,7 m2 na 8., ostatnim piętrze budynku z 2013 r. przy Powstańców Śląskich na Bemowie. Salon połączony z kuchnią i jadalnią (35,4 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 100 000 zł97 m² 11 387,20 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Rewelacyjne mieszkanie na sprzedaż o wysokim standardzie, na prestiżowym osiedlu Shiraz, bemowo. Mieszkanie w pełni umeblowane, posiada 3 pokoje: sypialnia (14,53 m2) z oknem na zachód,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 400 zł44 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

395 000 zł60 m² 6 529 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie na sprzedaż, 3 pokoje, 60,50m2, bemowo. Mieszkanie ciepłe, jasne, słoneczne (dużo światła o każdej porze dnia, okna na wsch oraz zach), przestronne i ustawne (wszystkie pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy Powstańców Śląskich. Dobra komunikacja z centrum, przystanki autobusowe i tramwajowe ok. 100 m od bloku. W otoczeniu kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 400 zł44 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

403 000 zł41 m² 9 829,27 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41 m2 na 6. piętrze 8-piętrowego budynku z 2017 r. przy ulicy Powstańców Śląskich na Bemowie na pograniczu z Wolą. Kuchnia (z oknem) w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 400 zł44 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 400 zł44 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 450 zł44 m² 55,68 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 450 zł44 m² 55,68 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 450 zł44 m² 55,68 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

390 000 zł40 m² 9 692 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie na sprzedaż, 2 pokoje, 40,24m2, wola. Wyposażenie: wylewka cementowa, ściany gipsowane i pomalowane na biało, wszystkie instalacje (elektryczna, c.o., w-k, teletechniczna, światłowód).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Jelonki,Warszawa

259 000 zł26 m² 9 829,22 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Klimatyczne 2 pokojowe mieszkanie na poddaszu budynku z 2002 roku. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z założoną księgą wieczystą. Bez obciążeń. Mieszkanie nie wymaga nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł55 m² 8 182 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Ciche, jasne, przestronne mieszkanie na Bemowie przy ul. Powstańców Śląskich. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi , kuchni oraz łazienki. Do mieszkania przynależy balkon. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

398 000 zł68 m² 5 810,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2-pokojowe mieszkanie o pow. 68,5 m2 na 2. piętrze w 3-piętrowym budynku z 2000 r. przy ul. Powstańców Śląskich, vis a vis Centrum Handlowego Carrefour. Mieszkanie o powierzchni.