dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Powstańców Śląskich

17 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

650 000 zł73 m² 8 904 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Komfortowe mieszkanie na Bemowie Pokój dzienny/salon: 24,7 m2 Pokój 1: 11,4 m2 Pokój 2: 11,1 m2 Kuchnia: 8,8 m Łazienka: 4,1 m Toaleta: 1,6 m Przedpokój: 11,2 m Loggia: 1,95.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

690 000 zł88 m² 7 841 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Dwupoziomowe mieszkanie na Bemowie Każdy poziom po 44 m2) oraz trzeci poziom na poddaszu do adaptacji o pow. użytkowej 24,55 m2 (licząc co najmniej 1,8 m wys.) I poziom: salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

419 000 zł65 m² 6 446,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1946

Bez prowizji od kupującego! Poszukujesz mieszkania cichego, a jednocześnie świetnie skomunikowanego? Zależy Ci na dużej ilości sypialni? Nie lubisz szukać parkingu i chciałbyś mieć swoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

340 000 zł39 m² 8 808 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Komfortowe mieszkanie na Bemowie Na mieszkanie składają się pokój z aneksem kuchennym, łazienka, garderoba i przedpokój. W pokoju na podłodze panele. W kuchni, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

769 000 zł118 m² 6 517 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Zadbane, dwupoziomowe mieszkanie na Bemowie Okna północne i południowe. Salon 30m2 z garderobą 2,6 m, oraz umeblowana kuchnia a także wykończona glazurą łazienka z wanną akrylową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

427 000 zł58 m² 7 324,19 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Zadbane przestronne mieszkanie z balkonem, widną kuchnią. gotowe do zamieszkania. Duży salon częściowo połączony z kuchnią (można ją wydzielić). Duża łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 300 zł66 m² 34,95 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie z garażem w sercu warszawskiego Bemowa.Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń w pełni wykończony lokal prestiżowy adresNieruchomość złożona z: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

514 000 zł66 m² 7 811,55 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dwupokojowe mieszkanie w sercu warszawskiego Bemowa.Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń w pełni wykończony lokal prestiżowy adresNieruchomość złożona z: pokój dzienny 25,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

455 000 zł72 m² 6 319 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Przestronne mieszkanie na Bemowie Składa się z trzech rozkładowych pokoi, dużej kuchni, wc oraz łazienki. Do mieszkania przynależy schowek na piętrze, piwnica oraz miejsce postojowe. Doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

455 000 zł71 m² 6 408,45 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie na Warszawskim Bemowie w doskonałym punkcie komunikacyjnym. U zbiegu ulic Połczyńskiej i Powstańców Śląskich. Budynek zadbany, z 1992 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

376 000 zł48 m² 7 916 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Bemowo ul. Powstańców śl Rok 1999.-budynek z cegły. Przestronna loggia 8m2. str. wschodnia, kuchnia oddzielna widna umeblowana. Łazienka z wc duża z wanną i kabiną prysznicową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

460 000 zł54 m² 8 566 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 53,7m2, usytuowane na 6-tym piętrze w budynku Diament z 2008 roku, położone w ekskluzywnym osiedlu apartamentowców - Ewen Shiraz, świetny punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

449 000 zł65 m² 6 907,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1946

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

3 100 zł70 m² 44,29 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Do wynajęcia atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie przy al. Powstańców Śląskich 89. Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

375 000 zł47 m² 7 978,72 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Dwupokojowe mieszkanie na Bemowie, nieopodal planowanej stacji metra - Ratusz Bemowo. Budynek z 1999 roku, z cegły. 2 piętro bez windy. Lokal składa się z: - salonu z wyjściem na spory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 250 zł58 m² 38,79 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni ok. 58 mkw w apartamentowcu przy ul. Powstańców Śląskich 89 na Bemowie na osiedlu "even Shiraz". Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 900 zł46 m² 41,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Do wynajęcia atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Powstańców Śląskich 87. Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Jelonki,Warszawa

345 000 zł50 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Trzy pokoje na siódmym piętrze w jedenastopiętrowym bloku z 1977 roku. Mieszkanie dwustronne. Okna salonu [16 m2] i balkon wychodzą na stronę południową, natomiast okna pozostałych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

379 000 zł55 m² 6 890,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Dwupokojowe mieszkanie w niskim budynku z cegły z 1997 roku. Piękny, poszukiwany rozkład. Dwa pokoje z oddzielną kuchnią oraz dużym balkonem. Pomieszczenia: - salon - 16,5m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

799 000 zł163 m² 4 901,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Idealne mieszkanie dla dużej rodziny- możliwość 5 sypialni! Polecamy duże, ciche mieszkanie na Bemowie (163 m2) z atrakcyjnym czynszem i lokalizacją. To wymarzone miejsce dla dużej rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

410 000 zł54 m² 7 522,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Widne mieszkanie na Bemowie Składa się z 2 pokoi , przedpokoju i przestronnej kuchni oraz miejsca postojowego w garażu podziemnym(w cenie) Miejsce to jest świetnie skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

