dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Powstańców Śląskich

17 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

860 000 zł74 m² 11 621,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Oferujemy Panstwu przestronne trzypokojowe mieszkanie na drugim pietrze w budynku z 2001 roku w dzielnicy Bemowo znajdujacym sie przy ul. Powstancow Slaskich 61. Bardzo dobra oferta dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

699 000 zł48 m² 14 562,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzednia trzypokojowe mieszkanie na Bemowie Mieszkanie o powierzchni 48 m2 składa się z salonu, dwóch sypialni, kuchni oraz balkonu Doskonały punkt komunikacyjny, dojazd do Metra Księcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 180 040 zł118 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Kup i zamieszkaj w gotowej inwestycji właśnie wprowadzonej do sprzedaży! Zakup bezpośrednio od dewelopera, czyli bez pcc! Zapraszam do zakupu przepięknego mieszkania z oknami na 4 strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 990 zł53 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szukasz mieszkania na wynajem, w którym będziesz się czuł jak u siebie? Lubisz zielone Bemowo? Mamy dla Ciebie coś wyjątkowego.! ważne! - Obowiązkowa umowa najmu okazjonalnego. - bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

3 200 zł53 m² 60,49 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 200 zł37 m² 59,46 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni umeblowana kawalerka z osobną widna kuchnią. Dużym atutem mieszkania jest olbrzymi balkon. Kuchnia w pełni wyposażona, łazienka z wanna i pralką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

720 000 zł50 m² 14 343 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie czyste i zadbane cobrze doświetlone z doskonałym rozkładem i pięknym widokiem. Pełna właśnosć! Do lokalu przynależy komórka lokatorska Wielkość pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 767 521 zł110 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Kup i zamieszkaj w gotowej inwestycji właśnie wprowadzonej do sprzedaży! Zakup bezpośrednio od dewelopera, czyli bez pcc! Zapraszam do zakupu mieszkania w nowym Apartamentowcu na Bemowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 650 880 zł118 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Kup i zamieszkaj w gotowej inwestycji właśnie wprowadzonej do sprzedaży! Zakup bezpośrednio od dewelopera, czyli bez pcc! Zapraszam do zakupu pięknego, przestronnego mieszkania w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

740 000 zł47 m² 15 846 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 46,70M2 2pokoje,Bemowo,metro Na sprzedaż: apartament w bardzo dobrym standardzie, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym osiedlu, na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 767 520 zł110 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

4 200 zł70 m² 60 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje, 2 łazienki, duży balkon w zabudowie (całoroczny) w nowym budownictwie. Po gruntownym remoncie. Jasne, przestronne i komfortowe mieszkanie. Duże szafy w zabudowie, nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

4 420 zł70 m² 63,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny i cichy apartament na zamkniętym osiedlu z ochrona i portierem. Apartamentowiec z 2010 roku w kompleksie Shiraz z ładnie zagospodarowaną zielenią i placem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 892 960 zł118 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 140 870 zł67 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

695 000 zł56 m² 12 410,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, salon z dużym oknem na cały taras. Kuchnia z oknem z oddzielnym wejściem. Łazienka z wanną. W przedpokoju znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 470 700 zł105 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 357 500 zł90 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 650 880 zł118 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

569 000 zł50 m² 11 380 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Tylko w naszym biurze! Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie na Bemowie przy ul. Powstańców Śląskich. Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 49m2, którą składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 795 050 zł120 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

497 000 zł31 m² 15 996,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Nowoczesna kawalerka o powierzchni 31,07m2 usytuowana na 4 piętrze w apartamentowcu zlokalizowana na warszawskim Bemowie przy ul. Powstańców Śląskich blisko ul. Połczyńskiej. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

550 000 zł49 m² 11 224,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie położone w dobrym punkcie komunikacyjnym (blisko przystnki tramwajowe, autobusowe). Okolica zielona. Blisko sklepy. Piwnica, loggia ok 3m2. Mieszkanie w stanie dobrym. Glazura, terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

740 000 zł47 m² 15 845,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Bezpośrednio sprzedam komfortowe, świetnie skomunikowane, w pełni wyposażone dwupokojowe mieszkanie. Najistotniejsze informacje o mieszkaniu: w pełni umeblowane, w świetnym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

530 000 zł39 m² 13 731 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 38,6M2,Bemowo, powstańców Śląskich Warszawa, (warszawa, bemowo) Na sprzedaż: mieszkanie w dobrym standardzie, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

900 000 zł89 m² 10 112,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Nie chcesz mieszkać na obrzeżach miasta, a chcesz poczuć się jak w domu? To mieszkanie jest właśnie dla Ciebie! Unikalne, trzy poziomowe mieszkanie w pobliżu lotniska na Bemowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 040 000 zł75 m² 13 866,70 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Komfortowe 3 pokoje, bemowo,75,5 m na osiedlu Ewen Shiraz z miejscem w garażu podziemnym. Apartament jest położony na 3 piętrze na zadbanym, zamkniętym osiedlu Ewen Shiraz w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

3 500 zł56 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Luksusowy dwupokojowy apartament o powierzchni 54,5 m2 na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu ewen shiraz oddane w 2008 r. przy ul. Powstańców Śląskich na Bemowie. Opis: w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ciche, kameralne trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem rejon Górczewskiej i Powstańców Sląskich.Z salonu wyjście na kameralny ogródek 32m2.Salon połączony z kuchnią , dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

549 000 zł44 m² 12 477,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego, cichego mieszkania z dużym tarasem (22 mkw) przy ulicy Powstańców Śląskich. Cisza i spokój nawet przy otwartych oknach. 3 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

549 000 zł44 m² 12 392,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

638 000 zł54 m² 11 814,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Ładne, przestronne, jasne mieszkanie na zadbanym, ogrodzonym i cichym Osiedlu Shiraz na 2 piętrze w 5 piętrowym budynku z windą z 2007 roku. Powierzchnia mieszkania 53,4 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

759 000 zł59 m² 12 864,40 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59m2, znajdujące się na osiedlu Ewen Shiraz - Bemowo, ul. Powstańców Śląskich. Wykończone w wysokim standardzie. Mieszkanie jest na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bemowo,Warszawa

949 000 zł71 m² 13 291,30 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie w apartamentowców w drugiej linii zabudowy od Powstańców Śląskich i od Pełczyńskiego oddalone o ok 350m od Stacji Metra Ratusz Bemowo Budynek z 2009r na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

759 000 zł59 m² 12 864,40 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zanjdujące się na warszawskim Bemowie. Wykończone w wysokim standardzie. Piętro 4/8 Ma 59m2 + loggia 5,10m2 Składa się z pokoju dziennego (który można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 700 zł58 m² 46,55 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępne od 1 października, przestronne mieszkanie o powierzchni 58 m2, usytuowane na parterze w cichej i spokojnej dzielnicy Bemowo. Mieszkanie z widokiem na osiedle i wyjściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

549 000 zł44 m² 12 449 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego, cichego mieszkania z dużym tarasem przy ulicy Powstańców Śląskich. 100 metrów od Hali Wola! Cisza i spokój nawet przy otwartych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

930 000 zł78 m² 11 880,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 78,28 m2, 5 piętro w budynku z windą z 2008 roku. Penthouse umeblowany z pięknym dużym 48m2 tarasem z roślinnością o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 200 zł25 m² 88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowo przytulna i ładna kawalerka, świeżo po generalnym remoncie z nową kuchnią i nową łazienką, ze sporym balkonem 3 x 1 m2, bardzo ciche miejsce z zielonym otoczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

549 000 zł44 m² 12 477,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego, cichego mieszkania z dużym tarasem przy ulicy Powstańców Śląskich.! mieszkanie w stanie do zamieszkania od zaraz! 100 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Śląskich

Górce,Warszawa

1 900 zł47 m² 40,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

R e Z E R W A C J A ! Do wynajęcia 2 - pokojowe mieszkanie, 47 m2, na II piętrze budynku z 1999 roku przy ulicy Powstańców Śląskich. Mieszkanie usytuowane na.