dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Powstańców Śląskich

17 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bemowo,Warszawa

619 000 zł69 m² 8 971,01 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Piękne, rozkładowe, dwustronne mieszkanie na pograniczu Woli i Bemowa. Przystanek autobusowy i tramwajowy w odległości 50m od budynku z bezpośrednim dojazdem do Śródmieścia. Można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bemowo,Warszawa

619 000 zł69 m² 8 971,01 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie obecnie 3 pokojowe z możliwością aranżacji na 4 pokoje ( salon z aneksem kuchennym 19m + 3 sypialnie po ok 12m) Piękne, rozkładowe, dwustronne mieszkanie na pograniczu Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

980 000 zł86 m² 11 395 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 86M2, 3 pokoje, bemowo, ul.POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH (Warszawa, Bemowo, Powstańców Śląskich) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

599 999 zł69 m² 8 695,64 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68.59 m2 składające się z: -salon 21.33 m2 (z wyjściem na loggie 6.62 m2) -sypialnia 12.26 m2 -sypialnia 10.64 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 000 zł58 m² 34,31 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadbane przestronne mieszkanie z balkonem, widną kuchnią. gotowe do zamieszkania. Duży salon częściowo połączony z kuchnią (można ją wydzielić). Duża łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Saska Kępa,Warszawa

649 000 zł96 m² 6 725,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Witam Państwa,Tym razem w ofercie prezentujemy niezwykle ciekawe mieszkanie dwupoziomowe, z możliwością dowolnej anranżacji, w bardzo atrakcyjnej cenie!mieszkanie znajduje się na 3-cim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bemowo,Warszawa

2 200 zł55 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świetne mieszkanie w rewelacyjnym punkcie komunikacyjnym (powstańców Sląskich róg Górczewskiej). Budynek z 1999 r usytuowany na zamkniętym osiedlu. Lokal na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

680 000 zł115 m² 5 913,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe, bezczynszowe o powierzchni 118,39 m. Nadaje się zarówno do zamieszkania, jak i do prowadzenia działalności gospodarczej. Można je podzielić na 2 odrębne lokale z osobnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

487 000 zł49 m² 9 938,78 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Witam Na sprzedaż piękne, gotowe 3 pokoje na Warszawskim Bemowie na cichym i spokojnym osiedlu przy ulicy Powstańców Śląskich Mieszkanie jest usytuowane na 3 piętrze w dziesięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bemowo,Warszawa

1 100 000 zł78 m² 14 102,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Jeżeli szukasz luksusowego apartamentu usytuowanego na ostatnim piętrze apartamentowca z dużym tarasem widokowym i balkonem, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Proponujemy umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

775 000 zł118 m² 6 567,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1947

Dwupoziomowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 104 m. Cena 9000 pln/m2 górnego poziomu i 6000 pln/m2 dolnego poziomu. Nadaje się zarówno do zamieszkania, jak i do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

685 000 zł66 m² 10 426 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 65,70M2, 2 pokoje, bemowo, ul.POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH (Warszawa, Bemowo, Powstańców Śląskich) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

363 000 zł32 m² 11 343,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie 1-pokojowe, z osobna kuchnią, o powierzchni 32 m usytuowane na parterze w 4-piętrowym bloku bez windy z 1999 roku-Warszawa, bemowo, ul. Powstańców Śląskich Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

890 000 zł75 m² 11 867 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze w budynku z 2017 roku, znajdującego się na Bemowie. Na mieszkanie składają się: - salon z w pełni wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 350 000 zł250 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2000

Idealne na inwestycje lub dla dużej rodziny, trzypoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 250 mkw, usytuowane na 3 piętrze (bez windy). Rozkład pomieszczeń: poziom I: - przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy, widny, przytulny, umeblowany, wyposażony i gotowy do zamieszkania apartament o wysokim standardzie wykończenia. Tylko 8 minut do stacji metra Księcia Janusza! Do wynajęcia od zaraz. Rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

622 000 zł49 m² 12 693,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie na osiedlu ewen shiraz, przy ul. Powstańców Śląskich na Bemowie. Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 6 piętrze w budynku z 2008r. Osiedle zamknięte, strzeżone. Na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

850 000 zł78 m² 10 967,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie o pow. 77,5 m.kw. usytuowane na ostatnim piątym piętrze w budynku oddanym do użytku w 2010r. Na piętrze znajduje się 5 mieszkań. Na parterze znajduje się mała galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

5 000 zł250 m² 20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bemowo,Warszawa

3 700 zł101 m² 36,53 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie - Lotnisku. Mieszkanie nowocześnie wyposażone w wysokim standardzie. Składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

860 000 zł77 m² 11 101,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przestronne mieszkanie z dużym salonem i oszkloną loggią na Bemowie, gotowe do zamieszkania. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Człuchowska

Bemowo,Warszawa

365 000 zł30 m² 12 166,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Jelonki południowe, 2 pokoje, 30 M2, piwnica Okolica skrzyżowania Człuchowskiej i Powstańców Śląskich. W pobliżu autobus, tramwaj. W otoczeniu place zabaw, zielona przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

499 000 zł61 m² 8 149,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Bemowo lotnisko, 2 pokoje, 61 M2 Okolica skrzyżowania Powstańców Śląskich i Żołnierzy Wyklętych. W pobliżu komunikacja (autobus, tramwaj, w niedalekiej przyszłości metro - stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

930 000 zł98 m² 9 441,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Jeżeli szukasz dużego, zadbanego mieszkania w nowym budownictwie to idealnie trafiłeś. Świetnie skomunikowane miejsce , jednocześnie położone tuż przy parku - Lokalizacja: warszawa, bemowo, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

469 000 zł47 m² 9 979 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Nowa niższa cena! Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące w zielonej, bezpiecznej okolicy na bardzo dobrze zagospodarowanym i monitorowanym osiedlu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 500 000 zł250 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

550 000 zł50 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Jeżeli szukasz trzech ustawnych pokoi, w naprawdę wysokim standardzie w nowym budownictwie na Bemowie-ta oferta jest dla Ciebie. Świetne, rozkładowe mieszkanie trzypokojowe, z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

571 000 zł53 m² 10 713 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53,30 m ,parter w 8-piętrowym budynku apartamentowym z 2008 roku-Warszawa, bemowo, ul. Powstańców Śląskich. Taras, ogródek, aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 065 000 zł72 m² 14 791,70 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie znajdujące się na osiedlu Ewen Shiraz, wykończone w bardzo wysokim standardzie, z dbałością o najmniejsze detale. Osiedle jest zamknięte, całodobowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

860 000 zł78 m² 11 096,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przestronne mieszkanie z dużym salonem i oszkloną loggią na Bemowie, gotowe do zamieszkania.Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

599 999 zł69 m² 8 748 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż: mieszkanie znajdujące się na granicy Warszawskiego Bemowa i Woli, w zielonej, bezpiecznej okolicy na monitorowanym osiedlu na Skrzyżowaniu Powstańców Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

545 000 zł44 m² 12 462,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Sprzedaż | 2 pokoje | 44 m2 | Bemowo | ul. Powstańców Śląskich Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowy lokal mieszalny o powierzchni 44 m2, składający się z salonu z widnym aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

3 300 zł68 m² 48,53 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne mieszkanie w atrakcyjnym budynku, ewen Shiraz z ładnym patio, ochroną 24 h na Bemowie przy powstającej stacji metra. Idealnie położone w pobliżu Centrum Handlowego Wola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

526 500 zł40 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Prezentuję Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość, z dużym ogródkiem. Znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, ul.Powstańców Śląskich/Połczyńska. Jest to mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

659 000 zł55 m² 12 065,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaproponować Państwu nowe, atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 54,62 m2, położone na 3 piętrze, w 5 piętrowym apartamentowcu, oddane do użytkowania przez Dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

930 000 zł98 m² 9 441,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

695 000 zł86 m² 8 081,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Jeżeli szukasz dużego mieszkania dla siebie i swojej rodziny, położonego w dobrze skomunikowanym miejscu , to idealnie trafiłeś. W okolicy pełna infrastruktura ( parki, place zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

600 000 zł54 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 2 pokojowe, na 6 piętrze w budynku 8 piętrowym - warszawa/bemowo. Mieszkanie wykończone materiałami wysokiej jakości - duże okna drewniane, drzwi wewnętrzne z litego drewna, drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 900 zł72 m² 40 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne trzypokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Shiraz. Osiedle jest bardzo zadbane, posiada 24h ochronę, kilka placów zabaw dla.