369 000 zł47 m² 7 881,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Atrakcyjne dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji na warszawskim Bemowie.Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

680 000 zł76 m² 8 947,37 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Widne i ciche mieszkanie na Bemowie Okna od strony południowo zachodniej 3 oddzielne pokoje, kuchnia, oddzielna toaleta, łazienka z toaletą oraz garderoba. Taras 12m2 w kształcie kwadratu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

460 000 zł63 m² 7 301,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie na Bemowie w okolicy ulic Powstańców Śląskich i Morcinka. Budynek z 1991 roku po remoncie i ociepleniu kameralny, trzypiętrowy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

395 000 zł54 m² 7 247,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Dwupokojowe mieszkanie w niskim budynku z cegły z 1997 roku. Osiedle zamknięte, z ochroną. Mieszkanie w pełni rozkładowe. Składa się z: - salonu z wyjściem na balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 700 zł55 m² 31 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu na Bemowie. Parter z ogródkiem. Super lokalizacja. Dogodny dojazd do centrum i pozostałych dzielnic Warszawy. W pobliżu trasy S8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

499 000 zł68 m² 7 338 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Funkcjonalne mieszkanie na Bemowie Rozkład pomieszczeń w mieszkaniu: - zdjęcie z nr 1 - przedpokój, ok. 4.5m2 (z zabudowana szafą) - zdjęcia z nr 2 - łazienka z toaletą, ok. 7m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 950 zł30 m² 65 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Do wynajęcia nowa kawalerka przy ul. Powstańców Śląskich 3. Opis: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 400 zł49 m² 48,98 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Do wynajęcia atrakcyjny 2-pokojowy apartament przy ul. Powstańców Śląskich 3 Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

485 000 zł58 m² 8 435 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie w stanie deweloperskim Salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, duża łazienka zaplanowana zarówno na wannę jak i prysznic. W mieszkaniu zrealizowane optymalne zmiany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

549 000 zł92 m² 5 967 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Widne mieszkanie na Bemowie Mieszkanie wykończone. Gotowe do wprowadzenia. czynsz: 840 zł (przy 5 osobowej rodzinie) W pobliżu pętla tramwajowo-autobusowa, liczne sklepy, kino * Treść niniejszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

390 000 zł43 m² 9 112 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie na osiedlu Eskadra na Bemowie Czynsz: 470zł/2 os W skład mieszkania wchodzą: (1) przedpokój - 4,6 m2 (2) pokój dzienny z aneksem - 20,4 m2 (3) pokój drugi - 13,1 m2 (4) łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł70 m² 8 559,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Oferta partnerska na wyłączność! kup bez prowizji! Wykończone, bardzo zadbane 3 pokoje z pełnym wyposażeniem. Łazienka i wc po generalnym remoncie w 2015r. Pozostałe pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne 2 pokoje, pełne wyposażenie. Apartamentowiec Bemowo. Wynajmę, bardzo ładne, w pełni wyposażone i o wysokim standardzie mieszkanie 2-pokojowe (44 m2) z dyskretnym aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 449 000 zł154 m² 9 384,72 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Dwupoziomowe, jasne mieszkanie przy planowanej drugiej linii metra.Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń wysoki standard wykończeńNieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do oglądania. Mieszkanie 2 pokojowe 45 m2 na dzielnicy Bemowo przy ul. Powstańców Śląskich. Mieszkanie dostępne jest od zaraz i znajduje się na piętrze 2 w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 700 zł76 m² 35,53 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do oglądania. Mieszkanie 3 pokojowe 76 m2 na dzielnicy Bemowo przy ul. Powstańców Śląskich. Mieszkanie dostępne jest od zaraz i znajduje się na piętrze 4 w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

520 000 zł70 m² 7 375,89 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż, bemowo opis ogólny Mieszkanie znajduję się przy ulicy Powstańców Śląskich. Mieszkanie na sprzedaż 70,5 m2 składające się z: 1 Pokój - 25 m2 2 Pokój - 12 m2 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

419 000 zł70 m² 5 985,71 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Dobra cena! atrakcyjna oferta! Nietuzinkowe, dwupokojowe mieszkanie zaprojektowane przez architekta wnętrz na Bemowie. Niespotykana wysokość 5,2m w najwyższym punkcie. Salon 36m2 połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

389 000 zł41 m² 9 488 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania piękny, cichy, dwupokojowy apartament, usytuowany na 2 piętrze budynku położonego na Bemowie, przy ul. Powstańców Śląskich, na ekskluzywnym osiedlu Ewen Shiraz - prawdopodobnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 285 000 zł142 m² 9 049,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2005

Oryginalne, nowoczesne mieszkanie! Unikatowe, dwupoziomowe mieszkanie na Bemowie. Na I poziomie znajduje się otwarta przestrzeń o powierzchni 59 m2- salon z wyjściem na balkon 6 m2, widna,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij